atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Brīdinājums Muldera piekritējiem
Mulders
Iesūtīts: 2008.10.30 13:06:59
Ar šo Mulders godīgi paziņo, ka viņš ir radioaktīvs un ikviena jauša vai nejauša piekritība jebkurām Muldera paustajām domām un/vai idejām, ja tā izteikt, var tikt izmantot pret jums -Jonas- tiesā un jūs riskējat tikt apvēltīti ar tādiem pašiem epitetiem kā Mulders no šīs personas, kas sevi sauc par Dievbijīgu...
Epiteti ir apmēram no sērijas
- Mazu bērnu slepkava
- Killers
- Glumiķis
- Nelietīgs Melis
- Jadronijs
- Miroņteologs
u.c.

Līdz ar to, ja jūs personīgi neturat šos epitetus, neiesaku jums skaļi runāt pretī -Jonai- kontextā, ka jūs piekrītat kaut daļēji Mulderam, jo varat tikt viņas nolādēts! Bet kā visi zin -Jonas- lāsti ceļās debesīs un pa taisno nonāk Dieva priekšā!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:13:38
Mulders
"Ticu, jo Tā Stāv Rakstīts"
... stāv rakstīts grāmatā, kura man patīk! :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:15:01
"Ticu, jo Tā Stāv Rakstīts"
... stāv rakstīts grāmatā, kura man patīk! :-)


Traks... Ja čista pēc patikas, tad labāk tomēr Toma Soijera piedzīvojumus vai Habarda sacerējumus

Tu tiešām domā, ka cilvēki tic un pieņem kaut kādas patiesības subjektīvas patikas dēļ?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:18:07
KarotesNav
Zini, taa vis nav. Es arii ticu tam, kas staav rakstiits Biibelee un ir diezgan daudz lietas, kas man IT NEMAZ NEPATIIk, bet es tik un taa ticu
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:23:14
Mulders
Tu tiešām domā, ka cilvēki tic un pieņem kaut kādas patiesības subjektīvas patikas dēļ?
Nu, no vairākām iespējamajām - jā. Tām ir jābūt tikai kaut cik ticamām, vai vismaz nepierādāmām.

Hmm... a tev ko, Raksti nepatīk? Sojera piedzīvojumos, pēc taviem uzskatiem, ir vairāk mīlestības, atklāsmes, u.c. lietu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:23:54
Donachka
Tam vēl pietiekoši ticami jāapraksta realitāte.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:25:20
Nu, no vairākām iespējamajām - jā. Tām ir jābūt tikai kaut cik ticamām, vai vismaz nepierādāmām.

Aha!

Tad jau es kaut kāds nenormālais!

Hmm... a tev ko, Raksti nepatīk? Sojera piedzīvojumos, pēc taviem uzskatiem, ir vairāk mīlestības, atklāsmes, u.c. lietu?

Nu Subjektīvi Strugatsku vai Azīmova darbi man vairāk patīk! Īpaši man patīk Azīmova "Pirmsākuma" Sāga!
Tāpat visai laba teoloģija ir Dunes sērijā!

Tak... bļa... kaut kā savu dzīvi tomēr pakļauju Rakstu mācībai nevis Dunes vai Azīmova vai Džedaju mācībai!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:27:26
man otken sāk izskatīties, ka nu jau tu pac maz pārzini tam, kam tici. It kā labi pārzini to, kam vēlies ticēt, bet kas TAS tiešām ir - tā īsti nemaz nepārzini.

Tas noteikti NAV tas, ko tu domā, kas tas ir Tur nu mēs esam vienisprātis! Taču savu ticību pagaidām vēl labi pārzinu un zinu kam un kāpēc es ticu!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:32:54
KarotesNav
Kaapeec? tas tak skaidrs, ka realitaate neatbilst Biibeles ideaaliem ibo greeks visu ir sacuukojis.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:33:17
Mulders
Nu Subjektīvi Strugatsku vai Azīmova darbi man vairāk patīk!
No aspekta - patiesība par to, kas ir kas, kā ir kas un ko darīt? ;-)
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:36:25
KarotesNav
Nevis tikai, ka esam noticējuši vai iedomājušies, bet esam piedzīvojuši Dieva atsaukšanos, Viņa darbību, Viņa iejaukšanos gan pasaules notikumos, gan pavisam personiski mūsu dzīvē.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:47:01
Balss
Bet to ir piedzīvojuši arī musulmaņi, krišnaīti un citi ticīgie!
Bet nevar būt, ka visiem tasnība. Vai - var būt, ka var!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:57:52
Ctulhu
Ideaals nevar buut neoilniigs. Un tas, ka man kaut kas nepatiik, nenoziime,e kas tas ir slikts vai nepareizs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:58:08
KarotesNav
Nu, piedzīvo jau arī ar zīlniekiem un ekstrasensiem... Tas pierāda tikai to, ka pastāv CITA realitāte. Kur tajā ir MŪSU vieta, tas ir svarīgi.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.10.30 18:02:39
Ctulhu
Ja es buutu bekljuudu buutne, tad varbutu arii vareetu, bet taa kaa neesmu taada, tad nevaru. ideaalu var izdomat tikai buutne, kas ir pilniiga un redz visas lietas kopumaa. Neviens cilveeks nespeej aptvert lietas kopumaa.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 18:11:57
Ctulhu
Neredzu vajadziibu meklet kaut kaadus jaunus ideaalus, ja taadi jau pastaav. Galiigi neesmu amerikaanju sauklja " pameegjini kaut ko jaunu" piekriteeja.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 18:22:31
Ctulhu
Ja godiigi - sistemaa es caurumus neredzu, driizaak jau savaa attieksmee pret to.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.10.30 22:19:37
Mulders
Vai nav taisnība,ka cilvēkiem reizēm par patiesību nākas ciest? Tad nu ciet, brāli, ar mieru...

Nez, kas tās par debesīm, kurās kāpj Jonas lāsti?
Harry
# Iesūtīts: 2008.10.30 23:25:45
braaali,ciet ar mieru :Dd:d:d:d:d:d


<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 12868