atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Muldera un KN smilšukaste
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.09 16:24:28
Mulders
OK, ņemam vienu. Nākamais tad pēc tam, ja sanāks laika un vēlēšanās (gan jau ka sanāks).
Izvēlies, kuru gribi: :-)
1) Neradītas Dvēseles, Spēle
2) Radītas Dvēseles, Attīstība
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 17:05:08
Ctulhu
OK taatad liek mieraa, nevis met ugunii?
Jā tad, kad Dievs liek mierā - tad ir briesmīgi ..... brrrrr.....

nu piemēram, uzraksti kādu labu īpašību kas tev piemīt ... vai kaut ko ko tu uzskati par labu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:07:34
KN, paturpinot Rausīša teikto...

Tu negribi iet pie Kristus, jo viņa paustā patiesība nav tev pieņemama. Ar to tu pats pierādi, ka tava atrašanās Kristus radītā Paradīzē būtu īstenas mokas. Tamdēļ tu pats sev izvēlies citu alternatīvu existences formu!

Bet jautājums - kāpēc tu gribi paturēt tiesības arī izvēlēties SEKAS, kas sekos šādam tavām izvēlēm.

Man tas izklausās tā... tu gribi Kristiešu Paradīzi, bet ne pēc Kristiešu noteikumiem! Bet ja negribi, tad kamdēļ čīxti, ka tev to nedod. Arī Otomārs negrib, un arī viņam to neuzspiedīs!

Bet gan tu gan Otomārs kaut ko GRIB... un atvaino, bet šī pasaule iekārtota tā, ka, ja tu ko dari, tad ar to tu izvēlies šīs darbības sekas, bez iespējas pēc tam rewind uztaisīt, jo divreiz tai pašā upē neiekāpsi!

Ja tu krustcelēs izvēlies iet pa kreisi un pēc tam secini, ka ceļs ved purvā, tu nevari vairs atgriezties, jo krustceles kurās tu izdarīji savu izvēli vairs neexistē, jeb tā teikt, tās ir kļuvušas par tavas būtības nemainīgo daļu, tu varis nevari izvēlēties kaut ko citu pēc tam, kad esi izvēli aktualizējis!

Bet Dievs tev dod arvien jaunas un jaunas un jaunas krustceles... un ikviena no tām pēc tam, kad esi izvēlējies kļūst par tavas dvēseles nemainīgo daļu!

Bet Dievs pat piedāvā - atsakies no savas nemainīgās daļas, ļauj to noslīcināt Kristību Ūdenī, es tev došu jaunu iespēju no jauna patiesi veidot savu Dvēseles Zīmējumu - tik atdod savu gribu man!
Dievs nevar tavu gribu ņemt, viņš to var tikai saņemt ja tu to viņam nodod! Tad Dievs piemeklēs tev tādu ceļu un krustojumu tīklu, ka tu pats izvēlēsies savu laimi un Paradīzi un rezultātā ij tev labi ij Dievam prieks ij Otomāram!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:08:34
Ctulhu
Tad vinjs ir slikts dievs, ja radiijis taadus, kuri nevar pasi pastaaveet.
nu no kurienes tas? Paši pastāvēs, tikai Dievs to liks mierā.

uzraksti kādu savu vai vispār cilvēcisku īpašību, kas tev šķiet laba esmam
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:10:23

OK taatad liek mieraa, nevis met ugunii?

Mhm... Tik tiek pabrīdināts, ka tavs "miers" arī būs tava uguns! Tavas izvēles un tavs prāts ir tas "moku rīks" Protams, ja tev patīk vecenītes griezt, bet viņām nepatīk tapt grieztām, tad tu palixi bez vecenītēm... Neviens neprovaidos tavām vēlmēm materiālu, neviens neatņems tev to, kas patiesi ir TAVS un TEVIS radīts

Tad vinjs ir slikts dievs, ja radiijis taadus, kuri nevar pasi pastaaveet.

A tu ko vari radīt priekšmetus, kas var pastāvēt bez, piemēram, fizikas likumiem?

Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:10:49
Bet ja es negribu ne kriastiesu paradiizi, ne kristiesu noteikumus, ne arii citu eksistences formu peec kristiesu noteikumiem, bet gribu eksistences formu pats peec saviem noteikumiem, tad ko?

Varēsi to gribēt visu mūžību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:11:14
Bet tas ir ekvivalents manis izniicinaasanai un citas buutnes izgatavosanai manis vietaa.

Skat uz visiem Kristiešiem - viņi ir tādas būtnes!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:11:56
Ctulhu
Bet ja es negribu
nu tad negribi un viss, liels cilvēks tak esi, tā arī dzīvo, ko mēs tev varam padarīt. Tev nepatīk, ka mēs tevi biedējam. Tur nu neko tu nevari padarī. Tāds mūsu pienākums - stāstīt patiesību pat ja ir tikai daži, kas klausās.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 17:12:52
Ctulhu
vai tu sevī nekad neesi vīlies, tu neesi sev noriebies līdz acīm?
man tā vien šķiet, ka Cth viss griežas ap fiziku, ķīmiju, matemātiku, kas protams ir ineresanti, bet tās lietas neko nepasaka par to kāda ir viņa personība. visur viena atbilde - konstruktīvs prāts.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.16 17:15:52
A es jau ten nemeetaaju zajavas, ka esmu dievs, visvarens utt

Nu tev šķiet dīvaini, ka Dievs tāds hrenovijs, nevar radīt neko kas var existēt neatkarīgi no Dieva! Tas būtu ekvivalents teikt ka Dievs ir hļupiks jo nevar radīt priekšmetus, kas neexistē

Nu jā... vot Dievs tāds vārguls... neprot radīt lietas, kas pēc šāda radīšanas akta neexistē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:16:52
Vinji no neticiigajiem paaraak neatskiras. Neredzu jeegu saadai paartaisiisanai. (C)

Nu ņemot vērā tavas spējas redzēt lietu būtību, nebrīnos ka tu neredzi šo jēgu Tak kamdēļ lai Dievam būtu kaut kā ar tevi jāsinhronizē savi uzskati par šādas pārveidošanas vajadzību?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:16:55
Ctulhu
next question - vai tavs konstruktīvais prāts pieļauj žēlsastību un piedošanu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:18:43
Mulders
Tāpēc ka nav jau tās dvēseles.
Kā tā - nav? Radītājs rada Dvēseli, un viņa IR! Kam tur fiziskais ķermenis uz planētas Zeme vajadzīgs? Pie kam - kaut kad tā Dvēsele taču mierīgi iztiek bez tā fiziskā ķermeņa un planētas Zeme!
OK, ja tā ir vienkārši kristiešu ticība, tad varam tālāk nerunāt.

Vēlreiz - Dvēsele ir pašas dvēseles pārdzīvojumu funkcija - plašā nozīmē!

Nedrīkst definīcijā izmantot pašu definējamo jēdzienu!
Tu visu laiku mīņājies, no vienas puses, tev gribās, lai būtu kaut kāda nemainīga Būtība, bet no otras puses, tādas tev nav!

Tādi nav... Pagaidām Dvēsele ir mainīga kā gaiss...
Pag, Mulder, tev te sanāk, ka nevari definēt Dvēseles identitāti, jo ik pa brīdim tev tā ir cita!

Analoģiski ar cilvēka dvēseli... kad tā piedzimst mūžībā - pametot šo pasauli - tā savienojas ar mūžību tāda kāda tā ir!
Un nekad nemainās? Tātad tavā mūžībā nav attīstības iespējas, un vispār tur nekas nenotiek, jo katrs notikums mazliet maina Dvēseli.

Es esmu izbrīnīts, ka tu nezini par tādu identitātes mehānismu, kad recorda identitāti nosaka visi lauki!
Jā, un tad šie visi lauki arī veido primāro atslēgu. Un primārajai atslēgai ir tāda īpašība, ka to nedrīkst mainīt! Labais stils tāpēc ir kā primāro atslēgu izmantot vienkārši numuru! Pēc šī numura tevi arī meklē, jo pārējais var mainīties un bieži nav unikāls - tur ir visi Jāņi Bērziņi, cilvēki bez personas koda vai ar kļūdaini izveidotiem vienādiem, uzvārdu maiņas, utt.
Vispār, tas kotu saki, nav primārā atslēga, bet unikalitātes nosacījums. Tas var mainīties, ja tikai jaunā kombinācija arī ir unikāla.

Divas dvēseles ar identiskiem apstākļiem, izvēlēm un pārdzīvojumiem būs viena un tā pati dvēsele
Nebūs, jo viņas nebūs radītas precīzi tai pašā telpas nu laika punktā, citādi viņas pārklātos un nebūtu atšķiramas. Tādu vienādu dvēseļu tāpēc nemaz nav! Tas, ko tu saki, ir divas līdzīgas Dvēseles.

Nav nekāda "ES ID" bez tā, ko tu esi piedzīvojis, izdomājis, pārdzīvojis, novērtējis, redzējis, dzirdējis, lasījis!
Kas ir pārdzīvojis? ;-) Kam pieder pārdzīvojumi? Ko tu rakstīsi vietā "Šie pārdzīvojumi pieder..." Es rakstīšu ID, bet tev nav ko rakstīt, jo tev katru brīdi ir jauna Būtne!

Ārējs šo notikumu recordu virkne - vai tā būtu tava atmiņa, vai pieraksti uz papīra!
Nu, un kā tev ir pierakstīts, uz ko šie notikumi attiecās? Ta teikt, kas ir ārējā atslēga šim ierakstam? ;-)

Bet VIETA kur tas notiek ir... nu tā teikt - tavs Dvēseles nesējs - ķermenis!
Bet pēc ķermeņa nāves Dvēsele turpina eksistēt. Secinājums - lai Dvēsele eksistētu, nekādu ķermeni nemaz nevajag!

Bet zaru vijums katram kokam ir savs unikāls kas to atšķir no citiem kokiem!
Zaru vijumi teorētiski var sakrist vairakiem kokiem! Tad vairs nevarēsi pateikt, kurš ir kurš koks! Vai arī - uzauga jauni zari, pielieca vecos, daži nokalta un nokrita - atkal tu izmisumā, pazaudēji koku! Man gan nav problēmu - katrā kokā ir ieaudzēts tā numurs!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:22:25
Mulders
Skat uz visiem Kristiešiem - viņi ir tādas būtnes!
Tad jūs esat altruisti - ar savu nāvi dodat dzīvību jaunai, laimīgai būtnei Paradīzē! Būtnei, kas neesat jūs pats.
Es gan līdz šim biju kristietību savādāk sapratis...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:25:24
Rausītis
vai tavs konstruktīvais prāts pieļauj žēlsastību un piedošanu?
Jā, pie nosacījuma, ka no tā paliek labāk, vai - vismaz ir cerības, ka paliks labāk (neesam visuzinoši).
Klasiskais piemērs - varu piedot slepavam nu viņu nesodīt, ja zinu (vai vismaz - ceru!), ka slepkava iznācis no cietuma, vairs neslepkavos.
Pretējā gadījumā - paliks cietumā.
Jums, kristiešiem, šķiet ka žēlastība būtu izlaist ārā visus slepkavas bez razboru.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:27:42
Ctulhu
Jaa, es siis lietas praktizeeju. Un tad?
Tātad ir situācijas, kad kādam ir nepieciešama tava žēlastība un piedošana lai būtu ar tevi normālās attiecībās pat tad, ja viņš to nav pelnījis Ja tu vēlies labas attiecības, tad tev šo cilvēku vajag apžēlot. Ja šis cilvēks noraida tavu žēlastību un tavu konstruktīvo palīdzību, tad ko tu ar viņu vari izdarīt. nepaņemt pulciņā.

Nu ar Dievu un grēcinieku ir tāpat.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 17:28:51
KN
Jums, kristiešiem, šķiet ka žēlastība būtu izlaist ārā visus slepkavas bez razboru
oi ... nē mēs gribam, lai viņi kļūst ticīgi un nosēž sev paredzēto sodu
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 17:32:23
Ctulhu

Vieniigaa atskiriiba - es nesaaksju to cilveeku sodiit, vajaat, mociit.
sevis dēļ nē, bet ja tas cilvēks darīs daudz ļauna citiem, tad tu pacentīsies paziņot vismaz policijai vai novērsīsies no viņa, tādējādi ļaujot viņam kļūt vēl ļaunākam. nu apmēram Dievs dara tāpat, ļauj grēciniekam darīt pēc sava prāta.

Ja redzeesju, ka vinjs mokaas, vienalga paliidzeesju.
nu Dievs arī dara tāpat, palīdz.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:35:52
Rausītis
nē mēs gribam, lai viņi kļūst ticīgi un nosēž sev paredzēto sodu
Bet, ja to skata kā līdzību žēlastības ilustrācijai, nevis burtiski? ;-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:49:08
Kā tā - nav? Radītājs rada Dvēseli, un viņa IR! Kam tur fiziskais ķermenis uz planētas Zeme vajadzīgs? Pie kam - kaut kad tā Dvēsele taču mierīgi iztiek bez tā fiziskā ķermeņa un planētas Zeme!
OK, ja tā ir vienkārši kristiešu ticība, tad varam tālāk nerunāt.


Par to jau bazars!

Tu saki - Radītājs Rada objektu "Dvēsele"

Bet kas ir šīs dvēseles atribūti, kas šo Dvēseli padara par unikālu no citām atšķirīgu būtni tu tā arī nepateici. Tu introducē abstraktu ID kaut kādu konstrukciju dvēselē, kas to atšķir no citām, ar to radot aprioru by-design predefinētu "atšķirību" dažādās pozīcijās. Tb vairs nevar runāt par taisnīgu vienotu "starta pozīciju" jo mans ID ir atšķirīgs no tava ID!
Kristietībā cilvēks SĀK existēt ķermenī! Pietam Kristietībā Cilvēks = Dvēsele + Ķermenis + Gars, un visas šīs daļas ir cilvēku veidojošas. Krsitietībā "Ķermenis" nav tikai drēbītes, tā ir daļa no mums pašiem... šis ķermenis tiešām drīzāk ir kā sēkla, bet nākamais ķermenis ir jau pati vārpa. Šis ķermenis ir kāpurs, nākamais ķermenis ir taurenis, bet ķermenis IR!

Pag, Mulder, tev te sanāk, ka nevari definēt Dvēseles identitāti, jo ik pa brīdim tev tā ir cita!
Dvēseli identificē tās esošais stāvoklis. tas ir 1D objekts, bet ja gribi skatīties cauri laikam, tad tas ir 2D objekts - kā paklājs! Un šī mainība rada paklāja zīmējumu un musturi mūžībai! Mūžība ir izsmērēšanās pa 3D kad paklāja zīmējums tiek projicēts 3 dimensijā veidojot nu to figūru kas tad ir uz paklāja uzzīmēta! Tieši tamdēļ to vairs nevar mainīt, jo tu jau ESI šī 3D figūra mūžībā, kuras struktūru un formu nosaka tas paklājs, ko tu esi uzzīmējis diegu pa diegam!

Un nekad nemainās? Tātad tavā mūžībā nav attīstības iespējas, un vispār tur nekas nenotiek, jo katrs notikums mazliet maina Dvēseli.
Tev ko, tas ka tu piedzimsti par cilvēku ar 2 rokām un 2 kājām nozīmē, ka tu vairs nevari attīstīties... Bet nē... tavas rokas un kājas var tikt audzētas... un tu iemanto jauna līmeņa brīvību!

Teicu jau attīstība notiek, bet citā dimensijā... bet šīs attīst`bias "brīvības" definē piedzimušais jaunais cilvēks, kas šīs Zemes laikā izveidojies no embrija par cilvēku... Dvēseles "zīmējums" nosaka kas tu būsi mūžībā un tas arī nosaka tālākās attīstības iespējas mūžībā, bet jau citā...

Šeit tu savam garīgajam ķermenim jeb dvēselei veido "rociņas" "kājiņas", kuras piedzimstot tad arī būs tavs "instrumentārijs" mūžības existencē! Pēc tam vairs nevarēsi raut nost vai pārstādīt orgānus tāpat kā tu to nevari ar savu fizisko ķermeni... nevari tu sevi pārveidot par, piemēram, govi, nomainot visas savas detaļas!

Jā, un tad šie visi lauki arī veido primāro atslēgu. Un primārajai atslēgai ir tāda īpašība, ka to nedrīkst mainīt!
Jā, tamdēļ, kāmēr veidojas šīe lauki, tikmēr primārā atslēga nav definēta. Bet kad records tiek "sīlots" tas kļūst par primāro atslēgu un to var lietot citām operācijām!

Tu šobrīd esi šo lauku veidošanas un aizpildīšanas procesā!

Tik te vēl trakāk... tev ir 3D DB, kur katrs records ir 2D masīvs, bet ikdeinā tu ieraksti 1 Rindiņu šajā 2D masīvā, laiku beigās šis 2D radītais masīvs kļūs par tavas 3D Dvēseles primāro atslēgu! Ja tā tev patīk labāk!
Laikam nevaram mēs vienoties jo mēs strīdamies par diviem dažādiem modeļiem kā veidojas dvēsele - jau teicu - nesanāks mums, jo tu nepieņem manu modeli un es tavu!

Vispār, tas kotu saki, nav primārā atslēga, bet unikalitātes nosacījums. Tas var mainīties, ja tikai jaunā kombinācija arī ir unikāla.
Beidzot viņam pieleca!
Bet ar Dvēselēm svarīgi ir lai tās būtu unikālas un atšķiramas vienas no otras. Tā arī ir šī unikalitāte... Dvēseles pašas piedzīvotais ir tas, kas IR Dvēsele! Dvēsele matemātiski sakoties ir Informācija! Pašrakstošs Softs! Kas pats sevi raksta izejot no tā kas jau uzrakstīts un no inputa no ārpuses!

Nebūs, jo viņas nebūs radītas precīzi tai pašā telpas nu laika punktā, citādi viņas pārklātos un nebūtu atšķiramas. Tādu vienādu dvēseļu tāpēc nemaz nav! Tas, ko tu saki, ir divas līdzīgas Dvēseles.

Telpas un Laika punktā var atrasties materiāli priekšmeti nevis dvēseles... Vai tu uzstāj uz to, ka arī tavā sistēmā dvēselei nepieciešams "nesējs"? Jeb tev "Dvēsele" = "Garīgs Ķermenis" bet tas ko Dvēsele pārdzīvo ir šī Ķermeņa "reljefs"?


Kas ir pārdzīvojis? ;-) Kam pieder pārdzīvojumi? Ko tu rakstīsi vietā "Šie pārdzīvojumi pieder..." Es rakstīšu ID, bet tev nav ko rakstīt, jo tev katru brīdi ir jauna Būtne!
Pārdzīvojumi pieder tai būtnei, kas ir pirms šiem pārdzīvojumiem... Tā tinot atpakaļ mēs notinamies līdz materiālam embrijam, kurš tad ir initiālais dvēseles stāvoklis kad tas sāk pārdzīvot! Unikālā materiālā kombinācija nosaka unikālo starta pozīciju un unikālo initial record values.
Redz manā sistēmā dvēsele sāk existēt ar materiālu šūnu savienošanos... Tavā sistēmā, kad tu atmet ķermeni kā dvēseles nepieciešamu vismaz initiālo nosacījumu, tev neizbēgami ir jāievieš abstrakts ID (lai kāda būtu tā struktūra)! Tobiš tev jāievieš jauna koncepcija "Garīgais Dvēseles Ķermenis" kas pilda tava ID funkciju, pie kura ir Dvēsele piekabināta un identificējama!
Tava sistēma tieši paredz, ka tas jānīc kas sasita vāzi bērnībā šodien ir sodāms, jo abu jānīšu ID sakrīt. Manā sistēmā šodienas jānīc nav jāsoda par bērnības sasisto vāzi, jo šodien jānīc atšķirās no bērnības jānīša un ir pamats domāt, ka viņš vāzi vairs nesistu jeb identiskā situācijā to pateiktu, nožēlotu, labotu!

Nu, un kā tev ir pierakstīts, uz ko šie notikumi attiecās? Ta teikt, kas ir ārējā atslēga šim ierakstam? ;-)

Pirms šiem notikumiem tas ir ķermenis. Kad notikumi notiek, tad tas ir šo notikumu masīvs!

Vispirms ir DB tabulas instance, pēc tam sākās recordi, un visu recordu masīvs ir dvēsele...
Savukārt DB tabulas identitāti nosaka tiešām unikāls dislokācija vietā telpā un unikāla Gēnu Kombinācija! Tas būtu ārējais sākotnējais IDs, kurš kļūst nevajadzīgs pēc pirmā recorda DB, jo tad visas tabulas IDš ir šie recordu summa (šeit es pārnesu DB no 2D tabulas ar 1D recordiem uz 3D meta-tabulu kur 2D ir tabulas/dvēseles, bet katrs records ir viens notikums 2D tabulas dzīvē! Tad aizstājot 2D tabulas recordus ar krāsām iegūstam dvēseles "zīmējumu". Nu kā Lielvārdes josta. bet kad Lielvārdes jostu projicē 3D telpā, tad tas definē unikālo 3D lielvārdes jostas struktūru, kas arī ir dvēsele mūžībā!

Bet pēc ķermeņa nāves Dvēsele turpina eksistēt. Secinājums - lai Dvēsele eksistētu, nekādu ķermeni nemaz nevajag!
Nepaerizs secinājums.
Lai sāktu existēt, tai vajag ķermeni, tāpat tai vajag ķermeni lai mainītos un veidotu recordus. Bet pēc nāves ķermenim nav nozīmes, jo Dvēseli nosaka recordu vērtības, kuras nav sākotnēji!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:50:32
Ctulhu
Nekaadu problemu. Mans praats ir konstruktiivs, manas izveeles ir konstruktiivas, esmu ar mieru.
Pēc Muldera, tavs prāts un tu pats esi dizainēts tā, ka neizbēgami ieciklosies arvien kļūdainākās izvēlēs, kamēr sēdēsi nelaimīgs un nezināsi, ko darīt. Tavas paša izvēles būs tevi sačakarējušas tā, ka tu vairs nepieņemsi izvēles, kuras tevi izvestu ārā no moku pilnās situācijas.

Tas izrietot no tā, ka Būtne mūžīga.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 21147