atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes attīstība
vilks
Iesūtīts: 2012.03.17 12:01:21
Kas jūsu pieredzē ir lietas, kas veicina draudzes attīstību? Un no kā noteikti jāizvairās?

Lūdzu konkrētākas atbildes par "lasi Bībelē" (nu vismaz iecitējiet konkrētas Rakstu vietas )
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 20:55:41
Aivars

Tu domā, ka Tevi uzņems? - ja atgriezīsies no grēkiem, tad noteikti uzņems.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:04:40
Uldis
http://www.youtube.com/watch?v=49CI9HX1Hks
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:07:13
Aivars

Tikai ieteiktu - nestrēb nu tik karstu! - Saku tev ne tāpēc, lai kaut ādā veidā sevi attaisnotu vai padarītu baltāku. Varbūt, ka es arī strebju karstu aiz savas pārlieku lielās dedzības, tomēr es daru taisnu lietu. Es neaizstāvu sevi, bet vienu kristieti. Es neuzbrūku draudzēm, bet vienam, kas sevi dēvē par mācītāju, taču patiesībā posta to, ko Dievs veidojis. Ja es arī esmu grēkojis, tad tas, kas posta Dieva draudzi, ir nesalīdzināmi vairāk grēkojis.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:10:55
Uldis
ieloki nu to savu taisno lietu atpakaļ, un drusku padomā, pirms kategoriskiem paziņojumiem mētājies
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:13:26
Aivars

Vai tu domā, ka esi labu darbu veicis? Bet, šķiet, es tiešām velti tērēju laiku, jo ir piepildījies sakāmvārds: "Vārna vārnai acī neknābj."
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:16:31
Aivars

Arī jums novēlu drusku padomāt, pirms vērt savas mutes.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:17:43
Uldis
Tev jau laikam tas vislabāk zināms. Esi gan paknābājis, gan apveltījis citām substancēm dažu brāli
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:22:11
Aivars
Tu domā, ka Tevi uzņems?
Viņam būs jāpierāda, ka viņš nav sektants.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:26:15
Uldis
Ozolnieku draudzē vismaz iepazīsi patiesu brāļu mīlestību.
Es jau mazliet iepazinu, paldies.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:34:02
Ēvalds Bērziņš
vai kādam ir izdevies savu nesektantismu jebkad pierādīt?
Būtu interesanti uzzināt šī pierādījuma formulu
Uldis
# Labojis Uldis: 2012.08.11 21:34:24
Aivars

Un tu domā, ka veltījums no melnā sabata dibinātāja vēstījuma būtu tā piemērotā dāvana man?
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:36:22
Aivars

Būtu interesanti uzzināt šī pierādījuma formulu - Ēvalds jau to ir devis. Pameklē viņa iepriekš paustajos domu graudos.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:40:36
Aivars

Starp citu, rītdienas sprediķa teksts ir aktuāls šai tēmai.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:50:09
Uldis
Tikai ieteiktu - nestrēb nu tik karstu! - Saku tev ne tāpēc, lai kaut ādā veidā sevi attaisnotu vai padarītu baltāku. Varbūt, ka es arī strebju karstu aiz savas pārlieku lielās dedzības, tomēr es daru taisnu lietu. Es neaizstāvu sevi, bet vienu kristieti. Es neuzbrūku draudzēm, bet vienam, kas sevi dēvē par mācītāju, taču patiesībā posta to, ko Dievs veidojis.
Uldi, Uldi, Tu aiz savas pārdedzības pat neievēroji, ka es sarunājos ar `pa fikso` par baptistiem un sda, nevis par Ozolnieku draudzi. Tu iedegies gan, bet pilnīgi garām. Un Tu sakies darām taisnu lietu. Es taču par to Tavu vienu kristieti nemaz nepadomāju, bet Tu man jau meties virsū. Taisna lieta, neko teikt...

Ja es arī esmu grēkojis, tad tas, kas posta Dieva draudzi, ir nesalīdzināmi vairāk grēkojis.
Tu pat pieļauj, ka Tu varētu būt grēkojis? Neticami! :DD Jā, paldies, Dievs, ka es neesmu tāds kā viņš... Šitā Tev Debesu valstību neredzēt kā savas ausis. Bet nekas, Tu, man šķiet, pat ellē būtu spējīgs teikt: man ir kristīgā ticība, man ir AC, man ir patiesā brāļu mīlestība. Visi velni, nost no manis, es ticu, ka esmu debesīs.
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:50:45
Uldis Vienmēr esmu izskaidrojis situāciju Latvijas luteriskajā kopībā

Vareni! Beidzot ... beidzot kāds, kas to spēj.

Pirms kāda laika pats gribēju - bet man neiznāca: http://kancele.net/runas/04v08.html

Lūdzu, izskaidro arī man "situāciju Latvijas luteriskajā kopībā".
Jau iepriekš pateicos!

Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.11 21:54:14
Aivars
vai kādam ir izdevies savu nesektantismu jebkad pierādīt?
Būtu interesanti uzzināt šī pierādījuma formulu

Paprasi Uldim, viņam ir
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 22:05:04
Ēvalds Bērziņš

es sarunājos ar `pa fikso` par baptistiem un sda, nevis par Ozolnieku draudzi - Tu pārlieku zemu vērtē savu oponentu. Parakājies vēl senākos savos domu graudos. Tur tu atradīsi līdzīgus izteikumus arī par Ozolnieku draudzi. Bet tas jau nav svarīgi, vai tu runā par sda un baptistiem. Ja tu par viņiem tā domā, tad arī par citiem tev ir līdzīgas domas.

Kas attiecas uz Debesu valstību, es ļoti ceru, ka tu pie tās vārtiem nestāvēsi. Mans Pestītājs un Aizstāvis ir Jēzus Kristus. Viņš tevi vienkārši pabīdīs malā.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.11 22:10:02
Juris Saivars

Lūdzu, izskaidro arī man "situāciju Latvijas luteriskajā kopībā" - tas ir ļoti vienkārši. Runa ir par LELB, par Sproģa draudzēm (esmu piemirsis, kā tās dēvē); tad vēl esmu dzirdējis par Siguldas kopienu, kas laikam tiek dēvētā par evaņģēliskajiem luterāņiem vai kaut kā tamlīdzīgi un, protams, KLB. Man bieži ļaudis ir jautājuši, ar ko mēs atšķiramies. Nu tad mēģinu kaut kā izskaidrot. Taču savā leksikā nelietoju tādus vārdus kā pareizais vai nepareizais, īstais vai neīstais.
pa fikso [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.08.11 22:15:13
Ēvalds Bērziņš
Tiešām interesanti, ne vairāk. Viņi iet, nezinādami vai ignorēdami Baznīcas ticību un mācību.
Vai! Es laikam neskaidri izteicos! Tie gājēji bija jūsu garīdznieki!!! Diez vai uz viņiem var attiecināt - nezinādami un ignorēdami.
Nu pasaki, kāda [garīga] jēga jums pastāvēt atsevišķi kā draudzei par sevi? Negribētos jūs uzskatīt par nekristiešiem, taču jums ir cita ticība, kas līdz galam neatbilst kristīgajai. Tāpēc ir reizes, kad mēs jūs [avansā] saucam par [kristīgo] draudzi un reizes, kad nē. Un tas nav personiski, bet ticības dēļ.
Pēc pirmā teikuma prasītos atbildēt ar Elsberga mammas dzeju, bet izlasot pārējo, sapratu, ka jāiesaka Tev grāmata - I.Vedins:Loģika. izdevniecība *Avots*, 2000.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.11 22:17:49
Uldis
Tu pārlieku zemu vērtē savu oponentu. Parakājies vēl senākos savos domu graudos. Tur tu atradīsi līdzīgus izteikumus arī par Ozolnieku draudzi. Bet tas jau nav svarīgi, vai tu runā par sda un baptistiem. Ja tu par viņiem tā domā, tad arī par citiem tev ir līdzīgas domas.
Kā tad es domāju, Tavuprāt? Ja es ko nepareizu esmu teicis, lūdzu, pasaki. Jeb Ozolnieku draudzei ir mistiska altāra kopība ar sda un baptistiem pie neesoša altāra?

Kas attiecas uz Debesu valstību, es ļoti ceru, ka tu pie tās vārtiem nestāvēsi.
Man arī gribētos.

Mans Pestītājs un Aizstāvis ir Jēzus Kristus.
Jēzus Kristus teica, ka sūtīšot citu Aizstāvi... Līdz Tevim laikam vēl nav ticis, tad Tu tik pārdedzīgi sevi neaizstāvētu.

Viņš tevi vienkārši pabīdīs malā.
Labajā malā es labprāt atrastos
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 151 , pavisam kopa bijuši: 2563