atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ģeķi saka: Dieva nevaid!
Jānis Kalniņš
Iesūtīts: 2008.11.11 09:33:01
Te tāds intresants rakstiņš: http://www.delfi.lv/news/world/other_events/article.php?id=22365796 Pieļauju, ka vienam otram būs liels prieks!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:22:44
Ctulhu
Domaa ateisti slikti gulj?
par to es esmu pārliecināta, jo viņi var paļauties tikai uz sevi. un kamēr viņi nebūs problēmu atrisinājuši - tikmēr miera nebūs. bet ne visas problēmas mums ir dots risināt. un tā var izdzīt sevi nenormāli. Izbaudīju - tāpēc zinu, ko rakstu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:23:22

Bet tad mums ir scenaarijas, ka es jaanim dodu kompekti, peeterim ne un peec tam jaani paradiizee, a peeteri ellee.


Nepareizi Dieva Vārds skan pa visu pasauli... Pirmkārt jau ar realitāti... Galu galā Dievs realitāti ir uzrakstījis arī ar Vārdu (man kā IT vecim patīk tieši tā domāt - ka Realitāte ir foršs Dieva Softs)

Otrkārt... šis predefinētais kernelis cilvēkā... ko viņš manto dzimstot... tajā paliek vismaz tādas struktūras kā sirdsapziņa (es par struktūru, ne par saturu) tiexme pēc harmonijas, patiesības... Cilvēks intuitīvi jūt skabargu pakaļā, ja nav harmonijā ar realitāti!

Man šeit arī šķiet iluzora Budistiskā vai pat Kristīgā "askēze" kad šie aiziet kalnos meklēt šo harmoniju. Tas nozīmē, ka cilvēks meklē inkubatoru... un šī disharmonija manifestētos uzreiz citur... kad šis no inkubatora izkāptu, tāpēc es neticu Budistiskajai harmonijai, tā ir tikai pusceļš!

Viens ir kad pasaule ir harmonijā, bet lai klapētu tās sistēmas, pašam jābūt harmonijā... un to var izmainīt tikai Vārds no ārpuses... Tāpēc misionāri ir izsūtīti...
Un tāpēc senāk vajadzēja savādāk runāt, jo savādāka bij cilvēku struktūra... tā bij jāsagatavo pēdējajam "hackam" Kristum, kas tad tā teikt savelk visu shēmu... viņš ir Visa Dieva Vārda atslēga... kā krimiķī, pēdējā lapaspuses Īstenībā... kura savelk visas iztrūkstošās līnijas, tā parādot ka Dievs jau gadu tūkstošiem iepriekš zīmēja šo glābšanas plānu un tie, kas Bij no patiesības to redzēja... jo viņos šīs iztrūkstošās līnijas jau bij!

Tb es pats esmu izveeleejies jaani novietot paradiizee un peeteri ellee un lai man nesajuuk, jaani `ieziimeejis` ar ticiibu.
Nu un kas es taadaa gadienaa esmu?

Kalvinistu Dievs!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.13 13:23:45
Domaa ateisti slikti gulj?

Opija Lietotāji arī labi guļ Bet ne par gulēšanu iet runa. Es runāju par mieru, kas dod drošību un pārliecību darboties, nevis mieru, kas dod "miegu"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:24:34
Rausītis, nakts pirms rītausmas ir vistumšākā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 14:05:27
OK, bet ne visi `dzird`. Kas nedzird? Tie, kam nav ticiibas. Kas dod ticiibu? Dievs.

Saproti, kas par kjezu?


Mmmm... dzird visi... ne visi ļauj dzirdētajam sevi pārveidot.

Tas apmēram tāpat kā... Pret horizontu ķermeņi tika sviesti pa visu pasauli tūkstošiem gadu, bet tikai eiropā aizdomājās to aprakstīt un izprast pēc būtības. Zvaigznes un Planētas novēroja pa visu pasauli un savas kalendār/tabulas sastādīja visi, bet tikai kristīgā eiropā aizdomājās to aprakstīt un izpētīt pēc būtības... Fizikas, Ķīmijas likumi darbojās gan tur kur dzīvoja Acteki gan Budisti gan Hinduisti... bet tikai Kristieši aizdomājās to aprakstīt pēc būtības abstraktos likumos tā ieraugot to, ko nevar redzēt Islama onkuls jaucot sālsskābi vai Acteks uzjaucot kādu narkotiku! Prast uzmargot kaut ko nav liela prasme, bet to izskaidrot, ieraudzīt un paredzēt nerdzamo, tur vajag ko vairāk... un tas viss pasaulē bij, bet to visi dzirdēja, bet tikai Kristieši ļāva tam runāt uz sevi personīgi!

Bēda ar Ateistiem ir tāda, ka viņi gan it kā mēģina lasīt šo Dabas Dieva Vārdu un mēģina klausīties ko tas saka... bet viņi ir aizmirsuši kurš Vārds radīja sākotnējajos vīros šo prasmi "Klausīties un Dzirdēt"... Arī Zinātniekam jābūt pazemīgam un neskriet notikumiem pa priekšu, bet pacietīgi ieklausīties ko daba viņam stāsta... un jebkurš zinātnieks, kas ir šī vārda cienīgs pilnā mērā tev pateiks, ka bez šīs uzmanības, ieklausīšanās, mācīšanās nav iespējams dzirdēt šo Valodu un kur nu vēl tajā Runāt (paredzēt, ieraudzīt neredzamo).
Kristietība rada šīs kvalitātes... un pietam ļauj klausīties abus Vārdus... gan Rakstus gan to Vārdu, ar kuru Dievs Debeiss un Zemi radīja un uztur vēl šodien!

Zināt nozīmē Dzirdēt Dieva Balsi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 14:07:54
Cilvim ar sito kerneli noliek prieksjaa dazaadas graamatas, no kuraam viena ir patiesaa, paareejaas ne.

Ja neviena izvēle netiks ietekmēta ar bailēm, piespiešanu u.c. resrainiem no ārpuses, tad esmu visai drošs ka izvēlēsies Bībeli!

Tāpat kā mēs sagaidām, ka cilvēks, kuram viss ir kārtībā ar galvu izvēlēsies pareizu matemātiku, nevis kaut kādu šķību matemātiku ar kuru neko nevar īsti izdarīt!

Tāpat... par prātīgāku mēs sauksim cilvēku, kas izvēlās Heliocentrisko nekā Geocentrisko kosmoloģiju, laigan abas pēc būtības nav nepareizas... taču otrais gadījums dēļ savas sarežģītības drīzāk radīs kļūdas un līdz ar to katastrofas (iedomājies kuģi, kas savu trajektoriju pēc Ptolemaju sistēmas reķina)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 14:40:21
Nu nelauj sevi parveidot tie, kuriem nav ticiibas. Ticiibu dod dievs. Taalaak peec texta...

Tādējādi vainīgs tas, kas neļauj! Neļauj jau dēļ tā, ka baidās, ka pārveidos! Tb... mīlestība vērsta uz sevi, saucās egoisms... Neļauj sava egoisma dēļ un tamdēļ iet bojā... jo iedomājas, ka viņš ir patiesības mērs!

UN tāpēc arī ateisms ir predestinēts uz neveixmi, jo cenšās pārveidot Patiesību pēc sava Tēla un Līdzības, nevis ļauj Patiesībai pārviedot sevi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 14:42:04
Ugu, taatad ctulhu izveeleejaas ateismu aiz baileem. Dalailama izveelas budismu aiz baileem ( pielauju, ka biibele vinjam ir pieejama).

Nē Ctulhu to izvēlējās, jo pirms viņš varēja sevi strukturēt, viņu strukturēja citi cilvēki un vide. Pirms Dalailama ko varēja izvēlēties, par viņu jau visa izvēle bij izdarīta un strukturēts viņš tika saskaņā ar citiem...

Tā teikt... kā spararats... kāds tevi un Dalailamu iegrieza, un tālāk jau tu griezies tajā plaknē kur iegriezts kā žiroskops, un jo ātrāk griezies jo lielāks spēks jāpieliek, lai plakni mainītu!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 15:04:56
Bet nelauj taapeec, ka veel nav sanjeemis ticiibu. Pac teici, ka pats ar saviem speekiem ieguut ticiibu nevar. Kaa var buut vainiigs, ja nedara to, ko nemaz nevar?

Redz... vainīgs var būt ne tikai darot kaut ko, bet arī nedarot. Ja tu saslimisti ar iesnām, tev ir iespējams izārstēties, bet tu šo iespēju neizmanto, tad tas esi tu vainīgs... un CĒLONIS tavai nevēlēšanās nav tik būtisks. Protams tiks tiesāts arī tas, kas tevī šo cēloni radījis... tb kāds tev iestāstījis, ka valsts ļauna un visās pretiesnas tabletkās iebūvē indi... un tāpēc tu nelieto šīs zāles. Taču ja ir iespēja izārstēties, bet tu neārstējies, jo visi, kam nav iesnas, nu pārāk aizdomīgi klusi elpo, bet dažiem (jo tie vēl nav līdz aglam izārstējušies) šņaukājas skaļi un pat puņķus tecina (jo cietie puņķi tapuši mīxti) tad tas esi tu pats vainīgs kāpēc paliec slims!

Infa ir... un redz infa ir dažāda. Viens ir līmenis, kad Kristieši sludina un stāsta ko Dievs piedāvā un apliecina, ka viņi to saņem un ir saņēmuši un piedzīvojuši savā dzīvē, un otrs ir pati šī pārveidojošā informācija, kad tu jau ļauj šai informācijai sevi pārveidot!

Tas ir tas, ko esmu 100kārt teicis - ja tu neesi no patiesības, tu Patiesību neatpazīsi! Tev jābūt in-sync ar patiesību, lai vispār viņu sāktu redzēt. Tu nevari redzēt patiesību nebūdams ar šo patiesību vienots...
Tas ir tas, ko es KN esmu centies ieborēt, ja tu nedzīvosi Kristietību tu nekad nedz sapratīsi nedz spēsi piedzīvot un pārliecināties par to, kas tas ir! Viss ko tu redzi ir no malas skatoties šīs iedarbības sekas... Tu redzi remonta putekļus, bet nebūdams tas, kurš tiec remontēts, nesaproti, ka tas ir uz labu un pārveidošanās jābūt... un jo vairāk ir defektu, jo vairāk armatūras jānojauc un sienu jāuzlauž, lai varētu pārveidot cilvēku par jaunu radību, tādu kas ir saskaņā ar Patiesību un kurš šo Patiesību atpazīst saknē... nemeklējot ārpusPatiesības kritērijus!

Tāpēc jau Ateisti tik ļoti turās pie materiālisma, jo materiālisms ir vismaz kaut kāds aklo spieķītis ar kuru var aptaustīt pasauli apkārt... Bet šis spieķītis ir īss... un ar to varavīxni nekonstatēsi!

Te tikai maziņš piemēriņš tikai no fizikas... esi redzējis elektromagnētisko spektru... mūsu redzamā gaisma ir plāns plāns šaurs šaurs fragmentiņš no tā... Faktiski mēs redzam TIK MAZ no pasaules ap mums... mēs pat šajā materiālajā pasaulē esam akli, un mums vajag spieķīšus...
Taču Garīgā Pasaule ir vēl plašāka... tur mūsu redze ir punkts uz bezgalīgas plaknes!

Un tāpat kā aklo nevar pārliecināt par Varavīxni pirms viņš pats redz, tāpat arī neticīgo nevar pārliecināt pirms viņš tic... Tev ir jātop ticīgam lai tu varētu to redzēt...
Jānoņem filtri!

To var izdarīt cilvēks... tu nevari pats sevi pārveidot, bet tu vari nojaukt tiltus... jā tas ir drosmīgs lēmums, jā tas ir riskants lēmums, jā tas ir risks kas prasa uzticību un ticības lēcienu... bet tu jau neesi viens... Tev apkārt pasaulē ir 2 miljardi kristiešu... un tu pats esi atzinis, ka vismaz viens no viņiem - Mulders - nav muļķis galīgs - tātad vismaz vienam ir izdevies šis lēciens tāds, ka viņš nav pazaudējis prātu un spēj ar tevi Runāt un tev ir interesanti un tu esi viņam interesants... šis lēciens nav bīstams... pietam galu galā tamdēļ jau pa pasauli izsūtīti ne tikai Mulderi, bet arī tādi, kas var palīdzēt, ja kāds šai lēcienā ne tā piezemējas... lejā neļausim nokrist... Bet pārliecināties, ka tur IR ceļš var tikai ejot pa šo ceļu... nevaram mēs tev salocīt šo ceļu, atnest un parādīt kas ir tā galapunktā... paši knapi pa to sākuši iet esam!

Neejot tu nekad to nezināsi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 16:39:09
Mulders
Ir realitāte un Ir Tu... un tas, ka tu nedz vienu nedz otru nesaproti, ir nemiers, dīdība, vēlme meklēt, atrast patiesību, atrast šo sinhronizācijas punktu... parāda, ka tu vēl NEESI sinhronizējies...
Jā, neesmu sinhronizējies. Taču - es redzu, ka ir daudzi, kas sakās esam sinhronizējušies, bet nez kāpēc katrs ar savu, un visi jūtas tik labi un pareizi, un patiesību zinoši.

Miers... Garīgs, Intelektuāls un Pilnīgs prata, sirds miers... tai pat laikā nevis aizmiegot, bet tieši miers šajā aktivitātē... miers tajā, kad tu beidzot esi atradis mājas, atradis šo patiesību, jo beidzot tu darbojies sinhroni ar pašu realtiātes mašīnu!
Bezmaz vārds vārdā to pašu man teica kāds krišnaīts.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 16:43:41
Mulders
Ja neviena izvēle netiks ietekmēta ar bailēm, piespiešanu u.c. resrainiem no ārpuses, tad esmu visai drošs ka izvēlēsies Bībeli!
Tāpat kā mēs sagaidām, ka cilvēks, kuram viss ir kārtībā ar galvu izvēlēsies pareizu matemātiku, nevis kaut kādu šķību matemātiku ar kuru neko nevar īsti izdarīt!

Te nu tu salīdzināji galīgi pa grāvi! Ja jau ticības varētu izvēlēties kā matemātikas, tas viss būtu OK. Bet te jau nevar redzēt, ka esi paņēmis ko tādu, ar ko "neko nevar īsti izdarīt". Reliģiju pielietojums ir viņu pašu robežās, bet matemātika ir universāla!


Pirms Dalailama ko varēja izvēlēties, par viņu jau visa izvēle bij izdarīta un strukturēts viņš tika saskaņā ar citiem...kāds tevi un Dalailamu iegrieza, un tālāk jau tu griezies tajā plaknē kur iegriezts kā žiroskops
Kur tad ir Ctulhu un Dalailamas vaina, ka viņi tā iegriezti?
Atkal jau tu pats nonāc pie ticības ģeogrāfijas, ko parasti noliedz! Noliedz, bet neizbēgami pret to atduries.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 16:48:28
Jā, neesmu sinhronizējies. Taču - es redzu, ka ir daudzi, kas sakās esam sinhronizējušies, bet nez kāpēc katrs ar savu, un visi jūtas tik labi un pareizi, un patiesību zinoši.

Nu un?
Tavai redzei un analīzei ir 0 vērtīab. Jeb pareizāk sakot, tā ir vērtība tikai tev un tikai tad, ja tu aizmirsti, ka tu Patiesību nepazīsti un ar viņu neesi sinhronizējies.
Tava pasaule un uztvere ir caur nepareizu prizmu, par kuru pat tu pats apzinies un saproti, ka tā ir nepareiza!

Un tad kad tev saka, reku šī ir pareiza, tad tu nevis atmet savu un skaties caur to jaunpiedāvāto, bet vienalga ar savējo ej un skaties UZ vai CAUR šo jaunpiedāvāto. Un tā kā TAVA prizma ir šķība, tad loģiski ka VISAS prizmas, ko tev rādīs kāds cits, šķitīs šķības!

Tu nevari caur divām prizmām vienlaicīgi skatīties un cerēt, ka pasauli redzēsi pareizi, ja kaut viena no tām ir šķība... kur nu vēl, ja abas ir šķības!

Tāpēc es tev saku - vienīgais veids kā pa īstam pārliecināties par KRistietīabs pareizību ur iet šo ceļu, aizliegt sevi un sekot Kristum. To Kristus neslēpa, ka sekošana viņam nozīmē savas prizmas atmešana, tas ir ticības lēciens... nekāda cita pamatojuma nav... Kā tikai paša Kristus Vārdi, Darbi!

Bet tu gribi lai citi cilvēki uz kuriem jau tu tāpat nepaļautos, tev apstiprinātu šo Kristus patiesumu, pietam tu UZSTĀJ, lai to apstiprina tieši tie, kas NAV kristieši... tātad apriori gribi lai to apstiprina kāds, kuram jau saknē ir cits skatījums nevis Kristīgais, bet Kristiešiem tu netici!

Nu un tu pats sevi iekrāso šajā slazdā un izejas tur nav... Vienīgā izeja... ticības lēciens! Atmest veco, pieņemt jauno! Ja nevari... tad nevis tāpēc, ka Dievs tev nedod, bet tu pats pretojies! Jau Ctulhu teicu... tev ir zināms vismaz viens (un gan jau ka ne viens) tāds "lēcējs" kurš nav nosities... un kā saka angļi "well and kicking" Tad vai tu esi kāds vājāks? Sliktāks? Tu tāds pats vien grēcinieks un muitnieks kā visi kristieši... nāc... un redzi kāds tas ceļš ir! Kādu pasauli rāda šī prizma!

Tu vari dzīvot un censties saprast pasauli ar Ptolemaju pasaules skatījumu, bet Koperniks paskatījās savādāk un ieraudzīja, ka pasaule ir daudz harmoniskāka un vienkāršāka, ja skatās caur citu prizmu! Bet tu nevari pieņemt Koperniku, ja mēģini viņu izprast ar Ptolemaju matemātiku!

Bezmaz vārds vārdā to pašu man teica kāds krišnaīts.
Viens vai abi no mums melo

Un tavs lineāls to atšķirību nespēj redzēt, jo pirms mērīt, tas abas sistēmas izlaiž caur tavas prizmas gateri!

Ja gribēsi patiešām uzzināt pēc kā garšo viens un otrs, nāksies to pagaršot pašam! Neviens cits tev nevar to dot... Tāpat kā nevar pastāstīt ko nozīmē sex un orgasms, tas ir jāpiedzīvo Nevar pastāstīt ko nozīmē būt klāt bērna dzemdībās, tas ir jāpārdzīvo, nevar pastāstīt pēc kā garšo ābolu kūka tam, kurš pat nezin kas ir ābols!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 16:53:47
Te nu tu salīdzināji galīgi pa grāvi! Ja jau ticības varētu izvēlēties kā matemātikas, tas viss būtu OK. Bet te jau nevar redzēt, ka esi paņēmis ko tādu, ar ko "neko nevar īsti izdarīt". Reliģiju pielietojums ir viņu pašu robežās, bet matemātika ir universāla!


Tik kā redzi, ja tā iet pretī metafiziskiem uzstādījumiem un apdraud Darvinismu, tad izrādās, ka tā nemaz vairs nav tik universāla Arī matemātika ir jāsaprot, lai redzētu tās universālumu. Tu vienkārši TICI tai... jo pats to esi dzīvojis, redzējis kā tā darbojas. Es dzīvoju Kristietību un tieši to pašu varu teikt ko es saku un saprotu par matemātiku. Tikai es patiešām ticu ka matemātika ir ļoti pat spēcīga, vai universāla patiesības atklāšanā... nezinu... bet pietiekoši plaša, lai dotu lielu izpratni... un man nav problēmas ticēt matemātikai, ja tā pierāda kaut ko, kas šķiet neticams no malas... Darvinisti matemātku izmetīs miskastē, ja tā apdarudēs viņu pasaules uzskatu. Ja kādam izdotos matemātiski pierādīt Dieva existenci, tad nevis Ateisti Dievam ticētu, bet pasludinātu matemātiku ārpus likuma un aizliegtu to skolā mācīt... līdzīgi kā CCCP atsevišķi diferencālvienādojumi bij aizliegti publiskā skolās...

Kur tad ir Ctulhu un Dalailamas vaina, ka viņi tā iegriezti?
Atkal jau tu pats nonāc pie ticības ģeogrāfijas, ko parasti noliedz! Noliedz, bet neizbēgami pret to atduries.


Es norādīju ka sākotnējais Ctulhu uzdevums neatbilda viņa pēcākajam uzstādījumam. Mums nemaz nav iespējami "Neietekmēti Mazuļi" kurus varētu nolikt pret Korānu un Bībeli...

Savukārt par Ģeogrāfiju jau teicu... Slimnieka vaina viņa slimībā ir tad, ja viņš noradia piedāvāto ārstēšanos.

Tādējādi Dalailamas un Ctulhu vaina ir tajā, ka lai arī viņi ir ietekmēti no saviem vecākiem, viņi tomēr, kad iazauguši lieli, tomēr nepieņem dziedināšanu saviem maldiem un neaplūko savus maldus kritiski!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:03:54
Mulders
Un tad kad tev saka, reku šī ir pareiza, tad tu nevis atmet savu un skaties caur to jaunpiedāvāto
Caur kuru tieši? Tādas "reku pareizās prizmas" ir daudz!
Tas loterijas moments nav pieņemams. Pārāk augstas likmes. Nevar taču nedomāt par visu sistēmu kopumā, bet tikai aprobežoties ar sava paša veiksmi!

Kā arī, dažos FUAQ mēs aizrakāmies diezgan dziļi līdz pamatiem. Tavos pieņēmumos Dievs sanāk ne tik varens. Pie citiem pieņēmumiem Dievs var vairāk, piem, zināt kāda būs potenciālā Būtne. ;-)

tev ir zināms vismaz viens (un gan jau ka ne viens) tāds "lēcējs" kurš nav nosities...
Ta viņi visi vēl lec! Nosišanās jau būs redzama tikai pēc tam, kad nokritīs. :-)

Tu tāds pats vien grēcinieks un muitnieks kā visi kristieši... nāc... un redzi kāds tas ceļš ir! Kādu pasauli rāda šī prizma!
Es jau reiz nedaudz ienācu. Tik tad vēl nedomāju ārpus "man labi, esmu glābts, a pa pārējiem man pofigu, gan jau ka tās mūžīgās mokas kaut kā ir mīļas un žēlsirdīgas, es tik nesaprotu".

Viens vai abi no mums melo
Vai abi stāsta patiesību par vienu un to pašu ziloni. Nu, ziloņa smaku visi tie 5 aklie tomēr apaksta vienādi! :-)

Ja gribēsi patiešām uzzināt pēc kā garšo viens un otrs, nāksies to pagaršot pašam!
Bišķi pagaršoju vienu un otru. Laikam jau par maz garšoju?
Vēl, ir tāds frukts - Ramakrišna, tas esot izgaršojis vairākus, un atradis, ka tas esot viens un tas pats.

nevar pastāstīt pēc kā garšo ābolu kūka tam, kurš pat nezin kas ir ābols!
Patiesībā, pat divi cilvēki, kas ēduši vienu un to pašu ābolu kūku, nevar viens otram pastāstīt, pēc kā tā garšo tieši viņam! :-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:09:13
Mulders
Ar matemātiku ir jābūt ļoti uzmanīgam, tur viegli var dabūt "pusotra grāvrača". :-)

Arī matemātika ir jāsaprot, lai redzētu tās universālumu. Tu vienkārši TICI tai... jo pats to esi dzīvojis, redzējis kā tā darbojas.
Bet es to varu pastāstīt, parādīt citam, un tikai ar prāta spriedumiem vien! Pie kam pārbaudes ir uzreiz, neatejot no kases, nevis "pēc tam", kad būs par vēlu.

Slimnieka vaina viņa slimībā ir tad, ja viņš noradia piedāvāto ārstēšanos.
Arī garīgās slimībās? ;-)

Es norādīju ka sākotnējais Ctulhu uzdevums neatbilda viņa pēcākajam uzstādījumam. Mums nemaz nav iespējami "Neietekmēti Mazuļi" kurus varētu nolikt pret Korānu un Bībeli...
Tas atkal norāda, ka sākotnējai ietekmei ir milzīga, bieži vien izšķiroša nozīme.

...neaplūko savus maldus kritiski!
Bet ko tad te vispār var kritiski aplūkot? Kritiski - tas ir tad, kad piedalās prāts, bet prāts kapitulē aksiomu priekšā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:19:01
Caur kuru tieši? Tādas "reku pareizās prizmas" ir daudz!

Teicu! Ņem kaut vai pēc kārtas un paskaties kāda pasaule izskatās! Pstaigā ar šīm brillēm!

Tāpat kā ar Helicoentrisko, Geocentrisko... vot paņem vienu, parēķini paskaties kā sanāk, paņem otru. Uzkonstruē Raķeti vai TransPlanetāro zondi pēc vienas sistēmas vai pec otras, skaties!

Tas loterijas moments nav pieņemams. Pārāk augstas likmes. Nevar taču nedomāt par visu sistēmu kopumā, bet tikai aprobežoties ar sava paša veiksmi!


A tu jau arī nevari domāt... ja tava sistēma ir šķība, tad viss! Jā likmes ir augstas, tāpēc, ja tava prizma ir nepareiza... tad... tad neko... dabūsi sekas kas izriet no nepareizas matemātikas lietošanas!

Ta viņi visi vēl lec! Nosišanās jau būs redzama tikai pēc tam, kad nokritīs. :-)

Nē... lēciens ir noticis... mans uzskats no tava atšķirās, bet kā redzi, nomiris vēl neesmu un "well and kicking" tātad... ir iespējams existēt šajā pasaulē ar manu pasaules skatījumu! Tātad ja es varu, tad arī tu vari uz pasauli paskatīties caur šo prizmu. Varbūt tev iepatīkās tas ko ieraugi! Moš nepatiks, ja nepatiks, ar varu tevi neviens neturēs...
Kā tai dzejolī - Piedos tad, ja nevarēji, nemūžam, ja negribēji!

Es jau reiz nedaudz ienācu. Tik tad vēl nedomāju ārpus "man labi, esmu glābts, a pa pārējiem man pofigu, gan jau ka tās mūžīgās mokas kaut kā ir mīļas un žēlsirdīgas, es tik nesaprotu".

A ienākt jau vajag Kristietibā... A kur tu biji iegājis?

Vai abi stāsta patiesību par vienu un to pašu ziloni. Nu, ziloņa smaku visi tie 5 aklie tomēr apaksta vienādi! :-)

Gateris nostrādāja!

Vēl, ir tāds frukts - Ramakrišna, tas esot izgaršojis vairākus, un atradis, ka tas esot viens un tas pats.
Es uz daltoņiķiem nepaļautos pie stūres! Kā arī, nu uzzināji, ka ne tu vienīgais, ar Husquarnu apkārt staigā!

Patiesībā, pat divi cilvēki, kas ēduši vienu un to pašu ābolu kūku, nevar viens otram pastāstīt, pēc kā tā garšo tieši viņam! :-)
Nu lūk, a tu pārmet, ka mēs nevaram vienoties pēc kā tā garšo. Ņem un ēd tu ar! Lai tev ir savs viedokls... a pagaidām izskatās, ka tu par Kūkas garšu spried un noskaņojies pēc tā, kā nu mēs te apkārt reaģējam kā nu kurš!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:26:51
Bet es to varu pastāstīt, parādīt citam, un tikai ar prāta spriedumiem vien! Pie kam pārbaudes ir uzreiz, neatejot no kases, nevis "pēc tam", kad būs par vēlu.

Arī Kristietībā Pārbaudes ir uzreiz neatejot no kases! Tikai tad, ja tici tās axiomām. Ja neticēšu es matemātikas axiomām, neko tu nevarēsi pierādīt man...

Arī garīgās slimībās? ;-)

Arī Garīgās slimībās, ja trakais trako spārdās un psiho, tad viņu var satīt un vest uz ārstēšanos pret viņa gribu! Fīča tāda, ka 99% garīgo slimnieku saprot savu slimību un labprāt mainītos, ja varētu! Vienīgie tie 1% kas pretojas ir visgudrākie ateisti Tāpat kā ar daudzām atkarībām, nesaprotot un neatzīstot problēmu, ārstēšanu nevar izveikt!

Tas atkal norāda, ka sākotnējai ietekmei ir milzīga, bieži vien izšķiroša nozīme.
Tāpat kā Eļļas Krāsu paletes izvēlei ir izšķiroša nozīme tam ko māxlinieks uzgleznos? Ja šim ir zaļa un zila, tad neko kā mežu un debesis viņš uzzīmēt nevar, bet ja ir melna dzeltena un sarkana, tad noteikti sanāks bilde "Sceram" un viss tur neko nevar padarīt, jo tādas krāsas viņam iedalītas

Es beidzot sapratu to kļūdu kas izriet no šīs tavas aplamās un faktiski Hinduismā balstītās tēzes... Iedoma, ka sākotnējie materiāli, ja visiem cilvēkiem būtu vienādas krāsas, viņi visi uzzīmētu vienādi skaistas gleznas!
Taču dzīvē vienam iedala ogli, citam eļļas krāsas ar veselu modernu studiju... un tad nu tā ir netaisnība!
Un tomēr... viens prot ar ogli zīmēt, cits ar eļļas krāsām, cits no akmens bluķa izcirst... ja visus cilvēkus sadzītu vienā studijā, visiem iedotu tikai vienu komplektu ar krāsām un viena izmēra audeklu, kā jau teicu - tā būtu lielākā netaisnība! Un tomēr tieši šāds pasaules skatījums Hinduismā un KN pasaulē ir taisnības etalons... visiem vienādas krāsas un no visiem atprasīsim vienādu māxlu

Bet elli var uzzīmēt arī ar balto krāsu, un Paradīzi var uzzīmēt ar ogli

Bet ko tad te vispār var kritiski aplūkot? Kritiski - tas ir tad, kad piedalās prāts, bet prāts kapitulē aksiomu priekšā!

Kurš no ateistiem ir godīgi eidziļinājies ateismā, ko tas piedāvā, kur tas ved un kādu pasauli tas zīmē Retais... kurš to izdara līdz galam kļūst ļauns, sajūk prātā (Nīče) vai konertējas kādā reliģijā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:39:50
Mulders
Arī Kristietībā Pārbaudes ir uzreiz neatejot no kases! Tikai tad, ja tici tās axiomām. Ja neticēšu es matemātikas axiomām, neko tu nevarēsi pierādīt man..

Man trijstūros būs taisni leņķi, man cipari skaitīsies kopā, un to visu es tev reāli nodemonstrēšu ar āboliem un zemes gabalu mērīšanu. Tev atliks tikai par mani domāt "šaman, odnako". Matemātikas pielietojums ir reālajā dzīvē, ārpus pašas matemātikas. Taču RūķTicības pielietojums ir tikai iekšējās subjektīvās sajūtas un kopīgi RūķTicīgo pasākumi. Neatejot no kases tur visi tic Rūķiem, un lielākie filosofi zin visu smalki par KalnaRūķiem un MežuRūķiem. Tak ārpus Rūķoloģijas tam visam nav pielietojuma.

Tāpat kā Eļļas Krāsu paletes izvēlei ir izšķiroša nozīme tam ko māxlinieks uzgleznos?
Nē, salīdzinājums ir tāds, ka kāds (parasti tava Autoritāte) jau kaut ko ir uzķēpājis uz tava audekla, un tu pats tad velc līnijas tālāk. Un vēl redzi, ka citi tev apkārt glezno līdzīgus motīvus. Bet ogles vai eļļas - tas ir tikai nabadzība vai bagātība, nekas vairāk.

tieši šāds pasaules skatījums Hinduismā un KN pasaulē ir taisnības etalons... visiem vienādas krāsas un no visiem atprasīsim vienādu māxlu

Nē, tu neesi sapratis pareizi. Nevis krāsu komplektus vienādus, bet vienādi baltus audeklus visiem, bez smadzeņu skalošanas un "žiroskopu iegriešanas".

99% garīgo slimnieku saprot savu slimību un labprāt mainītos, ja varētu!
Nu ja, "esmu Napoleons" un vienlaicīgi "nea, neesmu, man jāārstējas"?

Nē... lēciens ir noticis... mans uzskats no tava atšķirās, bet kā redzi, nomiris vēl neesmu
... bet uzskati par mirušiem visus tos, kas lekuši citā virzienā nekā tu! Viņi gan parasti nav daudz labāki, un domā apmēram tāpat. :-)
incognito
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:44:39
KarotesNav
NAV objektīvu kritēriju, vai pieņemt vienu vai otru ticību.

Ta nu gan Ņūtona binoms!! Protams, ka ir šādi kritēriji. Viens varētu būt ticības doktorīnas apsolījumu un novērojamo rezultātu salīdzināšana. Piemēram, kristietības dibinātājs ir teicis: " patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, - un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams."
Mēs varētu sarunāt tikšanos kaut kur ārpus Rīgas un Mulders kā visenerģiskākais kristietis lai nodemonstrē šo interesanto mēģinājumu. Ja tā notiek, mēs visi liekamies kristīties. Ja nenotiek - tad var ar lielu varbūtību pieņemt, ka arī pārējie Muldera apgalvojumi un draudi ir neadekvāti.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 17:52:33
Man trijstūros būs taisni leņķi, man cipari skaitīsies kopā, un to visu es tev reāli nodemonstrēšu ar āboliem un zemes gabalu mērīšanu.

Tikai tad, ja es būšu ar mieru ar tevi kopā iet ārā uz Zemi mērīt un ticēšu taviem mērinstrumentiem un atzīšu ka tavi ķeburiņi ir cipari

Taču RūķTicības pielietojums ir tikai iekšējās subjektīvās sajūtas un kopīgi RūķTicīgo pasākumi.

Tu pats sevi māni ar šo gateri. Neviens Kristietis netic Kristietībai tāpat vien... Ikviens var apliecināt, ka mēs to dzīvojam un piedzīvojam šeit pat šajā dzīvē un savās dzīvēs... reālā pasaulē. Tik pat reāli cik reāls ir tevis iemērītais zemes gabals vai āboli! Bet Dieva darba lauks ir cilvēki, nevis Zeme... Un vienīgais cilvēks kuru TU vari redzēt esi tu pats... jo citiem tu neuzticies. Ja tu citiem neuzticies, tad kāpēc tu pie viņiem meklē patiesību? Jeb tu neuzticies arī sev, bet ja kopēji visi kļūdās, tad vismaz kopā jautrāk? Mani tieši tas nepamierinātu... es esmu gatavs būt viens visā pasaulē, bet ar Kristu, nekā kopā ar visu pasauli, bet bez pārliecības, ka esmu no Patiesības!

Bet ogles vai eļļas - tas ir tikai nabadzība vai bagātība, nekas vairāk.
Nē... Tie ir apstākļi... Un šedevrus var gan ar vienu gan otru radīt! Tas ka tu zīmē klāt tam, ko tev kāds uz tava audekla uzķēpā... pac vainīgs. Neviens nevar tavu roku raustīt... zīmē pats, bet ja tu ļauj ka citi tavā vietā zīmē, tad jau tevis nav! Tu tad esi miris! A bet miroņiem viedokli neprasa!

Nē, tu neesi sapratis pareizi. Nevis krāsu komplektus vienādus, bet vienādi baltus audeklus visiem, bez smadzeņu skalošanas un "žiroskopu iegriešanas".
Precīzi tas pats

Ja neproti zīmēt, tad balts audekls nemācīs tev zīmēt... Tu tikai sevi māni, domādams, ka tev traucē kāds pleķis uz tavas gleznas. Pārvērt defektu efektā? Esi tu cilvēks vai neesi> Esi tu radoša būtne, jeb tikai robots, kas preprogrammēts vilkt ogli pa audeklu, bez spējas no klekša radīt šededvru?

Nē nelaidīšu es Hinduismu vairs vaļā... A ko darīt tam, kas grib mūziku komponēt, vai skulptūras veidot? Viņam arī baltu audeklu? Apglabāšanai?

Nu ja, "esmu Napoleons" un vienlaicīgi "nea, neesmu, man jāārstējas"?
Pietiek ar "Man jāārstējas"

.. bet uzskati par mirušiem visus tos, kas lekuši citā virzienā nekā tu! Viņi gan parasti nav daudz labāki, un domā apmēram tāpat. :-)
Tikai ārpus Kristietības es šajos citos neatrodu pārliecību, ka viņiem būtu Patiesība! Arī tevī šīs pārliecības nav... bet ir pārliecība, ka nevienam citam arī nav Tas arī ir šī atšķirība!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 16622