atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.02 15:23:52
Mārtiņškāda diagnoze?
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 17:10:02
Kāpēc zeltenes precas ar ārzemniekiem? Padomājiet paši- ja LV ir ap 2mlj iedzīvotāju un tikai mazākā daļa no tiem vīrieši reproduktīvā vecumā. Cik liela iespēja sievietei ir no šī mazā skaita atrast kaut ko savam izglītības un interešu līmenim atbilstošu? Turklāt sievietes daudz vairāk ir ar augstāko izglītību kā vīrieši un ne katra ar mag grādu spēs atrast kopēju valodu ar traktoristu, savukārt izglītoto vīriešu priekš visām nepietiek.
Es te patiešām nerunàju par laulībām tīri naudas dēļ, bet centieniem nodibināt tādu ģimeni, kādu vēlas, nevis kā sanāk...
Turklāt latviešu vīrieši ir samērā kūtri, daudzi. Ja paskatās, kas darbojas pašdarbības kolektīvos-ir pat deju kolektīvi,un teātri, kur tikai sievietes, neviens vīrietis nepiesakās, uz baznīcu arī čaklākās gājējas ir viņas. Pat visādās it kā vīrišķīgos sporta veidos, Zemessardzē ir pilns ar sivietēm. Un ja mūsu zeltenes tik aktīvas, kas tur par brīnumu, ka negrib sēni sev blakus...
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.02 17:15:56
Nu ja , un ja vēl pieskaita to, ka daudzas latvju zeltenes šķiet dzimušas feministes ar mammīšu iepotētām idejām par praktisko matriarhātu... Līdz ar to latvju dēli piesit pēdu.
Tātad - ne jau veči vien vainīgi pie latvju ģimeņu krīzes.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 17:27:59
sabio
kā tad, kā tad! Tam pakistānietim, kas gatavs 3000 ērikus samaksāt zeltenei par parakstu laulību sertifikātā, akurāt ir doktora grāds gēnu inženierijā un galvenā loma teātra pulciņā
Būtu gan labi, ja pret īstenībā tik traģisko stāvokli nācijas psiholoģijā, kāds izturētos nopietnāk un bez šīm papildus noniecinājuma projekcijām.
Un vispār, kas zina... vai ja Latvijā būtu mazāk akadēmisko grādu kulta, kādēļ cilvēki vai pusi dzīves upurē `studijām`, bet tā vietā kaut ko jēdzīgu padarītu kopā ar saviem bērniem, kas zi... nebūtu tik ļoti jābaidās, vai kāds izvirtulis bērnudārzā vai internetā atvasītei neiemāca ko perversu
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 17:53:27
Aivar, Tu piedēvē man ko neteicu, un tad pats ņirgājies?Laikam Tev tas ļoti patīk. :-) Saku vēlreiz -es nerunàju par fiktīvo laulību gadījumiem (zinu tak, ka tādi ir), bet par citiem. Vai arī Tu esi iedomājies, ka latvietes precas uz ārzemēm tikai ar pakistāņiem. Nu, kautkāds tad nicinošss priekštats par latvju sievietēm Tev. Jo runāju es par izvēli. Kāpēc izvēlēties kaut ko no 100, ja var no 1000.kurā gadījumā lielāka iespēja atrast sev piemērotāko? Nesaku, ka jāiet uz randiņiem ar 1000, bet nu, cerams, domu sapratàt...
Par to feminismu, nu nezinu gan, latvietes vēl nav tās valdonīgākās, tāpēc jau arī ārzemnieki viņas izvēlas, jo nav tik izlutinàtas kā pašu tautietes.
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 17:59:16
Par tiem grādiem-atkal jau uzpeld kaut kāds nicinošs priekšstats... Zinu pietiekami daudz ģimeņu, kur paspēts gan dr iegút, gan bērnus uzaudzināt, turklát gudrāki vecāki var arī bērniem vairāk dot... Un traktoristus nenicinu, visādas profesijas vajadzīgas, bez viņiem pat daduziem dr u.c nebútu reāli ko ēst :-)
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.10.02 18:19:41
sabio
Kāds nicinošs prieksštats? Vienkārši nevajag pekstiņus stāstīt. Te pat ne tik sen bija gadījums, kur puika izdarīja pašnāvību tiklīdz kā atgriezās Latvijā, jo mammas jaunajā ģimenē ārzemēs bija lieks. Un cik ir tādas sagrautu ģimeņu vēstures ar to, ka tur ārzemēs vienkārši kāds no vecākiem ir saskrējies ar kādu leišu, poļu, turku sēņu griezēju. Un tā arī varēs griezt sēnes ar visu maģistra grādu arī turpmāk.
Nu labi, Pulkinena un Kombuliene ir atsevišķi stāsti.
Bet problēma ir pašā domāšanā, nevis tajā, ka nepaveicās uz vietas atrast `atbilstošu` partneri, bet tur lūk tas viens no daudzajiem miljoniem akurāt trāpījās starp tiem četriem kaimiņu vagoniņā dzīvojošajiem.
Bet zini, tiešām nevajag te atkal no jauna to nācijas noniecinājumu projekciju attīstīt, kas tev tik labi padodas.
Beigu beigās, diskusijas tēma nav par jauktajām laulībām, bet gan to, kas būtu vai nebūtu piecgadniekiem mācāms.
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 18:49:17
Es nāciju noniecinu?:-) kur to saskati?
Kaut kā drūms priekšsts Tev par laulībām uz ārzemēm un diemžēl izskatās, ka no delfināriju negatīvi kriminālajām un dzeltenajàm lapusēm veidojies...
Realitātē ir daudz veiksmīgu piemēru ar ģimenēm, kur sieva ir latviete un vīrs àrzemnieks. Ja tādus nezini, tad tas nenozìmē, ka to nav. Dieva priekšā visi ir cilvēki, nevis latvieši tur Dievam labākie vai kā...
Un par latvju zelteneņu precēšanos jau es neaizsāku es šajā tēmā.Ja pamanīji.:-)
Un par tiem dzimumiem jau arī teicu, tikai nepabeidzu domu. Par tām vīrišķīgajām nodarbēm, kur arvien vairàk siviešu iesaistās. Un otrādi jau arī. Tā tas bija pirms Viņķeles grāmatiņas un turpinātos arī bez tās.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 19:05:04
sabio
Ok, tici,kam gribi, tikai negaidi, ka piekritīšu muļķībām par `lielo izvēli`, kad reālā statistika kopumā rāda ko citu. Bet nu bērnudārzam Tev par vēlu, tā kā vairs jau nepārmācīt, ka ne vienmēr zāle aiz sētas ir zaļāka un svešu onkuļu konfektes ne vienmēr ir saldas
Te diskusija tiešām ir par ko citu
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 20:03:45
Kur ir tā statistika?
Es jau saprotu, ka mani komentāri dažiem vīriešiem te var likties kā uzbrauciens, bet tā jau ir- labāk justies kā lielai zivij dīķī, ne kā mazai okeānā :-) un tāpēc ņirdzìgā un augstprātìgā tonì rakstīti pretkomentāri bija jau sagaidāmi, kā arī pēkšņa attapšanās, ka tas tak nav par tēmu... Es būtu šokā, ja kāds vīrietis te uzrakstītu kautko paškritisku.

Un pareizi jau minēji. Par to laika pavadīšanu ar bērniem (es gan neizpratu to domu, kāpēc Tavuprāt to maz dara doktori...). Ja tā padomā- vairāki kristieši te stundām dirn forumā, kamēr viņu bērni varbût tajā laikā lasa par pepijprinčiem un sazin vēl ko. Tā kā no dažāda veida informācijas viņus arī pasargàt nevaram, tad droši vien labàk vairāk laika veltìt izskaidrošanai. Nevis demisiju pieprasīšanai u.tml.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 20:15:54
sabio
voi voi voi vīnogas skābas
nu palasi kauču te, kas ir tās par `augsti izglītotajām sievietēm`, kas palēkdamies aizskrien precēties - http://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/19818-cilvektiesibu-komisija-fiktivo-laulibu-problema-jarisina-nekavejoties
Par to, cik augstu ir vērtēti `akadēmiskie grādi`, ko te pirms kāda laika pieprasīja vai katrai bērnudārza apkopējai, un ko tad nu tirgoja visādas fiksās augstskolas, paskaties bezdarbnieku statistiku.
Bet nevajag traģēdiju iztēlot par sasniegumiem. Lai šī metode paliek padomju propogandai par 2. pasaules karu. Un nevajag arī jums ar indriķiem nonievāt nedz latviešu sievietes, nedz vīriešus, pat ja gan puikām gan meitenēm bieži vien grūti nākas sadzīvot arī dēļ aplamiem stereotipiem par savu un pretējo dzimumu
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 21:11:20
Un te vēlviens links par tās pašas grāmatiņas tēmu http://aculiecinieks.delfi.lv/news/sabiedriba/ilana-bukura-kad-rutai-un-karlim-bija-tetis.d?id=42705246&utm_source=rss&utm_medium=.. RSS-reader&utm_campaign=RSS-Traffic
Un te nu redzama statistika-trakais šķirto laulìbu skaits LV. Un arī baznīcā noslēgto. Un kas ir tradicionālais iemesls? Raksturu nesaderība. Vai vēl bùtu jāskaidro, ka tomēr labāk atrast sev tad ko atbilstošu jau pašā sākumā. Ir utopiski domàt, ka visi tagad nu sāks radikāli mainìt sevi, savu domāšanu, lai laulību saglābtu.
Un atkal jau-par to, ko es neteicu. Nav runa, ka citur zāle zaļāka. Bet par izvēli, neskatoties vai cilvēks ir latvietis, krievs vai grieķis. Arì latviešiem lígavu pietiek, nav jau nu tā, ka sēž vieni un vaid, ka visas normālās ar ārzemniekim :-) un ja vaid, tad laikam nav konkurētspējìgi.
Un par to linku...nu, cik var par tiem pakistāņiem malt, ignorējot statistiku par tām ārzemju laulībām, kas nav noslēgtas dēļ šàdiem motīviem un kurās sivietes ir laimìgas. Tādu ir daudz, tikai par pozitīvām lietām jau plašsaziņas līdzekļi maz raksta.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 21:28:37
nu vaidēšanu te dzirdu tikai no sabio puses
līdz ar fantāzijām, ko pat par utopiskām nenosauksi
`raksturu nesaderība`, `izvēle`, uz sitienu `sievietes laimīgas` - un ar ko šie patērētājlozungi atšķiras no nedaudz pikantāka/perversāka miesas tirgus ideologu saukļiem?
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.02 21:48:36
ļoti labs Ingūnas Rībenas raksts Delfi. TVNET šķiet.....būs jau Zviedrijas rupors. Tur raksti kārtojas agresīvajiem homoseksuālistiem par labu.
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.02 21:56:07
Sabio. Man trīs bērni iet dārziņā. Daļa pasniedzēju metodikā izmanto ,montesori metodiku. Protams, Latvijas apvalkā, bet , ja kristīga skolotāja šīs lietas dara , tad ....nu , iespējams , ka tas pašlaik Latvijā ir labākais publiskais pedagoģijas veids.
Tur šādas sātana piespēlētas grāmatas vienkārši nav vajadzīgas. Ja tās nonāks pie mums , mēs rīkosim jaunu akciju Rīgā mūsu bērnu aizstāvībai.
sabio
# Iesūtīts: 2012.10.02 22:05:50
Aivar...nu tak paskaties vēlreiz, kas to te iesàka runàt par tām zeltenēm un ārzmniekiem. :-)Es tikai atbildējunpar iespējamiem iemesliem.
Gan man, gan paziņu, draugu vidû ir pietiekami daudz cilvēku, kam draudzenes aizprecējušās uz ārzemēm ar norvēģiem, zviedriem, amerikāņiem, grieķiem, itāļiem, vāciešiem u.c. Ir arī pa kādam puisim, kas ar ārzmnieci, bet tas retàk. Un nav tam nekāda sakara ar miesas tirgu, pakistāņiem, un nav manis minētie kaut kādi tikai daži un izņēmuma gadìjumi, un ciemos būts, un saziņa pietiekama, tā kā -normālas laulìbas un ģimenes, nevis kaut kas baigs un nomaskēts.
Tā kā neko nefantazēju, bet izskatās, ka te viens otrs grib apzinàti ignorēt faktus vai arī dzīves piredzes trūkst.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 22:06:33
aivars lapsans [212.93.105.56]
Tvnet laikam Tev atbild: Dažreiz domā, ka viss būs super, bet atkal sanāk sūdīgi. Taču dažreiz domā, ka viss būs sūdīgi, un sajūties gluži kā pareģis!

Bet, ja nopietni, ko Tu visa šī sakarā uz to homoseksuālismu centrējies? Viņķele taču arī pati trīs bērnu mamma. Atšķirībā kaut vai no Ušakova, kam varētu interesēt, lai beidzot tā vārgā koalīcija brūk un jūk
sabio
# Labojis sabio: 2012.10.02 22:10:02
Un jā- ir arì pietiekami draudzeņu un paziņu, kas precējušās ar latviešiem un arì veiksmīgi :-)

Un ja latvietēm kristietēm pietrúktu latviešu kristiešu vīriešu, ko precēt, ko tad? Labàk vienām, bet uz ārzemēm ni un ni?:-)
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.02 22:14:03
sabio
neņem ļaunā, bet man tiešām smiekli nāk un vienlaikus ir žēl tevis. un tā ir tā īstā Latvijas traģēdija, ka ir tik izkompostrēta vienvirziena domāšana. (un tas attiecas uz abiem dzimumiem) Es pat neizvērsīšu atbildi, lai tā beztēma neturpinās, bet varu vien novēlēt izbaudīt dienu, kad sabio bija pater, un pater - sabio
sabio
# Labojis sabio: 2012.10.02 22:20:27
Nu, jā, ja nav argumentu, tad ar augstprātību un neko vairs par tēmu un dzēšam sabio komentus utt. :-) man ne vairs žēlums te rodas, bet apbrìna.
Vēl man klaviatūra niezēja uzskaitīt vairākus demagoģijas (vai kā mēs tos sauktu) paņēmienus, ko Aivars te šovakar ar mani diskutējot, nodemonstrēja, un tā klaji(laikam domā, ka es tos nepārzinu), bet slinkums tik gari rakstīt, jo to visticamāk izdzēsīs
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 22691