atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūdzu palīdziet
zivtiņa
Iesūtīts: 2008.06.30 13:45:48
Pasakiet kaut vienu lūgšanu, kas spēj palīdzēt cīņā ar nelabajiem gariem. Brīdī, kad šis gars uzbrūk. Es nezinu neko vairāk kā <Mūsu Tēvs debesīs...>
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
filologs [81.198.38.32]
# Iesūtīts: 2008.07.01 14:38:20
Notikuma apraksts izskatās ļoti pēc veģetatīvās disfunkcijas lēkmes (diezgan izplatīta lieta; tās galvenā pazīme ir neizskaidrojamas baiļu lēkmes), bet savādi, ka diviem cilvēkiem vienlaicīgi...
filologs [81.198.38.32]
# Iesūtīts: 2008.07.01 14:39:58
P.S. Bet Dievs tiešām mēdz lietot arī veģetatīvo disfunkciju, lai cilvēkus aizvestu pie ticības...
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:01:08
Stāsts ir sekojošs. Nakts vidū abi reizē pamodāmies. Es redzēju sapnī, ka manī mēģina iemājoties ļaunais gars, vīrs redzēja, ka viņš guļ (sapnī redzēja, ka guļ sapī) un viņš grib mani pasargāt, bet ļaunais gars viņam uzliek māla masku, kas viņam neļauj runāt ar mani un`neļauj kopā ar mani skaitīt tēvreizi. savukārt es tajā momentā sapņoju, ka skaitu tēvreizi, bet man trūkst spēka, bet vīrs nevar palīdzēt un stāv atstatus. Vīrs mani pamodināja (īstenībā) ar pirkstu sitieniem pa galvu. pamodāmies reizē, nekavējoties mēģinājām skaitīt tēvreizi, bet abi vienā vietā apklusām, jo mēles bija stīvas, mēs abi izlecām no gultas, nokritām celos un es, no baznīcas tāls cilvēks būdams, pēkšņi teicu - es zinu, kas notiek. Krīti ceļos un skaiti kopā ar mani. es esmu tava stiprā pilss.... Un mēs skaitijām, reizes desmit, kamēr tikām pāri un noskaitījām līdz beigām. tad mēs abi histēriski sākām raudāt...... Briesmīgi!!!
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:05:24
Zaļa gaisma. Kā dūņas. Manī plūda zaļa gaisma. es gāju pa tumšu alu, mani veda kaut kādi cilvēki un lika man teikt <es esmu velns>. bet beigās, kad es modos, tā gaisma caur pirkstiem izgāja laukā, debesīs. Es skaitīju tēvreizi sapnī un tā gaisma izplūda debesīs
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:06:27
Un vēl... mans vīrs redzēja māla masku, kas bija tieši tādā pašā zaļā krāsā
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:12:30
Tā arī bija.. tieši tā. Un mums abiem ļoti sāpēja krūtis. Mana pirmā doma pamostoties, vēl pusmiegā - ak, Dievs, kā man sāp Dvēsele... nezinu, no kurienes manī, laicīgā cilvēkā kaut kādas tādas domas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:17:58
Trilo, a nevar sanākt, ka izdzenot no viena tas gars aiziet uz kādu `tīrāku vietu` un tad ir dimbā?
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:18:31
Trilobīte text
Bet, ja es esmu laicīgs cilvēks, kurš no tā neko tā īsti nezina un nesaprot? Drīkst? Un, ko viņš ar mani darīs? Viņš var pateikt vai man tur kaut kas.... Viņš nav kaut kāds sektants? Kā pieteikties? Šo piektdien?
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:19:59
Nezinu. Varbūt... kāds var man... palīzdēt. Vīrs nebūs Latvijā. es labprāt aizietu, ja vien, kāds man varētu izstāstīt, kas notiek. Vai kāds varētu kļūt par manu <gidu> šajā pasākumā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:21:20
zivtiņa
Pamēģini kādas svētbildes, ikonas, svētīto ūdeni, ...
Tas gan vairāk katoliski / pareizticīgi...
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:24:39
Ok. Tātad jāiet uz Alberta baznīcu, 4. jūlijā - 8.30 no rīta? Vienkārši jāiet un viss?
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:25:53
man tiešām ir neērti, bet es neko no tā nesaprotu un ļoti labprāt pieņemtu kāda zinoša cilvēka palīdzību. Ja tev Trilobīte nekas nav iebilstams, es varētu vismaz satikties ar tevi tur un uzdot dažus jautājumus kas un kā jādara tur uz vietas
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:30:11
zivtiņa
Parasti šajās lietās spēcīgāki esot katoļi / pareizticīgie.
Dzirdēju, ka katoļiem joprojām pastāv eksorcisti, tikai viņi tā plaši nereklamējas
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:42:32
Trilobīte
paldies, tev, liels. es tiešām pamēģīnāšu. Es tikšu pati un piezvanīšu, kad būšu uz vietas. Cikos tur vajadzētu būt? Vai tēvs Rufus var pateikt, vai manī ir kaut kas <slikts> vai nav?
es šobrīd katru vakaru noskaitu 12 reizes tēvreizi, izlasu 23. psalmu - kā man šajā forumā ieteica kāds puisis. Pārmetu krustu, izslaku svēto ūdeni ap gultu un nodedzinu vienu svecīti no baznīcas. Svētdien biju uz dievkalpojumu un lūdzu Dievam spēku. Tas ir viss, ko es varu ar savām nelielajām zināšanām reliģijā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:45:46
zivtiņa, sāc lēnām lasīt cauri Rakstus... sāc ar Jauno Derību - Evanģēlijiem...
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:51:24
Man ir mājās bībele. Es to turu zem spilvena Palasu pirms gulētiešanas.
Trilobīte
...es esmu bijusi pie dziednieces un pie astroloģes. bet pati nekad neko tādu neesmu darījusi. Tiešām tāds nieks kaut ko var mainīt? Nu, es nezinu... esmu diezgan skeptiska pret to visu. Nezinu, esmu reāli apjukusi.
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:57:21
Var jau par to visu pasmaidīt, bet... Man smiekli. goda vārds, nenāk. Esmu tiešām apjukusi. Neko nesaprotu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.01 15:59:50
zivtiņa
Kaut vai - pamēģiniet gulēt citā vietā. Vismaz slktāk jau no tā nepaliks.
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:18:42
Kaut kāds murgs!!! es vispār vairs neko nesaprotu... Kristija mani bērnībā, 7 gadu vecumā. Pie dziedniekiem un astrologiem es esmu gājusi jau apzinīgajā vecumā. Nedrīkstēja? Man viss ir vienā putrā: baznīca, dēmoni, dziednieki, ārsti... Šausmas. Es mēģināšu sākt no viena gala. Aiziešu rīt uz vecās ģertrūdes baznīcu pie mācītāja, piektdien aizbraukšu pie Rufusa. Tas ir vienīgais, ko varu darīt. Secīgi un apziāti
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:25:53
Es izdarīšu to, kas manai dvēselei nesīs nomierinājumu. Aiziešu pie mācītāja, aizbraukšu pie Rufusa. Sliktāk no tā nebūs. Es negrasos ar kaut ko pārspīlēt, bet vēlos būt droša, ka esmu izdarījusi visu iespējamo.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 104 , pavisam kopa bijuši: 16616