atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ķēniņa mielastā ar nepareizām drēbēm
Mārtiņš
Iesūtīts: 2008.10.28 19:13:31
Blakus tēmā, kur -Jona- kašķējās ar Mulderu, Mulders piesauca līdzību, kura man izskatās, ka nāk no Mt 22:1-14. Tā kā tā diskusija ir sabojājusies, jautājumu uzdodu jaunā.
Tātad - kā saprast šo līdzību? Jautāju, jo esmu dzirdējis 2 diametrāli pretējus skaidrojumus. Ja ir vēl kādas citas vietas, uz kurām šo attiecināt, droši arī par tām.
Lūgums rakstīt tikai Bībeles kā patiesa Dieva vārda kontekstā, t.i., neapšaubot to.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.10.30 12:39:20
Zive.
Jā, bet lien virsū ar lūgumu nevis ar paštaisnību. tur tā strapība.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.10.30 17:35:13
Rausītis
aaa, par to der padomaat.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.03 00:56:33
Rausītis
Domāju, ka šādas pretējas SR interpretācijas tikai jauc galvu, lai arī tās varbūt nav tik nepareizas, es tomēr labāk izgudrotu "savu" līdzību, bet nerautu gabalu no Rakstu konteksta, tikai lai pamatotu savu domu.

Piekrītu, manas domas.
Lai arī, ņemot talkā netradicionālu skaidrojumu, atsevišķā reizē Evanģēlija pasludinājums ir iespējams, ilgtermiņā tas ir ļoti riskants pasākums. Un Pestīšana ir darbs ilgtermiņā...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 10:24:23
Donachka

sevishkji daamai piedavaat chiibas, ja vinja speciaali uzvilkusi balles kurpes

tas nebija jāsaprot tieši, bet pārnestā nozīmē vienkārši domāju, kas mūsdienās būtu līdzīgi tai tradīcijai...

Mulders
kā Tu zini, ka tas bija tāds kā ielūgums? kurā pirmavotā Tu to izlasīji vai dzirdēji?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.03 10:29:13
kā Tu zini, ka tas bija tāds kā ielūgums? kurā pirmavotā Tu to izlasīji vai dzirdēji?

Neaceros...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 10:35:36
Mulders
tava versija atšķiras drusku no manējās.... tāpēc jautāju! bet ideja jau tā pati!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.03 10:40:45
dassy, nu ir divi sourchi kuros es to varu buut dabuujis un taalaak izlietot... vai nu kaadaa jeedziigaa graamataa lasīts vai mācītājs kādā bībelesstundā vai sprediķī izteicis... Citiem sourčiem es pats īsti neuzticētos!
Es arī neuzstāju ka noteikti tas tā ir...
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 12794