atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi samierināties vai cīnīties?
vilks
Iesūtīts: 2008.04.06 23:54:39
sarunā ar kādu draugu sapratu, ka man nepieņemama šķiet doma samierināties ar sliktu pastāvošo iekārtu neatkarīgi no tā, vai tā būtu valstī vai Baznīcā, vai draudzē. Ja lietas tiek darītas negodīgi, ar meliem un krāpšanu, man šķiet, ka ar to ir jācīnās. Pat ja visas manas dzīves laikā nekas nemainīsies, tik un tā man dzīve šķiet vērtīgāk dzīvota, ja būšu iestājusies par labo.
pastāstiet, kā jūs to redzat? tas ir tikai jaunības ideālisms un muļķība vai arī savādāk?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:25:02
Tas Pats, ar tiem "vajag profesionaalus" es nezinu... es to saprotu, ka vechus, kas ir reaali dariitaaji savaa vietaa, nevis politikjus... tos pat VAJAG nomainiit... bet tieshi ministrus, tur vajag urubinaataajus, kuriem politika ir po fenji! Politiku taisa Saema!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:25:55
Nu tak jau runaajaam - individualas novirzes var buut, bet statistiski buus uzlabojums.

Mana iebilde bij pret Eziisha metodi - examineet! Tava ir bik savaadaaka - ljaut VISIEM, bet ar dazhaadiem balsu svariem... no kuriem, saprotu, viens komponente ir formaalaa izgliitiiba!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:26:23
Nu redzi, taapeec jau meeas ar eziiti piedaavaajam to demokratiju modificeet.

Bet nevar sieviete dzemdeet beernu aatraak kaa 9os meeneshos klai kaadas tabletkas tu vinjai barotu!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:26:39
Mulders "Uz sjito iekrita PSRS agriinaa... "
Man gan ir aizdomas, ka viņi "iekrita" dēļ sliktās augstāko militāro amatpersonu sagatavošanas programmas un ambīcijām.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:28:07
Daudz kas no taa saucamaas politikas vispaar nav vajadziigs. Piemeeram, mums ir daudz partiju politisko, vinjas visas ir apmeeram vienaadas. Tad jautaajums - kaapeec vajag daudz?

Tas ir veel viens pieraadiijums, ka mees te esam zalji gurkji!

Praktiski dziivee pietiktu ar 2-4 konkreetiem izteiktiem politiskajiem piedaavaajumiem... kas paarklaaj lielaako dalju politit/sociaal/ekonomiskaa spektra un miers maajaa! Iespeejams mentalitaate... vai prosto ekonomiskaa iipatniiba... ka Latvijaa partija = ekonomiska grupeejuma lobijs! Cik grupeejumu cik "rajonu" tik partiju! Stulbi kaut kaa... jo tas ir tuvredziigs un shaurs skatiijums...
izlog.S.R [95.68.35.82]
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:32:45
Tas Pats
mana versija par Dieva atklāsmi ir sekojoša- nevis cilvēks progresējot atklāj Dievu, bet Dievs atklājas cilvēkam, kad viņš tam ir pietiekami progresējis. kas ir cilvēka progress? tehnoloģijas, intelekts, pareiza valsts iekārta?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:34:21
Ctulhu... nevar... hotj ubeisa... Latvijai ir jaaizaug un jaapaarslimo visas demokraatisko valstu beernu un tiinju slimiibas, kaameer mums te izveidosies kaut kas civilizeets!
Citaadi nekad nevareesim normaali nemaz pamatot, kaapeec mees kaut ko daraam vai nee... bet ja aiz muguras ir pieredze, tad varam gan iet uz priekshu un paskaidrot pasaulei kaapeec mees kaut ko nedaraam vai daraam! Pagaidaam mees esam zaljknaabji... statistiski... Protams, IR cilveeki kas ir gudri un droshi vien, ja shos pielaistu pie shprices kaadu laiku, shis tas sakaartotos... bet tas buutu kaa taads burvis, kas kjimereejas kjimereejas... jaa motors saak ruukt autinjaa, bet neviens nesaprot kaapeec... un pie naakamaas noslaapeeshanas atkal viss ir pa vecam, jo neviens nav sapratis ko shis kjimereeja un kaapeec! A saprast nevar... jo par vaaju veel... nav izaugushi! Savukaart vienmeer paljauties uz "Kaarli Ulmani" var sanaakt slikti... ja shis raustaas... atnaak Krievs un sadod bietee...

Izraadaas ka ir viedoklis, ka Krievi po krupnomu NEBIJ gatavi reaalai karadarbiibai veel 40ajaa gadaa un ja LV buutu izleemusi pakauties, kazi mees shodien buutu turpat kur Somija! Protams "kaa buutu ja buutu... " ir shoreiz ziileeshana kafijaa... bet tieshi LV okupaaciju un nebuut ne tik teoreetisku teritorijas zaudeehsanu es vainoju to, ka LV toreiz kaareiz vadiija "tas kursh visu zin..." frukts... Buutu parlaments bijis jeedziigs, mosh nebuutu tik viegli atdevushies!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:37:49
Mulders, piekrītu idejai , ka Ulmaņa nepretošanās politika Latvijai, iespējams, nodarīja daudz vairāk zaudējuma (vispirms tieši tautas pašapziņai), nekā būtu biji pretošanās gadījumā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:39:05
Mulders
Bet nevar sieviete dzemdeet beernu aatraak kaa 9os meeneshos klai kaadas tabletkas tu vinjai barotu!
Tev ir kāds piemērs labajā demokrātijā, uz ko mēs varētu tiekties un gaidīt tos 100 gadus? Varbūt ASV? Divpartijas, tipa ik pa laikam viena sasmērējas un tad lielākā daļa balso par otru? Pēc laika atkal viss otrādi?
izlog.S.R [95.68.35.82]
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:39:36
Mulders
kamēr nenomainīsies paaudze, nekas prātīgs šeit nav sagaidāms. tā šausmīgā pēcpadomju režīma gripa ir jāpārslimo, tur es pilnīgi piekrītu. tikai, vai mums ļaus to pārslimot?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:41:45
Nu ir viens cits variants - zinu, nacionalistiem nepatiks - kljuut par federaalu statu ES.

Shitais var sanaakt, ja sava stulbuma deelj iztirgosim tas kas mums ir... Cilveeki nemaz neapzinaas, cik liela veertiiba ir tad, kad tautai ir sava Valsts... taa IR liela bagaatiiba... iespeeja tautai augt, vairoties un par kaut ko buutisku kljuut Pasaulee... "Latvietis, tas skan lepni"
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2009.11.05 14:41:58
]izlog.S.R , sabaros ar vakcīnām (kamēr ir kas maksā, jo ne cilvēku veselība ir rūpju iemesls , bet bizness ir pamatā).
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:48:13
Ctulhu, ko Tu liktu PS vadītāja amatā: mūsu pašu VVF vai, piemēram, Blēru?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:48:50
Ctulhu, bet kultuura nav nekaads fufels ko var ignoreet... Es pate teiktu, Kultuura ir meerkjis kura deelj to ekonomiku vispaar ir veerts stuteet un biidiit...

Existeet var patieshaam bez kultuuras, vegjeteet un riit kaut ko... bet bidiiit kultuuru, stumt savu identitaati... tas ir gana legjitiims meerkjis sabiedriibas un naacijas meerogaa... Zinu ka tu tam nepiekriiti, tev dajosh ZTP, bet tu jau neesi vieniigais shajaa Valstii! Pietam... Zinaatne ir Kultuuras integraala sastaavdalja... Kultuura = Maaxla + Religjija + Zinaatne!
Labi tu esi 3aas lietas biidiitaajs, bet ir veel 2as, kuraam kaareiz Nacionaala valsts ir visai labveeliiga vieta!

izlog.S.R [95.68.35.82]
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:51:04
Tas Pats
esi rāms un elpo dziļi, tev būs bezmaksas. šutka.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:55:54
Ctulhu, be tur jau tas aakjis!

Redz, lai uzceltu vienu kaartiigu Biblioteeku, Valsts var sadomaat, ka vajag finanseejumu un taapeec attisita kaut kaadu LV Nokia variantu un uzrazho kaad ZTP produktu... ar meerkji balstiit kaareiz sho kultuuru. Tavaa sisteemaa, kur viss, iznjemot kultuura, ir kopiigs... shis kultuuasr biblioteekas projekts sanjems nevis 100% LVNokia finanseejumu, bet kaut kaadu dalju no katla, kad LVnokiu salies kopeejaa katlaa, kas noteikti buus < 100% Njechesno sanaak! Tad vai nu arii Kultuura ir kopiiga, vai ljaujam arii zinaatni un ekonomiku vismaz daljeeji tureet savaa shauraa lokaa!

Bet nu labi... es nav politologjijas experts, es nezinu kaa Federaacijas darbojas peec buutiibas... ASV jau imo ir Federaacija ne?
izlog.S.R [95.68.35.82]
# Iesūtīts: 2009.11.05 15:02:59
Tas Pats
jo ne cilvēku veselība ir rūpju iemesls , bet bizness ir pamatā).

ak šausmas, tik greizā spogulī Tu sevi redzi? ej labāk un nokaunies.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 15:04:01
Ctulhu, domāju, ka kaimiņiene Toņa būtu labs prezidents. Cilvēki viņu pazīst. Neko sliktu viņa nav izdarījusi. Par Sarkozi nezinu, dikti šaubos par viņu - televizorā skandālos bija iejaukts. Japāņi ir malači, bet man slikti pazīstami. Amerikāni, hmm.. amerikāņi... viņi vēl nav līdz galam izdomājuši, ko var dot valstij... Viņi pagaidām tādi kā ņēmēji vairāk.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.11.05 15:05:06
S.R. Tālu man līdz progresam, tālu.
izlog.S.R [95.68.35.82]
# Iesūtīts: 2009.11.05 15:11:03
Tas Pats
man arī.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 24052