atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību evaņģēlija pasludināšana.
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.24 12:02:36
sen nav organizēti masu evaņģelizācijas pasākumi, vismaz sen nekas tāds nav dzirdēts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.24 12:37:19
Ctulhu "mīxtie" burtiski - pasīvie homosexuāļi! Izvirtulis! Tb vīriešu kārtas!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:37:38
Mulders
Mulderīt - atšujies!
es runāju par to, ka nevajag tēlot un Dievs mūs patiešām mīl tādus, kādi mēs esam nevis aplaizītus mūlāpus!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:39:42
Mulders
Es bij jautājis par saturu!
kad es redzu tos palagus man paliek slikti un saturs vairs neinteresē.
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.04.24 12:41:08
Ctulhu
lūk apmēram uz to pusi
14 Ko tas palīdz, mani brāļi, ja kāds teic, tam esot ticība, bet tam nav darbu? Vai ticība viņu var izglābt?
15 Ja brālis vai māsa ir kaili un tiem trūkst dienišķas barības,
16 bet kāds no jums viņiem teiktu: ejiet ar mieru, sildieties un baudiet barību, - bet nedotu viņiem to, kas miesai vajadzīgs, ko tas palīdz?
17 Tāpat arī ticība, ja tai nav darbu, tā pati par sevi ir nedzīva.

Un galvenais nevis periodiski, bet tai jākļūst par neatņemamu kristiešu dzīvju sastāvdaļu, jābūt regulārai kalpošanai, lūk tad cilvēki to novērtē, nevis tikai bla bla bla runāšanu, jo par tiem runātājiem visi tik ierēc un domā, ka kristieši tik piesaista jaunus lai vairāk baznīcai tiek nauda
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:49:18
Ingars
tā ir - manam vīram ir daudz dāsnāka un mīlošāka sirds nekā man... un viņš ir tāds, nu, nesevišķi praktizējošs kristietis... bija man ko padomāt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:52:57
Ctulhu
kristietība ir ļoti praktiska un konstruktīva, kad runa ir par laicīgas palīdzības sniegšanu - viss ir atļauts, kas nemaitā cilvēku.
Bet ir arī ēnas puse diemžēl - ir sektas, kas it kā arī palīdz taču viņu palīdzība ir kā izsalkušai pelītei parādīt sieru slazdā - pelīte gan tiek pie siera, taču prieciņč gan tāds gaužām īss

S.R...
Pestīšanai nav nekāda sakara ar cilvēka labestību, jo būtībā neviens nav absolūti labs.
Magdalēna [87.110.65.67]
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:54:05
S.R.
Ko, Tavuprāt, nozīmē kādam pasludināt Evanģēliju?

Manuprāt, es katru dienu pasludinu Evanģēliju - ar savu attieksmi, dažkārt pat nepieminot Dieva vārdu.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:56:35
Ingars
Pestīšanai nav nekāda sakara ar cilvēka labestību, jo būtībā neviens nav absolūti labs.
protams, protams. bet vai tas tomēr nav dīvaini - man, pestītajai ir cietāka sirds nekā manam vīram - nezinu pat, pestītam jau vai vēl nee. ņiporjadoks sanāk.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:56:45
Ctulhu
nu re, tu esi nodefinējis patiesas mīlestības būtību
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:57:51
Artos
Ctulhu pateica, kā ir neticīgajiem.

Citādi ticīgajiem - nepareizi saprasta Dieva atklāsme. Vai nu jau nepareizi pierakstīta pašos sākumos, vai nu arī tiek nepareizi saprasta, vai nu abi divi.

Variants - viens no ceļiem, kādu Dievs piedāvā noteikta tipa cilvēkiem.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:58:38
OK. Nu taa - ja izmestu `netikljus` un `zaimotaajus` ( ibo tie nav objektiivi/racionaali defineeti), tad man ar biedru JHVH soreiz domas sakriit. Manu scientokratisko valstiibu vinji arii neiemantos.

Zaimotāji tie būtu tā - tavas scientorkātiskās pasaules kritiķi un aktīvi kritiķi - tb ne tādi, kas saka, tas ir sūckautkāc, bet kas sludina un visiem iekšā iet gribe`tājiem saka - tas ir sūckautkāc...

A netikļi, tie būtu tie, kas tavas laboratorijas kolbas izmanto lai tās bāztu ne tur kur vajag!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:59:33
Ctulhu un galu galā izrādās, ka Kristietība nemaz tev tik riebīga nešķiet, ja tā paskatās un ka tajā ir daudz kas ko tu pats labprāt adoptētu savā pasaulē!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:00:44
Magdalēna [87.110.65.67]
sveika! beidzot vēl kāds sievišķis.
ko es saprotu ar Evaņģēlija pasludināšanu? pateikšu pavisam atklāti - manā saprašanā tam noteikti ir jābūt kā Prieka vēstij - Dievs Tevi ir atpircis! Dievs ir tavs Tēvs(nevis dusmīgs onkulis) un Tu esi Viņa bērns - aleluja!! nevis kaut kāds bandubērns. Jēzus to izdarīja ar savu upuri pie krusta!!!! un tad var sākties danči(lasīt - dejas) Dievam par godu!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:02:42
Es biju Dobelē, sludinaju 30 cilvēkiem. Mums bija Indijas mūzikas koncerts Rīgā, kopsummā ar kādi 100 piedalījās, tagad jaunas telpas Stabu 56.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:02:47
S.R. lūk to gribējās dzirdēt ! Redz un šādas tavas ticības dēl vien mēs abi esam vienā Baznīcā lai arī dažādās konfesijās!

Un jautājums par formu lai paliek katra ziņā... kā teica Kristus, kāda tev daļa gar Mulderu, tu seko Man!

Tu ej pie tiem, kam vajag vienkārši un saprotami... mani Dievs sūtījis tur - scientistu džungļos, kur ar palagiem var iet!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:04:09
Labriit, pamodies! Kat tad es esmu to noliedzis?

A tev regulāri ir šitais - Vai Dievs to tiešām tā teicis - ar domu, vai tas maz ir labs ko šis ir pasludinājis. Tak pac atzīsti, ka ir gan labs...
Protams smadzeņu fizkultūra par objektīvi labā dabu, tā ir cita tēma, bet dažkārt rodas iespaids ka tu apšaubi pat to labo, ko deklarē par tādu esam!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:04:11
S.R...

ne visi "labi" cilvēki ir ticīgi un ne visi ticīgie ir "labi" cilvēki. Tas ir ļoti no daudz kā atkarīgs. Ja salīdzinam kristieti ar kristieti, tad runa ir vienīgi par atšķirībām izaugsmē - vienam tā ir lielāka, otrs bremzē, bet noteikti pat vissliktākajam kristietim ir kaut minimāla izaugsme, jo tāda ir ticības būtība.

Dievs zina ko dara un acīmredzot Viņš tevī grib radīt kādu sarosīšanos, nevis sacensības pēc, bet gan lai tu meklētu kur ir problēma. Ir vienkārši cilvēki, kurus apstākļi un dzīve tādus izaudzinājuši, tas atkarīgs arī no temperamenta, taču nevar viennozīmīgi pateikt - lūk šis cilvēks ir labs vai labāks, jo tas atkarīgs no situācijas un apstākļiem. Labāk ir kad tu paturi kādu labu īpašību neatkarīgi no apstākļiem, nekā esi labiņš kad pats jūties labi, kad tev nekas liels no sevis nav jāupurē. Patiesā cilvēka būtība parādās, kad tiek prasīts lielāks upuris - laiks, spēki, finanses, emocijas, kad tu ciet zaudējumus un tad izturēt, būt labam - tā ir māksla
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:05:43
Mulders
labi, brāl - še roka! darīsim katrs to, ko Dievs mums liek.
*:*:*: - virtuālās svētās bučas
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:07:43
Ctulhu
tas laikam tāds kristiešu žargons(patiešām prasās pēc iztirzāšanas) - nāk no VD. tur lai Mulders nāk ar saviem palagiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:08:36
Ctulhu, frāze ir ok, un tajā brīdī kad tu sāc uzdot jautājumus, tu esi uz āķa... un Dieva Vārds var tevī līt...

Protams "atpircis" ir figurāls teiciens... Bet būtībā tas nozīmē neko citu, kā pac uz sevi uzņēmis to maxu, kas pienācās cilvēkam!
Tu pārkāpi noteikumus, bet sodu maxā kāds cits, kurš var, kuram ir! Un šai gadījumā pac Karalis maxā par savu bērnu nodarījumiem maxādams no savas kabatas - jā pats sev - iziedams PAZEMOJOŠU soda procedūru!
Ne jau čista naudu maxāja... bet maxāja ar savu statusu, godu, spēku... Kurš no mūsu Valdības būtu gatavs nokāpt no sava pjedestāla un saņemt spļaudienus, sitienus un pazemojumus no bendēm ko paredz pašas Valdības izdotais likums?

Iedziļinies šajā un ieraudzīsi agapes augstāko izpausmi! Acīmredzot tev vēl tas ir svešss... bet Kristieši to redz un tamdēļ mīl, jo paši ir daudz vairāk mīlēti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 12774