atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu II
vilks
Iesūtīts: 2009.11.04 15:12:55
Turpinam diskusiju jaunā tēmā?
Ja diskusijā ir vairāk par 500 komentāriem, tā vairs labi nedarbojas.
Vecās tēmas beigas šeit.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
bitch
# Iesūtīts: 2009.11.06 15:00:45
http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=11387
nu sasodīts, kāmju bars... palasat, kādus podus esat nogāzuši...
nekonezinis [80.232.253.153]
# Iesūtīts: 2009.11.06 15:03:28
Aivars Lapšāns Ko tavuprāt nozīmē "burts" un ko "gars"?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.06 15:07:40
nekonezinis [80.232.253.153]
Gars jāraksta ar lielo burtu. Svētais Gars dara ticīgo sirdis brīvas no burtiem. Tavā gadījumā no Pāvila burta.
nekonezinis [80.232.253.153]
# Iesūtīts: 2009.11.06 15:11:12
Aivars LapšānsTātad tas ko saka Pāvils ir burts un nav ņemams nopietni? Tātad man vars nav vajadzīgi Svētie Raksti, jo tie ir burti? vai es parezi saprotu? Kas ir "burts"? Bet tas ko es savā sirdī sajūtu ir "Gars" ? Vai tā? Varbūt īsi paskaidro kas ir "burts"?
neielogojies [87.110.133.152]
# Iesūtīts: 2009.11.06 15:16:22
Aivars Lapšāns Un aplakato visas LELB sievas. Jā vispirms iesniedz priekšlikumu kongresam.

Kāds sakars minētajai Rakstu vietai ar lakatiņiem? Pārlasi vēl vienu reizi to 14.nodaļu..
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.06 15:42:32
Aivars Lapšāns Un par lakatiem. Es neredzu nekādu problēmu ka sievas baznīcā nāktu ar lakatiem. Vispār, līdz pat otrajam pasaules karam sievas nāca baznīcā ar lakatiem. Turklāt sievietes sēdēja vienā pusē, bet vīrieši otrā.

Viss pareizi. Vīri bazīcā ienākot galvassegas noņem, bet sievas uzliek.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.06 16:03:35
nekonezinis [80.232.253.153]

burts un gars :
pēc Gara būtu, ja kristietis tad arī vispirms jautātu šim Garam (un pirmkārt tas būtu jautāt Svētajiem/praviešiem, resp. tiem, kuri jau ar Jēzu ir pilnīgi Viens), jo nevar prasīt no Pāvila, lai līdz pat laiku beigām butu nopravietotas visas detaļas visiem dzīves gadījumiem. Tas nemaz reāli nav iespējams.
Mūsu vešanai visā patiesībā kāreiz ir domātas šodienas atklāsmes jeb t.s. nākamās lietas (ko SS stūrgalvji jau apriori savā patvaļā no Rakstiem izmetuši, lai nu Dievs viņiem žēlīgs..).

burtojot bez gara jums te tagad iznācis šitas:

man saujā benzīns, un ja nevar bīdīt sēdekli, var šaut....



Divu sieviešu mīlestība arī ir pēc "gara", jo viņas mīl viena otru un mīlestība ir no Dieva. Pēc burta būtu neļaut viņām kopā mīlēties, bet pēc "gara" tavā izpratnē viss ir Ok. Dievs taču nebūs pret mīlestību.

Nu gan demagoģija! kādā sakarā agape samesta vienā kaudzē ar fizisku, pie tam vēl pretdabisku iekāri??
mīlēt tu vispār drīksti visu cilvēci, gan sievietes, gan vīriešus, abet tikai uz priekšu!
Ticīgais Kristietis Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.06 16:08:34
Dieva Gars vienmēr iet saskaņā ar Dieva Vārdu, un nekad nav pretrunā tam. Viss, kas ir atkāpes no Rakstiem ir maldu mācības!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.06 16:17:25
nav gan iz luterāņiem , tomēr interesanti palasīt arī citām konfesijām atklāto (īstā, pārlaicīgā Baznīca galu galā ir tikai viena!).
un tieši par tēmu.



"... Saruna ievirzās par sieviešu tiesībām. Jēzus saka:

- Sievietes nekad nebūs par priesteriem, viņas neveiks konsekrāciju, nedz administrēs Dieva dāvanas, kuras jūs šobrīd vēl nepazīstiet. Tomēr viņas piederēs pie priesterības kārtas, dažādā veidā līdzdarbojoties ar priesteriem dvēseļu labumam.

- Vai viņas sludinās mācību? - vaicā Bartolomejs, šaubu pilns.

- Mana Māte jau māca - atsaka Mācītājs.

- Vai viņas dosies apustuliskos ceļojumos? - jautā Matejs.

- Jā. Ticība viņas aiznesīs tālu, un Man ir jāatzīst - ar lielāku varonību par vīriešiem.

- Un varbūt viņas darīs brīnumus? - smejas Iskariota.

- Dažas darīs. Bet brīnums nav galvenā lieta. Šīs svētās sievietes ar savu lūgšanu panāks daudzu atgriešanos.

- Ak, tā, sieviete spēj lūgties līdz pat brīnuma panākšanai? - noņurd Bartolomejs.

- Neesi tik aprobežots kā rakstvedis, Bartolomej. Ko tu īsti uzskati ar lūgšanu?

- Lūgšana ir griešanās pie Dieva ar zināmām formulām.

- Tas ir kas vairāk. Lūgšana ir sirds saruna ar Dievu un tādam ir jābūt pastāvīgam cilvēka stāvoklim. Sievietei, pateicoties savam dzīves veidam, drīzāk gan nošķirtībai un lielākam jūtīgumam par jūsējo, ir lielāka nosliece uz šo sarunu ar Dievu. Lūgšanā viņa atrod palīdzību ciešanās, atvieglojumu darbā, atrod žēlastību panest mūs, vīriešus, lūgšana noslauka viņas asaras un izvilina smaidu.
Jo viņa prot sarunāties ar Dievu, un nākotnē pratīs vēl labāk. Vīrieši būs lieli mācīšanā, bet sievietes pratīs tiem palīdzēt. Pateicoties viņu lūgšanām, garām paies daudzas nelaimes un daudz sodu tiks aizturēti. Tā nu viņas veiks citiem neredzamus un tomēr patiesus brīnumus. ..."

http://katolis.eks.lv/Dokumenti/valtorte_3.htm
nekonezinis [159.148.21.169]
# Iesūtīts: 2009.11.06 16:35:10
-Jona- Piedod, iepriekšejais jautājums bija adresēts Aivaram Lapšānam.
Ticīgais Kristietis Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.06 16:52:26
Gnidrologs Tas, ka Raksti tiek interpretēti ar dažādu skaidrojumu, ne vienmēr ir uzreiz nepareizi. Jo tie tiek skaidroti tajā pašā Svētajā Garā. Reizēm zem Dieva Vārda viena panta ir vairākas atklāsmes, un tās var būt arī dažādas, bet ne obligāti pretrunīgas!
Ticīgais Kristietis Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.06 17:05:41
Ctulhu Ja tas nav Kristus Garā, tad to var uzreiz redzēt! Tātad tas ir pretrunā ar veselīgo mācību. Piem.Mulders skaidro Bībeli pēc savas atziņas un atklāsmes, man tā ir nedaudz citādāka, bet es viņu cienu un mīlu kā brāli Kristū, jo arī viņš iet Jēzus Garā. Man nav jākaujas par to, kura atziņa ir precīzāka vai pilnīgāka, vai kā kurš māca Rakstus! Es izsaku savu ticību un atklāsmi kā es to saprotu.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.06 17:08:06
Ctulhu Nekriškoņi jūs takš tāpat uz baznīcu neejat, tad ko te pa vidu maisaities.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.06 17:12:32
Ctulhu Ja daži viesi ir uzbāzīgi un pārgudri zina runāt par lietām ar kurām tiem nav nekāda sakara, tad nākas būt neviesmīlīgam.
Ticīgais Kristietis Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.06 17:15:48
Gnidrologs Nav gan, bet informācijai
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.11.06 18:07:34
Ivo Pavlovičs

Es dziedāšu par tevi tēvu zeme...
....kur vaidot māte gaitās staigājusi
un Dievu pielūgdama baznīcā...

Man ar patīk. Tīri vizuāli.
Bet Tirzmalietes un Ķezberes laiki pagājuši,

tagad ir jauns vīns jaunos traukos
garšo to un neapgrēcinies no skatiena māsā....

Tad , kad piespieda sievām likt lakatus, bieži vien viņas baznīcā arestēja un aizveda pie baznīcas kalnā un pakāra ar galvu uz leju , līdz grēciniece nomira..
Tas ir noticis no kanceles , no kuras Tu esi sludinājis . No tās pašas kanceles mācītājs izkliedza - pakārt!
No tās pašas Āraišu baznīcas kanceles Tu esi sludnājis vīram, kuram bija kāšu krusts uz krūtīm un un uz auto 666....vai aizmirsi kā viņš raudāja , kad Tu pēdējo reizi sludināji Dieva darbus viņa sirdī.? - . Viņš bija uzvalkā . Iespējams pirmo reizi. Visam savs laiks. Katram sava gaisma.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.06 19:28:05
-Jona-

Āmen! Dievs Tevi mīl , es arī!

tas notiks pēdējās dienās, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus.

Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.11.06 19:46:22
-Jona-

Mēs uzceļam templi no grāmatām un kāds bibliotekārs loba no sevis nost burtus, jo burtiem ir apnicis sēdēt grāmatās.

,, Bet Viņš atbildēja un tiem sacīja: "Kad vakars metas, jūs sakāt: būs labs laiks, jo debess ir sarkana, -
3 un rīta agrumā: šodien būs negaiss, jo debess ir sarkana un apmākusies. - Gaisa parādības jūs izprotat, vai jūs nevarat arī laika zīmes izprast?
4 Ļauna un laulības pārkāpēju cilts meklē zīmes, bet viņai nekāda cita netiks dota kā vien pravieša Jonas zīme." Un Viņš tos atstāja un aizgāja.
Mt. 12:39; Lk. 11:29
text

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.11.06 21:26:23
20 Kur paliek gudrie? Kur rakstu mācītāji? Kur šīs pasaules vārdu meistari? Vai tad Dievs nav pārvērtis pasaules gudrību ģeķībā?
21 Jo, kad pasaule ar savu gudrību Dievu Viņa gudrībā neatzina, tad Dievam labpatika izglābt ticīgos ar ģeķīgu sludināšanu.
22 Jūdi prasa zīmes, un grieķi meklē gudrību.
23 Bet mēs sludinām Kristu, krustā sisto, kas jūdiem apgrēcība un pagāniem ģeķība,
24 bet tiem, kas aicināti, tiklab jūdiem, kā grieķiem, Dieva spēks un Dieva gudrība.
/1.Kor.1/

24 ... tiklab jūdiem, kā grieķiem (kā arī sievietēm! - atļaušos papildināt no sevis), Dieva spēks un Dieva gudrība...

jo:

28 Tur nav ne jūda, ne grieķa, nav ne kalpa, nedz svabadā, tur nav ne vīra, nedz sievas, jo jūs visi esat viens Kristū Jēzū.
/Gal.3/


lai gan pati ne tuvu neesmu mācītāja, pat ne uz to pusi (un man vispār pilnīgi alerģija uz publisku uzstāšanos, tas man būtu ļaunākais murgs), saku lielu paldies Aivaram Lapšānam, Svētajam u.c. par māsu bruņniecisko aizstāvību!

mūsu drosmīgajām māsiņām - mācītājām Kristū - nekrītiet depresijā, pat ja 11.novembrī jūsu liktenis jau liktos izlemts. Pašās laiku beigās, kad viss juks un bruks, Mīlestības Baznīca saglabāsies mazajās lūgšanu grupās, un tas būs ļoti ļoti drīz... un tur jūsu, mazo nesavtīgo un pazemoto kalponīšu loma, būs nepārvērtējama...

vēlreiz - paldies par jūsu darbu!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.06 23:14:57
-Jona-

D. Bonhēfers

,, Mūsu redzamā pasaule ar saviem priekiem un panākumiem, ar savām rūpēm, raizēm un skumjo nepaklausību - svēta un nesodāma un pilnīga Jēzus Kristus dēļ, tā atrodas šajā apslēptajā Dieva pasaulē Visuvarenā acu priekšā, tagad un rīt, un visā mūžībā.

Un neviena asara nenorit par velti un neviena nopūta nepaliek nesadzirdēta, neviena sāpe nepaliek neievērota un neviena gavile nav pazaudēta.

,,Redzamā pasaule pār visu to pārsoļo brutāli un bezsirdīgi. Bet žēlastības, žēlsirdības un lielas labestības vadīts, Dievs savāc mūsu degošo un kvēlojošo dzīvi… Mūsu patiesā dzīve ir apslēpta, bet tā ir stingri pamatota mūžībā,,.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 18865