atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību RKB prasme tirgot sniegu eskimosiem
Mulders
Iesūtīts: 2007.12.10 10:42:29
http://www.katedrale.lv/index.php?id=9554

Īsumā, tie kas nākamgad apmeklēs Lurdu, dabūs pilnu Indulgenci!

Prozīt!

Luterāņiem, tā kā viņi neiet nekādos RKB purgatorijos, bet kā stāv rakstīts - "Viņš mūs ir izrāvis no tumsības varas un pārcēlis Sava mīļā Dēla valstībā, kurā mums dota pestīšana, grēku piedošana. " šitais nav vajadzīgs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 13:41:02
>Stāstīt par Kristu BEZ lūgšanām un pretenzijām uz to kā uz Absolūto
>Patiesību - ok.

Kāpēc bez pretenzijām uz Patiesību?

Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.11 13:42:28
Mulders
Kāpēc bez pretenzijām uz Patiesību?
A šamām pretenzijām IR kāds ekskluzīvs pamats?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 13:46:42
Mulders
Kāpēc bez pretenzijām uz Patiesību?
OK, stāstot par katru no ticībām, piebildīsim, ka "šī pretendē un vienīgo patiesību".
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:38:29
Šeksna, jā - Dieva Vārds!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:39:04
KarotesNav, un ko atbildēsim, kad bērns prasīs, bet vai tā IR patiesība īstenībā?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:40:43
Mulders
Šeksna, jā - Dieva Vārds!
Nerullēs. Korāns, vēdas - tie arī dieva vārdi. Ne sliktāki (lai arī ne labāki) par megabucinieku.

KarotesNav, un ko atbildēsim, kad bērns prasīs, bet vai tā IR patiesība īstenībā?
Ja gribam būt objektīvi - mums jāatbild, ka nezinām. Bet uzskatam/ticam tā vai citādi.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2007.12.11 14:43:12
Mulders
KarotesNav, un ko atbildēsim, kad bērns prasīs, bet vai tā IR patiesība īstenībā?
Ja es būtu skolotājs, es atbildētu, ka es to nezinu, nevaru pateikt, un ka tas bērnam pašam būs jāpēta, un jāpieņem vai jānoraida - kad izaugs liels.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.11 14:45:20
Šeksna, tev nerullēs! Bet par laimi tu neesi "rullēšanas" arbitrs! Jo tu tač pats apgalvo, nevienam nedrīxt būt monopols uz zajavām no sērijas "X rullē vai nerullē`. Kā pirmais, kas šādu zajavu izsaki tu atsakies no šādiem vērtējumiem!
Tā kā mēs no šāda vērtējuma neatsakamies, tad mēs sakām - mēs nolemsim kas ir un kas nav patiesība, kurš to drīxt un nedrīxt paust un tas ir definēts saskaņā ar megabuci!

Tu tāds viltīgs... visiem gribi atņemt tiesības izteikt "rullē/nerullē" vērtējumu, bet pats sev to gribi exkluzīvi paturēt! Negodīgi kaut kā... ļiba visi atsakās, un tu pirmais... ļiba atstājam tā kā ir... ka katrs pretendē uz patiesību un tad jau Vēsture saliks pa plauktiem kas un kā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.11 14:49:20
KarotesNav, un tā tu uzaudzināsi nākamos Hitlerus, Staļinus u.c. "us"

Ij kāda vērtība ir skolotājam, kurš māca beŗnus, ka nezin to, kas viņiem būs reiz jāuzzin... tad varbūt pie pults liekam tos skolotājus, kas bērnībā šo jautājumu uzdeva, saņēma šādu atbildi un dzīves laikā uzzināja! Ļiba tad ej līdz galam un pasaki, ka tu bērnam tā arī mācīsi - patiesību tu nezini un domājams, ka arī bērni nekad to dzīvē neuzzinās, tamdēļ ejiet un konstruējiet paši savu morāli un jebkura šāda morāle var pretendēt uz labā/ļaunā pazīšanu!

Citādi tu skolā nevarēsi stāstīt nedz to, ka hitlers rīkojās slikti nedz to ka Mārins Luters Kings rīkojās labI!
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2007.12.11 14:49:58
Mulders
Bet par laimi tu neesi "rullēšanas" arbitrs!
Tu un megabucinieks arī tādi neesat.

Tā kā mēs no šāda vērtējuma neatsakamies, tad mēs sakām - mēs nolemsim kas ir un kas nav patiesība, kurš to drīxt un nedrīxt paust un tas ir definēts saskaņā ar megabuci!
Lemjiet. Bet ne valsts skolā.

ļiba atstājam tā kā ir... ka katrs pretendē uz patiesību un tad jau Vēsture saliks pa plauktiem kas un kā!
Pretendē, kamēr nelabi paliek. Bet ne valsts skolā.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:52:54
> Tu un megabucinieks arī tādi neesat.

Atšķirībā no tevis, mēs neatsakāmies no zajavas uz patiesību! Mēs uzskatām ka esam gan iļi vismaz mācamies tādi būt!

> Lemjiet. Bet ne valsts skolā.
Kā jau teicu, tu neesi "drīxt/nedrīxt" arbitrs. Par to lems tie, kas ir pie šprices, un ja pie šprices būsim mēs, būs po našemu!

>Pretendē, kamēr nelabi paliek. Bet ne valsts skolā.
Kāpēc ne? Valsts skolā ko ticīgo bērni neiet?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:53:02
Mulders
KarotesNav, un tā tu uzaudzināsi nākamos Hitlerus, Staļinus u.c.
Nē, tādas ideoloģijas taču netiks mācītas, vai arī tām būs kļeimo "nepareizs, maldi".

Ij kāda vērtība ir skolotājam, kurš māca beŗnus, ka nezin to, kas viņiem būs reiz jāuzzin...
Kāda vērtība fiziķim, kas māca studentiem, ka kvantu pasaule vēl ne tuvu nav līdz galam izpētīta?
Tad labāks ir tas, kurš saka, ka "visa pamatā ir Rozā Unikorns"?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:54:04
Mulders
ja pie šprices būsim mēs, būs po našemu!
Kāpēc tad jūs vēl neesat pie tās šprices tikuši? 60% vairākums nav pietiekami?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 14:55:04
Mulders
Kāpēc ne? Valsts skolā ko ticīgo bērni neiet?
Valsts skolā ko visādu citu uzskatu vecāku bērni neiet? Tagad katram mācīsim pa mazām grupiņām viņu vecāku ideoloģijas uz valsts rēķina?
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.11 15:10:24
Ctulhu
Tagad Tu dari slikti - Tu atkaarto manus vaardus ( ka es esmu pret taadu stundu, kas saakas ar luugsanu) un piekabini klaat melus ( ka es esmu pret staastiisanu par Kristu). Saadu gaajienu, Balss, lietoja Gebelss un citi tamliidziigi darbonji.
Citēju tavus vārdus pēc atmiņas, likās, ka pēc būtības. Tāpēc piedod, ja esmu neprecīzi citējusi. Tomēr tu mani abižo, ja saki, ka es apzināti kā Gebelss sagrozu tavus vārdus.
Mēs visi šeit esam offtopikā. Bet, ja pieņem, ka es uzjautāju par ateistu motīviem cīnīties pret kristietību, tad nu jau esat ieslīdējuši par un pret reliģijas mācīšanu skolā.
Man joprojām gribētos saprast jūsu motīvus cīņai pret kristietību!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 15:13:24
Valsts skolā ko visādu citu uzskatu vecāku bērni neiet? Tagad katram mācīsim pa mazām grupiņām viņu vecāku ideoloģijas uz valsts rēķina?

Minoritāšu viedokli nesanāks mācīt objektīvu iemeslu dēļ. Bet dominējošās reliģijas viedokli gan var un vajag mācīt! Pietam mācīt kā patiesību!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.11 15:14:07
a_masiks, tu tiešām uzskati ka šodienas Kristietība ir ekvivalenta viduslaiku RKB versijai par "kristietību"? Ij tad arī jūs pie šprices nevar laist... 1) Skatāmies uz CCCP u.c. pļeckām un 2) Skatāmies aiz dīķa kādās pļeckās tur šie dzīvo ar savu sekulārismu un "politkorektumu"
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.11 15:21:37
Mulders
Bet dominējošās reliģijas viedokli gan var un vajag mācīt! Pietam mācīt kā patiesību!
Tas ir pretrunā konstitūcijai, kas garantē ticības brīvību!

Un ko tu teiksi, ja sāks dominēt islāms? Tad arī būs jāmāca islāms kā patiesība? Tas ir, patiesība ir nevis pati par sevi patiesība, bet tas, kam piekrīt vairākums?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 15:29:11
>PS - neredzu neviena šķēršļa, lai šodienas Kristietība nekļūtu vēl reiz
>par viduslaiku RKB versiju. Tu redzi?

Redzu! Luters kā viņš nolaida podā viduslaiku RKB, tā viņa mācība būtu būtisks šķērslis arī šodien atkārtot to pašu pļecku! Jeb citiem vārdiem sakot, šodien cilvēki lasīt prot!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.11 15:30:19
> Tas ir pretrunā konstitūcijai, kas garantē ticības brīvību!

Nav viss! Es neuzstāju, ka citas reliģijas būtu jaaizliedz vai jātraucē tām būt!

Teicu jau - objektīvi nav iespējams mācīt visas reliģijas, atliek vien mācīt dominējošās!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 33141