atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globalo sasilshanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.01.05 10:39:42
http://rps3.com/Files/AGW/EngrCritique.AGW-Science.v4.pdf

Paskats uz shito pasaakumu no inzheniera skatupunkta
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:16:56
Nu luuk un monoteistu dievs logisko paradoxu deelj ir logiski neiespeejams.

Entiite, kas ir konsumeejusi visu informaaciju, energjiju un mateeriju? Kas te ir nelogjisks?

Bet... nevajag jau monoteistu Dievu... pietiek ar 11dimensionaalu Shivu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:20:14
Nu luuk , konvergees , nevis buus dievs, tb tie buus resni ETI, kas vislaik kljuust veel resnaaki.

Tiesji taadi pasji kexi kaa mees, tikai taalaak attiistiijusies.


Bezgaliigaa Visumaa

Tobish vinjiem ir bijis bezgaliigi daudz laika inkorporeet sevii sho Multiversu... tobish Multiverss JAU sen ir shaads VisuVarens Intelekts Tev nav paveicies, jo tu nebiji pirmais kas ieradaas "visiem viss ir vienaadi iespeejams" videe...

Taakaa... uvi... beegot no "Speciaala Visuma" tu esi ieskreejis otraas kaartas bezgaliibaa "SpeciaalsKonvergjencesAatrums".. ; Jo ja visiem ir vienaadas iespeejas piepildiities, tad kaa jau teicu "Kas pirmais brauc, tas pirmais malj"
Gnidro [213.102.158.56]
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:23:19
Jošs Mulders
Pag, man ir jāatspēko arguments, kas nebalstās ne uz viena empīriska pētījuma? Ja es kļūdos, lūdzu parādi avotus un atskaitēm par Anselma eksperimentālajiem pierādījumiem.
Vai tu vispār paskatījies to jūtūbes video? Tas ir ļoti labs hrestomātisks piemērs, lai parādītu zaļknābjiem ko nozīmē loģiskā domāšana un kāpēc tā pati par sevi neietver nekāda veida zināšanas. Anselma arguments ir tieši tik pat vērtīgs kā šajā video parādītais. Tas neko nepierāda un galvenais, nesniedz jaunas zināšanas par dajebko.
Un lol@ ``respektablā filozofiskā izdevumā``. As if filozofija būtu zinātne. Šobrīd tie paši tevis nīstie postmodernisti ir topā un tiek publicēti/citēti visos iespējamos ``respektablajos`` izdevumos.
Gnidro [213.102.158.56]
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:25:51
Ctulhu
Apalji kvadaraati neeksistees neviena ranga bezgaliibaa.

``Apaļš`` un ``kvadrāts`` ir tikai mūsu galīgo prātu radītu šauri ierobežotu simbolu konvencijas, jo mēs saucam par ``valodu`` un valoda ir galīga. Tāpēc šāds apgalvojums kontekstā ar bezgalību ir bezjēdzīgs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:28:09
Aa, nu tas vnk ir resns ETI. Principaa taads pats kex kaa es vai Mulders, tikai vairaak dimensionaals un varenaaks. Pilniigi iespeejams. Arii tepat uz Zemes ir kexi, kas zina/ prot un konsumee vairaak nekaa es un Mulders.

Kursh konsumee energjiju un informaaciju... taatad ja aiz muguras ir bezgaliigs iespeeju skaits, tad tu JAU esi konsumeets

To nenoveerojam... taatad... tavs Multiverss nav nokonvergjeejis uz Shivu, bet gan uz kaut ko daudz Efektiivaaku... un par Shivu varenaaks ir Personaals Dievs... liidziigs kaa to raada Kristietiiba - Visu Varens, Visur Esoshss, Visu Zinoshss un labs

JO... shaads dievs ir daudz resnaaks par taviem ETI... daudz jaudiigaaks un daudz speeciigaaks... UN Tavs VIsums to pieljauj, jo iespeejas ir bezgaliigas... taadeejaadi... shaada entiite existee

1. Ir iespeejams, ka existee maximaali varena buutne (Dievs)
2. Ja ir iespeejams, ka existee maximaali varena buutne (Dievs), tad maximaali varena buutne existee dazhaas iespeejamaas pasaulees.
3. Ja maximaali varena buutne existee dazhaas iespeejamaas pasaulees, tad maximaali varena buutne existee visaas iespeejamaas pasaulees.
4. Ja maximaali varena buutne existee visaas iespeejamaas pasaulees, tad taa existee arii aktuaalajajaa pasaulee.
5. Taadeejaadi maximaali varena buutne existee aktuaalajaa pasaulee.
6. Taapeec maximaali varena buutne existee.
7. Taapeec Dievs existee.

Es piedaavaaju Gnidrologam sho atspeekot un atspeekojumu publiceet respektablaa zhurnaalaa un iemantot atziniibu filosofu pasaules aciis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:29:40
Atkaartoju - ar par mums resnaakiem ETI iespeejams ir pilns kontinuums.

Bet ja ir iespeejami veel resnaaki, tad shie resnaakie ierobezho paareejos Elementaara logjika Ctulhu... Pac tu operee ar dazhaadu rangu varbuutiibaam, bet aciimredzot ne vairaak kaa par zajavaam...

Gnidro [213.102.158.56]
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:29:46
Ctulhu
Bet ja taa valoda ir matene, tad taa ir invarianta valoda, tb var baazeeties jebkaada veida sapraatos, bet buus viena un taa pati.

Matene atspoguļo tikai to, ko mēs zinām, esam novērojuši. Ja tā atspoguļoti visu realitātes fabriku, tad zinātne būtu pabeigta.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:33:43
Ctulhu, un... liidzko VisuVarens un VisuZinoshss un VisurEsoshss buutne ir iespeejama... (nenulles varbuutiiba) taa shaada buutne obligaati existee, un tas automaatiski noziimee, ka visu visumu un kontiinumu varbuutiibas automaatiski kljuust pakljautas shai Buutnei peec definiciijas, ibo taa ir VisuVarena... un pat iespeejamaas Shivas kljuust shiis Buutnes subjekti.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.01 14:34:43
Tad maximaali varena, vai bezgaliigi varena? Cujesss raznicu?

Imenno Maximaali varena... taada, par kuru varenaaka vairs nevar buut Shai argumentaacijaa tas ir irrivalenti.

Gnidro [213.102.158.56]
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:34:44
ITT cilvēki ar it kā augstāku eksakto izglītību, nekā man, nespēj saprast kas ir bezgalība.
(visu laiku cenšas to reducēt uz galīgībām, ierobežojot tās propertijas)
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.01 14:36:35
visu laiku cenšas to reducēt uz galīgībām, ierobežojot tās propertijas

Welcome :http://en.wikipedia.org/wiki/Georg_Cantor

Taadeejaadi, piemeeram aleph-nulle kardinalitaate kljuust par visai galiigu mazu nogriezni uz aleph-viens kardinalitaates "sejas"

Tb naturaalo skaitlju bezgaliibu var noreduceet uz racionaalo skaitlju kardinalitaates nogriezni 0.0 - 1.0

Taakaa... laikam tomeer taa exaktaa izgliitiiba sho to dod
Gnidro [213.102.158.56]
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:38:09
Vienkāršs piemērs. Pēc Bajesa principa. Kastē atrodas bezgalīgi daudz bumbiņu. Viena no šīm bumbiņām ir pati galvenā bumbiņa. Kāda pēc varbūtības teorijas ir iespēja to izvilkt?
Ja varēsiet atbildēt uz šo jautājumu, tad būs arī saprotams cik liela varbūtība, ka Mlderam vai jebkuram citam metafiziķim ir taisnība par realitātes fabriku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:40:34
Tur jau ta alieta, ka nulles varbuutiiba pie sjaadiem nosaciijumiem`` varenaaka vairs nevar buut``, jo kaads pamats taadai ``vareniibas robezai``

Logjiskaa neiespeejamiiba Veel varenaaks vairs nav logjiski iespeejams!

Taatad ja VAR existeet maximaali Varena buutne, tad shamaa EXISTEE aktualitaatee.

Tobish, lai sagrautu sho 7pakaapju LOGJISKO pieraadiijumu, tev buutu jaapamto, kaapeec #1 premisa ir nepareiza.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:42:57
Vienkāršs piemērs. Pēc Bajesa principa. Kastē atrodas bezgalīgi daudz bumbiņu. Viena no šīm bumbiņām ir pati galvenā bumbiņa. Kāda pēc varbūtības teorijas ir iespēja to izvilkt?
Ja varēsiet atbildēt uz šo jautājumu, tad būs arī saprotams cik liela varbūtība, ka Mlderam vai jebkuram citam metafiziķim ir taisnība par realitātes fabriku.


Gnidro, tu vienkaarshi neesi savaa svara kategorijaa! Ne jau ar mani vai Ctulhu tu saziepeejies ciixteeties, bet ar bik gudraakiem onkuljiem... taakaa saku... PUBLICEEJIES... lai mee sredzam, ka tu varens vecis, jo... var jau gadiities, ka tu esi varen gudrs, un prosto mees - taarpi - tavu gjenialitaati nesaprotam - dod savu gjenialitaati muusu autoritaateem paarbaudei, ja shie tevi par labu atziis... saaksim klausiities

Liidz tam tev naaksies pieraadiit kaads sakars ir starp varbuutiibu izvilkt bumbinju un varbuutiibu ka personai X ir taisniiba par dajebkaadu jautaajumu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:43:52
A savukaart, ja katra buutne vienmeer var palikt veel varenaaka, tad varam runaat tikai par varenaako buutni dotajaa laika momentaa, ibo pie dazjaadiem un nnevienmeeriigiem attiistiibas aatrumiem taas buutnes vislaik viena otru apdziis.

Taapeec, paldies Ctulhu & Co, kas ir empiriiski un neapgaazhami pieraadiijushi Multiversa existenci, kaadelej laika jautaajums nav aktuaals, ibo bezgaliigaa laikaa un Multiversaa... mums jau vajadzeetu buut shaaadai Maximaali Varenai Buutnei

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:45:18
Kaapeec? Kura briidii un kaapeec veel varenaaks nav iespeejams?

Jo par VISVARENAAKO nekas varenaaks nevar buut

Jo ja kaut kas ir VEEL_VARENAAKAIS par VIS_VARENAAKO, tad shi VEEL_VARENAAKAIS IR VIS_VARENAAKAIS

Taadeejaadi (VEEL_)*Bezgaliiba_VARENAAKAA buutne nokonvergjee uz to pashu VIS_VARENAAKO buutni, un kaareiz par shaadu mees arii runaajam... Un kaareiz Multiverss ir vispateiciigaakaa Vide, kur shaadai Buutnei buut!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:48:01
Ctulhu kaareiz no #2 izriet #3, taapeec, ka ja maximaali varena buutne var existeet dazshaas pasaulees, tad buutne kas existee VISAAS pasaulees ir varenaaka par pirmo, taadeejaadi... VIS_Varenaakajai buutnei neizbeegami jaaeixstee visaas pasaulees, jo taa ir varenaak apar DRUSKU_Varenu buutni, kas existee tikai dazhaas iespeejamaas pasaulees.

Bet... tu pagaidaaam #1 neesi pieraadiiijs kaa nepareizu, tu tikai operee ar aleph-nulle kardinalitaati, es tev paraadiiju kaa ar aleph-viens kardinalitaati tas nokonvergjee uz VIS_VARENAAKO buutni
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:50:19
Nujaa un ja multiversaa ir bezgaliigi daudz pasaulju, tad tikpat labi var teikt, ka sjii buutne eksistee bezgaliigaa skaitaa pasaulju kas ir bezgaliigi maza dalja no visaam pasauleem.

Nepareizi... Buutne, kas existee DALJAA No bezgaliigajaam pasauleem... ir MAZAAK_VARENA nekaa buutne, kas existe visaas iespeejamaas pasaulees... taadeejaadi VIS_VARENAAKAA buutne neizbeegami existee visaas pasaulees

Ctulhu... bet man patiik kaa tu meegjini ar logjiku ciixteeties Shis kaareiz ir tiiri logjisks uzdevums... Es tev tikai uz pirxtiem uzmetu kaa ar tiiro logjiku shis arguments no Multiversa neko tev neizglaabj... bet tieshi otraadi... LOGJISKI iegruuzh secinaajumaa, ka Dievs (Visvarenaakaa iespeejamaa buutne) Existee aktualtiaatee
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:50:23
Nujaa un ja multiversaa ir bezgaliigi daudz pasaulju, tad tikpat labi var teikt, ka sjii buutne eksistee bezgaliigaa skaitaa pasaulju kas ir bezgaliigi maza dalja no visaam pasauleem.

Nepareizi... Buutne, kas existee DALJAA No bezgaliigajaam pasauleem... ir MAZAAK_VARENA nekaa buutne, kas existe visaas iespeejamaas pasaulees... taadeejaadi VIS_VARENAAKAA buutne neizbeegami existee visaas pasaulees

Ctulhu... bet man patiik kaa tu meegjini ar logjiku ciixteeties Shis kaareiz ir tiiri logjisks uzdevums... Es tev tikai uz pirxtiem uzmetu kaa ar tiiro logjiku shis arguments no Multiversa neko tev neizglaabj... bet tieshi otraadi... LOGJISKI iegruuzh secinaajumaa, ka Dievs (Visvarenaakaa iespeejamaa buutne) Existee aktualtiaatee
Gnidro [213.102.158.56]
# Iesūtīts: 2011.07.01 14:52:46
Jošs Mulders
PUBLICEEJIES...

Man būtu tik pat viegli publicēties da jebkādā žurnāla ar Anselma bs atspēkojošu figņu, tā pat kā man nebūtu liela piekrišana, ja es censtos publicēties ar Teocentrismu atspēkojošu zinātnisku teoriju mūsdienās. Tagad saprati pointu?

Un beidz ignorēt postus, izlasot tikai to, ko tev ērti paķidāt. Filozofijā NAV IESPĒJAMS NEKO PIERĀDĪT. Na to tā ir filzofija, nevis matemātika un pat ne zinātne. Pierādi, ka postmodernistu idejas nav pareizas. Nu pierādi.

Redzi, ty feiloji diskusijā ar mani un tev vairs nebija nekādu loģisku pretargumentu, tāpēc tu, kā jau tas parasts, satunnelējies uz kaut kādu vienu triviālu un smieklīgu prasību, kuru noteikti vērsīsi pret mani arī nākamajā postā, lai vnk nebūtu jāatbild uz jautājumu pēc būtības. Vnk atzīsti ,ka tu totāli niofeilojies un tagad nezini kā izsprukt no stūra, kurā esi iedzīts.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 40828