atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Te dažam nav skaidrs
a_masiks
Iesūtīts: 2008.12.30 12:40:05
Kas tie par tādiem grēkiem bija, ij kāpēc par tiem būtu pirmdzimtie* atbildīgi:

Vilks Ēģiptes bērni un pieaugušie savukārt mira faraona, savu vecāku un savu grēku dēļ (pirmdzimušie var ir arī pieaugušie). Tomēr pamatā tas bija faraona grēks. Vecajā Derībā ķēniņš ir tautas pārstāvis un gan viņam jācieš par tautas grēkiem, gan tautai-par ķēniņa.

* - pirmdzimtie nav obligāti bērni. Pirmdzimtais var būt arī sirms večuks, pirmais bērns savā ģimenē.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Juventus
# Labojis Juventus: 2008.12.30 12:42:47
a_masiks
Un tu ko - ceri saņemt tiešu atbildi uz šādu jautājumu? Tūlīt tevi apbērs ar visādā dziļdomīgām neko neizsakošām frāzēm un pasūtīs palasīt un padomāt vēl.
pingouin
# Iesūtīts: 2008.12.30 12:45:02
Nu man skaidrs, tā tomēr nebija halucinācija.

Tas bija netīkamas tēmas pēdējais uzplaiksnījums (kā supernovai), kuru es nejauši ievēroju.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 12:46:34
Neviens tev pēc kārtas numuriem neuzskaitīs. Es arī nezinu, kāpēc tieši tā. Bet tas bija ceļš, kā parādīt Ēģiptei, visai tautai, kas patiesībā ir Dievs - faraons, saule vai Izraēliešu Dievs.
Un jāmirst mums visiem šā kā tā. Gan jau Dievs zina par visnecilāko ēģiptiēsi sirmgalvi vai bērniņu, par viņa stāvokli Dieva priekšā.
pingouin
# Iesūtīts: 2008.12.30 12:48:49
Tēmu es atradu. Taču tās pēkšņā satura zuduma dēļ nodomāju, ka esmu kaut ko sajaucis.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 12:51:36
a_masiks
Tas, ka Dievs tev neprasīs izskaidrot, kas un kāpēc notika ar ēģiptiešiem, bet gan - kas ir noticis un būs ar tevi pašu....
Par to un tikai par to tev būs jārunā ar Dievu un jāskatās viņam acīs (ko tu nez vai spēsi, jo bez Kristus taisnības Dieva svētums mums visiem būs nepanesams kā dedzinoša uguns.. nu tā apmēram)
Juventus
# Labojis Juventus: 2008.12.30 12:53:34
Balss
Zini, Balss, tikai tas viss mums liek stipri aizdomāties par to, cik tad labs tas Dieviņš patiesībā i`...
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 12:59:08
Juventus
Jā, apdomā, cik lielisku pasauli Dievs mums radīja, un kā mēs, visa cilvēce, ar savu novirzīšanos uz ļaunumu, esam to sapostījuši. Un tagad brēcam - kur skatās policija? (Dievs)
Vai pret Tevi Dievs nav bijis labs (ja tu godīgi paskatītos, atzītu, ka nemaz to neesi pelnījis) - ka esi vesels, inteliģents, izglītots, paēdis un pat ar datoru vari spēlēties. Tu piederi visai mazai cilvēces minoritātei, kurai tas viss ir - par spīti mūsu brēkšanai un žēlabām.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:01:49
a_masiks
Nē, daudz vairāk nekā tev - ēģiptieši ir Dievam savējie. Viņš ir viņu Radītājs. Viņš ir dzīvības devējs un arī ņēmējs.

Es zinu, ka lai vai ko Dievs darītu ar mani vai manējiem - tas ir mūsu augstākā labuma (mūžības) dēļ.
Juventus
# Labojis Juventus: 2008.12.30 13:01:52
Balss
Baltās pelītes meģiku-zinātnieku laboratorijās arī tiek pavairotas un audzētas labos apstākļos. Tikai tas nebūt neliecina par minēto meģiku-zinātnieku labserdību un dzīvniekmīlestību...
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:03:33
Juventus
Pelītes nav radītas pēc cilvēka līdzības un meģiki nav Dievs. Tā ir tā lielā atšķirība.
Juventus
# Labojis Juventus: 2008.12.30 13:07:45
Balss
Baltās pelītes nezina, kā un kāpēc tās radītas, un viņām cilvēks, kas viņas aprūpē, droši vien šķiet dievs (vai šķistu, ja šām būtu prātiņš). Principiālas atšķirības attiecībās "pelīdes-meģiks" un "cilvēks-dievs" var arī neizrādīties. Diemžēl, ne mēs, ne pelītes to nevaram zināt iepriekš.
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:08:23
Balss
Es zinu, ka lai vai ko Dievs darītu ar mani vai manējiem - tas ir mūsu augstākā labuma (mūžības) dēļ.
Tieši tādus pašus argumentus pieveda gan nacisti, gan komunisti.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:08:42
a_masiks
Sauc kā nu gribi - par nokaušanu vai nomiršanu. Protams, ka tu tiksi nokauts fiziski - kā mēs visi. Labi zini, ka tur nav atšķirības. Šīs dimensijas miesa ir pīšļi un aiziet pie pīšļiem.
Bet tava mūžīgā dzīvība vai mūžīgā nāve (dīvaini, paradoksāli skan) ir atkarīga no tā, vai tu esi uzticējies Dievam, izvēlējies labo - Kristu - jeb Viņu noraidījis.
Tu to visu jau sen labi zini... neviens mēs tev Ameriku neatklāsim...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:12:34
Man ar vienmēr ir licies ar ko ir nogrēkojies elkonis, kad gangrēna ir pirxtos un kara laikā nahren griež roku līdz pusplecam nost!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.30 13:14:36
a_masiks, neticēja Dievam! Par Dievu uzzīmēja radību - faraonu! Mans koments arī bij par tēmu!

Veselu roku mēdz griezt nost lai izglābtu visu cilvēku. Cilvēks dažkārt tiek nodots nāvē, lai viņa miesa gan ietu bojā, bet dvēsele tiktu izglābta...
Es stipri šaubos ka šie ēģiptiešu pirmdzimtie ellē nonāk... atšķirībā no pieaugušajiem, kas palika gan dzīvi, bet no grēkiem neatgriezās un Dievam nepievērsās!
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:14:38
Klau, mīļie NB biedri! Vai zināt, ka 1 gudrais var pajautāt tik daudz, ka 10 muļķi neatbildēs. Vai arī otrādi. Vnk fiziski tik ātri nerakstu un tik gudri kā Mulders, piemēram, tāpēc neņemiet ļaunā.

Bet man gan šķiet, ka patiesībā jūs cīnāties paši ar sevi. Mani argumentiņi jūs tapat nepārliecinās. Mūdienu cilvēki paļaujas visvairāk uz pašu piedzīvoto.

Tāpēc, ja pa īstam, nopietni gribat Dievu piedzīvot, tad runējiet ar Viņu, ne ar mani! Racionālie argumenti jūs nepārliecinās, jo ikvienam var atrast pretargumentu.

Klaudziniet, tad jums taps atvērts! Meklējiet, tad jūs atradīsiet!
Nebūs lielāku gaviļu debesis (un forumā) ja jūs kāds (vai visi...) pievienosities Debesu pulkiem Dieva valstībā!
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:16:44
Balss
Tāpēc, ja pa īstam, nopietni gribat Dievu piedzīvot, tad runējiet ar Viņu, ne ar mani!
Tak neatbild.

Nebūs lielāku gaviļu debesis (un forumā) ja jūs kāds (vai visi...) pievienosities Debesu pulkiem Dieva valstībā!
Tik redz šādas gaviles nekā neatceļ nesmukumu ar jebiptiešu pirmdzimtajiem.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:20:06
9K116
Atbild, un kā vēl. Ja tu gribi, lai tev parādās uz datora atbilde, tad tā droši vien nebūs. Bet atbild. To piedzīvo ikviens, kas nopietni ir gatavs meklēt un klausīties.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:22:43
a_masiks, arī Grēku Plūdos ellē nenonāk neviens bezgrēcīgais...

Es jau nezinu, kas es par tiesnesi... Gan Tiesas diena uzrādīs gan vainu gan attaisnojumu ikkatram, kam tas attiecīgi pienākās. Mana spekulācijai nav visai liels segums... tā kā... uvi... tev nāksies palikt nezinošam, vai savus pieņēmumus uzdot par pierādījumiem un dzelžainiem faktiem!
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:24:00
Balss
Atbild, un kā vēl. Ja tu gribi, lai tev parādās uz datora atbilde, tad tā droši vien nebūs. Bet atbild. To piedzīvo ikviens, kas nopietni ir gatavs meklēt un klausīties.
Vai nevajag atbildi IZJŪTU līmenī - ibo ar šamējām var manipulēt, un sajūtas/emocijas ir SLIKTS padomdevējs. Man vajag loģisku, argumentētu skaidrojumu KĀPĒC bija tā, kā bija. Tādu man neviens negrib/nespēj sniegt.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 78970