atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai kriize jau garaam... jums?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.02.07 11:53:00
Par Kriizi runaajot... taa kas te bija/ir?

Vai taa jums veel ir, vai jau pagaajusi? Kaa tikaat paari? Cik pashi dariijaat, cik Dievam uzticeejaat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 15:25:41
Ctulhu
Nee, kaa dabas rezervaats + rezerves teritorija.
arī tāds viedoklis ir pašlepni pārspīlēts un neatbilst patiesībai. Kāpu joslu liegumi tiek apsaimniekoti, ezeri izķeselēti, meži pārtapināti papīrmalkā, dabas zerevāti apbūvēti. vienīgais rezervāts būtu mazpisānu aizaugušies labības lauki un ganības. gan lepoties par tāda biotopa unikalitāti būtu mazliet pārspīlēti. Ja tam pieskaita gudrona dīķus, sauriešu karjeras, cūku fermu bioloģisko atkritumu rekuperācijas teritorijas, un citu juhņu, kas piecūkā esošo teritoriju - labi, ja mūsu bērni zinās kāda izskatās sēne, kuru var ēst....
danar
# Iesūtīts: 2011.02.07 15:26:30
Nu,man kriizis vel tikai buus
Adonika
# Iesūtīts: 2011.02.07 15:34:45
Man krīze īsti nebija. Jā, par kādiem 17% samazinājās ienākumi uz piegriezto prēmiju rēķina, bet tas neradīja būtiskas grūtības. Smagāk bija atmosfēras dēļ, redzot kā daudzi apkārt grimst un esot neziņā par to vai būs darbs. Es ļoti pieturējās pie tā, ka mans dzīves līmenis un mani ienākumi nav atkarīgi no darba devēja un valsts, bet tikai un vienīgi no Dieva. Un dzīve iet tikai uz augšu. Īpaši pēdējo mēnešu laikā. Varu realizēt senus sapņus un nomaksāt apnikušos kredītus.

Es labprāt domātu, ka tā pasaulē ir garām, bet tā taču tikai nāk virsū.
Tā runā, ka paliks tikai sliktāk un sliktāk. Dažādi pravieši šo gadu ASV paredz ļoti smagu. Un vispār tuvākajā laikā palikšot tikai sliktāk. Bet... vienmēr arī tiek uzsvērts, ka tie kas ar Dievu dzīvo un uz Viņu paļaujas tiks pārdabiski svētīti un pasaules problēmas viņus maz skars.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 15:34:50
Ctulhu
piemeeram, Daanijas, Vaacijas etc - ir nosaimniekota veel daudz vairaak nekaa LV
jā, un tapēc viņi tagad uzkopj tieši savējo, nevis mūsu . reinā vienbrīd fotofilmiņas varēja attīstīt. tagad tur var peldēties un tur dzīvo diezgan daudz zivju. par peldēšanas priekiem daugavā es esmu diezgan skeptisks... man pēdējos gados imponē ledus krāsa daugavā pie rīgas.....
Adonika
# Iesūtīts: 2011.02.07 15:49:40
Ctulhu
Kāds ASV ekonomikai sakars ar praviešu naudu?
Adonika
# Iesūtīts: 2011.02.07 15:56:40
Ctulhu
Pravieši nav evanģēlisti. Viņi neizraisa ekonomiskās problēmas un dabas katastrofas - tikai brīdina par tām.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.02.07 15:58:50
Adonika
Vai evaņģēlisti izraisa?
Man gan liekas, ka Bībelē akurāt viens pravietis bija iemesls vētrai
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.07 16:01:16
Trilo, Balss...

Vovo... visaadi ekonomisti runaa. Tachu man vispaar ir pamatotas aizdomas, ka ekonomists tieshaam ir frukts, kas shodien tev izskaidros, kaapeec aizvakardienas prognoze par vakardienu nav piepildiijusies.

Vai nu ekonomika kaa zinaatne veel ir savos autinjos, un "paredzeet ekonimiku" ir taapat kaa ar klimatu... ilgaak par nedeelju divaam reaali neko nevari paredzeet... un viss... Vai arii tie, kas nodarbojas ar prognozeem... pashi ir shiis ekonomikas veidojoshss faktors, un ja prognozeetu ko citu, tad rezultaats atshkjirtos no taa, kad ja prognozeetu atkal ko citu.

Par to vai veel kaada kriize buus... nu gan jau ka buus... neba nu mees kriizeem cauri esam... Tachu... runaa par to BRIC... BrasilRussiaIndiaChina kvartetu, kas var nolikt pie vietas gan Eiropu gan Ameriku

Taakaa dziivojam interesantaa laikaa...

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.07 16:19:10
Ctulhu
Tas jau astrologiju atgādina. Saprogrammē sevi uz visādiem notikumiem, un tad vini arī notiek. Piem, sadauzi mašīnu pārlieku cenšoties to nesadauzīt, bet zemapziņā jau ir komandas uz avāriju.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.07 16:39:07
Jošs Mulders
Nē, nu nav tie visi, kas par aizvakardienas sniegu stāsta un skaidro.

Vārdu neatceros, bet ja vajag, varu sameklēt to rakstu, laikam no Forbes vai Economist, kur šis kekss, kurš esot pareizi saprognozējis 90-to gadu ekon.krīzi, tagad prognozē otro vilni šai.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.07 16:52:39
VBalss, ja vari atrod rakstu... ieprieksheejais Forbes nav (man ir jaunais) a vot Economist vispaar nelasu... ja nu vieniigi i-netaa

Incanti lasiit tos argumentus... kaut vai aiz taa, ka es no ekonomikas absoluuti neko nejeedzu.
Klanis [212.93.100.166]
# Iesūtīts: 2011.02.07 17:03:27
Jošs Mulders tu sāc esi baigais kekss, kā ar savām zināšanām nesaskati patreizējo problēmu kopumu. Neklausies ekonomistus, ieslēdz pats savu datoru.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.07 17:08:14
Klanis, briinies ja?

Man vot ekonomika un kjiimija - tie ir divas discipliinas kas man kaut kaa nepadodas. Nemaaku es ieraudziit kopsakariibas... vismaz ne tik lai saprastu kas buutu jaadara tagad, lai riit buutu baigi labi... Es varu saprast, kas buutu bijis jaadara vakar, ar shodienas zinaashanaam... a vot paredzeet kas buus riit... neprotu un nesaprotu.

Un patiesi nespeeju visu kopumu shodienas probleemaam redzeet...
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.07 17:20:12
Jošs Mulders
yahoo to rakstu vairs neizspļauj.
liekas, ka tas bija šis autors: http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Prechter
Tur varētu būt arī viņa raksti.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.07 17:32:29
VB, pa diognaali izbraucu

Onka paredz stocku kritumu veesturisku one, baazeejoties savaa vai kaut kaada cita frukta teorijaas un peetiijumos par fluktuaacijaam long-termaa.

Ir viena lieta, kaapeec esmu skeptisks pret shitik pesimistisku skatiijumu...

Teorija imo ignoree to, ko es sauktu par "antibiotiku faktoru", tas ir... shodien mums ir antibiotikas un datori, lai speetu notureet esosho liimeni veseliibaa un cipar crunchingaa.


Man labaak padodas IT, taapeec uz IT piemeera...

arii IT pasaulee ik pa briizham naak "teoreetikji" kas paredz, ka mees kuru katru briidi atgrieziisimies akmens laikmetaa, jo datori nespees tikt liidzi cilveeku vajadziibaam peec number-crunchinga... bet vinji kljuudaas tajaa, jo ignoree to, ka mees kaut ko vairaak varam izdariit taapeec, ka staavam uz jau uzcelta dimanta kalna, kas savukaart staav uz cita fundamenta ko ceela citi senaak... un pat ekonomika nav taads putu maakonis, kas var sagaazties ibo apakshaa nekaa nav... kaut kas jau ir... jaa pa briizham nobruuk tam kalnam kaut kaada virsma... tachu teikt, ka viss kalns ir uzputota debesmanna... nu nezinu

IT tiek cauri shiim paredzeetajaam kriizeem ar neparedzeetaam atbildeem... pirms 10 gadiem neviens nevareeja paredzeet taadu viedtaalrunju invaaziju kada taa ir shodien un visaadus facebookus, pirms 20 gadiem vispaar... kuram no jums bij mobilais un cik kilogramus tas sfeera?

Paredzeet to ar ko pasaule atbildees riit, riitdienas probleemaa nevar... un domaaju, ka ekonomikaa taapataas... ir teorijas un ir counter-prakse shiim teorijaam.
Nu atkal... pirms 100 gadiem neviens nezinaaja, ka ar elektriibu var taisiit naudu... shodien saakt tirgoties (vismaz rietumos) ar reaalu preci var burtiski 5aas minuutees... biish tev sociaalaa tiikla accounts un google accounts... viss... tu esi tirgus biznesaa...

Bet... kaa jau teicu - neesmu ekonomists, ja shitam fruktam ir taisniiba, tad tuvaako 10 gadu laikaa to izbaudiisim... (tos kurus nenoshaus marodieri)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.07 17:53:06
IMHO. cilvēce agri vai vēlu nonāks pie komunismam līdzīgas sabiedriskas iekārtas, kur nebūs nekādas krīzes.
Kuriļu bobteils
# Labojis Kuriļu bobteils: 2011.02.07 17:55:09
Balss
peedejie laiki ilgst jau 2011. gadus

Mani briizhiem paarnjem nepatiikamas sajuutas no taa, ka dazhiem maniem draugiem un pazinjaam ir iestaajushies gruuti laiki. Pats kaut kaa pagaidam tieku gala ar Dieva paliidziibu.

EM
Starp citu, Nostradams arii kaut ko tadu paredzeeja. Ka tiks izdaliits viss dziivei nepiecieshamai par velti...bet grezniibas gan nekadas nebuus.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.07 18:06:51
EzītisMiglā
Man liekas, ka nevienlīdzība ir būtiski nepieciešama eonomikas eksistencei. Lai tas viss kustētos, vajag, lai būtu indiāņi, kas par dažām krellītēm pārdod Manhetenu, lai būtu cilvēki, kas šuj 200$ vērtus DG t-kreklus un saņem par to 3$ mēnesī. Un vajag, lai būtu āfrikāņu diktatori, arābu šeihi un krievu oligarhi, kas to visu patērē.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.07 18:15:39
Kuriļu bobteils
Nē, pēdējie laiki ir drusku īsāku laiku, nepilnus 2000 gadus, jo tos iezīmē Augšāmcelšanās
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.07 18:16:43
παλαιό ανόητος
Vajag tikai varēt saražot preces par praktiski par velti, tas ir, lai tās ražo robotu rūpnīcas.
Tagad jau mums vēl nepietiek siltuma, pārtikas, apģērba un mitekļa. Tāpēc tas ir deficīts, vērtība, un par to cīnās. Vajag saražot visu tik daudz, ka pietiek visiem. Tas ir tikai prasts ZTP. Nekādas tur mistiskas morāles celšanas nākotnes komunistam utml. Vienārši viss ir, un nekāda deficīta.
Cilvēkam paliek iespēja radoši izpausties un gūt no tā prieku. Kurš negrib, lai visu mūžu tup uz krāsnsaugšas, vai pieslēdzas pie matricas un izklaidējas. Pietiks pat ar nelielu procentu cilvēku, kas bīdīs progresu. Kaut gan es ceru, ka tieši tādu krāsns tupētaju nebūs daudz - noskaidrosim, kāpēc cilvēkam ir tendence nevis radīt, bet patērēt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 17217