atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību šitāda teorija
Harry
Iesūtīts: 2008.09.07 01:20:55
jap.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:00:56
Mulders
kā jau teicu, atbalstu jebkuru alternatīvu labāku morāli pārstāvošu valsti, kas piemēram iznīcina šo Rietumu nedzimušu bērnu slepkavu civilizāciju!
Tatad, ja PSRS-am, tajos laikos, kad tur aborti bija aizliegti, ienāktu prātā pievienot sev visu Ŗietumeiŗopu, tad tev nekādu iebildumu nebūtu? Vēl, vismaz uz papīra, daudz progresīvāka valsts iekārta.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.09.08 10:02:28
Oglasite vesj spisok, pozhaluista

Visu sarakstiņu lūdzu, please
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:26:22
Bet tavs "fon" pats par sevi vairs nekādas priekšrocības nedos. (C)

Kā kur! Ja tu esi Britu Lords, tev ir priekšŗocības un tā teikt mazāk filtri jāiet uz Karalienes pieņemšanām! Viens ir izmainīt likumus uz papīra, pavisam kas cits ir izmainīt cilvēku sirdis un uzskatus!

Tā ka progress atkal ir redzams!
Un atkal... tu vienmēr vari piemeklēt šauru nišu kur ir "progress" un tai pat laikā, vai par progresu saucam ieročus kas var pāris sekundēs iznīcināt desmitiem tūkstošus un to izdara aktuāli!

Vai progress ir multimiljardu narkotiku biznesi, kur cilvēki labprātīgi par vergiem top?

Redz... bilde ir tāda, ka jāskatās ir kopumā. Nevis izlasītas "progresa nišas" vienā vietā "progress" citā regress... Kaut vai attiexme pret ģimeni vispār kā institūtu, nekāda progresa, tieši otrādi regress... un rezultātā Eiropas cilvēkresursu pieaugums ir tikai uz imigrantu rēķina!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.08 10:28:07
Tatad, ja PSRS-am, tajos laikos, kad tur aborti bija aizliegti, ienāktu prātā pievienot sev visu Ŗietumeiŗopu, tad tev nekādu iebildumu nebūtu? Vēl, vismaz uz papīra, daudz progresīvāka valsts iekārta.

Izlasi vēlreiz ko es teicu.

Runa iet par nevis citādāku morāli, kurai tai skaitā neatbalsta abortus bet gan par labākas morāles valsti, kura neatbalsta abortus

Tā kā... der jebkura civilizācija, kas morālē satur visu to labo, kas ir jau Rietumiem, bet pietiktos tikai, lai tai būtu vienā punktā labāka - abortu aizliegumi dēļ "ko par mani mamma padomās" un šāda civilizācija ir tiesīgāka uz existenci daudz vairāk nekā current Rietumu civilizācija!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:30:33
Mulders
KUR?
Dajebkur.

Zasto tu vari būt Šķēles vai Šlesera pēcnācējs... un tas nozīmēs daudz ko!
Ugu, bet tikai TIKMĒR, kamēr šamējie Tev dod piķi/mantojumu. Bez tiem atsaukšanās uz <pēctecību> būs plika skaņa, uz kuru JEBKURŠ varēs atbildēt `Sou vat?` ©

A mēs uzskatām ka nebūtu viss, bet būtu apdraudējuši gan sevi gan visas apkārtējās civilizācijas!
Kā lūdzu apdraudēja? Grasījās iekarot pasauli?

Tad apredjeļisj, atbalsti tu Inkus vai Neatbalsti?
1) es atbalstu inku tiesības uz eksistenci.
2) es atbalstu inku tiesības uz ticības brīvību laikmetā, kad <attīstītā Eiropa> neko labāku par ar inkvizīciju pastiprinātu kristietību piedāvāt nevarēja.
3) es atbalstu tautu tiesības attīstīties dabiskā ceļā.
4) es NEATBALSTU kolonizācijas. Pretējā gadījumā noņemas JEBKURI iebildumi Adim un onkulim Džo.

Atbalsti, ja Genocīdu veic viņi paši pret kaimiņiem
Pierādījumus par inku/acteku genocīdu pret kaimiņiem studijā, lūdzu.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:32:29
Mulders
Kā kur! Ja tu esi Britu Lords, tev ir priekšŗocības un tā teikt mazāk filtri jāiet uz Karalienes pieņemšanām! Viens ir izmainīt likumus uz papīra, pavisam kas cits ir izmainīt cilvēku sirdis un uzskatus!
Sera titu IEGŪST, to nemanto.
Un britu aristokrātija ir tikai atavisms no iepriekšējiem laikiem, un tās nozīme tikai mazinās, nevis pieaug...

Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:37:40
Ugu, bet tikai TIKMĒR, kamēr šamējie Tev dod piķi/mantojumu. Bez tiem atsaukšanās uz <pēctecību> būs plika skaņa, uz kuru JEBKURŠ varēs atbildēt `Sou vat?`

Atkal pliki "tikai varēs" Tu pārāk bieži vēlamo uzdod par pierādījumu.

Kā lūdzu apdraudēja? Grasījās iekarot pasauli?
Nežēlīgi upurējot gan savus gan iekaroto kaimiņu cilvēkus saviem dieviem, kas nozīmē - morāle un funktieris šiem bij pilnīgā pakaļā! Nebūtu viņi nekādu pasauli iekarojuši, jo pasaule atnāca un sadeva šiem pa ķobi tā, ka šie izkūpēja no pasaules kartes un vēstures vairs to neapdraudot! BTW tā būs ar jebkuru civilizāciju, kas iedomāsies, ka var savu labklājību uz cilvēku upuriem veidot!

1) es atbalstu inku tiesības uz eksistenci.
Tātad iebilsti pret inku pašiznīcināšanos, līdz ar to implikitīvi atbalsti tādu politiku un rīcību kas neļautu inkiem slepkavot nedz sevi nedz kaimiņus? Jautājums, vai tu atbalsti Inku kaimiņu tiesības uz existenci?

2) es atbalstu inku tiesības uz ticības brīvību laikmetā, kad <attīstītā Eiropa> neko labāku par ar inkvizīciju pastiprinātu kristietību piedāvāt nevarēja.
Tātad atbalsti tādu ticību, kas pastāv uz cilvēku upuriem! Nu es neatbalstu!

3) es atbalstu tautu tiesības attīstīties dabiskā ceļā.
Es arī. Tādējādi jebkura tauta, kas apdraudēs citu tautu dabīgās attīstības tiesības, tiks preventīvi likvidēta vai ierobežota - pat ja tie būs Inki!

4) es NEATBALSTU kolonizācijas. Pretējā gadījumā noņemas JEBKURI iebildumi Adim un onkulim Džo.

Es atbalstu labākas civilizācijas, morāles un izglitības izplatīšanu! Pavēro uz šodienas kartes... valstis kas pārdzīvoja Britu u.c. valstu kolonizāciju šodien ir daudz augstāk attīstītas gan kulturāli gan tehniski gan morāli! Savukārt valstis, kurās kolonizācija nenotika... velkas pasaules astē un cīnās par savu izdzīvošanu jaunā kolonizācijas vilnī, kas saucās Globalizācija... tik šodien karo nevis ar dzelzi, bet ar papīru!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.08 10:38:21
Un britu aristokrātija ir tikai atavisms no iepriekšējiem laikiem, un tās nozīme tikai mazinās, nevis pieaug...

Teica LielLatvijas pārstāvis spriežot par mazo atpalikušo Britāniju

Da tu šodien šos labumus baudi tieši kolonizācijas dēļ... tu pat negribot esi sekas šai kolonizācijai un vari būt tas kas tu esi pateicoties tiem labumiem ko kolonizācija ir nesusi Rietumiem... skan ciniski, bet tā nu ir, tu esi tās Civilizācijas daļa, kura savu varenību ir uzcēlusi uz kolonizācijas!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:39:44
Mulders
Ja tu esi Britu Lords, tev ir priekšŗocības un tā teikt mazāk filtri jāiet uz Karalienes pieņemšanām!

Latvija arī aristokrātiem ir ar likumu noteiktas priekšocības?
Skaidroju uz pirkstiem:
1) Pirms pāris gadsimtiem visā Eiropas teritorijā aristokrātiem bija plašas privilēģijas.
2) Šodien tās privilēģijas ir praktiski nogrieztas. Visādi tur karaļnami ir vairāk reprezentācijas putnubiedēkļi bez reālas varas. Lielākā daļā valstu ir republikas bez karaļiem.

Viens ir izmainīt likumus uz papīra, pavisam kas cits ir izmainīt cilvēku sirdis un uzskatus!
Ir izmainīti! Šodienas Latvijā visiem piekāst, ka tu esi kādu tur baronu pēcnācējs. Abet pirms pārsimt gadiem - liels vīrs, tikai sava titula dēļ.

tu vienmēr vari piemeklēt šauru nišu kur ir "progress" un tai pat laikā, vai par progresu saucam ieročus kas var pāris sekundēs iznīcināt desmitiem tūkstošus un to izdara aktuāli!
Tas ir progress Morālē. Ieroči, savukārt, ir pagriežami gan šā, gan tā - ar nazi var griezt maizi vai slepkavot. Atomu var likt spēkstacijā vai uzraut gaisā pilsētu. Apakšā tam ir Morāle.
Katrs sīks tirāniņš no pagātnes ar lielāko prieku paņemtu sev mūsu ieročus.
Taču mūsdienās tā tirāniņa vergus sev ņemtu jau daaudz mazāk cilvēku!

kur cilvēki labprātīgi par vergiem top?
Salīdzinot ar "piespiedu kārtā tapt par vergu" - jā, ir progress!

Nevis izlasītas "progresa nišas" vienā vietā "progress" citā regress.
Progress morālē. Mazāk to, kas vēlas būt vergturi! Mazāk to, kas vērtē otru pēc kāda tur "fon" titula.
Ieroči - tas nemaz uz morāli neattiecas.

Kaut vai attiexme pret ģimeni vispār kā institūtu, nekāda progresa, tieši otrādi regress...
Agrāk ģimenes galva bija vīrietis - tipa, oficiāls tirāns. Tagad ir vienlīdzība.
Bērni agrāk oficiāli bija bezmaz vīrieša īpašums (tai pašā Romā). Tagad - bērni nav vecāku īpašums, var pat zaudēt vecāku tiesības. Agrāk arī tā bija?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:41:04
Mulders
Teica LielLatvijas pārstāvis spriežot par mazo atpalikušo Britāniju
To pašu var teikt mazo, nožēlojamo Francijas un Vācijas pārstāvji!
Un - dīvaina doma, ka Britānijas progresa pamatā šodien ir viņu monarija! :-)
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.08 10:43:08
KarotesNav, jebkura progresa pamatā ir daudz daudz faktori un kultūra un pilsoņu identitāte nav ignorējamie faktori!

Kas notiek kad šķiras nojauc un sāk māxlīgi taisīt universālo aristokrātiju ( saucot to par strādnieku šķiru) to parādija CCCP un vispār Marxisma teorijas čušss kā vēsturiska izgāšanās!

Tākā pirms čivināt par to ka aristokrātija apriori ir ļauna, bet vot pelēkā amorfā masa ir labi - to lūdz pēc tam, kad būs novērota kāda tāda iekārta, kas ir gana ilgstoši (pāris gadsimtus) pastāvējusi šādā formātā!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.08 10:45:49
Mulders
Nebūtu viņi nekādu pasauli iekarojuši, jo pasaule atnāca un sadeva šiem pa ķobi tā, ka šie izkūpēja no pasaules kartes

Hmm, šķiet tu nopietni tici tam, ka spāņi ieradās Amerikā ar nolūku palīdzēt acteku kaimiņiem?
Kaimiņi bija labi, bet acteki slikti?
Až asaras pabira...

der jebkura civilizācija, kas morālē satur visu to labo, kas ir jau Rietumiem, bet pietiktos tikai, lai tai būtu vienā punktā labāka
... bet ja šī ir labāka vēl 50 punktos? Nu, tāda labi norealizēta PSRS2, kur abortu nava, ir reliģiskas brīvības, bet sabiedriskā iekārta - sociālisms/komunisms, labā izpildījumā.
Tad nav principiālu šķēršļu ļaut tai iekarot savu zemi?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:47:19
Mulders
pirms čivināt par to ka aristokrātija apriori ir ļauna, bet vot pelēkā amorfā masa ir labi
A kurš tā čivina?
Es saku, ka vajag amatus dalīt pēc spējām, nevis pēc aristokrātiskās izcelšanās. Vai ir iebildumi?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:52:59
Mulders
Savukārt valstis, kurās kolonizācija nenotika... velkas pasaules astē
Japāna. Vienmēr atceries Japānu, savos piemēros. :-)
Ķīnu arī var.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.08 10:54:48
Mulders
Nežēlīgi upurējot gan savus gan iekaroto kaimiņu cilvēkus saviem dieviem, kas nozīmē - morāle un funktieris šiem bij pilnīgā pakaļā!
Konkistadoru atnākšana situāciju UZLABOJA? Mulderhumors?

Tātad iebilsti pret inku pašiznīcināšanos, līdz ar to implikitīvi atbalsti tādu politiku un rīcību kas neļautu inkiem slepkavot nedz sevi nedz kaimiņus? Jautājums, vai tu atbalsti Inku kaimiņu tiesības uz existenci?
Nav pamata domāt, ka inki <pašiznīcinājās> aktīvāk, nekā to darīja <kristīgā Eiropa> čerez inkvizīciju...

Tātad atbalsti tādu ticību, kas pastāv uz cilvēku upuriem! Nu es neatbalstu!
Priekš tiem laikiem - jā, inku ticība neko sliktāka par Eiropas kristietības versiju nebija. Tikai Eiropas kristietība cilvēku upurus formulēja savādāk.

Es arī. Tādējādi jebkura tauta, kas apdraudēs citu tautu dabīgās attīstības tiesības, tiks preventīvi likvidēta vai ierobežota - pat ja tie būs Inki!
A kāpēc Tu necepies par nepieciešamību likvidēt spāņus? Vai angļus, vai vāciešus? Vai anglosakšus Z-Amerikā? (Z-Amerikas indiāņi, btw, cilvēkus neupurēja).

Es atbalstu labākas civilizācijas, morāles un izglitības izplatīšanu! Pavēro uz šodienas kartes... valstis kas pārdzīvoja Britu u.c. valstu kolonizāciju šodien ir daudz augstāk attīstītas gan kulturāli gan tehniski gan morāli! Savukārt valstis, kurās kolonizācija nenotika... velkas pasaules astē un cīnās par savu izdzīvošanu jaunā kolonizācijas vilnī, kas saucās Globalizācija... tik šodien karo nevis ar dzelzi, bet ar papīru!
Bugoga... Tu runā par Āfriku?

Da tu šodien šos labumus baudi tieši kolonizācijas dēļ... tu pat negribot esi sekas šai kolonizācijai un vari būt tas kas tu esi pateicoties tiem labumiem ko kolonizācija ir nesusi Rietumiem... skan ciniski, bet tā nu ir, tu esi tās Civilizācijas daļa, kura savu varenību ir uzcēlusi uz kolonizācijas!
Un? Ko Tu piedāvā man darīt? Dzīvot mucā a ļa Diogēns?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.08 11:28:00
Japāna. Vienmēr atceries Japānu, savos piemēros. :-)
Ķīnu arī var.


Nekas jau nav absolūts šai ziņā! Gan jau ka var atrst arī kādu kolonizējošu valstiņu, kam nav lielas nozīmes.

Ķīna gan tīri labi kvalificējas par kolonizatoru ar visām savām ambīcijām. Tāpat Japānai arī nevar pārmest mazas ambīcijas, tik WWII nolika šo tur kur šā ir...
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.08 11:29:28
Mulders
Ķīna un Japāna bija piemēri augsti attīstītām valstīm, kuras NAV bijušas kolonizētas no kādas no dižās Rietumu kultūras valsts puses.

Savukārt, Šeksna pieminēja Āfriku kā pretēju piemēru - valstis BIJA kolonizētas, bet nekāda sevišķā progresa.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.08 11:33:44
Ķīna un Japāna bija piemēri augsti attīstītām valstīm, kuras NAV bijušas kolonizētas no kādas no dižās Rietumu kultūras valsts puses.

Mmmmm... bet kā tad šamās ir attīstījušās, uz saviem resursiem vai tad?

Ķīna imporē daļu Rietumu ekonomiskās teorijas un pieredzes, kā arī vismaz mēģina tehnoloģiski iet tos pašus virzienus, kaut vai kosmosa izpētē.

Japāna... okey, ne vainas tehniskajam progersam, bet idejas un kultūra gan tiek importēta no Amerikas un šķiet ka tradicionālais Japāņu ekonomikas modelis un korporatīvā kultūra sāk pieklibot, spriežot pēc stresa līmeņa Japānā un tās milzīgās spriedzes, kas jātur japāņiem, lai viņi uzturētu šo līmeni!

Protams, ka Ķīna un Japāna (un šķiet arī Koreja) relatīvi lieli spēlētāji bij Austrumu puslodē... tamdēļ arī kolonizācija tur neizgāja cauri, jo viņiem bij pašiem savas vērtības jau konkurētspējīgas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.08 11:37:39

Savukārt, Šeksna pieminēja Āfriku kā pretēju piemēru - valstis BIJA kolonizētas, bet nekāda sevišķā progresa.


Tās kas bij kolonizētas ir priekšā tām, kas nebija... kā arī, tās kuras adaptēja Islāmu ne pārāk izceļās ar gigantisku progresu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.08 11:38:52
Mulders
bet kā tad šamās ir attīstījušās, uz saviem resursiem vai tad?
Kāda starpība? Tās ir augsti attīstītas valstis. Turpat netālu ir viena sena, kristīga, pilnum pilna ar resursiem, milzīga valsts, bet pēc attīstības līmeņa tā mēdz atpalikt no Ķīnas un Japānas. Ja nu tikai militārā ziņā, bet to ar vairs nevar zināt, cik daudz Ķīna vājāka.
Vispār, vai tad mēs nerunājam par to, ka bez Rietumu glābjošās kolonizācijas nekāda attīstība neesot iespējama? ;-)




<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 12776