atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Eksorcisms
LittleWonder
Iesūtīts: 2008.12.07 21:51:22
Eksorcisms. Kāda ir Luterāņu baznicas nostāja šajā jautājumā?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
baltais tehws [87.110.32.28]
# Iesūtīts: 2008.12.09 21:46:05
Olita wai tad mehlehs runahjoschajeem mahcihtahjeem arih nawa waras, lai to gaŗu aizdzihtu????????
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.09 21:53:52
Olita
lai aizved uz kādu harizmatisku draudzi, bet galvenais jau ir, lai cilvēks nožēlo grēkus un pieņem Jēzus pestīšanu. Par harizmatiskajām draudzēm. Jāsaprot, ka ne jau kādz cilvēks izdzen ļaunos garus, bet gan Dievs. Bet harizmatiskās draudzes šajā jomā ir lietpratējas, ja tā var izteikties. No malas gan tas varbūt izskatīsies šaušalīgi
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.09 21:55:43
baltais tehws [87.110.32.28]
tā vara jau ur Tam Kungam, Bet liekas ka harizmātiskajās draudzēs ir dziļāka izpratne par velnu izdzīšanu
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:17:48
gadās arī ļoti smagi ekstrēmi - pat tēvs Rufuss ar visu nevar tikt galā uzreiz. (Jēzus vārdā!) esmu tādus redzējusi - galvenokārt smagas apsēstībai iemesls ir nolādējumi, sasistības ar okultismu. arī nepiedošana, senču grēki(diemžēl).
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:36:57
Olita
Man ir pazīstams puisis, kas ir apsēsts, taču viņam neviens Latvijas mācītājs nevar palīdzēt. Kāpēc mūsu mācītāji neaizbrauc uz Krieviju pamācīties, kā to dara pareizticīgo mācītāji? Tad varētu palīdzēt saviem apsēstajiem.
vispirms vajadzētu puisim pie psihiatra aiziet. iespējams, ir kāda medicīniska kaite, ko var ārstēt. ja ne, tad no mūsējiem var griezties pie priestera Trapučkas. vai Lietuvā pie Kistuta.(varu iedot tel.nr.)
labāk protams pie tēva Rufusa, bet viņš Latvijā tagad nezinu kad būs.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.10 20:18:14
Pag pag pag, viena lieta ir teatrālie eksorcisma seansi, kad bijusi pavisam cita problēma - tas nu viduslaikos bij visai bieži izplatīta parādība, taču reāli tas ir pavisam savādāk. Parasti ļauno garu apsēstību dabon tik tie, kam bijusi lielāka vai mazāka saistība ar okultām lietām. Ļauns gars var iemājot arī cilvēkā, kurš nodarbojas ar ļaundarībām vispār, maniakos, slepkavās, noziedzniekos vispār un ne vienmēr tas izpaužas pārdabiski, lai gan arī tā. Man mācītājs stāstīja kā kāds vīrietis tik tiešām staigājis pa sienām un spējis ar kailu roku krāsnī degošas malkas pagales sakārtot tā ka rokai nekas nenotiek
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.10 20:19:11
Olita

tiešām, kā SR saka un vispirms būtu jānoskaidro kā tieši tā apsēstība izpaužās.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.10 21:55:52
Vispār ierosinu - katrs, kas saskāries, vai kāds cits to stāstījis, lai padalās pieredzē
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.10 22:17:49
man ir pieredze tikai ar harizmatisku ļauno garu izdzīšanu. Pats neko tādu ekstrēmu neesmu redzējis, bet grāmatas ir lasītas interesantas
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.10 22:23:20
LittleWonder

gribi nošokēties? Noskaties filmu "el exorcista". Manuprāt ne "svešie", ne "plēsoņa" tādas šausmas nevar iedvest. Pats neesmu redzējis, bet nejauši youtube.com meklējot eksoricsma video atradu fragmentu, pilnīgi tāda sajūta, ka aiz bailēm paralizēts scarry
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.10 22:46:22
Ingars
es neķeru kaifu no tādiem video, es zinu par velna izpausmēm, man tādēļ nav jāskatās visādi atbaidoši video. Tas nav nekas tāds par ko tīksmināties. Mums ticīgajiem ir jāsaprot, ka Jēzus ir uzvarējis visus velnus, un mums ir vara viņus patriket, nolikt pie vietas!!!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.10 23:11:35
LittleWonder

pareizi tu saki
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.11 02:11:46
LittleWonder
Pie tam, ne viena burene, nedz zīletāja nenomirst dabīgā nāvē(aiz vecuma)
Ej nu!!!??? Viņas visas tiek dzīvas sadedzinātas????? Ko tu lej! Mūsu laikos???!!!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.11 18:09:41
a_masiks
visbiežāk viņas nomirst ar nedziedināmām slimībām, cits nelaimes gadījumā, cits nojūdzas
Ramir Rustan
# Iesūtīts: 2008.12.13 15:00:09
Es redzejs ka launi un nezeligi gari aizbeg no Dieva varda un sveti cilveki. Ta ir ista ticiba kas ir visstipraka par saitanu un vina kalpiem.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.13 21:49:36
Olita
vispār jau draudzes ir kā biezs. Nu, ja Rīgā, tad var aiziet uz to pašu Jauno Paaudzi, Labā Vēsts, Prieka Vēsts. Zinu...daudziem lasot šos nosaukumus šermuļi uzmetās. Lai arī es nefanoju par šīm baznīcām, taču tā vai cītādi viņi pielūdz to pašu Jēzu, un dažos jautājumos patiešām ir daudz kompetentāki kā atradicionālās draudzes
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.14 00:35:29
a_masiks
Nu un kā tad nomirst tie, kas aiz vecuma?
Nu tā - skaisti, klusi un mierīgi aizmieg. ..
Ramir Rustan
# Iesūtīts: 2008.12.14 23:21:49
Olita Nemekle harismatiskas grupas un neatradisi maldus. Kaut kas no baznicas vel nav baznica. Kristus sauksana nav vel pats kristu Dievs to cilveku vidu. Nav baznicas noslepums un sakne kur sekta.
Ramir Rustan
# Iesūtīts: 2008.12.14 23:24:16
Olita Nemekle harismatiskas grupas un neatradisi maldus. Kaut kas no baznicas vel nav baznica. Kristus sauksana nav vel pats kristu Dievs to cilveku vidu. Nav baznicas noslepums un sakne kur sekta.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.15 19:15:42
Ramir Rustan
varētu padomāt, ka tradicionālās draudzēs arī neizskan maldi
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 16681