atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:01:01
1) Pašu Velnu izmetam ārā, izolējam, lai viņš te netiek nekur klāt
2) IBI aizvietojam ar Dievu, tā, ka cilvēks pat to nepamana - Dievs labi prot maskēties.


A ko dariit ar pashaa cilveekaa esosho ljaunumu, kas ir imprinteets no Velna? Tev naaktos arii cilveekaa izdzeest teixim baudu, kas rodaas paarkaapjot lauliibu (tiem, kam tas sagaadaa baudu)... Jeb vareniibas sajuutu slepkavam... jeb bagaatiibas prieku zaglim! Tu neredzi, ka Velna "izdzeeshana" greeciniekam, noziimee, atnjemt to, kas vinjsh ir peec buutibas!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:01:25
kad cilvēks iemantoja grēcīgo dabu, sagrēkojot, faktiski no tā izrietēja automātisks dumpīgums pret Dievu. Tāpēc tie, kas nepazīst Dievu un nav piedzimuši no augšienes pēc noklusējuma skaitās velna bērni, jo viņos ir ši daba ( ne obligāti velns pats caur savu ļuano garu, lai gan tas ari ir iespejams)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:01:41
tie daži cilvēki uz šķirsta tomēr nebija bez grēka?

Nu tak... Noa pac kaa nokaapa no kugja, taa nodzera jeegu un tika pasha deela piesmiets...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:02:30
Ap. d. 26:18 atvērt viņu acis, lai tie atgriežas no tumsas gaismā, no sātana varas pie Dieva, un ticībā uz Mani dabū grēku piedošanu un mantojumu svēto pulkā.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:03:01
Kol. 1:13 Viņš mūs ir izrāvis no tumsības varas un pārcēlis Sava mīļā Dēla valstībā,
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:03:20
Ef. 2:2 kuros reiz dzīvojāt, pakļauti šīs pasaules varas nesējam, gaisa valsts valdniekam, garam, kas vēl tagad darbojas nepaklausības bērnos.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:03:21
Jošs Mulders
Dievs kļūdījās izglābdams ne tos cilvēkus? gan jau, ka pirms plūdiem bija arī šķīstāki eksemplāri par šiem neliešiem
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:03:51
Jošs Mulders

Un GodNet NAV savietojamas ar SkyNet interfeisos! Ja buutu, tad nafig mainiit? Tad jau tie ir viens un tas pats
Interfeiss ir tādi kā vadi, komunikācijas protokols. Telefons.
Mainās tas, kas pa to telefonu atbild.
A tu saki, viens un tas pats!

daudziem cilveekiem vinju kernelis darbojas uz SkyNet baazes
A Dievam problēmas to emulēt?
Un ko nozīmē "uz bāzes"? Tipa, BIOSa izsaukumi? Nomaini BIOS un atstāj to pašu interfeisu, tb. pārtraukumus. Kods apakšā būs cits.

Ir situācija, kad SkyNet ļauni, pret cilvēka gribu, kontrolē cilvēku. Kāpēc nevar nomainīt viņu pret GodNet, kas pret cilvēka gribu neiet, bet tikai lielākoties vēro?

Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:03:56
Šīe panti apliecina velna darbību caur "veco"cilvēku, kas nav piedzimis no augšienes. Tas notiek pēc noklusējuma.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:05:38

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?

Taču uz šo jautājumu atbildēt es nemāku, kā vien to ko jau teicu. ir nosprausts datums un ojteiktā laikā tam ir jānotiek, bet kāpēc es to nezinu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:06:51
Interfeiss ir tādi kā vadi, komunikācijas protokols. Telefons.
Mainās tas, kas pa to telefonu atbild.
A tu saki, viens un tas pats!


Ne vienmeer... tas ir "kaa buutu jaabuut", bet tieshi interfeisi expozee pashas sisteemas dizainu un taa funkcionalitaati un meerkji! SkyNet un GodNet atshkjiras interfeisos! Taas ir divas dazhaadas sisteemas! Kaa Linux un Windows!

Un jaa... cik reizes esmu teicis, Dievs neemulee greeku, neakceptee greeku un nesponsoree greeku, taapeec Dievs nemeegjina maskeeties par Velnu, tieshi otraadi... Velns meegjina emuleet Dieva interfeisu, un tieshi taapeec speej pievilt cilveeku, kura origjinaalais dizains bij domaats Dieva interfeisam!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.30 15:07:32
Dievs kļūdījās izglābdams ne tos cilvēkus? gan jau, ka pirms plūdiem bija arī šķīstāki eksemplāri par šiem neliešiem

Kaareiz nebija... kas veelreiz apliecina cik beediigaa staavoklii toreiz Zeme bij! Aarsteeshanas metode noraada uz slimiibas dziljumu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:08:18
Jošs Mulders
A ko dariit ar pashaa cilveekaa esosho ljaunumu, kas ir imprinteets no Velna?
Tas lai paliek. Bet tas ir viņa paša ļaunums.

Tev naaktos arii cilveekaa izdzeest teixim baudu, kas rodaas paarkaapjot lauliibu
Nē, izdzēš taču tikai to IBI, kas cilvēku mudina pārkāpt laulību.

Tu neredzi, ka Velna "izdzeeshana" greeciniekam, noziimee, atnjemt to, kas vinjsh ir peec buutibas!
Nē, nav tas pats! Ir paša cilvēka domas, tipa - procesi, un ir svešie procesi - vīrusi, kas tos baro un visādi atbalsta. Tad nu vajag tikai tiem svešajiem nomainīt kodolu.

Tas viss - par "Velnu nevar iznīcināt". Var! Ļoti labi var nodalīt, kur Velna, bet kur paša cilvēka procesi griežās! Un tad tos Velna procesus aizstāj ar Dieva, bet čaula, interfeiss paliek tāds pats.

EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.30 15:12:09
Jošs Mulders
Taas ir divas dazhaadas sisteemas! Kaa Linux un Windows!
A problēmas Dievam ar emulāciju? Kādas tieši? Kas trūkst?

tieshi otraadi... Velns meegjina emuleet Dieva interfeisu,
Nu bet tad jau tieši labāk! Tikai jāatjauno tas, kas jau bija!

cik reizes esmu teicis, Dievs neemulee greeku
Bet viņš jau arī neemulēs. Padomus griezt vecenītes viņš nedos un neiemetīs ik pa brīdim ļaunas domas cilvēka galvā, kā to tagad dara SkyNet.

Sākumā bija: SkyNet ar saviem ļaunajiem procesiem - pamatā jau iedvest cilvēkam visādas nepareizas domas.
Tagad būs: GodNet, vairāk neitrāls vērotājs.

KUR problēma, kāpēc nevar likvidēt Velnu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:13:46
Svētais
tad tu saki, ka Sātanam nav varas pār tevi? Tb - esi bezgrēcīgs? Un lai kā Sātans gribētu, tu nekad nenokļūsi viņa varā?
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:31:08
masiks [212.93.96.2]
viņš ir svētais
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:33:41
EM, nu lūk... Kristībā tu saņem šo interfeisu maiņu!
Tā kā saprotu, ka pēc 3 mēnešiem būsi izgājis iesvētes mācību un būsi mūsējais?
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:39:30
Jošs Mulders
pēc 3 mēnešiem būsi izgājis iesvētes mācību un būsi mūsējais?

3 mēneši ir kritērijs? es esmu izgājis un kristīts+iesvētīts. tad esmu jūsējais?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:39:35
Jošs Mulders
Velc Ezīti iekšā ērkšķainajā grēka ceļā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:44:38
Jošs Mulders
EM, nu lūk... Kristībā tu saņem šo interfeisu maiņu!
Tas tiek apzināti darīts.

Tēma ir cita - kāpēc nevar iznīcināt Velnu?
Viss, kas jāizdara, ir jāizolē Velns, un jānomaina visur visi SkyNeti ar GodNetiem, kuri strādā neitrālā režīmā. Vairāk nekas nav jādara.
Kur te kādi Velna saaugumi kopā ar cilvēku, kuru dēļ nevar Velnu iznīcināt??
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 33120