atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi samierināties vai cīnīties?
vilks
Iesūtīts: 2008.04.06 23:54:39
sarunā ar kādu draugu sapratu, ka man nepieņemama šķiet doma samierināties ar sliktu pastāvošo iekārtu neatkarīgi no tā, vai tā būtu valstī vai Baznīcā, vai draudzē. Ja lietas tiek darītas negodīgi, ar meliem un krāpšanu, man šķiet, ka ar to ir jācīnās. Pat ja visas manas dzīves laikā nekas nemainīsies, tik un tā man dzīve šķiet vērtīgāk dzīvota, ja būšu iestājusies par labo.
pastāstiet, kā jūs to redzat? tas ir tikai jaunības ideālisms un muļķība vai arī savādāk?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:29:38
Ctulhu, metožu (formas) nomaiņa nav mainījusi būtību. Verdzība mūsdienas ir sasniegusi agrāk neredzētus apjomus un aptvērusi gandrīz visu pasauli. Pasaules kara draudi vēl nekad nav bijuši tik reāli. Tas, ja situāciju aplūkojam no stereotipiskā skatu punkta. Reāli, pasaules karš kā sākās 20 gs. sākumā, tā vēl arvien turpinās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:31:30
Ctulhu
Nevajadziigu prieksmetu razosanas paartrauksana ( ksometika, mode, alkoholiskie dzeerieni etc).
Nu, šito miermīlīgi neizdosies!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:31:52
S.R...
"vai tad Tu to nezini? "
Ko domā Tu?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:34:53
EzītisMiglā, vai Tev pietiek ar pliku apgalvojumu "Te ir skola. Mācies - gudrāks tiksi, ceļa malā nepaliksi... u.t.t"?
Empīrika ir laba lieta un nereti noder, bet jautājums ir par kauzalitāti.
Mani interesē cēloņi un mērķis.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:36:12
Ctulhu, domāju, ka arī agrākos laikos bija vergi, kas netrāpījās pātagas ceļā.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:39:52
Es jūtu, ka šī sabiedrība arvien noteiktāk katru tās indivīdu cenšas iedzīt verga stāvoklī.
Mājokļu nodoklis ir vēl vienas durvis uz verga kambari.
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2009.11.05 13:44:24
Ctulhu, es runāju par bāzes sajūtu, par pamatu.
Padarot dzīves, apmešanās vietu par nodokļu priekšmetu, cilvēkam tiek atņemts pamats, vieta, kur pārlaist vētras.
Un nav runa par summu, bet gan par principu, par attieksmi.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:45:43
Tas Pats
Kāpēc cilvēku sabiedrība ir tik slima visās savās izpausmes formās?
uz šo jautājumu šķiet atbildēt ir ļoti vienkārši un tikpat sarežģīti. vienkārši runājot - cilvēki ir zaudējuši Veselo saprātu, saikni ar Dievu, savu sirdsapziņu.
sarežģīta domāšana nav mana stiprā puse.
es dzīvoju, redzu, raudu un dusmojos, lūdzu Dievu un iegūstu mieru. daļēji.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:48:50
Ctulhu
komunistu moraale.
es nerunāju par dubultmorāli, ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē. tur jau ir tas suns aprakts, ka par visu parūpējās slēgta režīma ideologi - skaisti saukļi, lozungi, programmas, bet iekšā viss smird. un smird vēl joprojām.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:49:17
S.R..., vai esi pārliecināta, ka cilvēkiem jebkad ir piemitis Veselais saprāts, sirdsapziņa un saikne ar Dievu?
Man arvien biežāk uzmācas aizdomas, ka tas viss ir māņi vai utopija.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:50:28
Tas Pats
jā, es esmu par to pārliecināta.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:54:32
Tas Pats
vai Tev pietiek ar pliku apgalvojumu "Te ir skola. Mācies - gudrāks tiksi, ceļa malā nepaliksi... u.t.t"? Empīrika ir laba lieta un nereti noder, bet jautājums ir par kauzalitāti.
Mani interesē cēloņi un mērķis.

Attīstība ir mērķis. Cēlonis - brīvā griba, zināšanu un pieredzes trūkums.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:55:04
Ctulhu, ar demagoģiju nodarbojamies?

Pārtiku, Tu pērc, jo pats nemāki to uzaudzēt.
Jā, Tu maksā par apkuri, ūdensapgādi un kanalizāciju, jo tā Tev ir ērtāk, nekā pašam gādāt malku, uzbūvēt un uzturēt caurules u.t.t.

Es algoju policistus un mediķus, maksājot ienākuma nodokli.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:55:19
Ctulhu, ar veleeshanu un vispaar polit-sisteemas nomainju nesteidzies... Te ir prikols, kuru neviens nevar izmodeleet... Sabiedriskus procesus skuju tu paredzeesi kas sanaaks, ja kaut ko pamainiis tik vienkaarshi!

Sabiedriiba ir haotiska sisteema... tur taurinja efekts ir ljoti pat reaala lieta, to nevar nedz paredzeet nedz izmodeleet... Ja pat laika apstaakljus nespeejam modeleet taalaak par 7 dienaam, tad sabiedrisku procesu ne 2as stundas nenomodeleesi... Te pat neder "experiments mazaa kontroleetaa grupaa"...

Es uzskatu, ka politiskaam sisteemaam jaamainaas ir pakaapeniski, leenaam un it kaa dabiigi - tas ir pashai sabiedriibai ir jaasagrib to nomainiit un organiski jaapaarpluust citaa modelii! Redz kaa ar zinaatnisko komunismu u.c. sisteemaam... gribeeja kaa labaak, sanaaca kaa vienmeer!
Tas pats buus tavai nookraatijai un veeleeshanu sisteemas mainjaam...

Es piekriitu ka VJAG mainiit... tb tekoshaa sisteema sevi pieraadiijusi kaa netaisniigu un nederiigu un ljaunu... bet KAA vajag... es nenjemtos spriest...
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.11.05 13:55:38
Ctulhu
diemžēl to nevar cilvēkā iepotēt kā pretpoti pret masaliņām. tas ir kaut kas ļoti dabisks un manuprāt dzimst pašā cilvēkā jebkādos apstākļos, ne jau ārējā labklājība vai kāds cits ārējs iespaids būs iegansts labas morāles iegūšanai.

arī cukurs, dators un pat šokolāde ne.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:56:35
Ctulhu
Ta jekursj viduslaiku cilveeks, nonaacis seit un tagad, domaatu, ka ir paradiizee.
Jā, taču ar laiku viņš pierastu, un tad viņam jau liktos, ka kaut kas trūkst.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:56:40
Es algoju policistus un mediķus, maksājot ienākuma nodokli.

Vienmeer var to noreduceet uz to, ka vinji sargaa tavu veseliibu un dziiviibu. Bet policistam aizsargaat maaju kas ir 50 kvadraatmetri ir vieglaak un prasa mazaak resursus, nekaa 200kvadraatmetriigu maaju... Taatad... ja gribi lai policists aizsargaa arii tavus iipashumus, tad maxaa ragaa papildus... proporcionaali saviem iipashumiem!

Nu taa... kaut kaa...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:57:54
Mulders
ar veleeshanu un vispaar polit-sisteemas nomainju nesteidzies...
Vai var būt sliktāka vēlēšanu sistēma par to, kur vēlēšanās drīkst piedalīties visi, kas nejēdz, par ko vēlēt.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:00:52
Ctulhu, tie "māņi" attiecās uz S.R. ideju par cilvēku sākotnējo svētumu.
Tiklīdz būs iespēja, došos mežā malku gādāt. Es pagaidām esmu spējīgs pats savu mājvietu apkurināt.
Ja runājam par karu, tad vēlos atgādināt, ka jebkura kara pamatā ir alkatība un pietiek ar attiecīga alkatīga indivīda (Tu viņu par kungu nosauci) nošaušanu, lai kara briesmas krasi mazinātos.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:01:03
Ctulhu
Labāk būtu, ja būtu vēlēšanu tiesības, tāpat kā autovadītāja tiesības. Vēl labāk, ja balsij būtu atšķirīgs svars, pēc eksāmenu rezultāta.
Tas arī spēcīgi korelētu ar izglītību.
Un nevienam nebūtu iemesla muldēt par diskriminācjiām, utt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 20617