atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūdzu palīdziet
zivtiņa
Iesūtīts: 2008.06.30 13:45:48
Pasakiet kaut vienu lūgšanu, kas spēj palīdzēt cīņā ar nelabajiem gariem. Brīdī, kad šis gars uzbrūk. Es nezinu neko vairāk kā <Mūsu Tēvs debesīs...>
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 15:21:41
<Mūsu Tēvs debesīs...> ar to arī pietiek, tā ir pati stiprākā lūgšana, ko mācījis pats Jēzus. Citas lūgšanu formulas nav vajadzīgas, lūdz to, kas ir uz sirds. Ja esi kristīta, tad pārmet krusta zīmi, tai ir liels spēks un nozīme!
Lai Dievs Tev palīdz un svētī!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.30 15:31:42
23 psalms!

Psalmi vispār ir ideālas lūgšanasa pareizā laikā... modernākajās bībelēs tiem ir tādi "virsrakstiņi" ka var viegli ātri atrast pēc tēmas kurš derēs!

Ieteikums, noteikti nesākt ar gariem debates... runā ar Dievu!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 15:32:23
tikai atceris, ka lūgšana nav maģiska formula, ko automātiski noskaitam kā mantru. Tā ir SARUNA ar Dievu un kad tu runā ar Dievu, Viņš vienmēr ir blakus un 100 % varu garantēt, ka jebkurš ļaunais gars trīcēs no bailēm kā apšu lapa Dieva klātbūtnē.

Palasi bībelē - kā Launie gari reaģēja uz Jēzu Kristu. Viņi brēca - vai tu mūs esi nāci priekšlaicīgi nomaitāt, lūdzu nesūti mūs ellē vēl. Viņi lūdz lai viņus atlaiž, kā tādi pārbijušies kucēni.

Un vēl viens svarīgs moments - ja tu tici un esi kristīta uz Jēzu, tad tu esi ietērpta Jēzū Kristū un ļaunie gari redz tevī Viņu un reakcija ir tāda pati
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 15:33:19
Mulders
nuja - der jebkas, kas ir Dieva vārds.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.30 15:34:14
Ingars... jebkas arī neder... Neies tak ar Velniem cīnīties citējot Radurakstus
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 15:37:22
Mulders
varu iedomāties, sāk pēkšņi skaitīt - Ābrahams dzemdināja Īzaku, Īzaks dzemdināja Jēkabu utt. Kaut gan pat šādā veidā galugalā nonāktu pie Kristus
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 15:39:04
Mjā, Jēzus ir mūsu varonis un bībelē visi ceļi ved pie viņa, vienalga, lai ar kāda būtu situācija, galugalā nonākam pie stūrakmens, pie kura piedauzās neticīgie un kurš var izglābt ticīgos
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:05:36
Ko var darīt, lai tas neatkārtotos? Esmu izslacījusi istabā svētko ūdeni, pati iedzēru, skaitīju lūgšanas, biju baznīcā, lūdzu mācītāja svētību...
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:06:59
Es gan esmu kristīta, bet nezinu baznīcas rituālus. Man ir ļoti bail...
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:08:27
Mulder - kur var meklēt 23. psalmu? Bībelē?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:09:03
zivtiņa
Es ceru, ka neizklausīšos ļauna. Bet klau, vai nav vērts parunāt ar kādu ārstu? Kur un kā Tevi tie gari traucē?
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:18:32
Nē, nē.. Tur tiešām ir cita lieta. Mēs ar vīru abi vienlaicīgi sapnī redzējām.. (negribu teikt ko) un abi vienlaicīgi pamodamies ar dedzinošām sāpēm krūtīs, abi vienlaicīgi pateicām, ka sāp dvēsele, abi pēkšņi, bez iemesla izjuzdami paniskas, neizskaidrojamas bailes... Un abi, bez vārdiem sapratām, ka notiek kaut kas.... ļauns. Vīrs ir <cietais riexts> viņam vispār nekad nekas neliekas un nekas nespēj uztraukt. bet te... Turklāt mēs neesam aktīvi kristieši un līdz šim tādām lietām principā neticējām.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:57:51
zivtiņa, jā, psalmus jāmeklē Bībelē.
Bet tas ir nopietni un jums vajadzētu griezties pie mācītāja. Es jums ieteiktu nokristīties un nopietni parunāt ar mācītāju, ko nozīmē svētā kristība.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.30 18:57:51
zivtiņa
neesam aktīvi kristieši un līdz šim tādām lietām principā neticējām
Acīmredzot pienācis laiks kļūt aktīviem
Katrs jau tiek aicināts īpašā veidā.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 19:06:40
zivtiņa, ja vajag kaut ko konkrētāk palīdzēt, vari rakstīt uz mekletajs333@inbox.lv Cik varēšu, tik palīdzēšu!
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.06.30 20:07:25
Es skaitu lūgšanas, laistu svēto ūdeni... Pat nezinu, ko vēl darīt. Neesmu baznīcas cilvēks, drīzāk laicīgais - uz baznīcu eju 2 reizes gadā, tādēļ pat nezinu, ko tas viss nozīmē. Kas tas bija?? nakts murgs? Bet abiem reizē un ar tādu spēku??... Abiem vienādas emocijas? Nezinu. Varbūt aiziet pie mācītāja?... Cālīša.. vienīgais mācītājs, kuru zinu. Viņš uz mani neskatīsies kā uz traku?
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.30 23:03:33
zivtiņa, tepat sadaļā LELB draudzes
http://www.lelb.lv/lv/?ct=draudzes izvēlies sev tuvāko un ej pie mācītāja uz pieņemšanas laiku. Tici man mācītājs uz Tevi, kā uz traku neskatīsies, ne tādus vien gadījumus viņi ir pieredzējuši. Visādi ļaunie gari ir bieža parādība. Bet par tām kristībām pa visam nopietni--- visi ļaunie gari kaukdami aizies
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.01 13:45:53
Mana draudzene,kura savā laikā arī cīnījusies ar līdzīgiem mošķiem,iesaka lasīt psalmus un aiziet uz grēksūdzi. Un,ka tas gars varētu būt lietuvēns. Atrodi mācītāju pēc Meklētāja ieteikuma un aizejiet uz grēksūdzi. Svarīgas ir nevis svētītas materiālas lietas,bet dvēseles stāvoklis. Ja dvēsele ir Dieva apsardzībā,tad ļaunajiem gariem jāmūk. Tāpēc arī grēksūdze un psalmu lasīšana. Īpaši palīdz arī 91. un 121.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.01 13:49:26
zivtiņa, svētais ūdens ir tikai un vienīgi ūdens... pret Gariem palīdz Dieva Vārds... Psalmi ir Rakstos. Bībelē!

http://www.bibele.lv/bibele/bibele.php

Tēvareize arī palīdz!
Kristība!

A bet māžošanās ar ūdeni, svecēm u.c. figņām bez Vārda un Ticības ir pofigs! Lūgšanas gan vajag!
Mods-1
# Iesūtīts: 2008.07.01 14:34:27
Lūdzu nekristiešus par šo tēmu izteikties diskusijā par eksorcismu. Šeit tiek lūgta praktiska palīdzība,tāpēc visas sarunas,kas nav konkrēti kristīgi padomi,šeit neiederas.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 16685