atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Identitāte: mana ticība
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.09.24 17:03:32
jā, vispār te ir tāds, kurš visu mūžu bijis 100% luterānis?
... vai 100% katolis (drošvien tādi te ir)
.... vai 100% kaut kas...
.... vai 100% ateists (drošvien tāde te ir mūsu kristīgie ateisti)
...
...kurš vsiu mūžu ir pabijis vienā konfesijā vai ticības pārliecībā?

Ja neesat bijuši visu laiku vienā konfesijā, tad kāpēc pārgājat no vienas "ticības" otrā?

vai kāpēc esat tieši šajā konfesijā / ticības pārliecībā?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.24 17:05:01
jautājumi dažādi, bet tēma cerams skaidra

Un te lūdzu nevajag pierādīt, ka "mana ticība", konfesija ir pareizāka...
šite nav diskusija kurā plēsties! Skaidrs!

Vienkārši pasakiet kāpēc ticat, tā kā ticat? Vai tas ir kāda notikuma vai cilvēka dēļ... kā nonācāt pie pareizās ticības!
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:07:29
Esmu no sākta gala lukturs... bet ar piejaukumiem... jo redzu, ka zilonim ir ne tikai ausis un snuķis, bet arī aste...
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.24 17:09:11
tātad ekumēniste? bet kāpēc piederi oficāli pie luterāņiem? vai vienkārši tā gadījās?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:09:44
Nezinu... nekad neturēju RKB ticības pārliecību, prosto tīri tradicionāli nākdams no poļiem/latgaļiem tiku kristīts RKB baznīcā!

Nu biju ateists, kad tīņa gados sāku domāt, būdams sava tēva dēls, attīstīju analītisko domāšanu, apguvu fiziku nedaudz, matemātiku... informātiku... tad arī sāku skatīties Luterisma virzienā... Ne Luteriskās ticības dēļ, bet tāpēc, ka bij tuvāk!
Tad svētījos un tapu par oficālu Luterāni!

Taču tieši Luterisko pārliecību ieguvu pirms pāris gadiem - apmēram VB laikā... kad iedziļinājos gan Luterismā gan Rakstos līdz ausīm, cik vien bij iespējams ar manām zināšanām... uzdevu jautājumus, meklēju atbildes un Luterāņu atbildes mani pārliecināja vislabāk un bij viskonsistentākās ar to ko es pats redzēju un sapratu Rakstos!

Uz šodienu neredzu citu konfesiju kas varētu man labāk atklāt vai mācīt par Dievu kā Luterisms...
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:14:50
p.l.dassy
Ekumēniste līdz zināmai robežai... lukture dzimusi, augusi un pārliecinājusies. Bet nešaubos, ka Debesīs nebūs neviena luterāņa, ne baptista, ne katoļa!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.24 17:21:43
Mulders

Interesanti dzirdēt... man jau liekas VB laikos es tevi atceros kā diezgan pārliecinātu luterāni lielos vilcienos...

Balss
ekumēniste līdz zināmai robežai.. pēc mana subjektīvavērtējuma tas skan labāk

par Debesīm es neko nezinu un neņemos spriest... Es parasti Debesu jautājumus atstāju Dieva ziņā - kā tur būs tā būs labi tiešām nezinu.. bet ticu, ka katrā konfesijā ir patisi Kristus sekotāji...Dievs tikai var teikt, kurš nonāks Debesīs - es jau protams arī gribētu, bet man tikai ir ticība un cerība.... bet konfesija tomēr norāda kaut kādu ticības piederību... sava veida kārtība!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:24:04
Balss "Ekumēniste līdz zināmai robežai... lukture dzimusi, augusi un pārliecinājusies. Bet nešaubos, ka Debesīs nebūs neviena luterāņa, ne baptista, ne katoļa!"
Gluži manas domas
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:30:02
Kundali
Ceru, ka tu nedomā, ka tur būs pilns ar kundaļiem?
TAD tu mani esi sapratis galīgi šķērsām!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:32:27
Ctulhu
un kā Tu tāds radies? ne pa labi ne pa kreisi..
piedzimi un pirmais, ko apzinājies: es esmu ateists?
nja... apbrīnojami un neticami
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.24 18:03:49
a_masiks
vilks ieziņkārojās - vai drīkst zināt, kas ir ar sīča teoloģisko orientāciju?
lambi [87.110.35.82]
# Iesūtīts: 2008.09.24 18:09:00
teologiskā orientācija tas gan ir kas jauns - interesanti būtu ko vairāk uzzināt
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.24 18:13:00
Es sāku iet uz luteraņu baznīcu kopā ar draugiem 19 gados. Īpaši neizvēlejos. Draugi gāja un paaicinaja arī mani. Man iepatikās, ka luteraņiem nav tik daudz ārišķību kā Katoļiem un Pareizticīgajiem. Luterāņiem nav tik daudz dažādu ceremoniju. Likās arī vienkāršāk.
Jo Dievs jau tāpat klausās cilveku sirdis. Greznība ir skaisti - bet vai nepieciešami?
Tā arī kristījos un iesvētījos luterāņu draudzē. Bet es neapgalvoju ka tā ir vienīgā pareizā. vienkārši man tā ir tuvāka.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.24 21:32:34
Pirms katoļa biju luterānis, pirms luterāņa ateists
Balss
# Labojis Balss: 2008.09.24 21:50:16
Papucs
Tu i katūls?!?!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.24 21:59:13
Balss
Izskatos pēc ateista?
Redzi, nevaru atradināties no devīzes "visu vai neko". Nekur jau uz zemes nav pilnības, bet nekā pilnīgāka par RKB neesmu atradis (ja saprotam, ka baznīcu kā juridisku personu NAV dibinājis Dievs).
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:07:43
Papucs
Nē, drīzāk pēc luktura!
Lai gan visu cieņu brāļiem katoļiem, mani ļoti traucē dažas lietas... mums visiem zināmās - caur eņģeļu karalieni Mariju (lasīju kādā lūgšanā) pie Kristus...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:29:41
Balss
Saprotu Tevi.
Tikai man nebūtu labi noliegt to, kas man tapis zināms, tāpat kā visiem citiem katoļiem
(es domāju to par eņģeļu karalieni Mariju u.c.)
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:31:22
Papucs ... ????? Kas tad?!...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:38:39
Balss
Esmu iepazinis Eņģeļu Karalieni, un viņa man palīdzējusi dažās ārkārtīgi būtiskās lietās.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:48:23
Papucs
a Jēzus nespēj palīdzēt?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 16426