atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūgšanu piepildījums
Balss
Iesūtīts: 2008.12.01 11:14:01
Nesen, kad degvielas cenas visā pasaulē cēlās kā termometra stabiņš un uzkurbulēja ekonomisko krīzi, ASV kādas kristiešu grupas paziņoja, ka lūgs Dievu par degvielas cenu krišanos. Ja pareizi atceros, darīja to pat publiski, ar plakātiem.

Viņus, protams, visi gudrie izsmēja. Un kā? Ko tagad saka mūsu ateisti? Kārtējā sagadīšanās? Kad tūktoškārt pierādās, ka lūgšanās izteiktās vajadzības tiek apmierinātas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:52:46
S.R... Poņal...ņe durak
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:54:21
Es tik nesaprotu, kur sajaa scenaarijaa kkaadas `luugsanas` vajadziigas?

Redz... ar lūgšanu tu parādi, ka tev vajag to un to, ka tu lūdz par to un to. Lūgšana ļoti labi parāda pirmkārt jau tev pašam savu iekšējo stāvokli. Un pareizi pedagoģiski orientēts Dievs a) Nedos tev pat vajadzīgu lietu, bez kā var iztikt, ja tu to nelūdz b) Nedos tev nevajadzīgus niekus, ja tie var tev kaitēt b) Dos tev vajadzīgu lietu, ja tu to lūdz, jo tātad esi sapratis, ka to vajag un tā ir derīga d) Pedagoģiskos nolūkos var iedot ko kaitīgu, lai tu saprastu, ka tas, ko tu lūdz ir kaitīgi!

Tb notiek sinhronizācija starp to ko tu lūdz un ko tev vajag, Dievs savā ziņā sanāk kā feedback sistēma, kalibrācija notiek...
Nav jēga tev dot lietas, kas it kā vajadzīgas, bet kuras tu pats uzskati ka tās tev nevajag... redz a_masiks, uzskata, ka viņš gana gudrs ir... tātad dot gudrību a_masikam būtu lieka dāvanu izmešana! Nu tā kaut kā! A vot kad tev pielec kas patiešām ir vajadzīgs un derīgs un to lūdz, tad to arī dabon!

Mani 2 kapeiki!
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:54:28
CtulhuAizej uz bēnudārzu un pavēro
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 15:03:42
Aga, tik te viens diic par benziina cenaam, otrs par citaam vajadziibaam...

Nuja... un skolotājs no augšas uzreiz labi redz, kuri bēbji par lietu runā un saprot kas IR vajadzīgs objektīvi, bet kuri vēl iesprūduši lokālā gribulīša statusā un dīc tikai par savu lokālo komplexitāti!

Toč kā tu saki - sistēmas elementi, kas redz kā pareizi palielināt sistēmas komplexitāti ir tieši tie node-pointi kuros vajag investēt enerģiju un izmantot - lai tiešām tā komplexitāte palielinātos! Jo galu galā pašas sistēmas stabilitāte ir uz šiem sistēm-nodēm, līdz ar to, neies tač dot vajadzīgu lietu nodei, kas neapzinās šīs lietas jēgu un nopietnību, jo tieši tas var sistēmu apdraudēt un komplexitāti samazināt!
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 15:08:06
CtulhuMan tāds jautājums...vai Tev bērni ir?
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 15:12:20
CtulhuLaikam jau nav...tad tu saprastu ka bērniem ar vecākiem ir vajadzīgs kontakts...pat ja vecāki zin kas bērnam ir vajadzīgs
vilks
# Iesūtīts: 2008.12.01 15:16:14
Ctulhu
Tikai ja kontaksts starp 2SB sastaav no vajadziibu deklareesanas un tio apmierinaasanas/neapmierinaasanas, tad tas taads visai nozeelojams kontakts.

Kristieši saka tāpat
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 15:20:37
Ctulhunū vecīt, kur teikts, ka visas vajadzības tiek apmierinātas... Tāpē es spriežu, ka tev nav bērni...šamiem diezgan bieži uznāk tāds periods(dīkšanas)...tik labi vecāki ne vienmēr tās apmierina...dažkārt vienkārši samīļoun noglauda galviņu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 15:21:43
Abet tie, kas redz ko vajag un tikai luudz, ir defektiivi papusei. Tiem aktivitaates pietruukst.

Nuja!

A tie, kas nelūdz un tikai dara, nekad neuzzina, vai dara pa tēmu, jeb dikti cītīgi rok, tikai nevienam nevajadzīgu grāvi! Tad kad šis ir noracies melnu muti un izdomā, ka tagad vajag pieprasīt algu, tad brīnās, ka viņam ne tikai nesamaxā, bet vēl pa kaklu saliek, ka pārracis futbola laukumu pa diognāli ar exkavatoru!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.01 20:37:53
kaut kur bija rakstīts-un visu , ko lūgsiet, ticiet, ka jums tas notiks, un būs jums...
incognito
# Iesūtīts: 2008.12.02 07:20:08
Eksperimentu ar lūgšanām labāk veikt kontrolējamos apstākļos, t.i. - izvēlēties fenomenu, kas bez šīm lūgšanām noteikti nebūtu noticis.
Es reiz aicināju Mulderu, kā aizrautīgu kristieti, nodemonstrēt kristīgās ticības spēku un likt kādai kāpai iebērties jūrā (sk. Marks, 11:23). Mulders teica, ka tur esot loģiska kļūda, tipiska ateistiem, ko viņš neuzrādīšot, bet kas pašam esot jāatrod, un vairāk par šo piedāvājumu neizteicās.
Varbūt tu, Balss, būtu ar mieru piedalīties šādā eksperimentā?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.02 09:11:10
Ej bekot!
Ir rakstīts: Tev nebūs Dievu, savu Kungu, kārdināt!
Ja man nezin kāpēc ĻOTI vajadzētu, lai kāpa ieberas jūrā, es varbūt pat uzdrošinātos to lūgt. Lai gan nē - es atļautu Dievam pašam izvēlēties metodi, KĀ atrisināt man vajadzīgo lietu.
incognito
# Iesūtīts: 2008.12.02 16:00:07
Balss
Žēl gan.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.02 20:50:33
protams, Dievs jau nav nekāds oficiants un neizpildīs katru mūs iegribu. Bet kad atceros no cik daudzām lietām Viņš mani ir izpestījis...Varētu vēl vienu psalmu grāmatu par to uzrakstīt, kaut arī neeesmu tik daiļrunīgs kā Dāvids
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 00:51:45
LittleWonder
Nu lūk, bet mūsu ateistiem nepietiek ne ar oriģinālajiem psalmiem, ne ar mūsu liecībām. Viņiem tas viss - sagadīšanās, wishful thinking, placebo, u.t.t.
Mūsu darbs pie viņiem ir darīts diezgan. Ja pašiem pienāks tas brīdis atsaukties Dievam, tad būs. Mēs neesam Sv.Gars, kas spēj pārliecināt.

Starp citu, ja tev interesē kas vairāk - šodien biju uz Rubeņa jaunās grāmatas Kristīgā meditācija atvēršanu. TAS ir kaut kas interesants, kas var pavērt jaunu perspektīvu tavās attiecībās ar Dievu.
incognito
# Iesūtīts: 2008.12.03 09:25:42
Balss
mūsu ateistiem nepietiek ne ar oriģinālajiem psalmiem, ne ar mūsu liecībām...mūsu darbs pie viņiem ir darīts diezgan

Nu bļāviens, šīs atrunas - esam jau diezgan darījušas, pārējo lai dara Svētais Gars - arī ir wishful thinking paraugs. Turpretīm Pestītājs ir pavēlējis:
"Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai.
Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.
Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,
tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli."

Mēs tikai lūdzam šīs zīmes nodemonstrēt kontrolējamos apstākļos. Vai tas ir tik daudz prasīts priekš VBNB glābšanas?
Aldimaa
# Iesūtīts: 2008.12.03 09:48:07
Viens mans pazīņa ir ļoti pārņemts ar sātana pielūgšanu vai pat nezinu kā to sauc. To vien sludina un 666 meklē jebkurā ciparu kombinācijā. Bet reiz savos komentāros viņš bija uzrākstījis, lai tak tuvie cilvēki beidz par viņu lūgt un ļauj viņam turpināt viņa izvēlēto tumšo ceļu. Nu es to saprotu kā klaju atzīšanu, ka lūgšanas strādā un ļooti labi strādā Slava Dievam
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 09:49:48
incognito
Šīs zīmes arī notiek. Bet tās nenotiks TEVIS kontrolētos apsātkļos.
Kristieši nav šamaņi vai brīnumdari, kas uz pasūtījuma taisa trikus.
Dieva spēks un žēlastība var notikt un notiek caur kristiešu rokām, caur aizlūgšanāsm, svaidīšanu, u.t.t.
Mēs NB esam diezgan liecinājuši un laiku un spēku tērējuši. Bībelē ir teikts, lai šādus pūliņus neturpina bezgalīgi,. Ja tas, kam tu liecini, to noraida, ej tālāk un liecini citiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 09:59:54
Aldimaa
Vai arī viņam nekas jēdzīgs nesanāk, un viņš meklē, kāpēc tā, un atrod ērtu "vainīgo".

Otrkārt, tas nozīmē, ka jūs jaucaties cita cilvēka izvēlē. Tak, pēc Muldera, tas nemaz arī nav iespējams, jo lūgšanas tāpat neko nebūtu mainījušas (ja jau pat sludināšana neko nemainot),
...jo pretējā gadījumā Mulderam būtu jāatzīst, ka pirms Kristus bija daudz mazāk cilvēku, kas atrada Dievu. Un mazāk tikai tāpēc, ka tiem cilvēkiem nebija tās informācijas, ko atnesa Kristus. Kas savukārt paceļ jautājumu par Kristus misijas laiku.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 10:02:19
Balss
Šīs zīmes arī notiek.
Tā kā nebūtu dzirdēts, ka kāds "dzēra nāvīgas zāles, un tās viņam nekaitēja", vai ka kāds kalns būtu pārbīdījes.
Un - dažādi tādi brīnumi notiekot arī citās ticībās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 35169