atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību RKB prasme tirgot sniegu eskimosiem
Mulders
Iesūtīts: 2007.12.10 10:42:29
http://www.katedrale.lv/index.php?id=9554

Īsumā, tie kas nākamgad apmeklēs Lurdu, dabūs pilnu Indulgenci!

Prozīt!

Luterāņiem, tā kā viņi neiet nekādos RKB purgatorijos, bet kā stāv rakstīts - "Viņš mūs ir izrāvis no tumsības varas un pārcēlis Sava mīļā Dēla valstībā, kurā mums dota pestīšana, grēku piedošana. " šitais nav vajadzīgs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 17:41:12
Ctulhu, pretjautājums nav atbilde!

Laigan atbilde ir tāda, ka tevis pieminētā mācība nav patiesība!
Kārlis sj
# Labojis Kārlis sj: 2007.12.11 18:13:50
Mulders, tur tachu nav runas par greeku piedoshanu. Veertiigaak buutu mazliet pakustinaat smadzenes un padomaat, kur un kaapeec taadas atlaidas ir radushaas un kaada taam ir noziime, nevis jaukt cilveekiem galvu ar aplamiem secinaajumiem.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.12 09:53:56
Mulders
KarotesNav, nu kāpēc nevar Kristietību mācīt kā patiesību? Vot kamdēļ tev ir zooloģiskas bailes no patiesības?
Uz brīdi pat pieņemsim, ka VAR, un paanalizēsim konsekvences. 1. jautājiens - KURU kristietību? Ibo šamējās ir vairākas un kā tas jau ne reizi vien pacēlies šajā un citos relātētos forumos, bieži vien kašķējās par n jautājumiem. Piemēram:
- Ko mācīsim par `kristības sakramentu`? Ka jākrista pagremdējot vai apšļakstot?
- Vai var kristīt mazus bērnus, vai jāgaida, kamēr šamējie paaugās līdz cik necik saprātīgam vecumam?
- Kā pareizi jāpārvalda sakramenti?
- Vai jāgodā arī dievmāte un neskaitāms bataljons svēto?
- Ko darīt ar svētbildēm, relikvijām, brīnumiem, kas projicējas uz sienām?
- Kādu pieņemt galējo lēmumu mēlēs runāšanas un zemē gāšanās sakarā?
Atkārtošu vēl vienu reizi: dažādi kristieši visas un vēl arī citas lietas izprot DAŽĀDI. KURŠ būs pareizais variants, ko mācīt skolā, un kāpēc?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.12 09:56:53
Sheksna
Pieņemu, ka kristieši varētu vienoties mācīt vienotus pamatus, nu apmēram:
- Dievs ir, un viņš ir devis Rakstus - VD, JD
- Jēzus ir sūtīts, lai pestītu cilvēkus
- kas nepiekrīt, tas uz ftopku
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 10:00:09
Kārlis sj, nu tad vēl jo vairāk tur nevienam nav jābūt! Jo grēki ir vienīgais kas cilvēku var atšķirt no Dieva. Ja grēki ir piedoti, tad cilvēks var pieiet pie Dieva Troņa! Viss!

Tā jūsu koncepcija par "laicīgo grēku soda izciešanu" ir fuflo, jo Kristus ir izcietis arī par šiem grēkiem sodu! Jebkurš jurists tev pateiks, ka divreiz viens un tas pats sods nav jāizcieš!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 10:01:12
Šeksna, izlasi grāmatiņu "Vienkārši Kristietība" lūk perfekts ievads kristietībā un gana labs kurss skolai!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.12 10:11:44
KarotesNav
Pieņemu, ka kristieši varētu vienoties mācīt vienotus pamatus, nu apmēram:
- Dievs ir, un viņš ir devis Rakstus - VD, JD
- Jēzus ir sūtīts, lai pestītu cilvēkus
- kas nepiekrīt, tas uz ftopku

Nu nebūs tik vienkārši. Bērni nav apaļi ībļi un ja mācība nebūs homogēna (t.i., saglabāsies sadalījums konfesijās), tad starpkonfesiju kašķi būs neizbēgami, tieši jautājumu formā: `kā tad īsti pareizi ir jākrista`, `vai Marija ir vai nav ĪPAŠI jāgodā` utml.

Mulders
Šeksna, izlasi grāmatiņu "Vienkārši Kristietība" lūk perfekts ievads kristietībā un gana labs kurss skolai!
Tas neatceļ konfesiju pretrunas. Sk. augstāk.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 10:20:07
Šeksna, izlasīji?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.12 11:09:48
Mulders
Šeksna, izlasīji?
Šamējā izskaidro, kā pareizi jākristī utml?
Samuēls
# Labojis Samuēls: 2007.12.12 11:43:59
"Veertiigaak buutu mazliet pakustinaat smadzenes un padomaat, kur un kaapeec taadas atlaidas ir radushaas" Kārlis sj
Mulder skatos pats esi arī katedrāle.lv forumā. Kāpēc nejautā tur? Es būdams luterānis nevaru daudz pastāstīt vai atbildēt. Par indulgencēm zinu tikai stāstiņu par Teceli un Luteru. Ar to nepietiks. Pēc tavām domām pāvests ir tāds muļķis, ka vēlās sniegu tirgot ekskimosiem. Viņam gana laba izglītība.
Ja nevar sagaidīt tavu diskusijas turpinājumu katoļu portālā, tad šito savārstījumu vajag iemest miskastē, lai nedara kaunu LELB portālam.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:00:56
Pēc tavām domām pāvests ir tāds muļķis, ka vēlās sniegu tirgot ekskimosiem. Viņam gana laba izglītība.

Un ja nu tiešām uzskatu Pāvestu par muļķi?
Samuēls
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:11:46
Tad par katru muļķi nevajag sarakstīt tādus palagus lelb forumā Un ja uzskati visus klb, kuri tam seko par muļķiem, tad vēl jo vairāk.... Man liekas, ka lielāki muļķi esam mēs, kuri neprasam rkb ļaudīm, bet pievārijuši lielus palagus ar tukšām msg par ko neko nejēdzam.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:18:52
Samuēls bet viņi neatbild!

Es ne to vien RKB ļaudīm esmu jautājis, nu neatbild... tikai sabožas un apvainojas, ka vispār atļaujos tādu jautājumu uzdot. Nu ko man darīt?
Samuēls
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:28:06
Hmm, skatos katedrale.lv Muldera diskusija par encikliku iraid, bet par šito nevaid. Vai ir vēl kādi katoļu forumi?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:43:15
Samuēls, es citās tēmās uzdevu cita veida jautājumus!

Ir vēl www.theologyweb.com

Domā šitais vienīgais forums kurā es dzīvoju?

Lūk izraksts no pašu Katoļu encikopēdijas:

Purgatory (Lat., "purgare", to make clean, to purify) in accordance with Catholic teaching is a place or condition of temporal punishment for those who, departing this life in God`s grace, are, not entirely free from venial faults, or have not fully paid the satisfaction due to their transgressions.

Un tad seko mans riebīgais jautājums, kuru RKB uzskata par tiešu apvainojumu visai viņu mācībai. Lūdzams pastāstīt par kuriem Grēkiem Kristus nav miris un samaksājis pie krusta? Kuri ir tie grēki kurus KRistus asinis nemazgā? Jo es viņiem uzrādu 1 Jāņa 1:8-10, Ebr 1:1-3, Ebr 10:10 u.c. rakstu vietas kas liecina ka Kristus ir miris par visiem mūsu grēkiem, tos visus nomazgājis un tamdēļ mēs esam darīti svēti pavisam.

Lūk... un tad RKB ir spiests sākt trakot lamāt mani no pancķām arā ka es dzenot verbālo diareju u.c. epiteti, kas ir normāli... jo iepretīm Dieva Vārdam velns sāk trakot... tas tak skadrs! Un kā likums neviens RKB adepts neatļausies atklāti atzīt, ka viņš netic šiem Rakstu vārdiem, bet tic Pāvesta vārdiem! Nu ko man darīt?

Protams, RKB sataisa tur tādu ķēdi un putru skaldot nāves un nenāves grēkos (lūdz man to grēku uzskaitījumu kuru alga nav nāve pēc Dieva standarta), tad vēl skaldīts tiek grēkā un grēka vainā... kas tā tāda vēl...

Tas viss izskatās pēc tā, ka tā ir māžošanās psiholoģiska komforta iegūšanai nevis patiesas žēlastības un piedošanas saņemšanai! RKB nedrīxt pieļaut nevienu savu adeptu, kurš būtu priecīgs laimīgs un pārliecināts par savu pestīšanu, RKB ir tabu tāds kristietis kas ir brīvs vārda Dieviškajā nozīmē, RKB cenšās savus adeptus sagūstīt jaunos valgos, bet Kristus nāca, lai darītu mūs brīvus!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:14:19
Mulders
Vēl viens jautājiens ticības mācības sakarā. Nu vot, pieņemsim, ka ticības mācības programmā ira punkts `lūgšana`. Ko darīsim ar skolēnu, kurš atteiksies skaitīt lūgšanu?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:16:10
Šeksna??? A ko ticības mācības programma jau gatava? Un zem "lūgšanas" ir praktiskas nodarbības?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:40:20
Mulders
Vateva. Runa ir par principu. Vot ko iesāksiet ticības mācībā ar skolnieku, kurš kontroldarbā par bībeli uzrakstīs, ka `bībele ir vecas e-breju™ pasakas`?
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.12 13:46:34
Šeksna, nu tu pamēģini teixim Bioloģijas kontroldarbā uzrakstīt "Evolūcija ir ateistu filosofijas pamats bez reāla seguma realitātē"... Bioloģijā labākā gadījumā 2ieku dabūsi!

A vot reālajā pasaulē cilvēki bez darba paliek un viņu karjeras tamdēļ tiek grautas!

Tuvākais te

http://news.yahoo.com/s/nm/20071210/od_nm/evolution_lawsui.. t_dc

Ij redz kurš kuru diskriminē... un tas ir Rietumos nevis kaut kādā Irānā!

Šeit otrs līdzīgs gājiens

http://www.evolutionnews.org/2007/12/secret_isu_faculty_emails_ex.. pr.html

Un tā vairs nav māžošanās ar forumiem, bet konsekventa politika ar reālām sekām - cilvēku dzīves top postītas, karjeras sagrautas! Senāk cilvēki bij primitīvi - dedzināja ar uguni un zobenu, šodien ekonomiskās sankcijas ir atzītas par humānākām, sak nevienu jau neslepkavo, tak būtība nemainās - top laupīta iespēja normāli dzīvot... un tikai tamdēļ, ka netici Darvinismam... nevis tamdēļ, ka slikti darītu savu darbu, vai bezrezultatīvi parazitētu!

Otrs links ir īpaši skaļš, jo tiek marginalizēts pasaules klases zinātnieks...

Vēsture atkārtojas... ar Ironiju
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:54:59
Mulders
Šeksna, nu tu pamēģini teixim Bioloģijas kontroldarbā uzrakstīt "Evolūcija ir ateistu filosofijas pamats bez reāla seguma realitātē"... Bioloģijā labākā gadījumā 2ieku dabūsi!
Tu labāk būtu piesaucis disidentu, kurš 2 dabūjis par to, ka vēstures eksāmenā apšaubījis PSKP vadošo lomu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 16837