atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:44:57
kāpēc viņš to laicīgi neizdarīja (kamēr bija maz cilvēku), lai izvairītos no vispasaules ļaunuma?

Kaada shkjirba cik cilveeku inficeejas ar "Velnu", ja shamais tiek nodots no vecaakiem uz beerniem?

Tev vai nu jaaizniicina visi inficeetie, kas noziimeetu, visa cilveece... vai jaaljauj vairoties, un jaaveic shii smalkaa "nakljeiku izgrieshanas operaacija" veelaak, kad cilveeki ir nobriedushi un gatavi no Velna atteikties...

Ne par velti Kristus teica, kas grib sekot man, tam ir jaatsakaas no sevis... Konverteeshanaas Kristietiibaa burtiski ir sava veca ES nogalinaashana, un jaunaa ES - Kristus, pienjemshana... luuk un tad Dievs var norobezhot Velna dabu no Kristus dabas, un tur kur ir tavs ES, tur kur ir tava identitaate, tur arii esi tu!

Tas taapat kaa karaa... Nevar uzmest bumbu pretinieka pilseetaam... Pareizi buutu, no pilseetaam izvest labos cilveekus, kas pretinieka politiku neatbalsta, un tikai tad uzmest bumbu...

Aceries Rakstos ir arii liidziiba par kvieshiem un nezaali... Tur ir preciizi shii visa argumentaacija paraadaas... she tev shii rakstu vieta:

Mateja 13:
24 Vēl citu līdzību Viņš tiem sacīja: "Debesu valstība ir līdzīga cilvēkam, kas labu sēklu sēja savā tīrumā.
25 Bet, ļaudīm guļot, nāca viņa ienaidnieks un iesēja nezāli kviešu starpā, un aizgāja.
26 Un, kad labība auga un metās vārpās, tad parādījās arī nezāle.
27 Tad nama tēva kalpi, pie tā piegājuši, sacīja: kungs, vai tu neesi labu sēklu sējis savā tīrumā? No kurienes tad radusies nezāle?
28 Un viņš tiem sacīja: to ienaidnieks darījis. - Tad kalpi tam sacīja: vai gribi, ka mēs ejam to izravēt?
29 Bet viņš sacīja: nē, ka jūs, nezāli ravēdami, neizplūcat reizē arī kviešus.
30 Lai aug abi kopā līdz pļaujamam laikam; un pļaujamā laikā es sacīšu pļāvējiem: salasiet papriekš nezāli un sasieniet to kūlīšos, lai to sadedzina; bet kviešus sakrājiet manā šķūnī."
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:45:53
incognito
references (atmiņas) ir viens, bet aktīvs mentāls faktors, kas ir pastāvīgi klātesošs, ir kas cits, vai tad ne?
a kāda starpība? Atmiņas nav aktīvs mentāls faktors???
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:47:04
masiks [212.93.96.2]
Nē.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:47:21
a kāda starpība? Atmiņas nav aktīvs mentāls faktors??

Nee viens ir churaat bixees, pavisam kas cic acereeties kaa beerniibaa tu churaaji bixees! Atshkjiriiba mitruma koeficientaa uz vienu bixes kvadraatcentimetru!
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:48:38
Jošs Mulders
Konverteeshanaas Kristietiibaa burtiski ir sava veca ES nogalinaashana, un jaunaa ES - Kristus, pienjemshana...

Vai Tu, lūdzu, varētu pastāstīt sīkāk kā vecā Muldera nogalināšana izpaudās? Citādi man tā vien šķiet, ka tu drusku fleitē...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:49:15
masiks, neviens mums neatnjems muusu atminjas - arii par muusu greekiem - notiksies tas, ko manupraat tieshi tev vajadzeetu labi paziit, notiek attiexmes mainja pret savu greeku... un tad jau cilveeks katrs pats var izlemt vai taas ljaunaas atminjas izniicinaat, vai patureet kaa paatagu sev acu priekshaa... Es, protams, nezinu kaa buus... bet labpraat tiktu valjaa no visiem saviem greekiem un pat atminjaam par shiem greekiem... ja Dievs dos!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:50:10
Ctulhu
Pag, uz zemi cilveekus izmeta tikai tad, kad bojaatais lucis bij vinjus arii sabojaajis.

Nope. Pārvaldīt Zemi Dievs vēlēja kautkad tad, kad cilvēks zvēriem vārdus deva. Uz zemi viņu neizsūtīja, viņu izdzina no jaukās zemes vietiņas -paradīzes. tā patālāk no mūžīgās dzīvība koka.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:50:13
Jošs Mulders

tad sanāk, ka zīdaiņu miršanas gadījumā Dievs pats to nezāli sasien kūlīšos?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:51:18
Jošs Mulders
Nee viens ir churaat bixees, pavisam kas cic acereeties kaa beerniibaa tu churaaji bixees! Atshkjiriiba mitruma koeficientaa uz vienu bixes kvadraatcentimetru!
A kas? Vienā gadījumā ir patīkami un labi, otrā - nē?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:51:39
Vai Tu, lūdzu, varētu pastāstīt sīkāk kā vecā Muldera nogalināšana izpaudās? Citādi man tā vien šķiet, ka tu drusku fleitē...

Tieshi tajaa... ka mana identitaate vairs nesaistaaas ar manu greeku... Man var atnjemt visus manas ljaunaas privichkas, greeciigaas noslieces etc... un es nejutiishos zaudeejis dalju no sevis... tas neesmu ES, bet kaut kaada gangreena, neluugta un negribeeta, manos locekljos... pret kuru es nu ciinos cik varu, bet kaameer taa nav pilniibaa izniicinaata, tai tomeer ir ietekme uz mani...d a kaut vai roka niez, un ir jaakasaas... (kaut kaa taa)

Bij laix, kad savu lepniibu un neiecietiibu pret Kristietiibu un Religjijaam vispaar es uzskatiiju par baigo savu gudriibu un brendu, es biju gatavs no daudz kaa atteikties, bet savu ateismu gribeeju nest kaa karogu... Tagad... ja no shii karoga man ir kaadas ljerpatas palikushaas ap vidukli, labpraat raushu taas nost... kaut arii mans kauns tad atklaatos...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.30 12:51:56
Risinaajums: aizvaakt velnu, pirms saak taisiit cilveekus.

Par ko?

Peec Muldera izniicinaat nevar.

Es lietoju kristiigo naaves izpratni - taatad norobezhot! Bet shkjiet tu saproti pareizi taapat!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:52:02
Jošs Mulders
Velns ir Gars, tas ir kā vēzis, kas ietiecas cilvēku dvēselēs... Jebkurš šāviens pa Velnu trāpīs šajās dvēselēs... Iznīcināt Velnu nozīmētu arī iznīcināt tos cilvēkus, kas kaut nedaudz ir saskarsmē ar Velna darbiem... tātad grēku!
Nu tu Velnu pārdefinēji no reālas būtnes, indivīda, personības uz cilvēka psihes daļu. Palika abstrakts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:53:27
Nu tu Velnu pārdefinēji no reālas būtnes, indivīda, personības uz cilvēka psihes daļu. Palika abstrakts.

Nee... es paraadu kaa GARS, kas ir Velns, izpauzhas cilveeku fizikaalaja plaaxnee... pietam, njem veeraa, ka atbildeeju es piicham, taatad centos cik vien iespeejams pietuvoties vinjam eeratam koncepcijaam, nepazaudeejot galveno buutiibu - taapeec nepiesienies!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:53:48
Ctulhu
Tas ir kaa - maaciibu process beidzies? Viss, cauri, attiistiibas beigas? Stagnacija?
Nē, tikai viens posms beidzies, tālāk seko nākamie posmi.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:54:24
EzītisMiglā
. Palika abstrakts.
A viš vienmēr tāds ir bijis. Tas tikai ponta pēc viņu antropomorfē, vizualizē, lai pavisam prastiem keksiem kaukas pielektu....
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:56:14
masiks [212.93.96.2]
lai pavisam prastiem keksiem kaukas pielektu

paldies
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:56:17
Jošs Mulders
Ā, apmēram kļūst skaidrs. Paldies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:56:56
tad sanāk, ka zīdaiņu miršanas gadījumā Dievs pats to nezāli sasien kūlīšos?

Dieva darbiiba attieciibaa pret sho nezaali manupraat stipri paarspeej muusu personiigo "izteeli", un Dieva zheelastiibas robezhas ir daudz plashaakas un neaptveramaakas nekaa pat vistolerantaakie Kristieshi speej iedomaaties... un tai pat laikaa, Dievs ir absoluuti nesavietojams ar greeku jebkuraa taa izpratnee...
Taakaa... droshi vien pareizaakaa atbilde buutu, es nezinu KAA Dievs muus atindee visaas detaljaas, tas kas man ir, ir Dieva pasha demonstreetaa attiexme pret greeku, cilveekiem un tai skaitaa arii ziidainjiem un beerniem... un es driizaak buushu drosshs par ziidainja muuzhiigaas sveetlaimes garantijaam, nekaa par viena otra dedziiga "kristiesha" likteni... jo Kristus neatstaaj vietu shaubaam par savu attiexmi pret maziem beerninjiem!

Saproti, taa kaa Kristus ir muusu greeku izpirceejs, vinjsh ir tagadeejaais tiesnesis... vinjsh Valda un tiesaa... saskanjaa ar saviem ieskatiem... attiexmee pret beerniem tas ir viennoziimiigs - attaisnot - verdikts!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 12:58:51
Jošs Mulders
es paraadu kaa GARS, kas ir Velns, izpauzhas cilveeku fizikaalaja plaaxnee...
Nu tad noņem viņu nost. Kas mainās? Kāpēc cilvēkiem jāmirst?
Velns viņus vairs neuztur ar savu enerģiju?
Kas, cilvēki nevar būt ļauni paši par sevi, bez Velna?
Vot, iesēdināja bandas vadoni ļoti ļauno pieaugušo, ģeniālo Billu, palika pāri tikai bērni, kas bij viņa bandā. Kāpēc tagad bērniem jāmirst? Drīzāk, viņiem parādās vairāk izredžu kļūt par godīgiem cilvēkiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:00:15
A viš vienmēr tāds ir bijis. Tas tikai ponta pēc viņu antropomorfē, vizualizē, lai pavisam prastiem keksiem kaukas pielektu...

Principaa jaa... jo lai iedotu Garu cilveekam... vinjsh ir jaaieteerpj cilveekam saprotamaa "formaa".

Dievs pats personiigi ieteerpaas cilveeka Miesaa Un taadeejaadi mees vinju varam sanjemt caur shiis miesas manifestaaciju - shodien tas buutu Kristiibas un Vakareediens!

Taapeec izteeloties Kristu ir kudii vieglaak kaa izpluudushu amorfu Garu - Velnu!

Man patiik domaat par Garu (un vispaar demoniem, engjeljiem) kaa par "Ideju", kas ir autonoma SB... ateistiem tuvs un saprotams vareetu buut taads maaxliigs termins kaa "dziivs autonoms no cilveekiem neatkariigs egregors" (zinu zinu, ka skan jociigi - prosto arii manai izteelei un izteiksmei ir robezha)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 26524