atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Brīdinājums Muldera piekritējiem
Mulders
Iesūtīts: 2008.10.30 13:06:59
Ar šo Mulders godīgi paziņo, ka viņš ir radioaktīvs un ikviena jauša vai nejauša piekritība jebkurām Muldera paustajām domām un/vai idejām, ja tā izteikt, var tikt izmantot pret jums -Jonas- tiesā un jūs riskējat tikt apvēltīti ar tādiem pašiem epitetiem kā Mulders no šīs personas, kas sevi sauc par Dievbijīgu...
Epiteti ir apmēram no sērijas
- Mazu bērnu slepkava
- Killers
- Glumiķis
- Nelietīgs Melis
- Jadronijs
- Miroņteologs
u.c.

Līdz ar to, ja jūs personīgi neturat šos epitetus, neiesaku jums skaļi runāt pretī -Jonai- kontextā, ka jūs piekrītat kaut daļēji Mulderam, jo varat tikt viņas nolādēts! Bet kā visi zin -Jonas- lāsti ceļās debesīs un pa taisno nonāk Dieva priekšā!
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:08:26
Kā uzskates līdzeklis ir Jonas brīdinājumi un uzbrukumi un ātra apsūdzība, tiesa un spriedums pret Rausīti, kura atļāvās kaut nedaudz oponēt -Jonai-

http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=1372&rid=5&start=9999.. 9999#bot

Rausītis
Sāc jau M. demagoģijas taku mīt? Tu tači apgalvoji, ka sirdsapziņa kā tāda sākusies tikai ar Jēzu! Līdz tam tādas nemaz neesot bijis!

tad samarieša sirdsapziņa būtu apmēram tikpat tīra kā tev, kad tu te mētājies ar vārdiem killers un tml.

Nu tas jau paliek interesanti... es mētājos tātad... pasaki vēl, ka no gaisa pagrābu un nabaga M. piekabināju...
nus, tad jau tavējā tagad tikpat tīra cik Mulderim, man jautājumu vairs naff...
Harry
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:19:06
kas ir Jadronijs?
un Miroņteologs

Aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:20:16
Varbūt ir vērts ļaut Jonai ar viņas "piekritējiem" pašiem diskutēt? Jonu tāpat nepārliecnās ne Mulders, un izskatās, ka arī pats Dieva Vārds ne.... Lai tak dzīvo savā putrā līdz Dieva pieskārienam (ja atļaus tam notikt). Un tad jau varēs arī ar viņas runāt... Reizēm aizgriešanās ir vienīgais veids kā palīdzēt...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:20:39
Mulders
es arii uzskatu, ka mulders ir jadrjonijs, tikai nezinu ko tas vards noziimee. Vnk smuki skan un shkjiet, ka Mulderam vareetu piestaaveet
A kaapeec tu, Mulderiit, slepkavo mazus beernus? Kopsh vecderiibas laikiem tas vairs nav modee
Harry
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:23:34
es tomeer paardomaaju.vislabaak ir saglabaat neitralitaati un skatiities kaa divi viens otru paarliecina ar hipoteezeem un citaatiem.

let the war begin
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:23:48
Ctulhu
Tas ir kaa? Uzsmeeree smeeri un aizlido? Vispar jau baigi ietaupiitos maksa par transportu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:43:58
es arii uzskatu, ka mulders ir jadrjonijs, tikai nezinu ko tas vards noziimee. Vnk smuki skan un shkjiet, ka Mulderam vareetu piestaaveet

Šitais epitets man īstenībā arī pašam patīk Fonētiski labi skan!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:44:44
Ctulhlu, oriģinālais nosaukums - Warlock
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:46:28
Ctulhu, es tik iedomaajos ka ja shis lido ar taadu aatrumu kaa tai filmaa, un tad dabon kaadu majvaboli feisaa???
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:47:48
Ctulhu
Jaaa, ticiigie vs ateistiem naff nekas, saliidzinot ar ticiigiem vs ticiigiem ( 2 dazaadiem)
Šķiet, ka jo tuvāki uzskati, jo niknāki strīdi! :-)
Tā, musulmanis ar kristieti nestrīdās tik nikni kā kristietis ar kristieti...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:49:26
Jadrjonijs = nepareizi izrunāts "jaģernijs", jeb - atomu, ar domu "atomierocis".
Piemēram: "Mulders met uz Hirosimu jadrjono bumbu!" :-)
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:50:46
KarotesNav
aaa, tipa latviski buutu - kodolniecisks
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 13:59:38
Donačka... jājā... niecisks niecisks Arī tu mani apsaukā?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 14:04:33
Mulders
tu jau kaa dassija - savu priekshstatu par manis teikto izteelo par manis teikto
Aldimaa
# Iesūtīts: 2008.10.30 14:30:11
Tad tās ir Muldera domas un/vai idejas, a es domāju, ka jūs te par Dieva vārdu visu laiku runājat Lab lab, joks, sapratu jau ideju, bet nu tā interesanti izklausās.. Mulders ar savu ideju un/vai domu pa priekšu, bariņš pilsoņu pakaļ un Jona fonā musina pārējo tautu. Kaut kur dzirdēts storijs Ironizēju, jo tās jūsu diskusijas tādas par daudz asas liekas. Vai prātīgāk nav reizēm gudrākajam paklusēt, kad jūt, ka tāpat to tevis sacīto ne grib ne spēj ņemt pretī. Suņi rej, karavāna iet tālāk. Nepadodies provokācijām Mulder
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 14:43:06
Aldimaa
Ja Mulders runā, un citi klusē, tad mēs uzskatām, ka tie citi Mulderam piekrīt, un tāpēc tās ir visu kristiešu domas.
Aldimaa
# Iesūtīts: 2008.10.30 14:44:40
Nu, jūs tā uzskatāt, ko tur lai dara.. Mana klusēšana vēl nedod nevienam iemeslu domāt, ka es visam piekrītu, bet man tak nav savas domas katru dienu forumā jāpublicē?
Harry
# Iesūtīts: 2008.10.30 14:44:55
Mulders zin Bībeli no galvas
Harry
# Labojis Harry: 2008.10.30 14:45:15
taadeelj biibeles un kristietiibas zinjaa vinjsh speej daudzu apcakareet.

bet tas ir un paliek miitisku staastu konteksta.tautu mitoloģijas un diezgan lielas konservatiivisma devas kontekstaa.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.30 15:16:29
KN, tāpēc nekad nedrīxt runāt skaidru valodu, jo tad visi sapratīs un tu viņiem nebūsi vajadzīgs. Vaig runāt uz saprašanas robežas, lai visi domātu, ka tu ahūno gudrību stum... un pienes visādus gardus pīrādziņus kā Neo filmā

Jeb tavā valodā izsakoties - nekad neatgriez funkcijai vērtību, bet atgriez referenci uz struktūru, kas satur referenci uz vērtību

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 70 , pavisam kopa bijuši: 16407