atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā lai tic kad pamati izsisti?
andris
Iesūtīts: 2009.01.15 02:09:05
Es lasīju daudz informāciju un atduros pie jautājumiem, kuriem, godīgi atbildot, seko milzīga siena...
Vai Zeme, dzīvnieki, divi cilvēki noenokā radīti apmēram pirms 6000 gadiem? Nē.
Vai bija globāli plūdi? Nē.
Vai dažādu valodu rašanās izskaidrojama ar masu amnēziju? Nē.
...
Tem seko apgalvojums ka par lielām lietām viss Bībelē rakstītais ir pilnīgi nepareizs un ticība ka Dievs priekš mums radījis jaunu zemi/debesis ir saglabājama tikai ja pieņem to kā jumtu un ignorē ka nobrucinot sienas jumts nevar palikt karājoties gaisā.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.01.19 10:52:32
Korocje jebkura liidzsvara esosa sistema, stabila.

Mmm ja kvarca kristāls iedarbojas uz apkārtējo vidi tā, ka tas nodrošina viņam existenci (teixim materiālus augšanai) tad tā varētu būt... Tak man ir aizdomas, ka Kvarca Kristāls nevar "organizēt vidi" sev par labu! Analoģiski, visas līdzsvarā esošās sistēmas atrodas šajā līdzsvarā tieši tāpēc, ka vide tur tos novieto, nevis sistēmas pašas sevi ienes šajā līdzsvarā... Tb sistēmas ir daļa no apkārtējās vides un tu apkārtējās vides kaut kādu lokālo punktu definē kā dzīvu!

Nezinu apšaubāmi... Laigan novilkt robežu nemaz nevarēs!

Nu un klasika ir vīrusi... ir dzīvi vai nav?

Aizej ielasies iekš wikipēdijas, tur šīs definīcijas ir propozētas. Kas interesanti, 1ā definīcija no tām "universālajām" ir vārds vārdā tieši tāda, kā es to kaut kad afigenna sen Wikipēdijā ierakstīju, pac to nejauši pirms gadiem 5-7 biju uzracis, acīmredzot vēlāk cilvēki šo definīciju vai nu adaptēja, vai atrada oriģinālo source, no kurienes tas pagrābts. Tur ir references uz 2007 gada kaut kādu vīreļa darbu, tas ir pagāšgad... tač man šī definīcija E-maila footerī stāv jau gadus 5-7
BTW visas citas definīcijas tur ir maķenīt trūkumcietīgākas... jo grib saputrot dzīvības metodes ar dzīvības atribūtiem!

Piemēram - vairošanās - nav dzīvības atribūts, tas ir tikai metode, kā sistēma var nodrošināt savu existenci! Ja sistēma varētu nodrošināt savu existenci bez vairošanās, tas nenozīmē, ka tā ir nedzīva... Teixim nemirstīgs Ctulhu, kas tomēr nevairojas, vienalga var tikt uzskatīts kā dzīvs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.19 11:25:34
Nu, a Mēnes - no kā tas ir atkarīgs? No klints? A Jupiters? No vēl lielākas klints? Džamšud domā ka Mulders putrojas...

Nu pasaki... kas akmenī ir tāds, kas nodrošina tam viņa existenci? Jo akmens existence ir 100% atkarīga no apkārtējās vides, tas nespēj tai pretoties ne par mata tiesu! Pat vienšūnu baktērija var reaģēt uz ārēju kairinājumu un tur neziu - raustīties, tirināties un mēģināt izbēgt!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.01.19 14:17:50
Džamšuds Tieši tā - mēs esam atkarīgi no tā - kura esam atdalījušies - JHVH - bet ja skatās, ka mēs esam visi JHVH daļas - tad JHVH ir pašeksistējošs un mēs līdz ar JHVH.
ericka [162.253.68.135]
# Iesūtīts: 2023.12.01 05:05:20
The levels in the geometry dash lite game are set to music, and the player must tap the screen to jump, fly, and flip their way through the obstacles.
ericka [162.253.68.135]
# Iesūtīts: 2023.12.01 05:05:44
The levels in the geometry dash lite game are set to music, and the player must tap the screen to jump, fly, and flip their way through the obstacles.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 38 , pavisam kopa bijuši: 25388