atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību no luterāņiem uz baptistiem
ecic_miglā
Iesūtīts: 2008.09.23 22:19:15
Ko Jūs teiktu cilvēkam, kurš paziņo, ka maina savu konfesijas piederību no luterāņiem uz baptistiem?
Pašlaik galvenā tēma, kas tiek apspēlēta ir, ka luterāņu kristība nav spēkā, jo nav pareizā. Tad nu tagad tiks kristīta "pa riktīgam" iekš baptistiem. Un tiek likts liels uzsvars uz to, ka jaunizvēlētā konfesija ir pareizāka...
Un vispār internetā ir atrodama kāda objektīva informācija par šiem jautājumiem, atšķirībām utt., kas nebūtu otras konfesijas nolikšanas līmenī?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 .
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.30 11:40:51
es laikam pie luteraniem paliku jo varu pateikt kadam Dievam tad es isti ticu...ka man tas nav jamekle sajutas un kados piedzivojumos..laikam ta skaidriba,kas balstita Rakstos man patik..un nekas jauns nav jaizdomaa..ja,laikam tapec.
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 12:16:22
dafne
tas ir normāli. es vispār ļoti uzmanos no tiem, kas uzspiež savu konfesiju, stāstot ka tā ir vispareizākā. tad kļūst uzreiz aizdomīgi, jo viņi jau neaicina sekot Jēzum, bet savai konfesijai, jo pie viņiem redz to un to pareizāk un labāk dara. Tas mani dara piesardzīgu, jo atgādina burta kalpību.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.05.30 12:56:26
tas gan ta ir. man loti patika alfa kursa, ka dkatoli mums vadija par lugsanu, vinu dziesmas, kas bija loti vienkarsas , bet riktigi Gars aizskaara . Godigi sakot nebuiju to gaidijis, ka bus tik labi

vārdi labi, jā, bet meldins vecmodigs...mani parak stipri neuzrunā. lai gan pieskaras, protams, ari Gars caur šo . es vispar ticu, ka Dievs darbojas caur visiem kanāliem cik vien tas ir iespājams, lai uzrunātu cilvēkus . caur dazadam dziesmam, dazadiem kalpotajiem ar Vardu , utt... sai izpratnee konfesijai nav butiskas nozimes..

Izvērtējot, kurai konfesijai piebiedroties, varbūt der zināt, ka parasti luterāņi šādas sajūtas, kuras esmu izcēlis ar pasvītrojumu, krasi norobežo no Svētā Gara izpausmēm, atstājot tās ķermeniski emocionālajā sfērā - t.i., šādu sajūtu esamība vai neesamība pašas par sevi neko nesaka par Sv.Gara klātbūtni vai prombūtni. Kā arī māca, ka patīkamu un aizraujošu sajūtu meklēšana un vadīšanās pēc tām diezgan droši liecina par risku ļauties citiem gariem.
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:03:15
Mārtiņš
pilnīgi piekrītu. Sajūtas neizsaka neko par SV.G. klātbūtni. Bet ir patīkami, kad SV.G. caur dziesmas vārdiem tevi uzrunā un pieskaras, un tu to vari saņemt un transformēt savā dvēseles sfērā. Saskaņā ar rakstiem SV.G ir mūsos no iekšpuses un ieplūst mūsos no ārpuses. Tad nu es par to. Jo teikts runājiet cits uz citu Gara iedvesmotās dziesmās, psalmos.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:07:29
svētais
Kā var noteikt, kurš psalms ir Sv. Gara iedvesmots un kurš nav?
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:11:29
Aivars
vispār visi ir, ja tu par tiem, kas Bibele
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:14:43
svētais
Nu un kā ar citiem?
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:16:35
Aivars
tur ir jāizšķir, ja runa ir par garigam dziesmam. es par psalmiem gan tikai Bibeles psalmus uzskatu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:20:48
svētais
Nu bet pēc kā tad tu to izšķir galu galā? Atkal pēc patīk/nepatīk?
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:22:53
Aivars
nē, nu dziesmas mēdz būt dažādas. Svēta Gara iedvesmotas un dēmonu iedvesmotas. Vārdi tā ir viena lieta, tas ir būtiskākais. Bet otra lieta tikpat būtiska ir melodija un izpildījums, kurā cilvēks ieliek savu sirdi iekšā. Šīs trīs komponentes ir gana svarīga, lai šī dziesma varētu kalpot pašam un citiem par svētību.

Bet vispār man nav skaidra motivācija, ko tu īsti no manis gribi?
(*;*) [46.109.36.226]
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:23:44
svētais klasiskais jautājums - 151. psalms ir vai nav Dieva iedvesmots?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:27:03
svētais Ko darīt ja satiekas divi kristieši un viens saka ka dziesma ir deimonu iedvesmota, bet otrs, kad dziesma ir Dieva iedvesmota. Ko Tu ieteiktu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:29:34
no baptistiem uz Luteraanjiem paariet ir labi... nav labi no luteraanjiem paariez uz batistiem, rkb vai PB vai harizmaatie vai dajebkaadiem citiem jociigiem formeejumiem
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:34:50
skolnieks.
ar šādu situāciju neesmu sastapies, tāpēc nezinu atbildi. arīdzan nezinu to kā es kādā situācijā uzvestos vai reaģētu. Tāpēc neko nevaru ieteikt.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:36:43
svētais
Nu vienkārši interesanti būtu dzirdēt, kuras Baznīcas dziesmas varētu būt dēmonu inspirētas. Ka neiznāk nejauši nodziedāt.
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 13:39:08
Aivars
vai nu mēs nesaprotamies, vai nu kas. es neattiecināju baznīcas dziesmas uz dēmonu inspirācijām.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 12820