atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi samierināties vai cīnīties?
vilks
Iesūtīts: 2008.04.06 23:54:39
sarunā ar kādu draugu sapratu, ka man nepieņemama šķiet doma samierināties ar sliktu pastāvošo iekārtu neatkarīgi no tā, vai tā būtu valstī vai Baznīcā, vai draudzē. Ja lietas tiek darītas negodīgi, ar meliem un krāpšanu, man šķiet, ka ar to ir jācīnās. Pat ja visas manas dzīves laikā nekas nemainīsies, tik un tā man dzīve šķiet vērtīgāk dzīvota, ja būšu iestājusies par labo.
pastāstiet, kā jūs to redzat? tas ir tikai jaunības ideālisms un muļķība vai arī savādāk?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
S.Rrrrrr... [81.198.31.42]
# Iesūtīts: 2008.04.08 09:40:13
Sheksna
pavisam nopietni.
a pret ko būtu jāprotestē?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.08 09:44:27
S.Rrrrrr...
a pret ko būtu jāprotestē?
Pret meliem un netaisnību
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 09:49:14
Sheksna
pret jēdzienu kā tādu? hmm.. nebūs prātīgi - kā tad mes atšķirsim taisno no netaisnā, melus no patiesības? vai arī Tu domā ko pavisam konkrētu?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 09:51:15
a_masiks
pret globālo sasilšanu? vai tādā gadijumā ir jābrauc pe baltajiem lāčiem?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 09:52:01
a_masiks
Daffai ejam un nosvilinām Latvijas meteroloģijas biroju!
Es viņu melus un netaisnību vairs ciest netaisos!
>>>>
es esmu par.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 09:54:30
masik - a tev sērkociņi ir?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 10:12:13
a_masiks
ideja - sagaidīsim kad viņi atkal melos - lietus līs visu dienu visā Latvijas teritorijā - un tad paņemam lupu - pret saulīti un degs švirkstēdams...
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.08 11:21:28
a_masiks
Daffai ejam un nosvilinām Latvijas meteroloģijas biroju!
Es viņu melus un netaisnību vairs ciest netaisos!

Balss
# Iesūtīts: 2008.04.09 12:52:35
Sheksna
cik lielā mērā ir jāiestājas pret meliem un netaisnību? Nav jau liela māksla būt <virtuves disidentam>, bet cik tad ir to, kas ir REĀLI gatavi iziet ielās ar karogiem un plakātiem pēc, teiksim tā, PAŠU iniciatīvas?
Tas ir visvienkāršākais - protetēt PRET. Svarīgi ir izdomāt un piedāvāt alternatīvu, un būt gatavam pašam arī ko darīt.
P.S.Vai TU jau parakstījies par grozījumiem Satversmē?.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:15:44
[i[Tas ir visvienkāršākais - protetēt PRET. Svarīgi ir izdomāt un piedāvāt alternatīvu, un būt gatavam pašam arī ko darīt.
Aha... alternatīva eksistē?

P.S.Vai TU jau parakstījies par grozījumiem Satversmē?.
Nē un netaisos.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:25:36
Sheksna
Un kā TU grasies uzlabot situāciju LV?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:27:01
Un kā TU grasies uzlabot situāciju LV?
Un kā gan ES to varētu izdarīt? REĀLI, nevis tikai tāpēc, lai nomierinātu savu himēru-sirdsapziņu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:28:22
Šexna, tas jau tas interesantākais - atrast veidu kā TU vari to izdarīt! Nedarīt, jo netici, ka vari izdarīt, jau nav nekāda māxla! Jeb tā teikt, cik tu esi mēģinājis un kā?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:31:39
Šexna, tas jau tas interesantākais - atrast veidu kā TU vari to izdarīt! Nedarīt, jo netici, ka vari izdarīt, jau nav nekāda māxla! Jeb tā teikt, cik tu esi mēģinājis un kā?
REĀLI - nevar.

Hehe, baidos, ka ja jmees saaksim apspriest, kaa to izdariit reaali , LELB portaala adminiem var sanaakt nepatiksanas.....
A tas nefiga nelīdzēs, t.i. nekas nemainīsies. Jo problēma nav DAŽĀS personālijās, problēma ir mūsu sabiedrībā un tās vērtību sistēmā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:34:48
REĀLI - nevar.


Tu zini, vai tici?

Jo ja tu uzskati, ka nevar, tad toč nevar. Bet teikt, ka neavar var tikai tāds, kurš ir mēģinājis to darīt, vai var pārliecinoši to pierādīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:35:31
``problēma ir mūsu sabiedrībā un tās vērtību sistēmā.``

Un ko... Šexna un Sabiedrība ir divas nepārklājošas kopas?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:40:42
Tu zini, vai tici?
Pierādi pretējo.

Bet teikt, ka neavar var tikai tāds, kurš ir mēģinājis to darīt, vai var pārliecinoši to pierādīt!
Nu, mēģinātāji, uz priekšu, pierādiet, ka var.

Šexna un Sabiedrība ir divas nepārklājošas kopas?
Sheksna NAV kopa Bet jā, nedomāju, ka Sheksna no sabiedrības ĪPAŠI atšķirtos.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.09 13:48:54
Pierādi pretējo.

Jebkura ietekmīga politiķa vēsture... Neviens nepiedzimst par ietekmīgu veci. Daudzi biznesmeņi, kas diriģe LV kaut kādus procesus, ir sākuši no nekā... Vai veixmīgi operējuši ar saviem resursiem.
Rakstnieki - tāpat. Inteliģence... izglītība + spējas!

Tobiš, ja tu apgalvo, ka esi objektīvi nespējīgs darboties - piemēram piekalts ratiņkrēsliem, slimo ar disleksiju un tā, nu tad varbūt tev ir arguments. Bet ja esi veselīgs cilvēks ar izglītību vismaz vidējo (skat Šleseru) tad VAR, ja GRIB un TIC savai varēšanai!

Šexna ir kopa no viena elementa, pietam Sabiedrības kopas apaksķopa. Tu ESI daļa sabiedrības! Un ja pat viens neitrons var izraisīt būtiskas izmaiņas urāna izotopā, tad viens cilvēks SB sabiedrībā VAR izraisīt izmaiņas!

Tas gan prasa no TEVIS disciplīnu, izglītošanos, mobilizēšanos!

Vairāk tavs "es nevaru" ir "es negribu"

Nevar vienīgi bixes pār galvu uzvilkt, visu pārējo var, ja grib un ir motivācija! Tev prosto nav motivācijas iespringt!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:51:59
Jebkura ietekmīga politiķa vēsture... Neviens nepiedzimst par ietekmīgu veci. Daudzi biznesmeņi, kas diriģe LV kaut kādus procesus, ir sākuši no nekā... Vai veixmīgi operējuši ar saviem resursiem.
UN? Kur tad <taukmūļu> gāzēju bari, chota es viņus neredzu...

Tobiš, ja tu apgalvo, ka esi objektīvi nespējīgs darboties - piemēram piekalts ratiņkrēsliem, slimo ar disleksiju un tā, nu tad varbūt tev ir arguments. Bet ja esi veselīgs cilvēks ar izglītību vismaz vidējo (skat Šleseru) tad VAR, ja GRIB un TIC savai varēšanai!
Nu uz priekšu, parakstīties aģitētāji, KAS jums LIEDZ izpausties?

Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.09 13:57:01
Šexna, bet meš jau nečīxtam, ka neko nevaram darīt

Tas TU saki, ka neko nevar darīt, a īstenībā prosto esī dīkdienis un slaists!

Jā es ESMU līdzatbildīgs pie tā stāvokļa kāds ir vispirms manā mājā, tad apkārtnē, tad ciemā, tad valstī Jo es redzu ka IR cilvēki, kas dara un viņi nav nekādi pārcilvēki! Tik maķenīt uzņēmīgāki par mani, disciplinētāki... galu beigās... labāki no sevis kontroles viedokļa!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 38 , pavisam kopa bijuši: 21862