atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Viss ir Viens budismā vs kristietība
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.23 10:25:47
Šitāda tēma ienācās!

Cik manas necilās zināšanas dod, tad budistiskā Nirvāna ir kā indivīds-piliens izšķīst lielajā visumā (vai kā tur to Budismā sauc) kā piliens jūrā!

Arī kristietībā ir koncepcija "Jūs visi būsiet viens kā Es un Tēvs esam viens" "Visi vienā Garā" "Visi ir Viens Kristū" etc.

Ar ko atšķiras jūsuprāt šīs koncepcijas?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.27 15:28:01
Mulders
Redz LV bauri dzīvoja bez raks`tibas līdz pat Vācieši atnāca...
... un vēl ilgi dzīvoja, jo vācieši atnāca jau 12 - 13 gs, bet latviešu rakstība izveidojās kudī vēlāk.

Vēl par rakstības progresu - atceros, ka Ļeņins sāka ar analfabētisma likvidēšanu visā zemē. Ko tad - slava, slava Ļeņinam, slava pskp, slava padomju ideoloģijai! Šitāda tautas apgaismošana!!

Tu esi jau bezmaz vai aizrunājies līdz "Ļeņins rāda Dmitrjam Donskojam izšķirošā trieciena virzienu Kuļikovas kaujas laukā". :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.27 15:49:00
KarotesNav, nē es izvirzu hipotēzi! Viss! Pateicu kamdēļ man tāds čujs radās! Take it or leave it!
Tāpat kāmēr mūsu vidū neatnāks pāris vēsturnieki un antropologi, kuru kredentāļiem mēs uzticamies, un nepierādīs to vai citu hipotēzi par patiesu/aplamu esam, tikmēr mēs te ilgi varam bļaustīties... tas būs tāpat kā Solange ar mdogu kausies par QuickSort un MergeSort algoritmu priekšrocībām!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.27 15:50:43
Šeksna, bet zinātnisko metodi - Kristieši
Tas pats Okhams!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.27 16:21:29
Mulders
Vispār, par kādu zinātnisko metodi iet runa?
Okhams izdomāja kaut ko, bet ne visu.
Pirms Okhama, kā izrādās, bija musulmaņi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_the_history_of_scie.. ntific_method

Tātad, varam izbīdīt hipotēzi, ka musulmaniskā vidē rodas zinātniskā matode, kuru pēc tam attīsta kristīgā vide?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 12854