atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Šņores Padomju stāsts
vasara
Iesūtīts: 2008.06.18 10:19:54
Sestdien noskatījos Šņores Padomju stāstu. Cik zinu, tad vakar to rādīja tv. Vai skatījāties un kādas pārdomas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:47:09
Te drīzāk prasītos jautāt - KURA ideoloģija ir tiesīga pretendēt uz nenoziedzīgas statusu?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:48:14
Sheksna Ja ideoloģija ir tā, kuras vārdā slepkavo, tad neviena.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 16:57:42
*Duksis
Paldies, negribu vēlreiz nelabu dūšu!
Balss
# Labojis Balss: 2008.06.19 17:00:53
a_masiks
Čitala do ņemogu... visiem, kas gribēja saņemt diplomu par augstāko izglītību, bija jāčitā...
A ko tad Pujāts par sieviešu reinkarnāciju saka? Ka šīs pārdzimst vīriešos?
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 17:17:11
a_masiks
Man no šiem pretīgumiem, kas saistās ar visām šīm mācībām, piespiedu rituāliem, iebiedēšanas atmosfēru, ir alerģija.
Nevēlos pat atcerēties, nedz no jauna iedziļināties.
Tev tas tā kā būtu iemīļots lasāmgabaliņš? Tavs Harijs Poters?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.19 17:19:17
a_masiks

man labāk patīk nevis Pujata bet šitamā Gulbenes priestera Bogdānova attieksme, kas nolēmis vajat b;ērnus no Harija Piotera nometnes... bet arī viņš neza kas ir HP bet zina, ka tas ir ļaunums
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 17:24:06
Pašas Harija Potera grāmatas ir foršas, bet nometne ar apmācību buršanā gan ir slikta.
Bet bērni ne jau jāvajā, bet jāmēģina tiem paskaidrot, kāpēc burties ir slikti... arī pa jokam.
Balss
# Labojis Balss: 2008.06.19 17:26:18
a_masiks
HP filma ir bāla, bet grāmatas tiešām labas. Es no sākuma biju skeptiska, bet lasīju un sapratu, ka pamatmesidžs tur ir pozitīvs.

Tu laikam esi pārāk jauns, lai būtu pa īstam izbaudījis padomju varu un visu, kas ar to saistīts... Brrrrrrrrrr...........

Garu pasaule ir reāla, neskatoties uz to, ka mēs to neredzam un nevaram nomērīt. Un līst iekšā mafijas teritorijā un sākt lietot viņas ieročus un paņēmienus ir bīstami dzīvībai.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 17:33:05
a_masiks
Visus domājošos morāli izvaroja. Tā kā tu esi domājošais, pieņemu, ka neesi to līdz mielēm paguvis izbaudīt.

Garu pasaule ir reāla, - kas tā tāda?
Izrunātas runas... Kā tu kurlam un aklam izstāstīsi mūziku un krāsas?...

sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.19 18:11:30
a_masiks

nezinu... teica, ka ko tāaadu nepieļaušot, jo tur bērniem nešķīstību māca un bērni paši tio nesaprotot ai nezinu... tas cilvēks bija jokains, kad vēl tikko bij beidzis semināru, bet tas bija sen... Sica vēl ar lellēm spēlējās
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:37:40
Ctulhu
Man, tāpat kā tev, ir tiesības izteikt savu vērtējumu par to, kas, manuprāt ir labs, kas slikts.
Sapinoties ar mafiju, pērkot no viņiem ieročus un tos lietojot, tu jau pa daļai esi kļuvis viņējais. Tāpēc lasīt stāstu kā pasaku, kur labais cīnās pret ļauno, gatavs uzupurēties un pat iet bojā drauga dēļ - tas, man šķiet, ir labi.( HP grāmatās)

Bet mācīt bērniem it kā pa jokam burt, lietot maģiju, ir ļauni, jo tas šos bērnus, viņiem pat neapzinoties, iebīda mafijas teritorijā.

Padomju sistēma neaprobežojās tikai ar pionieriem un komjaunatni. Ja tev gan pa radio, gan avīzēs, no tribīnēm stāsta melus, un tev paklausīgi jāklusē vai pat - kā t.s. zinātniskā komunisma eksāmenā - pašam šie meli ir jāatgremo, jālasa pretīgie partijas kongresu materiāli, par kuriem skaidri saproti, ka tās ir ideoloģijas mērcē iejauktas utopijas, vai tā nav garīga izvarošana?!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:40:39
Balss
Pašas Harija Potera grāmatas ir foršas
ĀrprāC!
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:42:19
Papucs
Vai esi kādu izlasijis?... pirms kliedz...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:45:16
Sāku lasīt, bet nespēju turpināt. Tad noskatījos vienu filmu - nebija tik briesmīga kā grāmata, bet nu stulba līdz bezsamaņai.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:54:54
Papucs
Kāpēc nespēji turpināt lasīt?
Pasakas jau arī mēdz būt šausmīgas. Vai neatceries bērnību, kā bērniem patīk baidīties, stāstīt viens otram spoku stāstus?
Tur tas ir izdarīts talantīgi un būtībā ļoti pozitīvi, jo vēsts ir - drosme, draudzība, uzticība ir tās, kas uzvar. Arī par upura cenu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.19 19:57:18
a_masiks
Paga, te ir BŪTISKA atšķirība! Vai tevi kāds SPIEŽ klausīties sprediķus, kristīgo radio u.t.t.? Jeb tu pats tagad pakāpies uz ķeblīša, lai redzētu?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.06.19 20:04:24
Balss
Varbūt esmu guvis kādas audzināšanas traumas, bet man būtu daudz patīkamāk lasīt grāmatu, kas sastāvētu no vieniem vienīgiem rupjiem krievu lamuvārdiem. Un šausmīga bija tieši sajūta mutē, kas radās lasot to H.P. valodu.
Starp citu, arī Marksa/Engelsa atziņa, ka strādnieku šķirai vajadzētu atbrīvoties no kapitālistiskajiem ekspluatatoriem, būtībā ir ļoti pozitīva.
elina222
# Iesūtīts: 2008.06.20 01:10:04
Mhm, diskusija sākās ar Padomju stāstu un beidzās ar Hariju Poteru - kā jau vienmēr Bet par Šņores filmu - pareizi tur viens onkulis teica: kaut kā visi baidās Krievijai iebilst vai pretenzijas celt... Nafta, gāze utt.
elina222
# Iesūtīts: 2008.06.20 01:12:16
Noskatoties filmu sapratu, cik es esmu laimīga, ka dzīvoju miera apstākļos. Kad uznāks kreņķis par ikdienas likstām, noskatīšos filmu vēlreiz...
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.20 01:28:40
a_masiks
Tu jau arī varēji izvairītes no kongresu materiālu lasīšanas.
Nevarēju, mīļais, nevarēju! Un tu to pats to (kā studējušais) labi zini!
Otrkārti, VISA mēdiju telpa, lai cik šaura un ierobežota , bija pilna ar vienīgās, vispareizālās partijas politikas slavinājumiem. Un pats sīkākais PUBLISKAIS iebildums, ka tu tā nedomā, nesa sekas, kas varēja ne tikai apdraudēt tavu karjeru, bet pat brīvību un dzīvību (ja tu paliku pie saviem apgalvojumiem). Ja nožēloji savu kļūdu, (un vēl piedevām kļuvi par stukaču ), tad, protams, ceļš atkal bija vaļā.

Ticības mācība skolā ir VIENS NO diviem garīgās izglītības priekšmetiem, kurš bērna vecākiem jāizvēlas. Otrs ir - ētika.

Vai tev liekas, ka ar jauniešu un bērnu šāda veida audzināšanu vispār nav jānodarbojas? Lai aug bērni bezjūtīgi, bez kādiem sabiedrības morāles kritēriju pamatiem?
Tās vecmāmiņas, kas mācīja ne sunīša kājām spert, ne guntiņas pagalītes, drīz jau būs izmirušas!

Papucs
Un šausmīga bija tieši sajūta mutē, kas radās lasot to H.P. valodu.
Nesapratu...paskaidro, lūdzu!

Un pie reizes- kādā sakarā tu šeit piemini Marksa/Engelsa ieteikto kapitālistu iznīcināšanu? Jeb ar to tu gribēji teikt, ka bads Ukrainā bija OK? Kapitālistu iznīcināšana bez gāzes kamerām?

Tasinība, elina222, esam iebraukuši dziļā offtopikā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 26104