atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Velna spēju robeža?
Mulders
Iesūtīts: 2007.10.24 11:40:06
Kristus runā, ka daudzi nāks un teiks, ka viņi ir Kristus vārdā velnus izdzinuši, brīnumus darījuši un pravietojuši, un tomēr Kristus viņus noraidīs kā ļauna darītājus? Tātad vai šis labu darošais spēks bij Sātanisks, vai vienkārši te ir runa par Al Kaponi, kas bērnu namiem ziedo? Cik daudz Velns prot simulēt Dieva darbus?

Šitādu tēmiņu, lūdz kristiešus izteikties. Ateisti atkal nav mērķauditorija, lai gan aizliegt jau nevaru. Incē kristiešu viedokļi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 18:02:37
Mulders
Tas ko tu gribi ir kaut kādu īpatnēju pasauli kur visi skrien pa savu skrejceliņu un nekad nesadurās...

Nu, ar reinkarnāciju viss pa plauktiņiem kārtējo reizi. :-)
Katra nākamā dzīve sākas tādos apstākļos, kādus esi nopelnījis.
Redz, bez reinkranācijas nekas pat nesanāk.

Karmiskā skola ļauj tev justies baltam kā jēriņam, tjipa tu jau neesi vainīgs, tas viņš iepriekšējā dzīvē pats bij ļaundaris, tamdēļ vot tagad cieš tāds slims!
Ā, tu skaidri zini, kāda tieši iemesla dēļ šis cilvēks slimo? Vispār jau tur ir daudzi un dažādi iespējami, no "ļaundaris saņem ko pelnījis" līdz "viņš tev palīdz izkopt līdzjūtību", un vēl lērums.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.01.29 18:03:59
KarotesNav,es lielā mērā piekrītu tam ko saka Mulders.
Viņš,ja nekļūdos,uzsver uz Tagadnes apziņas nepieciešamību katram cilvēkam.Jo tieši Tagadnē aizsākas nākotne,jo nākotne tā ir nepienākusi Tagadne.Bet pagātne,tā ir aizgājusi Tagadne.
Citiem vārdiem sakot,tikai Tagadnei pašai ir sava realitāte.
Tagadnē viss notiek,no Tagdnes viss aizsākas un Tagadnē viss turpinās.
Kāda ir Tagadne,tāda būs nākotne,un tādu mēs atcerēsimies pagātni.
Tagadnes apziņa.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 18:06:11
Katra nākamā dzīve sākas tādos apstākļos, kādus esi nopelnījis.

Nuja, un slims bērns ir nevis tavas smēķēšanas rezultāts, bet viņa karmiskās sekas! Ērts veids kā tikt vaļā no atbildības pret citiem cilvēkiem, viņi tāpat ir pelnījuši to kas ar viņiem notiek. Arī tas, ja man rodas nepārvarama vēlme tev ielauzt galvaskausu ir tikai TAVA vaina, jo tu to esi pelnījis ar iepriekšējo dzīvi, es esmu tikai Karmas instruments!

KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.29 18:09:15
Mulders
slims bērns ir nevis tavas smēķēšanas rezultāts, bet viņa karmiskās sekas!
Jau teicu - tu nezini, kāpēc šī dvēsele ir saņēmusi tādu ķermeni. Var būt dažādi iemesli. Sods nav vienīgais (kaut gan iespējams, ka tu nespēj saprast, ka kaut kas varētu darboties bez sodiem un atriebībām, tāpēc nevari pilnībā izlasīt manu iepriekšējo komentāru).
Savukārt tev pašam tiešām paradīsies viens iemesls, kāpēc kādreiz vari pats piedzimt slims.

Ilgi tu vēl pret karmas salmu cilvēku cīnisies?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.01.29 18:09:38
KarotesNav, jā un pa Hitlera nodarīto vesela nācija cieta un iespējams vēl tagad cieš...

Tāpat kā par Kristus darbu veselas nācijas top taisnotas! Arī nepelnīti... lai arī ir darījuši ļaunu, var saņemt piedošanu Kristū Jēzū!

Ādams ir balansēts ar Kristu

Bēda tāda, ka Karmoloģija ir tikai prāta konstrukcijas, kas neatbilst realitātei, veids kā savu sirdsapziņu klusināt savu bērnu priekšā! Un jā... ja tu piedzēries brauksi, tad cietīs VISI kas ir automašīnā... tāda ir šī pasaule! Ka viens cilvēks var nest daudziem postu, pat ja viņi neko sliktu nav darījuši!

Bet par laimi tas ir balansēts... jo viens cilvēks var nest glābšanu daudziem... un to tev piedāvā Kristietība... un tu to noraidi, jo tev nez kamdēļ gribās pasauli, kur katra diena sākās ar baltu lapu dzēšot visu tavu iepriekšējās dienas sekas pasaulē... gan atdzīvinot nobraukto kaķi, gan uzlabojot omu cilvēkam, kam tu rupi atbildēji, gan atgriežot naudu kādam, kam tu to izkrāpi... Ērti... dzīvot Susura dienā!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.29 18:15:32
Mulders
pa Hitlera nodarīto vesela nācija cieta un iespējams vēl tagad cieš...
un tas nav normāli.

Tāpat kā par Kristus darbu veselas nācijas top taisnotas!
Tev nācija1 un nācija2 ir viens un tas pats? Ja Jānis tika nosists, tad ir kaut kāds attaisnojums no tā, ka "bet Pēteri taču izglāba". Jānim no tā labāk palika?

Ādams ir balansēts ar Kristu
Slikts balanss. Ādama dēļ sabjojājas pilnīgi visi cilvēki, vai nu gribēja, vai negribēja. Kristus salabo ne visus.
Hmm... laikam jau nedrīkst prasīt, kāpēc tik ilgi bija uz Kristu jāgaida...

ja tu piedzēries brauksi, tad cietīs VISI kas ir automašīnā... tāda ir šī pasaule! Ka viens cilvēks var nest daudziem postu, pat ja viņi neko sliktu nav darījuši!
un tāda pasaule ir slikta, slikts dizains (ja vien nav reinkarnācijas)! Pat mēs varam saprogrammēt labākas!

tev nez kamdēļ gribās pasauli, kur katra diena sākās ar baltu lapu dzēšot visu tavu iepriekšējās dienas sekas pasaulē
Vēl viens dūriens salmu cilvēka sānos?
rainars
# Iesūtīts: 2008.01.29 23:11:14
Man domāt ne no Ādama jācieš, bet iblisa izmešanu no Paradīzes.
Kurš gribēja darīt Dieva lietas un tam līdzināties ,pa ko Dievs saskaitās .Ja nemaldos viņš ar tas bija (ibliss)kurš Ievu savanģoja noplūkt un paprovēt aizliegto augli.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.01.30 11:10:39
Piemēram - Dievs pārvērta Mozus zizli par čūsku un faraona priesteri darīja to pašu, BET Mozus zizlis-čūska aprija faraona priesteru zižļus-čūskas, citiem vārdiem - Deiva brīnumi daudzkārt pārspēj sātana brīnumus un godīgi sakot liela daļa no šiem viltus brīnumiem ir nevis pārdabiski, bet gan zinātnes triki.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.30 12:08:24
Balss
Mulders jau vienreiz ar labu piemēru izskaidroja - tu nelasi, neatceries jeb negribi saprast?
Pag, es arī palaidu garām Muldera labu piemēru.
Viņam bija daži piemēri, bet tie nebija labi, jo tad bija jāpiekrīt, ka mīlošs Dievs pieļauj uzspiež nevainīgam ciest par cita nodarījumiem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.01.30 12:39:26
Mans risinājums ir tāds kā saku!

Cilvēki var ciest arī ja nav savu ciešanu cēlonis!

Sistēmu var kvalificēt par netaisnīgu, ja sistēma neparedz kompensāciju par ciešanām, kuras nav izraisījis pats cilvēks. Taču, ja sistēma paredz kompensāciju un es pat eteiktui, ja paredz kompensāciju ar uzviju, tad sistēma ir taisnīga, bet ja ar uzviju, tad taisnīga UN žēlsirdīga!

Tas līdzīgi... Valsts, kura neparedz cilvēkiem kompensēt zaudējumus, kas radušies Valsts darbības rezultātā, ir netaisnīga. Bet ja Valsts likumdošana paredz, ka tiek kompensēti tavi zaudējumi, kas rodas tev atņemot māju, kuras vietā cels Bibliotēku, ir taisnīga, lai arī tu neesi Bibliotēkas celtniecības autors!
sweety [89.18.198.53]
# Iesūtīts: 2008.02.02 12:49:56
gribetu iepazisties ar kadu(ticigu) cilveku,ar kuru ari notiek galigi nesaprotamas,mistiskas lietas...kuram varbut ari ir neparastas spejas..jo vienam tadu nastu nest ir gruti..
un gribeju pajautat:vai kads kadreiz ir bijis apsests?(nju kad mirusa cilveka gars negrib atstat so pasauli un neliek mieru)..
ja kaads ir saskaries ar tadad lietam un ir ticis no ta vala..luudzu sazinieteis ar mani..uzraxtam man uz meilinju www.zemene.lv@inbox.lv
Balss
# Labojis Balss: 2008.02.02 13:19:51
sweety [89.18.198.53]
Apsēsto klubiņu diez vai tev vajadzētu dibināt... Ja esi kristiete, tad ej pie sava mācītāja. Ja viņam trūkst padoma, lūdz, lai viņš iesaka, kurp iet. Tev droši vien ir vajadzīga pamatīga tavas dvēseles izvētīšana un iztīrīšana grēksūdzē un lūgšanā kopā ar kādu stipru kristieti. Citādi internetā vari uzrauties uz kādu ekstrasensu, kas var tev sagrozīt smadzenes un pavisam ievilkt tevi purvā.
P.S. Tava uzdotā e-adrese ir mikslis starp adresi un mājas lapu.
Batseba
# Iesūtīts: 2008.02.05 11:38:31
sweety [89.18.198.53]
Jāsāk ar dakteri, (piedod manu tiešumu!).
Batseba
# Iesūtīts: 2008.02.05 16:45:31
Artos
Kāpēc tad man būtu kāds jāsūta pie dakteriem (ne pie psihiatra, kā Tu man piedēvē. Sākumam pietiktu ar psihologu)? Ja Tu kaut mazliet zinātu lietas būtību, tad nerakstītu tādas vispār - zināmas lietas. Jo, ja lieta skar sweety minēto, tad vienmēr "pacientu" vispirms izmeklē dakteri, lai noteiktu "...galīgi nesaprotamu, mistisku lietu ..."izcelsmi. Otrkārt, pēdējā laikā ir novērojama slimīga interese par dažādām apsēstībām u.t.t. Jo ir zināms, ka cilvēks tiecas uz to, no kā baidās.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.06 11:50:16
KarotesNav
Pag, es arī palaidu garām Muldera labu piemēru.
Tas bija par cilvēces iekrišanu zaņķī. Nokrita no zara un ievēlās zampā. Un nu visi bērni un bērnubērni tajā pašā zampā dzimst un dzīvo - tāds ir mūsu starta punkts. Apmēram šitāds bija Muldera salīdzinājums.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.06 11:59:09
Balss
Kāpēc tad neizvikt no zampas ārā jau pirmo iekritušo? Pārējie tad normāli varētu dzīvot.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.06 12:18:05
KarotesNav
Laikam jau tāpēc, ka nevis nejauši iekrita tai zampā, bet paši izvēlējās: "Leksim bedrē, leksim bedrē, redzēs, kas mūs ārā vilks!" I.Ziedonis
Varbūt, kad bija nobrieduši ļauties izvilkties, tad arī nāca Kristus.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.02.06 12:22:54
Balss
Un pārējie? Tie taču neko neizvēlējās, tāpēc tos varēja izvilkt. Pirmie, ja jau gribēja, varēja palikt zampā.
Ja arī pirmie negribēja, tad kāpēc neizvilkt ārā tos pirmos?

Varbūt, kad bija nobrieduši ļauties izvilkties, tad arī nāca Kristus.
Tam nav nekāda pamatojuma.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.06 12:31:39
KN, a tu pamēģini izvilkt kādu no purva, kas nemaz negrib lai viņu izvelk! Un ja cilvēki ir purvā, tad loģiski, ka visi citi, kas no viņiem dzims, dzims purvā, nevis krastā!

Piedod, bet kāmēr nesapratīsi elementāro pasaules likumu, ka citi spēj ieteikmēt tevi, tev nejautājot, tikmēr Kristietību nesapratīsi!

Teicu jau, nafig cepies par to, ko uzskati par fufeli. Ņem pierādi ar savu piemēru, ka bez kristus var Debesīs nonākt un būsi visus Kristiešus nolīdzinājis!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.06 12:42:40
Mulders
Ja kāds purvā jūtas laimīgs, tad lai paliek purvā. Kādas problēmas? Ja jau negrib, tātad ir apmierināts ar esošo stāvokli.


Ņem pierādi ar savu piemēru, ka bez kristus var Debesīs nonākt
Nav izpildāms, jo tu nevari pierādīt ne ar kādiem piemēriem, ka ar Kristu var nonākt Debesīs, un ka vispār tādas Debesis pastāv!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 12856