atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kains un viņa sieva.
Sandis
Iesūtīts: 2008.07.17 02:39:24
Vēlos aktualizēt lūk kādu tēmu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.18 14:12:19
Sandi,
zini, ,pēc kā Tavi teksti izskatās? Tu uz apšaubāmu argumentu pamata atcel vecās, tradicionālās Bībeles tekstu interpretācijas, lai radītu savas, vēl nepamatotākas un apšaubāmākas.
Nepiekrītu nevienam Tavam argumentam.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.18 14:17:27
vilks
Tie nav tikai mani argumenti.Tie ir vispārpieņemti argumenti,ko kristietība vēl pagaidām neatzīst.Bet pienāks laiks un tas notiks.
Pašlaik kūkojam misticisma garā.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.18 14:20:58
vilks
Paturi prātā,ka tradicionālās bībeles tekstu interpretācija,interpretē tie paši cilvēki,kas atrodas konfesionālo sketu priekšgalā.
Protams,tu viņiem vari pajautāt,kur Kristus runā par šķelšanos konfesionālās sektās.Kur Kristus runā par luterāņiem,par pareizticīgiem,par babtistiem,adventistie,par katoļiem.Tas ir vispārpieņemts arguments"dali un valdi"
Tas nav Kristus noformulētais cilvēces kurss.
Bet arī to tu vari droši apšaubīt.
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.07.18 14:32:37
vilks
Protams,tās ir dažādas religiskas skolas un kustības ar dažādām tradīcijām,rituāliem,cerimonijām,liturgiju,mācības interpretācija utm.Bet tieši tas ir katras religiskas sektas stūrakmens.Tradīcijas,rituāli,cerminojas,liturgija un interpretācija,ir sektu struktūrelementi.
Ja Kristus tam visam būtu piedevis nozīmi,Kristus priekšplānā izceltu ēbreiskas tradīcijas,rituālus un cerminijas,jo viņš pats bija ēbrejs.
Tu protams vēl vari pieņemt,ka Kristus bija tik aprobežots un netālredzīgs,lai nenoformulētu,kā obligātu visas tās tradīcijas,kas piedienas mūsdienu sektatniem.
Bet ne jau Kristus ir noforumulējis tradīcijas,cerimonijas,rituālus utm,kas piedienas mūsdienu sektatniem.
Sektu līderi ir noformulējuši,ka redz tā un cita tradīcija,vai cerimonija ir nozīmīga tautai,kalpošanai dievam utm.
Tad nu arī saproti,kam tu seko unkas tevi ved.
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.18 14:49:07
Sandis
es saprotu, ka Tu esi apmaldījies. un sācis sekot vēl krietni bīstamākām lietām nekā tās, no kur;am Tu mūs domājies brīdinām. bet tā ir Tava izvēle.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.18 14:53:39
vilks
Protams,ka es esmu apmaldījies,izejot no tradicionālo priekštatu konteksta.Par to jau nav runa un es to neamaz neapstrīdu.
Tikai es neredzu Kristus mācība pamatojumu iesaistīties kādā no tradicionālām sektām.Ja,es Kristus mācībā neredzu apliecinājumu.Ja man Kristus nav devis norādes par cerimonijām,rituāliem un tradīcijam,kas man būtu jāievēro,bet norādes man formulē baznītēvi,es izeju uz elementāru logiku.
Es nesekoju baznīctēviem,bet gan Kristus mācībai.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 10:36:59
Sandis
Tu sev liecies ļoti gudrs esam. Diemžēl, par tavas izglītības līmeni liecina tavas pareizrakstības kļūdas, īpaši jau svešvārdos.
Saprotu, ka mana piezīme ir ne par tēmu, tomēr gribu, lai tu pats pret sevi un saviem secinājumiem izturies mazliet paškritiskāk, jo tev acīmredzami nav pārāk dziļa un nopietna vispārējā izglītība.
Lūdzu, neapvainojies par manu piezīmi - tā nav ļauni domāta. Bet rakstiski šādas lietas ir grūti izteikt ar uzmanīgākiem mājieniem.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.19 20:06:46
Balss
Paškritika,ir apsveicama rakstura pazīme,kas man piedienas.Kas piedienas tev.
Bet gribu uzsvērt akadēmiskās izgltībības maznozīmīgumu,kad jārunā par dogmām,kas jāpieņem un jātic nešaubīgi.
Izskatās,ka man personīgi pārmesta neizglītotība uz tavas izglītotības fona spēcīgi kontrstē,kad dogmas tiek pieņemtas nešaubīgi.
Diemžēl,bet akadēmiskā izglītība,kas piedienas tev,bet tās neesamība tiek pārmesta-tevi nav pasārgājusi no dogmu maldiem.
Lūdzu,neapvainojies par manu piezīmi-tā nav ļauni domāta.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 20:30:04
Sandis
Akadēmiskās izglītības labums ir tas, ka tā iemāca (vai vismaz palīdz) cilvēkam sistemātiski un izlīdzsvaroti analizēt informāciju.
Citādi gadās tā, ka cilvēks aizraujas ar kādu vienu domu, to pārspīlēti izceļot un pārvērtējot tās nozīmīgumu. Tā mēdz rasties sektas.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.19 21:25:46
Balss
Diemžēl,bet līdzsvaroti informācijas analizējati neprot norādīt Kristus mācībā šķelšanās nozīmes doktrīnu un konfesionālisma idēkļus Kristus mācības saturā.

Varbūt tu uzdrīkstēsies?
Šaubos...
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.19 21:27:35
Balss
Ja reiz esi lojāla un praktiski atbalsti konfesionālisma ideologiju un neproti pamatojumu norādīt Kristus mācībā-pati saproti,kādās attiecībās esi ar Kristus mācību.
docents10 [78.84.230.252]
# Iesūtīts: 2010.04.25 13:30:49
Bībele JĀLASA sanskritā.Jūs diskutējat tikai par PASAKU.Kains:dzīvības cena.Ābels-cilvēku vairošanās.Sets:Satelīts.Un,visbeidzot,lielākais triciens:ĀDAMS ir sieviete...A Dāmu...Kuršu dialektā,pieņemts saukt par AUSEKELI,Ausekels vai Ausekli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 16637