atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību izvairīšanās - diskusija Nr 2
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.11.10 10:11:12
*kā pareizi izvairīties no ļaunuma?

*ja cilvēks ir grēcinieks, vai viņš vispār ir iespējams izvairīties no grēka?

*no kāda veida grēciniekiem citam grēciniekam būtu jāizvairās?!
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.10 10:12:40
jauna nedēļa jauns jautājums!
lūdzu, tiem kuriem neinteresē tēma, bet vēlas papļāpāt beztēmas - laimīgu taciņu uz ikdienas sarunām/ pļāpām!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.10 11:24:05
pareizi izvairīties? mūc no viņa tā, itkā tas būtu dzīvības un nāves jautājums. vai vispār ir iespējams izvairīties? domāju ka jā. tādēļ mums ir dota brīvā griba - griba izvēlēties glābšanos Jēzus nopelnā.
no kādiem grēciniekiem ir jāizvairās? tikai no tādiem, kas dzīvo apzinātos nāves grēkos, kas nelietīgi zaimo Svēto Garu. nezinu, tiesa ir Dieva rokā - es nevienu neuzdrošinos noraidīt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.10 11:28:37
Trilobīte
tādā ziņā labi noder Salamana pamācības - tas bija viens gudrs vecīts.
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.10 12:02:32
Sal. pam. 3:27 Neliedzies labu darīt ikvienam, kam tas nepieciešams, jo tavai rokai Dievs piešķīris visu, lai tā to darītu.

bija vēlviena laba rakstu vieta par laba darīšanu - nevaru atrast!

nja.. ar labiem darbiem Debesīs netikt, bet Dievs un arī cilvēki tos novērtē
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.10 18:57:48
p.l.dassy
Trilobīte visu jau pateica.
Varētu vēl tikai ieteikt izvairīties no grupā izdarītiem likumpārkāpumiem, jo citādi būs ilgāk jāsēž.

P.S. Acīm redzot Tavu jautājumu izsauc luteriskās teoloģijas miglainība šajā ziņā. Kā katolei Tev šis jautājums droši vien būtu pašsaprotamāks.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.12 01:05:05
Papucs

vari domāt, ka es neko nesaprotu...

es gan tavā vietā vairāk jautātu, nevis apgalvotu
bitukas
# Iesūtīts: 2008.11.12 10:30:25
Jā, Salamans bīja gudrs vecītis, kā arī viņa draugs Lemuēls, kas mammai paklausīja - Sal. pam. 31:6-7
lenala [42.114.62.165]
# Iesūtīts: 2024.02.28 03:36:47
Precision is not a demand; it`s an art form in Geometry Dash . The game is a canvas where players paint with precise movements, turning each level into a visual masterpiece. The satisfaction derived from perfectly executed moves is akin to a stroke of artistic genius.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 16640