atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību evaņģēlija pasludināšana.
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.24 12:02:36
sen nav organizēti masu evaņģelizācijas pasākumi, vismaz sen nekas tāds nav dzirdēts.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:03:26
un kā mums veicās personīgajos pūliņos - kad TU pēdējoreiz kādam pasludināji Evaņģēliju?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:09:41
es esmu par vienu tādu informēts , varētu piedalīties.
Nu nezinu , man kaut kā neizdodas radīt paraugkristieša iespaidu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:10:38
Nu un kas tad ir "es nebaidos palīdzēt" šķiet, ka notiek vismaz četras reizes gadā. UN kas tā par apsēstību ar kādiem grandioziem pasākumiem - Latvijā tas nestrādā, cilvēkiem pie kājas, saproti? viņus vajag nevis ar harizmātisku spožumu vilināt (tas viņus drīzāk atbaidīs) bet gan ar mīlestību
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:11:37
Ingars
vilināt ar mīlestību? kā tas ir?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:12:53
tas pasākums, par kuru esmu informēts, lakam būs cilvēku uzrunāšana uz ielas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:16:20
S.R...
Lūk ikdienā palīdzot cilvēkiem, sāc ar tuviniekiem un draugiem, liecini ar savu dzīvi, stāsti, lūdz par viņiem, lūk evaņģelizācija ar mīlestību, nekā izgrūst naudu par vienu tusiņu, kur galugalā paši krsitieši tik patusē un citos rada nelabu iespaidu. Es tev saku - lielākā daļa cilvēku baidās no sektām, tāpēc ar pasācienu vien nekas nebūs līdzēts, bet labdarības pasākumi - tā jau ir cita lieta, tāpat arī dažādu krīzes un palīdzības centru veidošana, kur ir pastāvīgi darbinieki, kur cilvēki regulāti vasr saņemt palīdzību - lūk vislabākā evaņģelizācija.

Kā evaņģelizēja apustuļu laikā? Speciāli sarīkoja pasākumus?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:24:52
Ctulhu

9 Bet no ģeķīgiem strīdiem un cilts rakstiem, ķildām un bauslības kariem izvairies. Tie ir nederīgi un tukši.
10 Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi,
11 zinādams, ka tāds ir samaitāts un grēkodams pats sevi notiesā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:25:52
S.R. Es to te pasludinu gandrīz katru dienu!

Bet lai pasludinātu Evanģēliju vispirms derētu zināt kas tas ir!

S.R. Kā tu saproti "Pasludināt Evanģēliju"?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:26:37
Piedalījos vienā pasākumā , kuru vērtu nosaukt „ iešana pie nabagiem”. Tur mēs uzrunājam ubagus un tādus , kas izskatījās ļoti trūcīgi. viņi visam piekrita , teica, ka esot ticīgi apmeklējot baznīcu utt. es nejutos tur vajadzīgs un noderīgs.

Vēl bija pasākums pie viena lielveikala , kur jaunieši dziedāja kristīgās dziesmas un aicināja un pasākumu, viņus palūdza aiziet, laikam kādi daži cilvēki uz pasākumu atnāca.

Ja cilvēkus uzrunā , viņi parasti piekrīt , bet uz to pasākumu pēc tam neatnāk.
Ja iedod , lapiņu paņem , bet ko tālāk dara , nav zināms.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:26:56
Artos
nu ja, uz tiem tad laikam mācītājiem/prieseriem ir jāgatavojās īpaši - kā uz Evaņģelizāciju, jo tad sanāk visi, kuri sevi uzskata kristīgajai sabiedrībai piederīgi. visādas zivis.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:29:00
Mulders
es to saprotu pavisam vienkārši - ne jau kā Tu to dari - gariem un šausmīgiem palagiem! Evaņģēlija vēsts ir pietiekami vienkārša un universāla, lai to saprastu ikviens. kļūsti vienkāršāks un tauta tieksies pie tevīm.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:30:53
Ctulhu
jautājumus drīkst uzdot pēctam
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:31:06
S.R...
Nekā, cilvēki ir ļoti dažādi, un ir arī tādi, kam vajag tieši Muldera palagus.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:32:22
ja par evņģelizāciju -
nav jāuzmācas uz ielas ,bet jādzīvo tā
,lai tev jautātu , kāpēc tu esi tik labiņš ?
un tu atbildi - ESMU KRISTIETIS !
tad cilvēks saka, ja tu esi kristietis , tad es arī tāds vēlos būt !

bet tāda pierādīšana svešiem cilvēkiem , kas tevi nepazīst ?
tēlot paraugcilvēku vienu dienu?

S.R...
# Labojis S.R...: 2008.04.24 12:32:28
Ctulhu
[ja jums ptīk spēlēt spēlītes -" kurš kuru", man nav iebildumu, bet tā nav Evaņģēlija pasludināšana un kausīšanās.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:33:35
Briinumsons
atkal histērija? nomierinies - nevajag tēlot - esi tāds, kāds esi. Dievs tevi mīl tāpat
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:33:38
S.R. Tad paga... tu runā par saturu vai par formu?

Es bij jautājis par saturu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:34:59
esi tāds, kāds esi. Dievs tevi mīl tāpat

Nepiekrītu!

Dievs visai skaidri pasaka -

1 Kor 6:
9 Jeb vai jūs nezināt, ka netaisni neiemantos Dieva valstību? Nepievilieties! Ne netikli, ne elku kalpi, ne laulības pārkāpēji, ne malaki[A], ne vīriešu piegulētāji,
10 ne zagļi, ne mantrauši, ne dzērāji, ne zaimotāji, ne laupītāji neiemantos Dieva valstību.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:35:55
Briinumsons
brīnumson, tad jau tas pats vien ir - piekrīt tie, kuri jau ir ticīgi, bet citi tikai ierēc. Bet tie pasākumu rīkotāji aizmirst, ka tā nav ticīgo fabrika, kā tāds konveijers, bet gan ka Dievs pie katra civlēka strādā individuāli, bet nevajag visus nonivelēt vienādi. Pasākums ir laba lieta, tikai tam ir īslaicīga iedarbība, labāk tērēt naudu un spēkus kam ilgstošākam un efektīvākam - mazākās devās bet regulāri
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:37:07
es nedomāju tēlot ,
pazīstu paraugkristiešus (aktīvus kristiešus) , kuriem patīk evaņģlizēt , bet vecāki , radi , nekristieši vai nominālskristieši , kolēģi, uinersitātes vai skolas biedri arī neseko viņiem

es sāku apšaubīt šo te evaņģelizāciju uz ielas
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 16891