atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Nesaprotu sho rakstuvietu
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.11 11:27:27
28 (...)Kādam cilvēkam bija divi dēli, un viņš gāja pie pirmā un sacīja: dēls, ej un strādā šodien manā vīnadārzā.
29 Un tas atbildēja un sacīja: jā, kungs! - Bet viņš negāja.
30 Viņš aizgāja pie otra dēla un sacīja tāpat. Tas atbildēja un sacīja: es negribu. - Pēc tam viņam palika žēl, un viņš aizgāja.
31 Kurš no šiem diviem ir darījis tēva prātu?" Tie saka: "Pēdējais." Tad Jēzus saka tiem: "Patiesi Es jums saku: muitnieki un netikles drīzāk nāks Dieva valstībā nekā jūs.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:27:42
Vai tieshaam ir labi soliit un nepildiit?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:34:31
Tā Kunga vīnakalns ir Viņa tauta.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:39:58
Labāk ir nesolīt un izdarīt nekā otrādi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.11 11:41:45
Donačka, nesapratu! Ko tu tur nesaprati!

Kristus tak tieši saka... ka svarīgais ir Darīt tēva prātu nevis ļuritnā "preizus teikumus"

Tā saikne ar muitniekiem un grēciniekiem jau ir tajā kontextā, kur aceries, Kristus arī citā līdzībā... bik savādākā aspektā saka... ka aicinātie pie Dieva Galda nesēdēs, bet visādi no ceļu nomalēm savākti mudaki būs Dieva valstībā!

Tas ir tieši tie grēcinieki, kas ar savu grēku ir teikuši Dievam "Nē" tomēr vēlāk nožēlo un atgriežas un dara Dieva Prātu... Taču visādi raxtu mācītāji un "pareizie farizeji" runā gan pareizus vārdus un saka Dievam skaļu "Jā" bet realitātē nedz dara nedz kalpo Dievam, tik tā teikt "Pareizi Apliecina" un viss
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:45:40
Mulders

Farizeji bija tie, kas glāba savu tautu no iznīkšanas. Sākot ar II. gs jūdu pāriešana kristietībā mitējās. Farizeju nopelns.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:47:54
vilks
Nav labi, tāpēc jau tas, kurš solīja, ka ies, bet negāja, atrāvās.
Atrāvās? Pēc šīs ragscvietas to nevar pateikt. Un 31. pants ir ļooooti dīvains, attiecībā uz Jēzus verdiktu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:49:13
Balss
Nu vo, tevi arii Jeezus noraatu
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:49:54
Donachka
Par ko??????????
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:49:59
Sheksna
Atrāvās? Pēc šīs ragscvietas to nevar pateikt. Un 31. pants ir ļooooti dīvains, attiecībā uz Jēzus verdiktu.
Tieshi taa.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:50:16
Balss
skat. 31.pantu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:51:11
Donachka
Paskaidro, lūdzu. Man jātop par..., lai nāktu Dieva valstībā?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:53:41
Donachka
Jap, Jēzus reakcija liek domāt, ka mācekļi uz jautājumu ne tuvu nav atbildējuši viņam pa prātam.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:54:04
Balss
Nu kaa, viens teica - jaa, bet nedariija, otrs teica - negribu, bet dariija. Un Jeezus teica, ka pareizi atbildejis pirmais. Atbildeeja jau parezi, bet riiciiba ta nesekoja. Un tu saki, ka peedeejai sdariija pareizi, jo riikojaas. Es ar piekriitu, ka tas, kursh riikojaas, dariija pareizi. Tobish ne vienam , ne otram no vinjiem darbi nesaskaneeja ar vardiem, kaut kaa taa.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:55:30
Donachka
Vai tu ar šo vietu saproti, ka JK saka to saviem mācekļiem, ka viņi NENĀKS Dieva valstībā?
Bībele skaidro Bībeli. Ja šāds secinājums nav balstāms vēl kādā citā vietā, tad tas ir NA.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:55:33
Donačka, palasi 32 pantu, tur kristus paskaidro kāpēc ir tāda atbilde!

Tāpat skaties, ka kontexts turpinās pa šo pašu tēmu, un Kristus verdikts ir beigās 43 pantā!

43 Tāpēc Es jums saku: Dieva valstība no jums tiks atņemta un dota tautai, kas nes viņas augļus.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.11 11:56:04
Nu kaa, viens teica - jaa, bet nedariija, otrs teica - negribu, bet dariija. Un Jeezus teica, ka pareizi atbildejis pirmais.

KUR tu šito izraki?

Es saprotu ka neticīgie Šexna un Ctulhu visu ačgārni sapratuši, bet mani afigenna izbrīna kā Kristieši pamanās šito vietu nesaprast pareizi!

Pietam saku tak... izlasi visu kontextu, kas seko tālāk, nākamo līdzību un beigu vediktu! Donačka, izdeldē no sevis šo veco hariku palieku, raut 2-3 pantus no kontexta un tad brīnīties, izlasi visu kontextu, par ko Kristus māca ko runā un ko Farizejiem pārmet tieši... Viņi jau bieži atbildēja pareizi, vārdos Farizeji toč bij nevainojami... taču Kristus tieši tamdēļ arī saka - drīzāk netikles nāks Dieva valstībā nekā jūs... jo jūs paši apliecināt, ka Vārdos esat lieli, bet darīšanā... un reālā ticībā... čušss
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:56:59
Mulders
Es lasiiju, bet taapat iisti nesapratu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:57:59
Mulders
OI, sajaucu, nevis ATBILDEEJIS, bet gan DARIIJIS.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:01:39
vilks
Kurš no šiem diviem ir darījis tēva prātu?" Tie saka: "Pēdējais." Tad Jēzus saka tiem: "Patiesi Es jums saku: muitnieki un netikles drīzāk nāks Dieva valstībā nekā jūs.
Vai shis teikusm apliecina to, ka Jeezus uzskata atbildi par pareizu???
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:02:09
Donačka... nu tātad...

Kristum rūp Ticības Prakse un īstenā Sirds Stāvoklis nevis prosto bazars... Tas 32 pants parāda par ko bazars... ka netikles muitnieki tāpat kā tas otrs dēls... sākumā ar savu grēku ir Dievu atraidījuši - sak negribam pildīt tavus likumus, bet kad atnāca Jānis Kristītājs, tad viņi atgriezās, nožēloja, ak Tēvam bij atteikuši un atgriezās pie Dieva... Un Krsitus saka, ka tādi tamdēļ drīzāk ieies valstībā, nekā jūs - farizeji, raxtu mācītāji - kas gan runājat skaisti, bet pat redzēdami atgriežamies šos ļautiņus neatgriežaties.

To pašu tu pie mūsu brāļiem KLBistiem vari novērot... ar Vārdiem viņi ir Rīgā un pat ļoti pareizi... bet ar praktisko ticību aizkrāsnē! Precīzi tieši šis! Ka ticība ir darbīga, ka Kristum rūp sirds un cilvēka serdes izmaiņas, nevis locīšanās un viltība kā čuskai, kad bazaru smuku bīda - sak lai tas Tēvs aizverās, es tak pateicu "Jā` - bet reāli tas sadauzītais slimnieks paliek guļam!

Tu vari ievērot, ka Kristus ļoti bieži konfrontē "Pareizos Apliecinātājus" ar visādām sabiedrības padibenēm, kas baidās acis pacelt un brēc - Esi man Grēcineikam Žēlīgs!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 16591