atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību incants raxc
Harry
Iesūtīts: 2008.09.26 13:31:55
AutorsZiņas teksts
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 13:33:17
protams ,daudz jau kas neiet kopā.bet naw tā ka viens oreu ienīst.
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 13:37:32
tieši otrādi,manupraat šeit paraadaas lieliska musulmanju iecietiiba un aicinaajums uz savsarpeeju respektu
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:02:31
nelasīju, bet saku ka nevar...
Jo Jēzus ir Dieva Dēls, nevis pravietis!
pasaki kurš pravietis upurēja sevi nomirdams, visas pasaules grēku dēļ?
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:03:59
es saku,neskatoties maaciibu atskjiriibas kaa cilveeki var sadziiwot visi
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:05:30
un musulmanis Tev tgd teiktu-nu ko Tu aaksties,taču pravietis Muhameds teica tā un tā.

saproti mēs esam lidziigi.

Mēs ticam Jēzum kā vienai no Trīsvieniibas sastaavdaljaam.

Viji tic ka Muhameds ir nesis patieso veesti.

Tad kaa Tu driixti vinjus nosodiit"?

tad taa ir pilniiga netolerance.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:05:38
es ,piemēram, ar Tev i varētu sadzīvot, pat ja zinu , ka Tev nav taisnība
un tad?
pasaule ar sadzīvo ar baznīcu
un tad?
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:08:44
ha.

redzi ,JA TEV NAW taisniiba.

ai striidiigs jauatajums un aizies noteikti offtopikaa un ieraadiisies kaads ``megateologs``.


Tu nekad nespesi pateikt kas ir 100 % taisniiba.

Varbuut tainsiiba ir abiem.

bet mees runaajam par humaanismu un savstarpeejo sapratni,Vai tieshaam to ir tik gruuti pienjemt,ka dažādu religiju cilveeki var dziiwot katrs ar savu taisniibu!

m?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:11:00
jā cilvēki ar meliem ar dzīvo...
un tad?
baigi laimīgie jūtas?
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:14:14
nē.es netaisos striideeties ar paarliecinaatu kristieti.

tas vienmeer beidzas slikti.

es nesaprotu,kas jums(mums) liedz pieņemt Jēzu kā Dieva vēstnesi(Dēlu,pravieti)vienalga.
Tas vienkārši ir kaut kas līdzīgs.Jēzus gan bija daudz Dievišķīgāks nekā mēs un varbuut nekaa daudzi pravieši,bet vai tādēļ jāsaukā visi pārējie par meļiem?
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:15:13
nezinu,man ir tendence visur saskatīt kopējas lietas,es uzskatu,ka Dievs ir viens.
un viņa atklāšanās mums jo daudzas

(varat nomētāt ar akmeņiem)
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:30:30
Harry
Jēzus gan bija daudz Dievišķīgāks nekā mēs un varbuut nekaa daudzi pravieši,bet vai tādēļ jāsaukā visi pārējie par meļiem?

Un ja tie pārējie melo? Un Tu arī?
Jēzus IR Dievs. No kurienes vispār var rasties teoloģiski izglītotam (kaut vai sākumstadijā) cilvēkam jebkāda cita doma?

nezinu,man ir tendence visur saskatīt kopējas lietas,es uzskatu,ka Dievs ir viens.

`Es uzskatu` nav tas pats, kas `patiesība`.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:33:31
Raksta autors tik ļoti grib būt labs pret visiem, tik ļoti...
Es, piemēram, nespēju normāli akceptēt savā zemē līdzās savai citas ticības, jo tās gribot negribot nespēju uzskatīt par patiesām un līdz ar to bezierunu pastāvēt tiesīgām. Man galīgi nebūtu pieņemams, ka Latvijā kāds būvētu mošeju vai arī to pašu budistu templi (stūpu?).
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:37:44
pagodu vai stuupu laikam.

jā, redzi kā kristietim Tev vareetu buut taisniiba .

Es atkal nevaru saprast kā par to tik viegli var būt pārliecināts.

Es aplieku pie tā,ka kamēr nav izpētītas visas vairāk nekā viena sisteema nevajag iipashi klaigaat.

Pietam Lv ir Saulkrasots vai Aadazhos Budistu templis.

Tad Tu vari iet ar Zobenu un Dieva vaardaa to izniicinaat.
Tas Tevi padariis Sveetu
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:49:21
vilks
un kādas darbības tu uzskati par legālām, lai ierobežotu citu ticību izplatīšanos?

Godīgi sakot, nezinu, vismaz ja ir runa valsts pārvaldītiem rāmjiem / darbību (t.sk. policejisko).

Īstais risinājums ir tautai pašai šo robu aizpildīt ar īstenu ticību. Droši vien t.sk. arī man darīt kaut ko praktisku evanģelizācijā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.26 14:56:19
Mārtiņš, man ir cits viedoklis!

Kā tu zināsi un kā citi zinās, ka tu esi vislabākais futbolists, ja uz laukuma nelaidīsi kādu citu, kas lēkā laukuma malā un arī prasās spēlēt... Ja tu viņu nelaidīsi, visi vienmēr varēs teikt, ka tavi tituli nav leģitīmi, jo tu vēl neesi uzvarējis visus spēlēt gribētājus. Ja tu baidies viņu palaist laukumā, jo domā, ka viņš tevi apspēlēs, tad tu par savu ticību šaubies un sanāk, ka tava ticība spēj pastāvēt tikai inkubatora režīmā. Bet tad tā nav patiesība, ja tās pastāvēšanai vajag "īpašus apstākļus"

Ar ticību ir tā, to nevajag aizstāvēt (ierobežojot citus) to vajag palaist ārā un brīvi...

Mana pārliecība ir, ka Islāms vai Hinduisms kāreiz ir šīs inkubatorticības, tās spēj pastāvēt tikai savā konkrētā vidē... Ja tās noliek REALITĀTĒ, tās ātri vien iznīkst vai pārveidojas un transformējas!

Tamdēļ... lai cik tas paradoxāli nebūtu, vislabākais veids kā uzvarēt Islāmu ir ļauties tā ienākšanai! BET... kas svarīgi, nedrīxt ļauties Islāma diktātam... tas ir, neatdot savas jau esošās tiesības uz vārda un apziņas brīvību. Jeb citiem vārdiem, neļaut izveidot šeit šo īpašo inkubatora apstākļus... bet lai vējš, lietus, caurvējš, krusa un negaiss turpina šeit šaudīties... jo tikai patiesība pastāvēs Realitātē! Maldi var pastāvēt tikai kā parazīts, vai kā speciāli uzturēts māxlīgs veidojums! Tamdēļ Mums kristiešiem ir jārūpējas par to, lai mūsu ticībai nepiesūcas kādi parazītiski tārpi, bet tos tur ārā... tos Realitāte saliks pa vietām!
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 15:02:34
ja visi dziiwotu kopiigi,ticeetu kaut kam ,kas mudina uz labestiibu un miilestiibu un nemeegjinaatu shiis ticiibas muteet(t.i. kaut ko uzspiest no savas vienam vai otram)tad kas tur pie (kaut kā)
slikts?

Harry
# Iesūtīts: 2008.09.26 15:12:01
es vispaar nesaprotu,

Jēzus sludinaaja noteiktu,labestiigu dziivesveidu,moraalos principus un normas.
Viņš nekaadaa gadiijumaa neteica,ka redz,dereetu izsist paareejiem acis.

Mūsu Tēvs ir viens.

savukaart muudienaas kristieshi nevis ir atadi tiiri sadziiviigi radiijumi,bet gan(paaris lamuvaardi)

un vnk ciinas par to,piekarinot birkas,kas krutaaks ticiibaa.

Vai tad dziiwesveids nav jaapiekopj?un jaarespektee citi?

Ja nu pēc nāves arii citreliģiskie cilveeki tiek tiesaati peec Jēzus likumiem?

Pēc likumiem,kā cilvēks dzīves laikā ir tuvojies Dievam,kā viņš ir tiecies būt labs un sakariigs pret apkaarteejiem,nevis kaadu vaardu vinjsh ir piedeeveejis saviem praviešiem un Dievam.
nu?
Noasveidīgais
# Labojis Noasveidīgais: 2008.09.27 10:19:56
Artos,

ko Tu no manis domā dzirdēt? Ka spārdīt cilvēku, kurš guļ zemē, ir normāli? Diemžēl, nevaru iepriecināt. Tie, kas tā rīkojas, jāsoda, neatkarīgi no viņu attieksmes pret homoseksuāļiem. Jo jautājums nav par gejiem, bet par viņiem - spēju vai nespēju tikt galā ar savu agresiju.

Starp citu - kāpēc nevienu nespārda uz ielām par to, ka viņš vai viņa ir meļi? Un kurš no mums nepazīst šo grēku? Un ar ko viens grēks ir sliktāks par citiem?
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2008.09.27 17:56:38
Artos,

ignorance.

Jo Rīga ir pilna ar cilvēkiem, kuri staigā apkārt, domādami, ka grēks nav grēks. Vienus izcelt uz pārējo fona ir pārāk liela greznība.
Ja kāds gribēs klausīties, viņam arī pastāstīšu savus uzskatus.

Lai ļaudis iztrakojas, tad ātrāk nāk pie prāta, nekā tad, ja lolo klusas cerības, bet nekad neizmēģina, cik patiesībā tizli sanāk...

Un - pieņemt, ka Jēzus Templī sarīkoja grautiņu un histēriju, ir ļoti spēcīga interpretācija, kura notikumā ienes daudzus impulsus no paša interpretētāja.
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.27 19:48:58
Es tagad kā Sandis peistēju, piedošanu! Bet baigi interesants tas raxc!!!
Taisni kā priekš mūsu ateistiem!
KURŠ te ir tas māņticīgais? Ha!

Conservative Protestants are more likely than liberal Protestants, Catholics or Jews to report religious or mystical experiences.

However, the ISR researchers found that conservative religious Americans are far less likely to believe in the occult and paranormal than are other Americans, with self-identified theological liberals and the irreligious far more likely than other Americans to believe.

Among other interesting findings on paranormal or occult beliefs: People who have read The Purpose-Driven Life or any book in the Left Behind series are less likely to believe in the occult and paranormal, while those who have read any book on dianetics or The Da Vinci Code are more likely to believe.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 12842