atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Te dažam nav skaidrs
a_masiks
Iesūtīts: 2008.12.30 12:40:05
Kas tie par tādiem grēkiem bija, ij kāpēc par tiem būtu pirmdzimtie* atbildīgi:

Vilks Ēģiptes bērni un pieaugušie savukārt mira faraona, savu vecāku un savu grēku dēļ (pirmdzimušie var ir arī pieaugušie). Tomēr pamatā tas bija faraona grēks. Vecajā Derībā ķēniņš ir tautas pārstāvis un gan viņam jācieš par tautas grēkiem, gan tautai-par ķēniņa.

* - pirmdzimtie nav obligāti bērni. Pirmdzimtais var būt arī sirms večuks, pirmais bērns savā ģimenē.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:24:36
Mulder,tu šķiet neesi lietas kursā,ka officiāli,kristiešu nav nemaz tik daudz.Vien virs viena miljarda

Vispār cipars ir uz diviem miljardiem, pietam tāds jēdziens kā "oficāli kristieši" nepastāv Jo ticība ir neredzama!

Tas taču ir tik vienkārši.Dievs ņem un iznīcina sātanu.Un nekāda glābšana principā nav vajadzīga,jo cilvēku vairs neviens neapgrēcina un nekārdina.

A ko darīt, ka tu tāds pamuļķītis un nemaz nezini KAS Ir Sātans! Mazāk Holivudas filmas vajag skatīties, kur Sātanu tēlo kāds Als Pačīno

Sandis
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:25:53
Mulders
Tu sāc runāt metaforās un izlokies no atbildības.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:26:09
Bet dievam VD ēbreja kalps,ir nevis sabeidrotais,bet privātīpašums.Kas obligāti jāatlaiž pēc septiņiem gadiem.Šo septiņu gadu laikā,kalps ir priekšmets,kas efektīgi jāekslpuatē savām vajadzībām.
Jūti akcentu!


Nu visai precīzs texts no mūsdienu Ekonomikas pamatiem par ražošanas līdzekļiem, darbaspēku etc. Tātad līguma darbības laikā ir lietderīgi šo darbaspēku izmantot pēc pilnas programmas. Ja tu savam darba devējam nedosi vajadzīgo peļņu, visa tava "sabiedrotība" izčākstēs!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:28:46
Mulders
Tu man tagad makaronus nekarini uz ausīm.Dievs ir visuvarošs?Ir visuvarošs.Ir visuspējošs?Ir visuspējošs.
Bet sātanu viņam neuzveikt un šis tik turpina kompromitēt cilvēku dieva priekšā.Nu nav viņš visuspējošs un visuvarošs,jo pašu galveno viņš nevar.Bet varbūt var
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:28:53
Tu sāc runāt metaforās un izlokies no atbildības.

Tāds nu esmu!

Grūti ir runāt par ģeometriju cilvēkam, kas nezin kas ir trīsstūris, plakne, taisne, punkts

Tavs priekšštats par to kas ir Sātans ir holivudas veidots preiksstats, ka tas ir kaut kāds ragains onkuls ar āža kāju kas čuxt visiem visādas nejēdzības ausīs! Ja tu domā, ak tas ir tas, kā Sātanu saprot Kristietība, tad tu par Kristietību vienkārši neko nezini bet gudri vāvuļo un mani māci!

Nu samierinies, tavas zināšanas par KRistietību ir primitīvas... tavas zināšanas ir karikatūra... un tā kā man neviens nemaxā par tevis izglītošanu, tad tev nāxies samierināties ar pārliecību, ka tu visu Kristietību esi atkodis un Mulders ir duraks Dzīvo vesels ar šo pārliecību... Zemes rotēšanas ātrumu tas nekādīgi neietekmēs tāpat kā Kristietības vai Muldera uzskatus
Sandis
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:31:45
Mulders
Kādam izmantot,bet kādam sadarboties.
Tev vispār ir diezgan kropļaina uztvere.Kad tev gribas ēst,tu man ielauztu galvaskausu.Kad,es sadarbojos ar darba devēju,tad es viņam vergoju.
To es saucu par kristieti.Galīgi dēli sagājis,tu esi Mulder.Tavi minētie piemēri,līdzības un metaforas,šķiet ir no kaut kāda murgaina sapņa tavā prātā,kuru tu tagad sapņo.Neviens gaišs piemērs.Tikai negācijas,lai uzsvērtu savu patiesību.
Labi,lai dievs ar tevi.lai gan šaubos.Drīzak,sātans,kas dieva deguna galā,tevi reiz kompromiteja un turpinās to smiedamies darīt.
Līdz citai reizei!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:33:52
a_masiks, nu un ja tauta piekrīt Faraonam neskatoties uz blatantām Faraona failurēm, tad kurš vainīgs?
Vot cik ilgi Ēģiptes Tauta ir jādolbī ar visādām nejēdzībām, lai šiem pielektu ka šamās valdnieks ir tāds pats Dievs kā es esmu kāposts!

Arī Viduslaikos labi var novērot, kad melnā nāve gāja pāri Eiropai, tad tautas visai ātri Pāvestu ar visu viņa varzu pasūtīja bekot, jo šie nehrena nevarēja darīt... Tādējādi visai veixmīgi pačakarēja Pāvesta zajavas uz sav bezmazvai Dievišķo stāvokli... kur Pāvests pat šodien vēl ir kaut kas Faraonam līdzīgs Ēģiptē, tikai redzi... ir cilvēki kas viņa zajavas, kas nesakrīt ar Dieva zajavām karina uz nagliņas un nospļauties par šamā džinkstēšanu! Jo mēs zinām, ka viņš nekāds Dievs nava, līdz ar to tāds pats kļūdīgs un grēcīgs kā visi cilvēki!

Ja tauta nereaģē uz daudziem empīriskiem pierādījumiem, ka Faraons ir tikai uzurpators, tad tauta ir pelnījusi to ko pelnījusi. Tieši tāpat kā LV tauta ir pelnījusi to ko tā tagad saņem par to, ka to var nopirkt ar lētām pozitīvisma kampaņām! Lūdz... Faraons un Tauta nav atsevišķas instances! Faraona vara balstās tautas bailēs... Bet lūk, kad tautas bailes no Izraēla Dieva kļuva lielākas, tad arī paklausīja un atlaida Izraēli! SKumji gan, ka ar bailēm šie cilvēki jāvada... toreiz acīmredzot tā bij vienīgā valoda, ko tās tautas saprata!
Mūsdienās vismaz esam iemācījušies (daži) ka ar bailēm tautu ilgi nenoturēsi grožos!

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.30 15:35:17
Tev vispār ir diezgan kropļaina uztvere.Kad tev gribas ēst,tu man ielauztu galvaskausu.Kad,es sadarbojos ar darba devēju,tad es viņam vergoju.

A ko darīt, ja savādāk tu neredzi pats savu spriedumu absurdumu. Ir jāpalīdz un jānoved tie pie absurda, lai tu redzētu. Bet arī tad tu neredzi... es arī necerēju, ne jau tev es rakstu, bet tiem, kas lasīs šos textus... Tad jau tā viņu atbildība, pieslieties taviem argumentiem vai maniem!

Man protams prieks, ka tu tik perfetki Sātanu pazīsti Es gan par šamo zinu tikai pašus bāzes elementus un nav man nekāda vēlme ar viņu iepazīties tuvāk! Bet tu šķiet experts!
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.12.30 15:35:21
Pie vārda:"Tavs priekšštats par to kas ir Sātans ir holivudas veidots preiksstats, ka tas ir kaut kāds ragains onkuls ar āža kāju kas čuxt visiem visādas nejēdzības ausīs!"
Nē,šos priekštatus ir iedersējuši cilvēces apziņā tieši kristieši.Līdzās vecam,sirmam,ar garu bārdu vīram.kas no kosmosa vai mākoņa gubas malas vēro cilvēkus.
Tas saucas,neprāts uz religiskās pārliecības bāzes.
Tā vien šķiet,ka abus tēlus,gan sātana gan dieva,ir izgudrojuši naidīgi noskaņoti antifemenisti.kas tik dziļi ienīst daiļo dzimumu,ka gan dievs,gan sātans,ir vīrišās dabas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:36:47
Nē,šos priekštatus ir iedersējuši cilvēces apziņā tieši kristieši.Līdzās vecam,sirmam,ar garu bārdu vīram.

Jāa... nu ko tur... ko Dievs apd... to citiem vairs nebūs apd..

Pret stulbumu pat Olimpa Dievi ir bezspēcīgi!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:40:34
Бог Элохим
Семитская мифология.
Элохим, Илу, Эл, ("сильный", "могучий", "бог", в древнесемитской мифологии верховное божество, демиург и первопредок. Илу — отец богов и людей, творец мироздания, ниспосылающий человеку потомство. Жил он "у источника Реки, у истока обоих Океанов", то есть в центре вселенной. Илу также являлся олицетворением плодоносящего начала, богом плодородия, которого именовали "быком". Его супругой и дочерью считалась мать богов Асират. Древние представляли себе Илу добрым, мудрым и милосердным старцем, длиннобородым, в длинных одеждах и высокой рогатой тиаре, восседающим на троне и принимающим жертвоприношения, а также в образе быка. В эллинистический период Илу отождествлялся с греческими Зевсом и Кроносам, реже — с Ураном.
http://godsbay.ru/orient/ilah.html
Sandis
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:42:59
Bārdainais dievs rullē
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:51:36
Sandis Bērns tu esi... kas pasakām tic...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.30 15:52:40
Sandis, a teici, ka Kristieši veidojuši šo priekšstatu A kristieši ta kurā gadsimtā uzrodās un vai tavuprāt šī enciklopēdija ir Kristiešu ražojums?

Ģēnijs tu mūsu!
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:53:11
Sandis
Bārdainais dievs rullē
Manuprāt noskuvies viņš tomēr ir simpātiskāks. Izskatās koptāks.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.30 16:02:51
kopš kura laika faraona ņemšanās ar Mozu bija publisks visas tautas teātris? Kāda tautai daļa gar to, kas notiek faraona templī?

Ē vai tad vardes tikai Faraona templī izpaudās?
Un vai tad tu domā, ka Faraons tā kaut kā maģiski `nelaida` tautu prom... iļi realizēja savu varu pa chain-of-command kas bij pati tauta! Jo ko nozīmē "nelaist" - tā ir publiska pavēle, ka neviens Izraēla vergs nav atlaižams brīvībā bet (kā lasām pie Mozus) ir jaūzliek vairāk darba, mazāk paikas un miega... To tak nedarīja pats Farons! Un vismazākais Ēģiptiešu plebejs, kam bij Izraēļa vergs, tam klausīja!

A vot kad nāca 10 Ēģiptes lixtas... manuprāt vismaz domājoši cilvēki varētu saskaitīt 2+2 pietam aceramies, ka mums ir runa par tautu, kas faraonu uzskata par pusdievu... tātad loģiski, ka šamā visai droši saprot, ka nelaimes no debesīm ir Dievu dusmas... itogo loģiski, ka Faraons kaut ko ne tā sastrādājis, ka pac Dievs savu kalpu - Faraonu - šitā diskreditē...

Pierādījums gulstās uz taviem pleciem, ka no tā kas notiek tauta neko nespēja izpīpēt un vispār tauta bij kaut kur hvz aizsūtīta trimdā, ka nefilmēja kas notiek!

Vot kurā brīdī tu to kā Latvijas pilsonis sapratīsi (pie nosacījuma, ka MI vienkārši nefunkcionē- tb iestājušies faraona laiki).
A es jau to uzreiz esmu sapratis vēl pirms tam, kad negāju par šiem durikiem balsot. Manas balss nav pār šito saemu!
Tik nu redzi... ne visi ir tik gudri!
UN tu vēl redzēsi cik stulba ir šī tauta, kad nākamajā saema savēlēs tos pašus purnus!

Tāpēc es ceru, ka varbūt mani Dievs pasargās no šitām lixtām... laigan arī... neesmu es gana darījis, lai no tā izbēgtu gan es gan mana tauta!
incognito
# Iesūtīts: 2008.12.30 16:09:49
Lasu, ko Mulderis uzrakstījis un saprotu - būtu tik bijis cilvēks, gan pants, ko viņam piešūt, atradīsies.
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 16:12:20
incognito
Lasu, ko Mulderis uzrakstījis un saprotu - būtu tik bijis cilvēks, gan pants, ko viņam piešūt, atradīsies.
Tas, ka jūs vēl joprojām esat uz brīvām kājām, nozīmē tikai to, ka mēs slikti strādājam (© milicija).
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.30 16:14:08
incognito, nu tieši tāpat kā ar jums... būtu tik Dievs, atradīsim ko šim piesiet... da ja visi striķi trūkst, arī "Pačemu bez šļapi" apsūdzība derēs!

A tu iedomājies, ka ateistiem pat rodās cieņa pret Muldera vervelēšanu, tad kādai jums būtu jābūt cieņai pret to, kurš Mulderu ir šitā samācījis ij uzkonstruējis? A?

Mani ta vēl tomēr var pārbraukt ar traktoru... a ko darīs, kad ar manu "Papuci" iesiet cīxtēties... zarna turēs? Ij man kabatā nav zibins ko pa dupu uzšaut kā labu argumentu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.30 16:29:10
a_masiks, nu ja..> Faraons pārbauda tautu pac savējos bērnus mušījot un kaitējot pats savai labklājībai! Toč domā tik neaptēsta tauta bij... Ja šie bij tādi muļķi, tad jo vēljovairāk nedaudz pārmācību tai vajadzēja

Fīča ir tāda, ka mēs te spriežam par spriedumu un soda izpildi bez pieejas visiem lietas materiāliem! Man ir aizdomas, ka drīxtēsi Dievam pajautāt šos lietas materiālus un tos izskaidrot... galu galā jums priekšā vesela mūžība kopā... Neizbēgt tev no šamās... lai arī tev ir naiva cerība ka tu izbeigsies, tad kad izbeigsies tavs smadzens! Vot būs tev pārsteigums, kad fimēsi bazaru a galviņa skapītī

Mana axioma ir - Dievs ir labs un taisnīgs... ja man tā nešķiet, tad es kaut ko nesaprotu, man pietrūxt infas, pietrūxt perspektīvas. Nu tavs funktieris ir... ja Dieva darbs šķiet dīvains, tad Dievs ir dīvains un nav tā vērts lai viņu pielūgtu!

Redz manā gadījumā labais un nemaldīgais ir Dievs. Tavā gadījumā labs un nemaldīgs tiec uzskatīts tu pats, līdz ar to tu uzskati ka tavi spriedumi un secinājumi no nepilnīgas infas par notikumiem par kuriem tu uzzini no textiem, kurus neuzskati ne tikai par autoritatīviem bet pat par vēsturiskiem, ir adekvāti un pietiekoši pilnīgi lai spriestu par to kāds ir Dievs!

Vai nejūti tajā visā personīgo lieluma māniju?

Uz to pašu arī -Jona- uzrāvās, kad es ar viņu nemetos vienā laivā nosodīt Trūmenu! Godīgi atzīstu - infas man maz, funktieris un perspektīva nepilnīga... kā es varu izvērtēt Trūmena lēmumus neesot Trūmens? Bet ir cilvēki kas no malas viss skaidrs... ij viņiem pat infu pilnu nevajag! Nu es nav tāds ģēnijs, tāpēc mani spriedumi vot tādi... nepilnīgi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 40493