atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību no luterāņiem uz baptistiem
ecic_miglā
Iesūtīts: 2008.09.23 22:19:15
Ko Jūs teiktu cilvēkam, kurš paziņo, ka maina savu konfesijas piederību no luterāņiem uz baptistiem?
Pašlaik galvenā tēma, kas tiek apspēlēta ir, ka luterāņu kristība nav spēkā, jo nav pareizā. Tad nu tagad tiks kristīta "pa riktīgam" iekš baptistiem. Un tiek likts liels uzsvars uz to, ka jaunizvēlētā konfesija ir pareizāka...
Un vispār internetā ir atrodama kāda objektīva informācija par šiem jautājumiem, atšķirībām utt., kas nebūtu otras konfesijas nolikšanas līmenī?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.29 17:31:31
dafne Nez vai mulkibas ari Jezus runaja,kad mus bridinaja no maldu macitajiem

Un ko tad Viņš teica?
-Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs-

Vai ir teikts- dzeniet tos, radāt likumus lai tos ierobežotu, iznīdējiet... u.t.t.


Sargieties- filtrējat savā galvā, salīdzinat ar rakstiem vai Tev tas der vai nē
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.29 17:33:22
skolnieks.
cmon! Dafne jau teica ko citu. Vai tiešām neuztver?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.29 17:37:39
Aivars Varbūt neuztveru...
Vakar spēcīgi sadzēros kefīru - varbūt vēl nav izgājis
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.29 17:45:09
skolnieks.
Tad skaidrs
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 09:41:32
lūgums [80.233.216.75]
ā nu jā vēl par tām dziesmām. katram tur ir savs stils un mode. luterāņiem tādas senatnīgas tās dziesmiņas, baptistiem savukārt tādas dvēseliskākas.man gan pašam patīk modernās slavēšanas un pielūgsmes dziesmas, kas atkal citām konfesijām nav tik pieņemamas.
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.05.30 09:49:05
svētais
ou nu prjam.. arī citām konfesijām sākt ienākt modernās slavēšanas dziesmas. Ok ne katrā draudzē un ne katrā dievkalpojumā, bet bieži integrē pa dziesmai vien un jauniešu dievkalpojumos jau nu vairumā
bet protams, tas arī ir būtiski draudzes izvēlē...
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 09:52:32
Sicilia
tas gan ta ir. man loti patika alfa kursa, ka dkatoli mums vadija par lugsanu, vinu dziesmas, kas bija loti vienkarsas , bet riktigi Gars aizskaara. Godigi sakot nebuiju to gaidijis, ka bus tik labi
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.05.30 09:54:36
svētais
njā vo te ir cilvēku hmmm atšķirība.....
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 09:59:52
Sicilia
katram patik savas dziesams un savs ritms utt. man patik visadas dziesmas. es vispar nemu to labako ko varu panemt un meginu baudit cik varu. nu tur dziedat lidzi, slavet, pielugt utt. Bet dazi ir strikti savas nostajas un neatzist modernaas dziesamas...
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:18:00
svētais
luteranu dziesmam ir baigi labie vardi,meldinu jau var pielikt kadu vajag...
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:21:31
dafne
vārdi labi, jā, bet meldins vecmodigs...mani parak stipri neuzrunā. lai gan pieskaras, protams, ari Gars caur šo. es vispar ticu, ka Dievs darbojas caur visiem kanāliem cik vien tas ir iespājams, lai uzrunātu cilvēkus . caur dazadam dziesmam, dazadiem kalpotajiem ar Vardu , utt... sai izpratnee konfesijai nav butiskas nozimes..
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:30:47
svētais
meldins vecmodigs,bet var visi vilkt liidz pie tam var piedomat pie ta ko dziedi,jo daudzas no dziesmam ir tadas ljoti leenas
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:32:15
Nu ko, nākamais raunds te panesies? Drīz runāsim, kam gudrāki bērni un smukāki auto?
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:35:40
katrs jau vienkārši izsaka savu viedokli, ne jau ar domu nolikt citus! Kāpēc tik saasināti jāuztver? Par baptistiem un luterāņiem es jau arī izteicos tikai tik daudz, cik daudz man ir bijusi saskarsme ar viņiem. Kādi ir mani novērojumi. tas nebija konkrēti personificēts ne uz vienu, bet skats kopumā, jo pazīstu daudzus luterāņus un baptistus.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:41:13
svētais
Vienkārši ir smieklīgi patīk/nepatīk kritēriju pacelt par galveno sekošanā Kristum. Vēl jo vairāk, ja par pašu gaumi var pastrīdēties.
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:48:04
Tikpat labi es varu izteikties arī par harizmātiem kopumā. Harizmāti liek uzsvaru uz Vārda pasludināšanu. Mazāk uz Vārda mācīšanu. Domāju, ka šeit būtu nepieciešams labāks līdzsvars. Man ne visai liekas pareizi, ka visiem ir līdzi jāpasludina ticības vārdi, kas pieņemts pie harizmātiem. Jo ja nav šie vārdi sirdī, tad tā ir tik tāda papagaiļošanās vien. No otras puses, kad vada lūgšanā, ja var pieslēgties ar sirdi, tad kāpēc gan nelūgt līdzi, un kāpēc neapliecināt šos ticības vārdus ( kad tie atskan) ar ticību, tie, kas grib un vēlas to. Tomēr vairāk vēlētos redzēt nobriedušus kristiešus veselīgajā mācībā un līdzsvarotākā Bībeles izpratnē, mīlestībā, pazemībā, kalpošanā, arīdzan atziņā skatoties uz vidusmēra harizmātu. Nu gan man par šo izteikumu pārmest nebūtu ko, jo mani taču apsaukā par "harizmātu", lai gan pats sevi par tādu neuzskatu. es cenšos sekot Jēzum, nevis konfesijai, jo katrā konfesijā ir savas kļūdas un nepilnības un savi uzsvari.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:52:22
svētais
Ir runa par metodoloģiju ne subjektu. Šāda pieeja denomināciju vērtēšanā ir diezgan apšaubāma.
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 10:54:03
Aivars
nav jau nekadas metodologijas, ir vienkarsi mani subjektivie noverojumi. tas ir ari viss. taa jau nav rupiga analize, salidzinasana pec nez kadiem parametriem. tas ir manas izjutas, kas var but nepilnigas un neprecizas.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.30 11:25:46
svētais
Redzi, nemaz nenāk par sliktu, ja kādreiz paanalizē, kas aiz kā stāv.
Tad izrādās, ka atšķirība starp Austrumu pareizticīgajiem un harizmātiem ir drusku lielāka, nekā vienīgi tas, ka pirmējo garīdzniekiem ir bārdas.
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.30 11:29:32
Aivars
jā, pēc viņu augļiem jums būs pazīt tos...tas gan tiesa.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 12852