atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Velna spēju robeža?
Mulders
Iesūtīts: 2007.10.24 11:40:06
Kristus runā, ka daudzi nāks un teiks, ka viņi ir Kristus vārdā velnus izdzinuši, brīnumus darījuši un pravietojuši, un tomēr Kristus viņus noraidīs kā ļauna darītājus? Tātad vai šis labu darošais spēks bij Sātanisks, vai vienkārši te ir runa par Al Kaponi, kas bērnu namiem ziedo? Cik daudz Velns prot simulēt Dieva darbus?

Šitādu tēmiņu, lūdz kristiešus izteikties. Ateisti atkal nav mērķauditorija, lai gan aizliegt jau nevaru. Incē kristiešu viedokļi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:12:45
vilks,

(te gan es nerunāju par tiem, kuriem Kristus nekad nav ticis pasludināts un kuriem dzīves laikā nebija iesējas Viņu iepazīt. par tiem, kā zināms, rakstīts, ka viņu nākotne mūžībā ir atkarīga no pašu sirdsapziņas)

Ar šo tu paziņo, ka visļaunākais ir Evanģelizēt... Jo ja tu pasaki kādam Evanģēliju, bet šis noraida, tad viņš nāk citā tiesā un iet bojā... Savukārt, ja viņš paliktu ar nepasludinātu stāvokli, tad viņam būtu čancis tapt pestītam!

Vai tu tiešām domā, ka kāds var nākt pie Tēva ne caur Jēzu Kristu? Ka kāds var noraidīt Kristu Evanģēlijā, bet izsprukt cauri vārtiem, ja par šiem vārtiem neko nezina?
Pastāsti kurš cilvēks dzīvē ir paklausījis savai sirdsapziņai, kurš nav rīkojies ļauni ZINOT, ka dara ļaunu?
Nepazudina jau Evanģēlija nedzirdēšana, pazudina grēks! Nāve ir pelnīts sods par grēku... savukārt Evanģēlija vēsts ir nepelnīta žēlastība, kas nepienākas nevienam no mums...

Tādējādi... elle un nāve ir DABĪGS un TAISNĪGS sods par cilvēka grēkiem, jo visi ir grēkojuši... gan tie kas dzird gan tie kas nedzird.

Ja tev būtu taisnība, tad nedrīxt Evanģēliju sludināt...

Nē... Neviens nenāk pie Tēva kā vien caur Jēzu Kristu, sludināt ko citu, nozīmē atmest Rakstus un tas ved uz liberālteoloģisko entuziasmu, kur galu galā, Kristus vairs vispār nav vajadzīgs pestīšanai! Ja cilvēks var tapt pestīts pac no savas sirdsapziņas bez Kristus, tad Kristus ir velti miris!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:20:32
Mulders
Ja cilvēks var tapt pestīts pac no savas sirdsapziņas bez Kristus, tad Kristus ir velti miris!
Kā tad visi cilvēki, kas dzīvoja un mira pirms Kristus atnākšanas?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:30:33
KarotesNav, skat Ābrahama gadījumu un Ījaba gadījumu, viņi vienalga ticēja uz Dievu un uz viņu paļāvās! Ījabs runā par Kristu nenosaucot viņa vārdu (jo vēl tas nebij atklāts)... tātad informācija bij un tā nekad nebij pazudusi, tikai nebij tik skaidri izteikta kā šodien!

Un tātad vēlreiz... neviens neiet uz elli tikai tāpēc, ka Kristu nepazīst, bet gan tamdēļ, ka ir grēkojuši. Ja esi grēkojis, taisnīgais sods ir pazudināšana, ja neesi grēkojis, tapsi uzņemts Debesīs...

Kristus ir dāvāts tiem, kas ir nolemti pazudināšanai, lai tie taptu glābti, Kristus ir dots par viņu grēku izpircēju! Sods nepaliek nesodīts, tikai soda saņēmējs ir kāds cits... kāds cits tavā vietā samaksā to sodu, kas pienākas tev, lai tevi darītu brīvu! Kristus ir brīvlaišanas raksts tev cietumniekam!

Visi mēs dzimtam cietumā... jo mūsu vecāki pirms mums izdarīja izvēli ar to nonākot cietumā... taisnīgi, jo pārkāpa likumu! Ir izeja, šajā loterijā ir vinnests - Kristus Jēzus! Ikvienam dāvāts par velti, brīvlaišanas raksts. Bet ja tu tam nteici un neej ārā no cietuma, nu tad tu paliec cietumā... un saņem pelnīto sodu, jo esi darījis grēku nevis tamdēļ ka esi rakstu noraidījis!

Šo nekādīgi neticīgie nespēj saprast... ka elle ir nevis raksta noraidīšanas sekas, bet grēka sekas... Ja tu negrēko, tad pat Dievs tevi nevar ellē iemest, jo viņš pats savu likumu nepārkāpj.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:40:35
Mulders
Un tātad vēlreiz... neviens neiet uz elli tikai tāpēc, ka Kristu nepazīst, bet gan tamdēļ, ka ir grēkojuši. Ja esi grēkojis, taisnīgais sods ir pazudināšana, ja neesi grēkojis, tapsi uzņemts Debesīs...
... abet negrēkot var tikai viens no miljona, vai neviens no miljona, vai tikai viens pats Jēzus?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:44:46
KarotesNav, tātad saproti cik ļoti Kristus ir nepieciešams pasaulei, ko ta tu domā aiz neko darīt viņu sauc par Pasaules Glābēju? Jeb kā raksti saka...

16 Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību,
17 jo Dievs Savu Dēlu nav sūtījis pasaulē, lai Tas pasauli tiesātu, bet lai pasaule caur Viņu tiktu glābta.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:50:17
Mulders
Nu tad ko tu melo, ka pirms tam varēja izglābties?
Daži Ābrahami neskaitās - cik tad viņu bija?

Tātad - pirms Kristus 99,9999% gāja uz elli, jo nevarēja negrēkot.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.01.29 16:52:55
KarotesNav, atkal... nevis iet uz elli jo nevar negrēkot, bet iet uz elli jo aktuāli grēko! Nejauc putru!

"Pazīt Kristu" nozīmē pazīt Dievu... Jo viņi ir Viens... Pazīt Dievu nozīmē pazīt Kristu un pazīt Kristu nozīmē pazīt Dievu!

Skat Rakstus:

6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.
7 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši."
8 Filips Viņam saka: "Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek."
9 Jēzus viņam saka: "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu. Kā tu vari sacīt: rādi mums Tēvu?
10 Vai tu netici, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī? Vārdus, ko Es jums saku, Es nerunāju no Sevis; bet Tēvs, kas pastāvīgi ir Manī, dara Savus darbus.
11 Ticiet Man, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī; bet, ja ne, tad vismaz šo darbu dēļ ticiet!


Attiecībā uz Ābrahamu:

56 Jūsu tēvs Ābrahāms kļuva līksms, noprazdams, ka redzēs Manu dienu, un viņš to redzēja un priecājās par to."
57 Tad jūdi Viņam sacīja: "Tev vēl nav piecdesmit gadu, un Tu būtu Ābrahāmu redzējis?"
58 Jēzus atbildēja viņiem: "Patiesi, patiesi Es jums saku: pirms Ābrahāms tapa, esmu Es."

Redzi Ābrahams redzēja Kristu!
vilks
# Iesūtīts: 2008.01.29 16:54:47
Ar šo tu paziņo, ka visļaunākais ir Evanģelizēt... Jo ja tu pasaki kādam Evanģēliju, bet šis noraida, tad viņš nāk citā tiesā un iet bojā... Savukārt, ja viņš paliktu ar nepasludinātu stāvokli, tad viņam būtu čancis tapt pestītam!
Nu kā lai to saka.. cilvēks, kurš dara labu un tic Dievam, Kristu nepazīdams, Viņu iepazinis, darīs labu vēl jo vairāk, līdz ar to viņam evaņģēlijs neko ļaunu nevar nodarīt Tieši otrādi - tas viņam var dot iespēu piedzīvot Kristus dāvāto dzīvības pārpilnību jau šajā dzīvē. Bet visiem pārējiem tā ir vienīgā iespēja tikt glābtiem.
-
Lai gan šī spriedelēšana ir visai hipotētiska, jo mūsdienu Rietumu pasaulē jau nu neviens nevar aizbildināties ar to, ka evaņģēliju nav dzirdējis. Cilvēku galvenā problēma nepastāv tajā, ka viņi kaut ko nezinātu vai nesaprastu, bet gan, ka viņi ignorē to, saprot. Jo vieglāk jau ir dzīvo pašam sev un pasūtīt visu, kas nav ērti un patīkami šajā mirklī. Ikviens, kas patiesi meklē Kristu, Viņu arī iepazīst.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.29 16:56:08
Mulders
Aktuāli grēko - kāpēc? Va ne tāpēc, ka tādi ir pēc dabas, piedzimuši?

Un tad Dievs gaida savus dažus tūkstošus gadu, redz, ka 99,9999% joprojām aktāli grēko, un tad izdomā, ka tagad varētu Jēzu sūtīt?

Jā, vēl - Kristus deva bausli - "mīliet viens otru". Tas ir reāli izpildāms bauslis, vai arī viens no tiem tradicionālajiem Dieva baušļiem, kas nav izpildāmi?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:02:36
vilks, bet tā jau vienalga nav sirdsapziņa pēc kā tiesā... arī tas, kas nav par Kristu dzirdējis top tiesāts pēc ticības uz Dievu... nav jau izslēgts šodien arī gan Ījabi gan Ābrahami kaut kur jocīgā pasaules malā, kur Kristus nav pazīstams... Skadirs, ka tas, kas iemīl un pazīst Patiesību to momentā atpazīs Kristū Jēzū, tāds kas mīl Jēzu, kas ir patiesība/dzīvība/ceļš mīl jau viņu ne jau vārda dēļ, bet tā dēļ, kas viņš ir Logoss... bet tā jau tāpati ticība būs, tik acīmredzot ne tik skaidri pasludināta... bet kā mēs redzam Ījabam netika liegta šī evanģēlija atziņa...
Ja tu to tā saproti, tad es neiebilstu... Laigan... nevaram mēs spriest par to par ko Raksti klusē!

Kā kādam mācītājam prasīja, vai tiešām Īslāms, Hinduisms, Budisms neder pestīšanai... un viņš atbildēja... par Islāmu, Hinduismu Budismu nezinu un nevaru spriest, bet zinu ka Kristietība pestī!

Tā teikt... nafig meklēt alternatīvu, ja ir zināms, ka šī manta glābj. Ne jau mūsu kompetencē būs tie, kas kaut kādu iemeslu dēļ kaut ko nav dzirdējuši vai kā... Dievs ir taisnīgs Dievs viņš zinās apstākļus viņš zinās kā uzrunāt to, kuram tuvumā neviena misionāra nav, Dievs zinās kā iztiesāt pēc taisnības... Dievs nesoda emociju vai iegribu rezultātā, bet pēc strikta reglamenta... es nekad neaceros to psalmu, bet tur ir unikāli vārdi, kas apmēram pasaka to, ka Dievs pats sevi saista ar savu Vārdu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:05:46
KN, kā jebkuru Dieva bausli... tu bez Kristus nespēj izpildīt... kā stāv rakstīts, nenieka jūs nevarat bez manīm! Mīlēt bez mīlestības tu nevari... tev vajag mīlestību, lai mīlētu. Bet Krisus ir mīlestība inkarnētā... tātad, lai mīlētu, tev vajag Kristu! Ja tu mīli, tad tas ir no Dieva nevis no tevis paša... no tevis paša nāk viss ļaunums un elles vārti ko ikviens no mums ienes šai pasaulē caur vārdiem domām un darbiem!
Domā, ka būtne, kas radīta pēc Dieva Tēla un līdzības darot grēku neradīs patiesi Kosmiska mēroga katastrofas? Tas tev šķiet tikai, ka grēks ir tik tā... lokāla problēma... bet tie ir viļņi kas izplatās visā visumā un trascendē laiku un telpu... jo by-design cilvēks ir otra lielākā būtne visumā pēc Dieva, jeb augstākā radītā būtne... ar patiesi gigantisku varu by-design... un tas implicē, ka arī defekti un ļaunums ir tik pat liels... Tik protams, šodien šī grēka un degradācijas dēļ cilvēks ir kļuvis par oriģināla ēnu... niecību...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:14:06
Mulders
KN, kā jebkuru Dieva bausli... tu bez Kristus nespēj izpildīt... kā stāv rakstīts, nenieka jūs nevarat bez manīm!
Pag, tad ar Kristu VAR izpildīt visus baušļus? Kāpēc tad tik reti kurš pilda? Praktiski, neviens?
Kristus nevienam nepalīdz?

Ja tu mīli, tad tas ir no Dieva nevis no tevis paša... no tevis paša nāk viss ļaunums un elles vārti
Bet es taču pats nāku no Dieva, es esmu Dieva ražojums! Ko tad Dievs mani tādu ļaunu ir saražojis, un tad mazliet pieliek no sevis labumus? Mulder, es neesmu vainīgs, ka es tāds esmu. Es tāds jau piedzimu, nevis kļuvu par tādu.

Domā, ka būtne, kas radīta pēc Dieva Tēla un līdzības darot grēku neradīs patiesi Kosmiska mēroga katastrofas?
Protams, ka nē, jo tā būtne nav visvarena. Vai tad mazs spēļu buldozerītis var nonest veselu īstu māju?
Un vai cilvēks var izdarīt dajebko tādu, ko Dievs ar vienu domas palīdzību nevarētu salabot? Tu domā, ka varenības ziņā Dievs ir tikai nedaudz priekšā cilvēkam? Otrā varenākā būtne? Skaitīkļi arī ir otrā varenākā mašīna pēc datora, tak milzīgs bezdibenis ir starp šo abu jaudām un iespējām. Starp cilvēka jaudu un iespēju un Dieva ir vēl lielāks. Apdomā taču, ko runā!
Mulders
# Labojis vilks: 2008.01.29 17:20:47
KarotesNav, to ka tu esi vainīgs ka tu esi tāds parāda jautājums - "Vai tu gribi iemantot Svēto Garu un mūžīgo dzīvošanu" Daudzkārt par to esam runājuši. Cilvēks kā brīva būtne ar savu brīvo gribu pats sevi iegrūda tajā postā kurā viņš atrodas... Dievs neradīja cilvēkā ļauno gribu, pats cilvēks izmantoja gribu lai novērstos no Dieva... faktiski paradoxāli, bet šī novēršanās pierāda ka Dievs patiesi bij radījis brīvu būtni! Tamdēļ, nevaino Dievu par savām izvēlēm! Tās ir tavas... jeb pareizāk sakot, pirms tevis tavi vecāki izlēma, ka tev būs dzimt cietumā... un dzimstot mantot to vecāku būtību kāda viņiem bij... kā tu piedzimsti mantojot cilvēciskās fiziskās īpašības un parametrus, tāpat cilvēks dzimst mantojot garīgo dabu... un tā ir grēka samaitāta...
Tu vienmēr šajos disputos aizmirsti brīvo gribu un savu atbildību par savām ļaunajām izvēlēm... tās nāk no tevis paša... no tavas dabīgās dabas! Tas ka tu kādreiz izdari ko labu, tas nav tavs nopelns, bet tā Dieva palieka tevī, kas vēl darbojas... un pat tad šiem darbiem nav vērtības Dieva acīs tikmēr kāmēr tu pats neesi dzīvs tapis...

Bet runa nav par spēļu buldozerīti, bet par Buldozerīti šī Visuma izmēros... kas ir bezgalīgi mazāks un bezgalīgi mazspējīgāks par bezgalīgu DIevu... protams ka neesi visvarens, bet gana varens by-design lai pārvaldītu visu visumu un visu radību... bet tapi samaitāts un tagad šis spēks tiek vērsts destruktīvā virzienā... un vicinoties ar rokām tu pat nenojaut ka tu noslauki veselas zvaigznes no visuma ārēm (es tagad liriku bīdu)... apmēram tā!
_________________________________
klau, neaizejiet atkal no tēmas, jā? M.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.29 17:36:32
Mulders
Cilvēks kā brīva būtne ar savu brīvo gribu pats sevi iegrūda tajā postā kurā viņš atrodas...

Kurš cilvēks? Tas jampampiņš Ādams paradīzē? Lai tad pats arī atbild par saviem darbiem - kāpēc lai par viņa nodarījumu lai cieš visi cilvēki? Tas ir netaisnīgi, ka kāds cieš par to, ko nav darījis!

Tās ir tavas... jeb pareizāk sakot, pirms tevis tavi vecāki izlēma, ka tev būs dzimt cietumā... un dzimstot mantot to vecāku būtību kāda viņiem bij... kā tu piedzimsti mantojot cilvēciskās fiziskās īpašības un parametrus, tāpat cilvēks dzimst mantojot garīgo dabu...

Un visas šīs sistēmas (ka kāds cieš par to, ko nav darījis) autors ir - ?


Tu vienmēr šajos disputos aizmirsti brīvo gribu un savu atbildību par savām ļaunajām izvēlēm... tās nāk no tevis paša... no tavas dabīgās dabas!

Bet es neesmu vainīgs pie savas dabas! Tas ir tāpat kā pārmest kaķim, kāpēc viņš slepkavo peles!

Bet atgriežamies no manis pie tiem cilvēkiem, kuri dzīvoja pirms Kristus. 99,999% piedzima sabojāti, un šī iemesla dēļ grēkoja un aizgāja uz elli! Mulders te nekādas problēmas neredz!

vicinoties ar rokām tu pat nenojaut ka tu noslauki veselas zvaigznes no visuma ārēm (es tagad liriku bīdu)...

Nu, un Dievs ar vienu pūtienu saliek tās zvaigznes atpakaļ, paceļ visu sistēmu no backupa un vēl saražo miljardiem jaunu materiālo Visumu!
Vai arī tu domā, ka Dievs var piekust un kaut ko nejaudāt izdarīt?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:45:16
Nu, un Dievs ar vienu pūtienu saliek tās zvaigznes atpakaļ, paceļ visu sistēmu no backupa un vēl saražo miljardiem jaunu materiālo Visumu!

Tā gribās vaine... lai tavu ļauno darbu sekas neatbalsotos tavos bērnos. Lai tu varētu darīt ko gribi, bet nevienam par to nekas nebūtu! Lai katra jauna diena sākās uz baltas lapas!

Bet tu tač pats esi Karmas piekritējs, kas māca, ka tas kas esi tu, esi tu savu izvēļu rezultātā! Sorry, bet nevari tu gribēt tādu sistēmu, kurā ikviens dara ko grib un tai pat laikā nerēķinās ar sekām un seku nav vispār!

Tieši šī sistēma ir tāda, ka ikviens ir atbildīgs par savām izvēlēm ļaunajām... un atbildīgs ne tikai Dieva priekšā bet savu bērnu un bērnu bērnu priekšā - cilvēces priekšā!

Tu vari izbēgt no tā slazda, kurā tevi tavi vecāki ir ielikuši ar savām izvēlēm... pieņemot Jēzu Kristu! Un kā Dievs apsolīja, šī svētība ies līdzi taviem bērnu bērniem līdz tūkstošajam augumam... bet vecāku ļaunās izvēles iet līdzi līdz trešajam augumam... Taisnīgi tak būtu ka abas iet līdz vienādam augumam, bet redzi Dievs labo atalgo vairāk nekā soda ļaunumu... un pat TAS tev šķiet netaisnīgi!

Sorry... ja tev netaisnīgi šķiet tas, ka tavi bērni cieš tavu izdarību dēļ, tad varbūt sāc ar sevi... beidz darīt ļaunu, lai taviem bērniem nav netaisnīgi jācieš! Kamdēļ tu zinot šo sistēmu uzvel pār saviem bērniem lāstu ar savu darbību?

Protams, ka ikviens no mums grēciniekiem gribētu sistēmu, ka rīts sākās ar aizmirstu vakardienu, ja es vakar kādu nogalināju un sagandēju dzīvi, tad gribētos lai šodien mana dzīve ir jauka un nesagandēta... A bet kā ar to otru? Atdzīvināt...

Gribi pasauli kurā esi Dievs, dari ko gribi un rezultātā vienalga viss ir labi? Sorry, tāda šī pasaule nav... face it... šī pasaule ir tāda, kurā 3ais ņūtona likums darbojas, kurā darbojas arī 2ais un 1ais ņutona likums... Tava rīcība šodien atbalsosies tālu nākotnē... uz taviem bērniem un līdzcilvēkiem... jo ātrāk šo realitāti sapratīsi, jo labāk tev un taviem bērniem!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:53:29
Mulders
Tā gribās vaine... lai tavu ļauno darbu sekas neatbalsotos tavos bērnos.
nuja, kas tur slikts? Loģiski un taisnīgi. Diemžēl, es esmu spiests dzīvot kaut kādā pasaulē, kur nez kāpēc skaitās norma, ka viens cieš par cita nodarījumiem.

Bet tu tač pats esi Karmas piekritējs, kas māca, ka tas kas esi tu, esi tu savu izvēļu rezultātā!
Nu bet mēs taču te neapskatām "bērni atbild par vecāku nodarīto" karmiskā kontekstā, kur viss ir saprotami - piedzimušais bērns ir nopelnījis tādus piedzimšanas apstākļus, tādiem vecākiem, uz tāda tipa planētas ,utt. Mēs apskatām variantu, kad pirms dzimšanas bērns nav eksistējis, tātad visas ciešanas nav pelnījis.

Sorry, bet nevari tu gribēt tādu sistēmu, kurā ikviens dara ko grib un tai pat laikā nerēķinās ar sekām un seku nav vispār!

Izlasi varbūt kādu grāmatiņu "reinkarnācija un karma for dummies", tad neuzdosi tādus jautājumus, un nenāksies tev ar salmu cilvēku cīnīties.

Taisnīgi tak būtu ka abas iet līdz vienādam augumam,
Nē, taisnīgi būtu, ka nekas neiet līdzi kādiem tur augumiem. Katrs saņem savus darba augļus.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:53:55
Mulder,vai velna spēju robežas ir cilvēka nošķiršana,jeb atraušana no Tagadnes apziņas?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:56:54
Sandis
Velns spēj pat Kristu kārdināt. Un manipulēt ar viņu, t.i. pārvietot augstā kalnā, piemēram.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:58:13
Nē, taisnīgi būtu, ka nekas neiet līdzi kādiem tur augumiem. Katrs saņem savus darba augļus.

Bet tu dzīvo cilvēku sabiedrībā... tavi darba augļi ietekmē citus un kā jau es teicu, izplatās kā viļņi pāri realitātes ūdens virsmai!

Tas ko tu gribi ir kaut kādu īpatnēju pasauli kur visi skrien pa savu skrejceliņu un nekad nesadurās... Bet tu nevari cerēt, ka tava rīcība neietekmēs tavus bērnus un citus cilvēkus ap tevi! Ja tu kādu piekrāp un viņš tevis piemānīts izdara noziegumu tu ESI līdzatbildīgs! Ja tu pīpē un tev piedzimst slims cilvēks (nedod Dievs) tu ESI līdzatbildīgs viņa ciešanās... Tieši Karmiskā skola ļauj tev justies baltam kā jēriņam, tjipa tu jau neesi vainīgs, tas viņš iepriekšējā dzīvē pats bij ļaundaris, tamdēļ vot tagad cieš tāds slims! Sorry, bet tā ir atkratīšanās no atbildības un mēģinājums tikt sausam no ūdens laukā!

Bet protams... ir skaisti, ka es daru ko gribu un citi tamdēļ necieš... gribu izmetu granātu pa logu... sliktākā gadījumā dabūšu šķembu pierē, bet tie tur kas ir pagalmā, tie nedrīxt ciest tavas rīcības rezultātā, jo VIŅI tač neko nav darījuši!

Nezināju, ka tu tik naivs esi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.29 17:58:49
Mulders
Tieši šī sistēma ir tāda, ka ikviens ir atbildīgs par savām izvēlēm ļaunajām... un atbildīgs ne tikai Dieva priekšā bet savu bērnu un bērnu bērnu priekšā - cilvēces priekšā!
I labāk tev paliks, ka tas, kas bija vainīgs pie tavas nonākšanas ellē, pats tiks sodīts un nonāks ellē? Būs atriebības kāre apmierināta un vainīgais sodīts?
Tev ta kāds labums? Tu ellē tāpat...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 16479