atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Mateja 16:18 bet ne tas ko jūs domājāt
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.06 12:23:30
Mat 16:18 Un Es tev saku: tu esi Pēteris, un uz šās klints Es gribu celt Savu draudzi, un elles vārtiem to nebūs uzvarēt.


Es mazliet gribēju parunāt par šī panta otru daļu "Es gribu celt savu draudzi un elles vārtiem to nebūs uzvarēt"

Daudzi cilvēki visos laikos un esmu pārleicināts, arī jūs, neesat pamanījuši vienu interesantu lietu (es arī to tik nesen pamanīju)...

Vārti ir pasīva aizsardzības struktūra - tā neuzbrūk. Vārti no kaut kā aizsargā... un šādā gaismā Kristus šķiet sakām, ka viņa celtā Draudze nebūs apturama ar Elles Vārtiem! Elles Vārti nespēs uzvarēt Kristus Draudzi, kuru pats Kristus cels!

Ko sakāt?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:36:41
Ingars
nu tad man prasās secinājums, ka "Es gribu celt savu draudzi un elles vārtiem to nebūs uzvarēt" ir runa par uzvaru pār nāvi un ticīgo augšāmcelšanos
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:40:14
Rausītis
runa ir par daudz ko un arī par to, ko tu pieminēji. Tas nozīmē, ka baznīca pastāvēs līdz pat Kristus otrajai atnākšanai, nekad nebūs tā, ka kādu laika posmu būtu pazudusi patiesā baznīca, patiesā mācība (kā to māca mormoņi). Nu jau kristietību sludina visā pasaulē velnam par spīti. Un lai gan daudz dažādas maldu mācības ieviesušās, tomēr patiesais evaņģēlijs paliek neaizēnots, to nav iespējams noslāpēt
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:40:53
Kā luterāņu himnā:
Tam Dieva vārdam nebūs rimt,
lai trako, kam tīk trakot....
Mirga
# Iesūtīts: 2008.06.06 21:54:56
Nāves valstības vārti aiz tās neaizvērsies.
Aicis [80.232.241.188]
# Iesūtīts: 2008.06.10 11:27:17
Ir ir taisnība. Elles vārtiem jākrīt. Kristietim nav jātup siltumnīcā. Tiš, visi prom no šīs lapas kristīgi čatot laicīgos portālos!
neielogojies [87.110.101.240]
# Iesūtīts: 2008.06.10 12:26:50
Cik man zināms, tad vārti ir VD nozīmīgs apzīmējums vietai, kur notiek sabiedrības centrālās lietas. Tiesa, biziness, apspriedes utt. kā arī īpašuma robežas. Vecajā Derībā vairākās vietās to tā var saprast. Domājams arī Kristus šeit domāja Elles Virsvaldi, kura fīrē visu velnišķo administrāciju.
Salīdzinājumam Ps.69:13; 5Moz 25:7;Rt 3:11 u.c.

Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.06.11 21:30:41
Varbūt šams uzskatīja, ka elle ir kaut kas kustīgs, dinamisks, kas spējīgs ietvert sevī :!
Noasveidīgais
# Labojis Noasveidīgais: 2008.06.12 09:35:55
Mulder,

Tavu atklājumu jau sen ir pamanījuši.
Ideja ir ļoti vienkārša. Mēs šobrīd atrodamies "elles teritorijā", esam piederīgi velna valstībai un esam viņa gūstekņi. Neviens nespēj no šī stāvokļa izlauzties, jo elles vārti ir pārāk stipri. Mums pašiem nav atslēgas.
Rakstu vietas konteksts ir tas, ka Jēzus dod Pēterim Dieva Valstības atslēgas. Pētera ticība ir tā klints, uz kuras balstīta Baznīca - tās aicinājums un uzdevums. Kristus pats ir kā Durvis, kas ved uz zāļainām ganībām.

To visu saliekot kopā - runa ir par to, ka pateicoties ticībai uz Kristu, kāda tā atklājās pie Pētera, Baznīcu ("ārā aicinātos" - Dieva pulcēto izredzēto tautu) elles vārti nespēs apturēt. Jo, izgājuši no vecās, nāvei nolemtās dzīves, viņi ieies jaunā dzīvībā. Elles vārti krīt ticības Kristum priekšā...

Apmēram tā.
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.14 19:49:33
Tikpat labi varam saprast ka jābūt stipriem kā klintīm laiJ ēzus varētu
celt uz mums savu draudzi jo viņš saka ka cilvēki paši ir viņa vārdu tempļi ka nav mums jāšūpojas kā smilgām vējam līdzi ,nams jāceļ uz klints nevis uz jūras smiltīm.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.15 10:56:20
rainars
nē šajā rakstu vietā nepārprotami klints ir tikai un vienīgi Jēzus. Tieši pretēji - cilvēks nevar būt klints, cilvēks NEDRĪKST būt klints, jo civlēks ir grēcīgs, lepns un iedomīgs, cilvēks nevar būt pietiekami stiprs nekad
vilks
# Iesūtīts: 2008.06.17 12:35:05
Ingars
Hmm. Bet šeit taču Jēzus nesaka - uz sevis es celšu savu draudzi, bet gan - uz šīs klints, kas esi tu. Skaidrs, ka cilvēks ir grēcīgs un nav stiprs. Bet tomēr šādam cilvēkam Jēzus saka to, ko saka. Pastāstīsi, kā to saproti?
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.25 10:57:00
Jēzu mūs stiprina un padara par klintīm uz kurām celt draudzi.Ja esam draudzē(Jēzus miesas sastāvdaļas) tad saņemam un atdodam stiprinājumu kā locekļi savā starpā. Jēzus miesas sastāvdaļas ir arī citu kristīgu konfesiju baznīcu apmeklētāji visā pasaulē.Neviena konfesija nav pilnīga,jo to vada cilvēki (nepilnīgi),bet pilnīgs ir tikkai pats Kristus.Mums kristiešiem ir jāpieņem pats Kristus un viņa mācība nevis jāpielūdz svētie kuru miesas ir mirušas ,bet dzīvais Dievs caur viņa vārdu un miesu Jēzu Kristu mūsu pestītāju,kungu un draugu un jāatļauj darboties mūsos Svētajam garam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 11:04:59
vilks, baigi skarbi, ka šajā rakstu vietā kad to citē RKB apoloģēti, tiek aizmirsti iepriekšējie panti, kur Kristus saka - Ne no tevis paša, bet Tēvs kas ir Debesīs to atklāja.

Tātad tiek pateikts, ka tā nav Pētera paša kaut kāda vērtība, bet Tēva žēlastība, kas atklāja Kristus identitāti... Un tad šī "Tu esi Klints" ir bik citādāk... Kaut vai tas pats kontexts turpinoties un vēl Pētera galvā šie vārdi džinkstēja, kad Kristus jau teica nākamos viņam - Atkāpies Sātan!

Ja mēs abus divus teikumus identificējam ar Pētera personu, tad mums jāatzīst ka Kristus ir biķ šizofrēnisks... Bet mēs kristieši zinām, ka Kristus runāja divās pasaulēs vienlaicīgi un ja viņš runā un liecina par Gariem, tad mēs varam saprast, kas ir šī Klints kas ir Sātans, kas ir Tēvs, Dēls un Pēters vispār tur ņe pri čom!
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.25 11:06:21
Mulders atvaino par oftopiku. . ....elles vārtiem to nebūs uzvarēt mēs varam saprast ka ja Jēzus uz mums cels savu baznīcu tad arī viņš aizsargās no elles.Kas ar ir teikts Jņ.5:24 Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Manus vārdus dzird un tic Tam, kas Mani sūtījis, tam ir mūžīgā dzīvība, un tas nenāk tiesā, bet no nāves ir iegājis dzīvībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 12:42:47
rainars, šī tēma kāreiz bij par to kā dažādi var saprast šo rakstu vietu fragmentu... ar varu piespiest ticēt tai vai citai interpretācijai tāpat neizdosies, katram jāļauj lai Dieva Vārds pats viņu māca!

Bet var arī mācīt Dieva Vārdu un teikt, ko tas saka!

Kā rāda šī Rakstu Vieta, kad mēs runājam no sevis, tad Logoss saka - Sātan atkāpies, bet kad mēs runājam to ko Tēvs atklāj, tad Kristus mūs atzīst par klinti, jo esam runājuši ne no savas dabīgās izpratnes, bet to ko Tēvs atklāj!
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.26 09:36:12
Mulders re ta jau atklājas ka svētais gars ar ir ārpus rindiņām ja jau spēj saprast ko Tēvsatklāj.Man jau negribētos domāt ka tev tas ir tīri teorētiski.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.06.30 13:11:41
Jēzu mūs stiprina un padara par klintīm uz kurām celt draudzi.

Un kā tad ir teikts, ka citu pamatu neviens nevar likt, kā vien Jēzu? Un tā līdzība par gudro nama cēlāju, kas namu cēla uz klints?

Ir nepārprotami skaidrs, ka nevis Pēteris ir klints, bet gan viņa ticība un tas, ka viņam līdz ar citiem apustuļiem ir tas uzdevums nest patieso kristīgo mācību un sludināt to.

Iespējams, ka daudzi no lielajiem harizmātu līderiem, kas uzskata sevi par apustuļiem ir krituši iekš tā malda, ka viņi ir klintis uz kā turās viņu draudzes. Nē mēs esam tikai nama cēlāji un akmeņi, no kā ceļ vienlaicīgi, taču ne pamats, ne klints.

Tad nu tiem, kuri gan darbojušies itkā Jēzus vārdā, taču klints viņiem bijusi kas cits, ne Jēzus - tiem tad arī nāksies dzirdēt tos briesmīgos vārdus - eita nost no manis, jūs ļauna darītāji!
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.30 19:39:03
Ingars Ef.2:19 Tātad jūs tagad vairs neesat svešinieki un piedzīvotāji, bet vienas valsts pilsoņi ar svētajiem un Dieva saime, 20 nams, uzcelts uz apustuļu un praviešu pamata, kura stūra akmens ir Kristus Jēzus. 21 Viņā visa celtne, kopā salaista, aug par svētu templi Tam Kungam. 22 Un Viņā arī jūs līdzi tiekat uzcelti par Dieva mājokli Garā.
Nekādi te nevaru ieraudzīt starpsienas.Sātans savu padarījis daži lēticīgi kristieši uz to parakstījušies tā paši piedaloties Kristus nama sašķelšanā.Debessvalstībā nešķiro konesionālo piederību bet sirdis kuras ir vai nav nodevušās Jēzum Kristum.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 16630