atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.04 12:41:26
Jošs Mulders
"Graudiņi" un "Homeopātija" ir kā "Zirgs" un "Knīpstangas"

Laikam neesi pārāk liels spečuks homeopātijā - zāles tiek ražotas kā šķīdumā, tā graudiņos.
Zinu savas ārstes homeopātes cenas, kā arī vēl citās pasaules valstīs... vnk padalos ar savu izbrīnu.

Tīru ūdeni???????????????

Pirmā vizīte pie jebkura privātārsta ir padārga, jo tā ir anamnēzes ievākšana. Tālākās ir lētākas. Bet LV cenas vispār mēdz būt diezgan absurdas.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:45:34
Rudens rozes balss
Nē, tik ikdienišķām kaitēm kā spalīšiem un cērmītēm tieši ir ne tikai homeopātijas, bet pat fitopātijas zāles - tējas, zālītes un receptes.

Un kā tas saskan ar homeopātijas pamatpostulātu - "līdzīgs ar līdzīgu"???
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.04 12:46:00
Ctulhu, Jošs Mulders
Klau, es homeopātiskas zāles, ko ražo lielās zāļu firmas un sertificēti farmaceiti, lietoju jau 30 gadus, tā ka nemāciet mani, kādām ir vai nav jāizskatās homeopātiskām zēlēm.

Ctulhu
Izlasi kādā neitrālā izziņu avotā atšķirību starp homeopātiju un fitopātiju.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.04 12:48:07
Laikam neesi pārāk liels spečuks homeopātijā - zāles tiek ražotas kā šķīdumā, tā graudiņos.

Ja tie ir graudiņi tie pēc definīcijas nav homeopātiski preparāti bez potencēšanas. Tevis pašas norādītajā linkā kur tu mani apgaismot gribēji, tas pats Kļaviņš saka tieši to, ka ne viss, ko tirgo homeopātiskās aptiekas ir homeopātija, un ja tas nav šķīdums, tad tā nav homeopātija!
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.04 12:50:01
Jošs Mulders
To tu pasaki visām hom. zāļu firmām un Homeop.aptiekas farmaceitiem, masķer na vsje ruki!

Nenoklausījos visu Kalvīša skaidrojumu, aizmigu... , bet ĀRSTI paraksta UN firmas ražo un APTIEKAS šos preperātus pārdod potencētus.
Jā, šķidrā formā tie esot iedarbīgāki, taču lietošanā vieglāk dozējami un ērtāki ir graudiņi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:50:13
Klau, es homeopātiskas zāles, ko ražo lielās zāļu firmas un sertificēti farmaceiti, lietoju jau 30 gadus, tā ka nemāciet mani, kādām ir vai nav jāizskatās homeopātiskām zēlēm.

Arii purinot sarkanu lupatinu Riigas centraa var visus zilonjus aizbaidiit!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:50:50
Jošs Mulders
Nepazīstu tādus dzīvniekus un zīdaiņus!
Ir tak liecības. Neder?
Mulders tagad tic tikai tam, ko pats personīgi pazīst?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:51:27
To tu pasaki visām hom. zāļu firmām un Homeop.aptiekas farmaceitiem, masķer na vsje ruki!

To es vinjiem saku ar savu macinju - nepeerkot un nelietojot shos preparaatus un neizmantojot homeopaatu pakalpojumus!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:51:51
Ir tak liecības. Neder?
Mulders tagad tic tikai tam, ko pats personīgi pazīst?


Teicu jau - ir preteejas lieciibas! So what?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:52:31
Jošs Mulders
purinot sarkanu lupatinu Riigas centraa var visus zilonjus aizbaidiit!
nevar, zoodārzā kāds paliek! netici, aizej paskaties.
Afrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:53:01
Mums nezin kāpēc ir iepotēts, ka tradiconālā medicīna ir "be all, end all", lai gan tā nebūt nav un pedējos gados aizvien biežāk, pat daudzi konservatīvi tradicionālās medicīnas ārsti savā ārsta praksē izmanto ārstēšanas metodes, kas kas nāk no citām tradīcijām. Piemēram, nesen nācās saskarties ar oftalmologu, kurš aktīvi izmanto akupunktūru, un tā dod ļoti labus rezultātus. Arī homeopātijai ir sava vieta un loma medicīnā, tādēļ pirms slaidi sākat slienāt no saviem ziloņkaula torņiem, padomājiet, vai siekala, pēc kāda laika nogriežņa ,netrāpīs pašiem, kad centīsieties nesekmīgi ārstēties ar trad. metodēm, un nāksies meklēt kaut ko kas iedarbojas.
P.s.
šajā temā ļoti noderētu, kāda mediķa viedoklis, citādi noslīkstam visādu spriedelētāju (tai skaitā manis) pārdomās, kuri kaut ko pa ausu galam ir saklausījušies un nu ir gatavi gudri tarkšķēt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:53:54
Kaa jau Mulders mineeja, par ko tik visu nav lieciibas. Tiesa gan, te Mulders sanaak nekonsekvents, jo ir lieciibas, ko jams nezkaapeec neapsauba

Vairumu lieciibu paarbaudu uz savas aadas un ticu tam, kas darbojas! Protams, ja NAV iespeejams principaa paarbaudiit... nu tad atstaaju to kaa personiigo preferenci vai njemu to, kas labaak iederaas esoshajaa puzlii!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:54:20
Ctulhu
Balss ticiiba `sertificeetajam` ir vnk aizkustinosja.

Nevis tic sertificētajam, bet PERSONĪGAI ILGGADĪGAI PIEREDZEI.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:54:25
Jošs Mulders
purinot sarkanu lupatinu Riigas centraa var visus zilonjus aizbaidiit!
nevar, zoodārzā kāds paliek! netici, aizej paskaties.


Neticu...
Aizgaaju!
Nav neviena zilonja Riigas ZOO!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:55:00
Nevis tic sertificētajam, bet PERSONĪGAI ILGGADĪGAI PIEREDZEI.

Tad kaapeec tu gribi, lai citi, kam ir PERSONIIGA ILGGADIIGA PIEREDZE par preteejo, ticeetu TAVAI pieredzei nevis SAVAI?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:57:29
Afrēds [85.15.232.34]
Tradicionālo mediķu viedokli šeit pārstāv lielais vairums.
Homeopātiju tie, kas to pārbaudījuši (NB, no ĀRSTIEM, ne no pūšļotājiem!).
Pie kam, ne jau vienmēr uz pirmo reizi un jebkurai vainai 100% darbojas arī homeopātija. Ja otro reizi nepamēģina, tad šādam cilvēkam ir skaidrs , ka tas ir fantāzija.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:57:39
Jošs Mulders
Tad kaapeec tu gribi, lai citi, kam ir PERSONIIGA ILGGADIIGA PIEREDZE par preteejo
Kur ir tie citi?
Pagaidām forumā ir daži, kam ir pozitīva personīgā pieredze.
Kur ir tie, kam nesanāca, tādi, kas ILGGADĪGI lietoja homeopātiskus preparātus, bet šiem kā nekas nesanāk, tā nesanāk?
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.04 12:58:43
Ctulhu
Nezinu, ko var pierādīt astrologi. ES varu pierādīt ar dokumentiem - anlīzēm, sonogrāfiju, ārsta ierakstiem med.kartiņā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:01:35
RRB, nu... un es paziistu cilveeku, kas ar tieshi tadiem pashiem dokjiem var paraadiit ka 0 efekts!
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.04 13:02:09
Ctulhu
Nezinu, ko astrologi var vai nevar pierādīt - man neinteresē. Un vispār - man jāstrādā, nevis jāspamo.

Jā, ticu tieši tāpat, kā ticu, ka darbojas internets, dators, kosmosa raķetes - nesaprotu kā, bet ticu, ka darbojas. Un darbojas. Praksē pārbaudīts.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 29693