atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Gara dāvanas
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.26 09:43:34
Šitāds jautājums!

Vai Gara dāvanu uzskaitījums Rakstos ir exkluzīvs, vai var runāt par daudzām, kuras nav explicitly uzskaitītas.
Šeit es nedomāju parastus talantus darīt garīgas lietas, bet tieši dāvanas ne no šīs pasaules.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.12 23:33:43

Pēt 1 3:15 Bet turiet Kungu Kristu svētu savās sirdīs, būdami arvien gatavi aizstāvēties pret ikvienu, kas vaicā par cerības pamatu jūsos.
Jņ 6:57 Itin kā Mani sūtījis dzīvais Tēvs, un Es esmu dzīvs Tēvā, tāpat arī tas, kas Mani bauda, būs dzīvs Manī.

Jņ 6:63 Gars dara dzīvu, miesa neder nenieka; vārdi, ko Es jums runāju, ir gars un dzīvība. 64 Bet ir kādi jūsu starpā, kas netic." Jo Jēzus no paša sākuma zināja, kas ir tie, kas netic, un kas ir tas, kas Viņu nodos. 65 Un Viņš sacīja: "Tāpēc Es jums esmu sacījis, ka neviens nevar nākt pie Manis, ja tas viņam nav Tēva dots."
Mūlder klauvē ,brāl ,un tev taps atvēts lūdz un tev taps dots izkāpt no Svētiem rakstiem un sajust dzīvo Dievu savās asinīs plūstam.Lai svētītas tavas lūgšanas caur mūsu kungu Jēzu Kristu.
Artos paldies par savu redzējumu .
Varbūt te kāds zin atbildi uz šo jautājumu Bībelē ? Būšu pateeicīgs.ja nevaram ar Bībeles textiem viens otru stiprināt tad varbūt savus subjektīvos viedokļus nekaisīt. Lūdzu stiprinājumu no Bībeles.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 00:25:08
Paldies es jau atradu.Par garu atpazīšanu ir rakstīts Jāņa 1. vēstule
4. nodaļa.
Lai Dieva svētā gara atklāsmes caur Jēzu Kristu mūsu kungu par šo rakstu vietu.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 07:13:33

Artos Komunikācija ar gariem(bezmiesas radībām) mums ir noliegta.
Kā tad ir ar Svēto garu ?
Lk 11:13 Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs no debesīm dos Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?"
Gara izpausme 1Kor 12:3 Tādēļ es jums saku: neviens, kas runā Dieva Garā, neteiks: nolādēts lai ir Jēzus, - un neviens nevar teikt:Kungs ir Jēzus, - kā vien Svētajā Garā . 4 Ir dažādas dāvanas, bet viens pats Gars; 5 ir dažādas kalpošanas, bet viens pats Kungs; 6 ir dažādi spēki, bet viens pats Dievs, kas dod visas spējas visiem. 7 Bet ikvienam ir dota Gara izpausme , lai nestu svētību.
tātad uz to ka Jēzus Kristus ir Dievs.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 08:52:29
Artos[/b ]tātad uz to ka Jēzus Kristus ir Dievs -tavs texts.
neuztveru kontekstu.
Ko tad pateiksi par lūgšanu garā un patiesībā.Tad vēl Jņ.7:37 Beidzamajā, lielajā svētku dienā Jēzus uzstājās un sauca: "Ja kam slāpst, tas lai nāk pie Manis un dzer! 38 Kas Man tic, kā rakstos sacīts, no viņa miesas plūdīs dzīva ūdens straumes." 39 To Viņš sacīja par Garu, ko vēlāk dabūja tie, kas Viņam ticēja; jo vēl nebija Gara, tāpēc ka Jēzus vēl nebija iegājis skaidrībā.
Jņ.atkl 19:10......... . Pielūdz Dievu!" Proti, Jēzus liecība ir praviešu gars.
Gal.4:6 Bet, ka jūs esat bērni, to ir Dievs apliecinājis, sūtīdams Sava Dēla Garu jūsu sirdīs, kas sauc: Aba, Tēvs!

Svētīgu laiku pavadītu Dieva žēlastībā.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 09:43:43
nu neko nevar darīt ka cilvēki mēs mēdzam būt galeji.Kur tu saskati komunikāciju.Es liecināju Muldera tēmai.ja pašam nav pieskāries dzīvais dievs pagaidi vai klauvē,tad atvērs un lūdz.
Klau ,man tāds jautājums tev radās,vai tu atdzīsti ka Jēzus Kristus ir Dieva dēls kurš miesā staigājis pa zemes virsu ?
varbūt jūs atdzīstat tik divvienīgo Dievu-Tēvu un Dēlu.Klau manā Bībelē ir pausta par Svēto trīsvienīgo Dievu -Dievu Tēvu,Dievu dēlu un Svēto garu.Nekompostierē labi.
Kā izprotam šo lietu Lūk 3:16 tad Jānis visiem atbildēdams sacīja: "Es kristīju jūs ar ūdeni, bet pēc manis nāks viens spēcīgāks, nekā es esmu, kam es neesmu cienīgs atraisīt kurpju siksnas. Tas jūs kristīs ar Svēto Garu un uguni.
Ko tad varat pateikt par cilvēkiem kuriem Jēzus Krista rētas ir rokās un kuras dažkārt asiņo-kāda gara tad tās ir dotas ?
Izbeidzam ja šīs neauglīgās sarunas Dieva Miers lai ir uz tevi un mani un lai viņš mums piedod ko nesaprotam.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.13 10:15:15
rainars, bet mees jau nenoliedzam Svēto Garu... tas ko mēs sakām, ka emocijas un skudriņas pār muguru nav Svētā Gara brends pēc kā šamo atpazīst... skudriņas un multenes un emocijas var arī no ķīmijas dabūt, tad ko tā kļūst par Garu?
Cilvēkam IR tendence sevi piemānīt un tā teikt "uzkurināt" emocijas, jo viņam nepietiek ar Dieva Vārdu lai ticētu, viņam vajag zīmes, brīnumus, sajūtas, vīzijas, stigmas, dziedināšanas miesīgas, exorcisma seansus etc. etc. etc. to visu vajag lai ticētu... un arī... tic tikai tikmēr kāmēr šīs zīmes ir... bet ar Jonas zīmi viņiem nepietiek!

Un šeit es nesaku ka tu esi šāds emociju meklētājs, bet tik bieži no harizmātiem tieši to dzird, ka nekas cic neatliek kā vien domāt... ka viņu ticības pamats nav Dieva apsolījumi Dieva Vārdā, bet visas šīs zīmes... Un ko tad, ja zīmes izbeidzās? Tad mirst arī harizmāta ticība... laigan nemirst... harizmāts neapzināti uzkurinās sevī šīs "Gara Sajūtas" un vālēs tālāk... apkārt jau sen viss izkaltis tuxnesis, bet šis tēlo no sevis Gara avotu, jo viņa ticība pieķerās zīmēm un emocijām, kuras spēj arī Velns, nākdams kā gaismas enģelis, radīt!
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 17:57:14
Mulderstās visas līdzejošas zīmes ,vai ne tā.To jau iekārtojis Dievs.man domāt liec mieru harizmātiem,viņi tak ar ir māsas un brāļi Kristū.Nav ar ģeogrāfiskais stāvoklis ,svarīgs ir cilvēks kurš laiž sevī Jēzus gaismu spīdēt un nožēlo savus grēkus.
Artosko tieši gribi dzirdēt.Apmeklēju dažādas baznīcas un konfesiju sapūlces.Svarīgākais ir apzināties ka Kristus ir mūsu Glābējs un Kungs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.13 17:59:31
rainars, vai tu esi pestīts tagad?
Kasis
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:36:33
Sveiks, Mulder!
Atkal vispārinam, ja?
Nu nav tā, ka visi harizmāti balstās uz emocijām, nav!
Harizmātiskie kristieši savā ticībā balstās uz Bībeli, kas ir nepārejoša, un ikdienas dzīvē meklē Dieva klātbūtni, kas vienu brīdi ir sajūtama otru nē.
Taču tās nav subjektīvas emocijas, par ko es esmu vairākas reizes pārliecinājies, kad esmu aizlūdzis par neticīgiem cilvēkiem(nerunāsim par ticīgiem, jo tur noteikti var sekot arguments par hipnozi ), kad šie cilvēki pēc aizlūgšanas apliecina, ka ir sajutuši to pašu Dieva klātbūtni, ko es un arī pēc viņu izskata to var novērot.
Uz sajūtām balstās parasti vai nu dīvainīši(kuri ir katrā draudzē, kur ir mīlestība(nedzīs taču viņus prom), tikai diemžēl aktīvajās harizmātu draudzēs dīvainīši arī parasti ir aktīvī), vai arī jauni kristieši, kas agri vai vēlu nāk pie prāta un balstās uz nesatricināmo Dieva Vārdu.
Un nevajag lūdzu spriest par visiem harizmātiskajiem kristiešiem pamatojoties uz novērojumiem par nelielu ne to labāko viņu daļu.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:38:27
Vēl tieku pestīts ,bet iet uz labo pusi ar Dievpalīgu un varu teikt moderni:"Ar Jēzu ir pa smuko ! "
Kā tev pašam ,brāl Muldersar pestīšanu ?
Kasis
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:41:59
Nu jā, nevajadzēja man to nemaz iesākt. Šitādu reakciju jau varēja sagaidīt. Sorry, Ctulhu, ja nesaņemšu no Dieva norādījumu, ka man par Tevi jāaizlūdz, nelūgšu, jo te ož "tev nebūs savu Dievu kārdināt" un es negribu riskēt.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:45:17
Brāļi vai neliekas ka mēs te zaimojam ?
Ap.2:38 Bet Pēteris tiem atbildēja: "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu. 39 Jo šis solījums dots jums un jūsu bērniem un visiem, kas vēl ir tālu, ko Tas Kungs, mūsu Dievs, pieaicinās."
Gal 4:6 Bet, ka jūs esat bērni, to ir Dievs apliecinājis, sūtīdams Sava Dēla Garu jūsu sirdīs, kas sauc: Aba, Tēvs!
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:49:30
1.Jņ.1:7 Bet, ja mēs dzīvojam gaismā, kā Viņš ir gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā un Viņa Dēla Jēzus asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem. 8 Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos. 9 Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības. 10 Ja sakām, ka neesam grēkojuši, tad darām Viņu par meli, un Viņa vārdi nemājo mūsos.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:50:50
Pirmkristieši tā uzrunājuši mūsu Debesu Tēvu.
Kasis
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:53:43
Nepareizi izteicos. Es nedomāju, ka man vajag īpašu pavēli par Tevi aizlūgt, es domāju, bez īpaša norādījuma es neiesaistīšos eksperimentā. Jo tad, kad pieminēju par cilvēkiem, par kuriem aizlūdzu, es domāju situācijas, kad es aizlūdzu par cilvēkiem, kuriem es biju sludinājis evaņģēliju un tas, vai viņi sajutīs vai nesajutīs Dieva klātbūtni izšķirs, vai viņi nožēlos grēkus un pieņems Jēzu kā Kungu, kas ir pietiekoši nopietns iemesls, lai riskētu. A Tu runā pa eksperimentu, kas apmierinās tikai tavu ziņkāri, kas nav pietiekoši nopietns iemesls. Lai mēs, grēcīgie cilvēki, varētu pārdzīvot svētā Dieva klātbūtni, Jēzum vajadzēja paņemt visu cilvēku grēkus un izciest sodu par tiem. Pārāk nopietnas lietas, lai ar tām eksperimentētu.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:53:54
CtulhuRedz tā ir mana atdziņa lietot Bībeles tekstus mūsu atmodai.
Kasis
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:55:21
Aba, nozīmē mīļvārdu "tēti".
Kasis
# Iesūtīts: 2008.03.13 18:58:34
Tu eksperimintētu ar savu dēlu, vai viņš aizies bojā nokrītot no 8 stāva vai nē?
Kasis
# Iesūtīts: 2008.03.13 19:02:26
Nu labi, slikts piemērs. Piemēram, Tu un tavs dēls ir cietis katastrofā, no kuras tikai ar šausmīgām ciešanām esat izglābies. Vai Tu dalīsies ar šīm atmiņam ar cilvēku, kas par to tikai paņirgāsies? Skat. iepriekšējo komentu, par maksu, ko Jēzus samaksāja lai mēs varētu pārdzīvot Dieva klātbūtni.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.13 19:15:37
Kungs, apžēlojies !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 26531