atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Neliela deva Evanģēlija
Mulders
Iesūtīts: 2008.09.22 16:23:52
Tēma exkluzīvi kristiešiem, protams, lasīt var visi. Laigan tēma ne tēma, drīzāk tāds retorisks jautājums ticīgajiem!

1 Matejs
22 Bet viss tas ir noticis, lai piepildītos, ko Tas Kungs runājis caur pravieša muti, sacīdams:
23 redzi, jaunava būs grūta un dzemdēs Dēlu, un Viņa vārdu sauks Imanuēls, tulkojumā: Dievs ar mums."

Un tā paša Mateja evanģēlija beigas

Mat 28:
19 Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā,
20 tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam. "

Tā izcēlu to, kam jāpievērš uzmanību!
Man patīk šīs Evanģēlija "iekavas"
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.22 17:35:45
un kāds īsti ir tas jautājums?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.09.22 19:09:14
"Gott mit uns!
Gott mit uns!" -
Skaļi ierējās Muldersuns.
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 19:47:56
Šīs iekavas dod man lielu mieru un drošību - lai kas arī notiktu, Dievs mūs nepamet... Viņš ir šajā pasaulē, mūsu tuvumā, redz un zin visu notiekošo. Ka Viņam tas ir svarīgi, kas ar mums, cilvēkiem, šeit notiek...

Un vēl - šie vārdi parāda mums, kas ir pats galvenais kristiešu uzdevums šajā dzīvē. Ne gavēt un ziedot un ievērot laikus un likumus (kas arī ir svarīgi), bet - meklēt un glābt pazudušo.. .
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.23 10:01:49
Man jau šķiet, ka šīs vietas nozīmē mums visiem dāvāto brīnišķīgo iespēju kontaktēties ar Dievu PIRMKĀRT nepastarpināti - bez Rakstu, bez mācītāju, bez teologu, bez šamaņu starpniecības
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.23 10:14:35
Papucs

Jēzus gan visu savu zemes kalpošanas laiku mācīja kādā veidā Viņš būs pie mums un visi šie veidi ir pastarpināti. Raksti - tie ir kas dod liecību, jo tas ir Dieva vārds un ir rakstīts, ka Jēzus pats ir Dieva Vārds, ka tie Viņa vārdi (kas arī ir rakstos) ir Gars un dzīvība.

Ir rakstīts - kur divi vai trīs būs sapulcējušies MANĀ vārdā, tur Es būšu viņu vidū.

Otrkārt - sakramenti. Kristībā tiešā veidā mēs tiekam ietērpti Kristū. Tāpat arī vakarēdienā mēs saņemam Kristus klātbūtni, uzņemam Viņu sevī. Tāpat arī absolūcija - Jēzus deva brīnišķu dāvanu baznīcai - kam jūs grēkus piedosit šeit, tiem tie būs piedoti arī debesīs. Arī šis ir veids, kā Kristus nāk pie mums ar kalpotāja (parasti mācītāja) starpniecību.
tāpat Viņš ir klātesošs, kad lūdzam, runājamies ar VIņu, kad slavējam Viņu un domājam par Viņu
Kā redzam ir parastie veidi, kas ir ik brīdi, bet tā tieši un nepastarpināti Viņš parādās tikai atsevišķos gadījumos.

Un vispār tagad mēs dzīvojam ticībā, ne skatīšanā, tāpēc Viņš mums ir Devis veidus, kā varam kontaktēties ar Viņu.

Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.23 10:43:08
Ingars
Tev nav nepieciešams attaisnoties, es vēl neko Tev nepārmetu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.23 10:51:24
Papucs, bet tā kā mēs esam grēcinieki, tad mēs bieži sajaucam paši savas domas ar Dieva domām. Paši savu troksni ar Dieva Gara balsi... Tieši tamdēļ Dievs iestādījis Vārdu un Sakramentu (pie Luterāņiem mēs tos saucam par žēlastības līdzekļiem) kas ļauj mums iekšēji "sinhronizēties" ar Dieva Garu, lai nenotiek šī asinhronizācija tik tālu, ka tu sevī esi jau nu tik pārliecināts, ka Dievs ar tevi runā telepātiski, ka drīz jau noraidi Dieva Vārdu un sakramentus vispār!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.23 12:45:10
Turklāt ja pavērojam bībelē aprakstītos gadījumus, kad Dievs atklājas pa tiešo - tie vienmēr ir bijuši ļoti sagatavoti cilvēki, spēcīgi nobrieduši un ir tad trīcēja, drebēja Varenā Dieva priekšā, kad Viņš tikai mazu stūrīti no Savas godības atklāja.

Viens no praviešiem aprakstīja savu sastapšanos ar Dievu un šķiet vesela nodaļa ir veltīta tam, kā viņš nevar nostāvēt, bet visu laiku ģībst.

Tā lūk, mēs vēl neesam gatavi sastapties ar Dievu vaigu vaigā
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.23 13:05:08
Ingars, gan jā gan nē...

Jā... tā viš i. Dievu neviens nav redzējis!

Nē... jo: Vienpiedzimušias Dievs mums ir darījis viņu zināmu!

Mēs esam Jaunajā Derībā un caur Jēzu mums ir pieeja Tēva Tronim vienā Garā.

Ja VD pieskaršanās Derības Šķirstam varēja tevi nogalināt, tad šodien mēs pašam Dievam pieskaramies Sakramentā un notiek pretējais - mēs iegūstam vairāk dzīvības!

Bet šķiet es saprotu ko tu gribi pateikt un major tēzē tev piekrītu!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.23 13:17:54
Mulders

cik sapratu, papucs runāja par sastapšanos ar Dievu tādā veidā, kā tas bij Mozus gadījumā
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.09.23 18:41:18
Ingars
Es domāju stāvokli, kad var teikt, ka dzīvoju dzīvi Kristum blakusesot (uzreiz nepārspīlēšu ar skaļiem vārdiem "dzīvoju Kristū" ).
Aptuveni tā. Neredzu, bet sajūtu.
Manas domas šajā jautājumā ļoti ietekmēja kāds TV redzēts gadījums, ko atstāstu saviem vārdiem.
Viena meitenīte diezgan agrā bērnībā ļoti saslima un kļuva par dārzeni uz kādiem 10-padsmit gadiem. Visi domāja, ka viņa neko apkārt neuztver. Pēkšņi negaidot viņai pilnībā atgriezās apziņa un komunikācijas spējas, daļēji kustības. Izrādījās, ka visus šos gadus viņa dzīvojusi ļoti pilnvērtīgu ārēji nemanāmu dvēseles/gara dzīvi iekšienē.
Viņa atmodās saprātīgāka, gudrāka, garīgi nobriedušāka un "ļoti kristīga".
No kurienes tas?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 16442