atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas izraisa nelaimes?
pich_
Iesūtīts: 2011.03.04 08:40:30
Kāds ir kristiešu viedoklis- kas tad īsti izraisa tās nelaimes?

Varētu pieņemt, ka nelaimes izraisa velns. Bet, kā tas mēdz notikt- kad ir notikusi kāda nelaime, cilvēks tieši sāk meklēt Dievu un paliek ticīgs. Līdz ar to velna nedarbi šķiet bezjēdzīgi- viņš taču zaudē vēl vairāk, nekā tad, ja nedara neko.
Un ja nelaimes izraisa vienkārši nošķirtība no Dieva, tad kāda vispār ir velna loma?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . >>
AutorsZiņas teksts
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.03.13 08:57:53
Labriit ,labi ljauzhi - braalji /maasas, t. sk.pravieshu gaidiitaaji, haardveerfriiki ij tie, kas Dievam bez diila cik jaudas pretii turas ...
Masik, aiziesi par mani uz DK ? Taa saauxteejusies, ka eergjeles paarkleposhu, nevaru iet. papiixteet ar iipashi ne - kas cits atliek, kaa vieteejos mekleetaajus kaitinaat
pich_
# Iesūtīts: 2011.03.13 12:31:08
laikam pats atradu atbildes
http://i.imgur.com/7bhXZ.png
masiks pasmīn [67.159.36.20]
# Iesūtīts: 2011.03.13 13:15:10
Rosalie
Dīvainas sagadīšanās dēļ, es arī esmu saaukstējies. vakar jau par to rakstīju...

Zini, pēc būtības - varu aiziet tavā vietā uz DK. Tā nebūs pirmā mana piedalīšanās baznīcas rituālos. (ar ko es varētu pamatīgi kaitināt ticīgos, bet tīri ētisku iemeslu dēļ atturos un lieki nereklamēju) Taču neredzu nekādu pamatotu iemeslu to darīt! Kāds gan man no tā būtu labums, un kāds tev? Tb, ja par dīlu runājam - kādi tad būtu dīla noteikumi? Kas tev ir tāds, la es būtu ieinteresēts tavā vietā uz DK iet?
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2011.03.13 16:16:05
oi ... raxti veel

zini, peec buutiibas - nevari tu ne manaa ne kaada cita vietaa nekur aiziet.
ne uz tualeti ne DK (mod, nesit !)

buus tev vajadziiba - celju atradiisi.

ka Vinjam diili nav vajadziigi, tev vakar pulcinjsh gudru galvu meegjinaaja saprotamu dariit
masiks iesmiin [67.159.36.23]
# Iesūtīts: 2011.03.13 17:36:25
Rosalie
ja tu nepamaniiji - gudraas galvas sap**s savaa meistariibaa. Arii tu maximaa visu vari dabuut par velti, tev tikai jaatdziist maxima, taas kaartiiba un jaaziedo pie kases tik daudz naudinjas, cik kasiere tev prasiis. Bet ieveertee - sanaak viss tev tur ir par velti, "bez nosaciijumiem un bez diila". Tas tieshi taapat, kaa juus pasniedzat Dieva diilu. Tb - plika demagogjija. Uzsvaru lielkat uz baiso daavaanu, nemanaami aizmirstot dazhu labu BUUTISKU noteikumu, bez kura, izraadaas - "daavanu" sanjemt nav iespeejams!
vari to saukt kaa gribi, bet diils ir un paliek diils.
masiks iesmiin [67.159.36.19]
# Iesūtīts: 2011.03.13 17:48:32
ps. zem zvaigzniiteem vaardaa "sap**s" - laikam apakshaa ir vaards "saputrojaas". Vai arii kaads cits. Atkariigs no pasha lasiitaaja fantaazijas...
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.03.13 18:02:44
kas tev vakarinjaas garshiigs bija?

tev truuxt paaris zvaigzniishu - jebkuram tam sap-...- variantam , sanaak vieniigi "saap" ... jaa, man saap, kad gudri ljauzhi vitaali buutiskas lietas iet uz Maximu risinaat.
Uzticeeties un atlaist rokas vari tik tu pats.
masiks [74.63.112.148]
# Iesūtīts: 2011.03.14 01:47:37
Rosalie
ko gan mees varam zinaat - kas sleepjas zem zvaigzniiteem, viens burts vai vairaaki vaardi?

vakarinjaas bija coldreks teeja un mukaltiins.

Uzticeeties un atlaist rokas vari tik tu pats.
gribeeji aiziet no jautaajuma, tachu kautkaa muljkjiigi tev sanaaca - apstiprinaaji MANUS vaardus. Ja es nedariishu to, ko tu saki - shokolaadiiti peec naaves nedabuushu. Elementaari, Un te nav nekaa beznosaciijuma un bezdiila. Ir gan nosaciijums, gan arii MANA darboshanaas ir. es vinjam - vinjsh man. Prasti kaa visi ebreju diilji.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.03.14 09:12:06
pich_
Nu viena atbilde taču bija: "tā kā Ieva un Ādams visu sabojāja, tad mēs tagad dzīvojam sabojātā pasaulē".
Tātad visas nelaimes notiek dēļ pasaules sabojājuma - tādā kā automātiskā režīmā.
Pie sabojājuma vainīgi ir Ieva un Ādams.
pich_
# Iesūtīts: 2011.03.14 09:40:59
EzītisMiglā

bet tad atkal sanāk pretruna- sanāk, ka cilvēkam ir ietekme uz dabas spēkiem. bet tā nav taisnība.
un ja tās pašas zemestrīces izraisa grēks, tad kas ir grēks? kaut kāds mistisks spēks?
pich_
# Iesūtīts: 2011.03.14 09:43:28
arī pēc grēku plūdiem Dievs apsolīja neko tādu vairs nedarīt. jeb tas attiecās tikai uz globālajiem plūdiem, un pāris cunami neskaitās?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.03.14 09:47:49
pich_
Zemestrīces notiek dēļ tā, ka pasaule ir sabojāta. Nesabojātā pasaulē zemestrīces nebūtu, vai arī būtu tādas, ka neviens neciestu.
Tā kā tagad viss sabojāts, tad zemestrīces notiek, kur nevajag. Tāpēc sanāk, ka zemestrīču pamatā ir grēks, tas pats Ievas un Ādama.
Viss darbojas automātiskā režīmā, darbojas sabojāta sistēma.

Plūdi - noteikti ka globālie bija domāti.
masiks piekrīt [67.159.36.25]
# Iesūtīts: 2011.03.14 11:18:17
pich_
arī pēc grēku plūdiem Dievs apsolīja neko tādu vairs nedarīt. jeb tas attiecās tikai uz globālajiem plūdiem, un pāris cunami neskaitās?

jā te nu ir mazliet pretruna bībelē ar tām katastrofām... it kā Dievs deva zemi cilvēkiem, itkā lucis par to izbesījās, tāpēc sarīkoja šaizi ar Ādamu, kautkādā veidā cilvēkiem dotā Zeme nonāca luča rokās, ij lucis tagad saimnieko kā kings pār zemi. da vot nav īsti skaidrs - ko Dievs ar saviem plūdiem te iejaucās? itkā ir nodevis visas tiesības cilvēkam, pats šo tiesību nodošanu nevar anulēt, ij iejauktes itkā viņam nebūtu ļauts... taču, redz kā sanāk... neviens no dīla dalībniekiem savu vārdu netur... neviens....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.14 11:25:32
pich_
Jā, Raksti runā par vispasaules plūdu neatkārtošanos.
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2011.03.14 11:27:44
Nee tachu ...

Zhiidi piesita Jeezu krustaa citastarp arii taapeec , ka nesaprata - kaa var bez "tu man/es tev" beznosaciijunu miilestiibaa naakt un piedot.

Kaa neticiigie joprojaam - peec diviem gadu tuuxtoshiem - saprast nespeej.

(esmu vasala, uz striipas, ko arii tev noveelu )
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.14 12:39:03
Ctulhu
Nezinu. Par naftas iegulām daži joprojām lielā sajūsmā.
masiks iesmīkņā [67.159.36.27]
# Iesūtīts: 2011.03.14 12:40:46
Rosalie
redzi, ****** jau paši savērpj baigās rebes, tāpēc viņus apčakarēt nemaz tik viegli nevar. Viņi uz reiz sajuta, ka viņus čakarē. masiks ar ilgi ar kristiešiem burzās, tāpēc masikam ar sanāk daudz ātrāk atpazīt momentus, kad viņu vēlas (ar vislabākajiem nodomiem, protams) apčakarēt.
Beznosacījumu mīlestība būtu baisi vienkārša - Dievs piedod VISUS cilvēkus. Vienkārši un uz reiz. Bez izpirkuma upuriem, bez nosacījumiem sekot Dievam, vai atzīt kādu par īsteno Dievu pēc augšāmcelšanās. Ja ir beznosacījuma - tas viss nav vajadzīgs. ja ir nosacījumi un savērpts dīls - to visu vajag! elementāri.
Nu pati pasaki - tev tavai pastīšanai pietiek, ka esi atzinusi Kristu par savu vienpersonisko Dievu, ij tici viņa pestīšanai? ja jā, tad kapēc tu kristījies, regulāri ej uz baznīcu, sūdzi grēkus, piedalies Dievkalpojumos? Tomēr ar to haļavu nepietiek, vai ne...?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.14 12:42:50
masiks iesmīkņā [67.159.36.27]
Klau, nu nejēdz cūkas nenieka no pērlēm un masiki nesaprot, kas ir dzīve ticībā. Novāc smīniņu no feisa un neblamējies.
masiks iesmīkņā [67.159.36.20]
# Iesūtīts: 2011.03.14 12:43:34
Aivars
tas ir - lai arābu musulmaņiem būtu nafta, Dievs dafiga cilvēciņus noslīcināja?
IMHO, plūdu laikos nafta zemē tomēr netika ieskalota, ibo nolāpītā Arhimēda likuma dēļ, tā peldētu ūdeņiem pa virsu, gluži kā Noasa plosts, nevis nogultos kilometrus dziļi zem smiltīm...
masiks iesmīkņā [67.159.36.27]
# Iesūtīts: 2011.03.14 12:44:42
Aivars
atvaino, bet es nevaru nopietni runāt, ja oponents aplamības dzen...
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 35 , pavisam kopa bijuši: 19672