atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem "Cenu dēlis"
Mekletajs
Iesūtīts: 2008.06.26 20:48:02
http://www.ogres.lelb.lv/?ct=ziedojumi
Vai tas ir pieņemami, ja baznīcā par visu ir noteikta samaksa, var teikt uzlikts "cenu dēlis par salona (baznīcas) pakalpojumiem"? Ja kādai ģimenei ar maziem ienākumiem ir vēlme iesvētīt 3 bērnus draudzē, kurā noteikta tāda samaksa, ir pavisam pagrūti? Man sāp sirds, ka katras draudzes uzskati šajā jautājumā atšķiras- Kristības ir Jēzus pavēle, par kurām, manuprāt, nevar prasīt noteiktu samaksu. Šajā gadījumā sanāk tā- ja Tev nav 10 Ls, uz kristības sakramentu neceri. Mūsdienu cilvēki ir tādi, ka diez vai viņi ies mācītājam vai kādam citam draudzes darbiniekam lūgt, lai ļauj saņemt kristības sakramentu vai iesvēti par mazāku samaksu vai par velti.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.30 14:08:45
Zivs, RKB baznīcā var ieviest DAJEBKURAS reformācijas, kāmēr ar politiku viss kārtībā - tb kāmēr formāli tu deklarē savu pakļaušanos un kopību ar Pāvestu, tikmēr vari darīt dajebko... Nu kaut vai ja paskatās uz dažādiem RKB ordeņiem, vot salaid kopā kaut kādsu vienus ar otriem, tak rīkli pārgrauzīs viens otram, taču ar Pāvestu un politiku viss viņiem kārtībā!

Luters pacēla roku pret vienīgo neaizskaramo doktrīnu RKB aprindās - Pāvesta Personu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:09:49
Donačka, ha... a Leopolds Kukulītis vispār labo uzstādījumu uztaisījis - Aproc 9 radiniekus pie mums un mēs 10 apglabāsim par velti!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:10:18
Karoče sanāk, ka kamēr nesamaksāju piķi, tikmēr netieku kristīts, kamēr netieku kristīts, tikmēr neesmu pestīts. Značit par ieeju debesu valstībā jāmaksā
vilks
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:12:21
Ingars
nerunā muļķības, draugs, nekur tā nav, tikai iedomu monstrā, kuru tu pats esi uzbūvējis.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:13:49
Mulders
Zini kā ir. No to mazo kustību tirināšanās nemainās Baznīcas mācība. Un tās kustības pēc idejas var tirināties mācības ietvaros. Un tās reformas ir patiesībā vairāk ārējas un otršķirīgas bieži vien.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:13:51
vilks
nu kā tu nesaproti, es jau tik ironizēju. Da loģistiski, ka tā nav
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:15:11
Zive.
ir jau daudz jautājumi, ar kuriem luterāņi un katoļi ir vienisprātis un kopīgi aizstāv savu viedokli, piemēram - bērnu krsitība un kristīšana aplejot, apslacot.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:19:19
Ingars
Vislabāk man patika būt luterāņu dievkalpojumā. Visu zini, kas jādara, ar minimālām atšķirībām, tik pie Dievgalda nevar iet Tā savdabīgi.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:20:00
Abet vispār te ir aizgājis pamatīgs off topics...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:21:40
Zive.
par to ir nācies dzirdēt pārmetumus - kāpēc mums tāda Dievkalpojuma kārtība noteikta. A ja nu mēs ierobežojot Svēto Garu, ja nu Gars gribētu vadīt citādi?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:22:20
Zive.
vot vot, davaj taisam otru diskusiju par tēmu....hmmm Dievkalpojumu kārtība varbūt?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:23:35
A ko tur daudz runāt, bij jau nesen par nosaukumiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:25:42
Zini kā ir. No to mazo kustību tirināšanās nemainās Baznīcas mācība. Un tās kustības pēc idejas var tirināties mācības ietvaros. Un tās reformas ir patiesībā vairāk ārējas un otršķirīgas bieži vien. (C)

Nuja, jo pirmšķirīgais un galvenais ir attiecības ar Pāvestu! Es tak nestrīdos! UN Baznīcas centrālā mācība ir - Pāvests ir Baznīca! Viss pārējais ir lirika, a vot šitais ir centrālā mācība!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:26:56
Nuja, jo pirmšķirīgais un galvenais ir attiecības ar Pāvestu! Es tak nestrīdos! UN Baznīcas centrālā mācība ir - Pāvests ir Baznīca! Viss pārējais ir lirika, a vot šitais ir centrālā mācība!

Es ceru, ka tā tak bija ironija?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:30:25
Zive.
nu varbūt kādam interesē, starp citu es jau ieliku diskusiju
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:34:30
Man arī ir kas sakāms... Par to mācītāju... krustvecāku galvenais uzdevums ir palīdzēt vecākiem bērnus audzināt ticībā, bet ja krustvecāki nav draudzē, tad kas tie var būt par krustvecākiem?! šito es nesaprotu un neciešu, ka mācītāji atļauj ņemt, kuru katru. Viņi paši neapzinās, ko Dieva priekšā apsolās.

Katoli , ja Tev tā riebjas luterāņi, ko no taviem komentāriem visās diskusijās var saprast, nevajag te nākt kurināt naidu. Cita acī skabargu redzi, savā acī baļķi neredzi.

Zive., starpcitu to "Mieram Tuvu" lasa arī baigi daudzi luterāņi... ir bijušas reizes, kad mēs tos lsījumus un komentārus izmantojam savos svētbrīžos, kad nav mācītāja un mēs paši savus komentārus nevaram izmantot
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:37:51
Mekletajs
Par krustvecākiem. Ja godīgi, tad man reizēm liekas, ka vairāk jēga ir no radinieka, kurš varbūt nav priekšzīmīgs kristietis, nekā no priekšzīmīga kristieša, kuram ir steriem krustbērnu un kurš par viņiem vienkārši neliekas ne zinis.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:43:04
Reizēm man vienkārši tā pieriebstas tās visas naudas būšanas baznīcā, ka es vienkārši nevaru, bet savu mīļo baznīcu vienkārši nevaru pamest. Kāpēc "Svētdienas rīts" neraksta par tādām tēmām, kāpēc sinodēs nerunā... tās naudas būšanas ..ojj..nevaru. Nav citas konfesijas, kur iet... uz katoļiem.. nevaru, pietiek aiziet uz viņu dievkalpojumu, lai mājās domātu, kāpēc man tur vajadzēja iet, vienkārši tā marijošanas un svētuļošanas izved... uz babtistiem vai tml. arī negribās.
Starpcitu, kur te iepriekš runāja par apustuļiem...nupat Lutera Svēto Rakstu apcerē lasīju un tas jau visiem evaņģēliskajiem sen zināms, ka apustuļi un visi svētie ir un bija tādi paši grēcinieki kā mēs, bet tajā pašā laikā par viņiem un mums pie krusta nomira un mūs taisnoja JĒZUS, tāpēc mēs visi esam s vēti .
Mēs no tiem `pāvestiešu svētajiem varam mācīties, bet kad viņus pārāk ievelk baznīcā, es vienkārši nevaru ciest!:/
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 14:44:54
Tur drukas kļūda---- SVĒTI
Zive.
# Labojis Zive.: 2008.06.30 14:49:52
He he, vot šitas man patīk Zini kapēc - tāpēc ka luterāņu Dievkalpojums un katoļu Sv. Mise ir gandrīz vai 1:1, tas nozīmē, ka "svētuļošanas" vajadzētu būt apmēram tik pat daudz.
Par pārējiem katoļu dievkalpojumiem - tie nav obligāti Tā ir izvēles programma
Un par svētajiem grēciniekiem - skaidrs, ka tas tā ir. Tāpēc arī es reizēm ieminos vecamtēvam (kurš jau ir atā atā), lai palūdzas par mani, kamēr es dauzu galvu pret sienu un neesmu spējīga pati lūgties
Bet, alerģija ir alerģija. Tad labāk nelīst papelēs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 20766