atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vīriešu atbildība
Sieviete
Iesūtīts: 2007.10.27 18:21:09
Pārsvarā vīrieši (vairāki ateisti) citās tēmās jau labu brīdi diskutē gan par abortiem, gan dzemdību sāpēm, gan par sievietes (topošās mātes) tiesībām izlemt sava nedzimušā bērna likteni. Vai nevajadzētu pārrunāt vīriešu atbildību gan par sava dzimušā, gan nedzimušā bērna likteni?
Par vīrieša kā ģimenes galvas atbildību pret savu sievu un bērniem? Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:26:32
KPax.
neviens neliedz sievietei domat pirms jarij tas avarijas tabletes...es pat isti neredzu tam jegu,ja sievietei ir normala gimenes dzive.Bet nu protams,dzivee gadas visaadi..bet nu tad attiecigi pašiem vien jānes atbildība par to ko dara.
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:28:11
sabio
+ spirāle ir visai nedrošs līdzeklis (arī ar to var palikt stāvoklī), tad nedomāju, ka atradīsies argumenti, kāpēc tieši šie līdzekļi būtu jālieto kontracepcijai... Neatkaraīgi no tā, vai cilvēks ir ticīgs vai ne.

Vispār tas nav arguments, lai nelietotu. Lidmašīnas arī mēdz nogāzties zemē, taču tas nav arguments, lai ar tām nelidotu. Uzdevums tev - padomā, kapēc tā ir ar tām lidmašīnām? A?
KPax.
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:30:16
sabio

Nu, spirāles, avārijas tabletes laikam bija tie izsargāšanās līdzekļi, kas skaitās ar abortatīvu iedarbību.

Hmmmmmm... no offence - esi sieviete?
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.10.28 11:37:51
dafne

Situācija: Tev svešinieks nodara gauži un pastāv liela iespēja, ka paliksi stāvoklī, bet somiņā Tev ir avārijas tablete... What do You do? Bitukas pieminēja šādu gadījumu kā vienu no tiem, kad abortu izdarīt nedrīkstētu un avarijas tablete sarunas kontekstā ir tas pats, kas aborts. Tā ir, tableti dzert arī Tavuprat nedrīkstetu?
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:39:58
garām ejot- jebkurš ārsts pateiks, ka ģenētiskās analīzes nav 100% precīzas, lidz ar to, ja visas, kas veiks abortu, uzzinot par lielu risku, tad neizbēgami viņu vidū būs arī bojā gājuši veseli bērni.
Otrkārt visprecīzākās skaitās amniocentēze, kas ietvet spontānā aborta draudus. Arī veseliem bērniem. Un tā diemžēl notiek.

Treškārt - Tevis minētais radījums var piedzimt arī tad ja analīzes, songrāfijās vis ir o.k., daudzmaz veseli vecāki. Uz to jābūt gataviem jebkuriem vecākiem.
Ceturtkārt -par sekām uz sievietes reproduktīvo veselību pēc aborta jau teicu un ir zināms...
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:40:19
KPax.
Bitukas pieminēja šādu gadījumu kā vienu no tiem, kad abortu izdarīt nedrīkstētu. Tā ir?

Tjipa, tāds bija Dieva plāns attiecībā uz dafne? Jo, kā mēs zinām - ne matiņš no galvas bez Viņa ziņas...
tā kaut kā, ja?
sabio
# Labojis sabio: 2011.10.28 11:42:37
pamatojot 1o teikumu iepriekšējā komentā- ir gadījumi, kad par spīti analīzem, vecāki izvēlas bērnu saglabāt un piedzimst tomēr vesels , līdz ar to ... Nav pamata apgalvot, ka visi tie, kas izvēlējās nesaglabāt, ir atteikušies no patiešam nopietni slima bērna.

par to spirāli un lidmašīnu- lidmašīnai alternatīva nav, ja grib ātri kautkur nokļūt, spirālei gan ir alternatīvas. Varbūt pat labakas
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:46:30
sabio
nekas mūsu pasaulē nav absolūti precīzs. Gan pozitīvas gan negatīvas analīzes. Taču ja ir negatīvas analīzes -kāds tev būtu pamats uzskatīt, ka tavā gadījumā tās ir absolūti kļūdainas?
Vot, iedomājies ainiņu - pie tevis slimnīcā ir 100 grūtnieces pirmajās grūtniecības nedēļās un visas no Černobiļas karantīnas zonas. Iespēja ka piedzims vesels un dzīvotspējīgs bērns ir 1/100. Ko tu viņām ieteiksi darīt? Ņem vērā, ka tev nāksies skatīties viņām acīs arī pēc dzemdībām vai pēc aborta.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:47:08
garām ejot [98.142.220.35]

Nea, par dieva planu attiecībā uz Dafni runa nebija, tas bija vispārīgi:

Savukārt izvarošana, nabadzība, utt... nav iemesls. galu galā ir glābējsilītes. (Bitukas)
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:48:58
garām ejot- un ja Tu viņām visām ieteiktu viennozīmīgi taisīt abortu, viena nepaklausītu un tomēr bērns piedzimtu daudzmaz vesels...? Arī aiziesi paskatīties acīs?
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:50:34
sabio
par to spirāli un lidmašīnu- lidmašīnai alternatīva nav, ja grib ātri kautkur nokļūt, spirālei gan ir alternatīvas. Varbūt pat labakas

Ko tu tur muldi??? Lidmašīnai ir dafiga alternatīvu, tik pat bīstamas kā lidošana. Un gribēšanu ātri nokļūt kaut kur var arī pieciest. Gluži kā gribēšanu dzīvot bez bērniem.
Un tā - vēl reiz : kāds ir iemesls, lai tomēr lidotu ar lidmašīnām, neskatoties ka tās mēdz nokrist?
/es vienkārši mēģinu SAUDZĪGI tev parādīt tava paša demagoģijas saknes, liekot aizdomāties tev pašam līdz tām, tava izvēle - vai tu to darīsi.../
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:51:18
KPAx- pilnibā piekrītu! daudzi pāri nevar tikt pie bērniem (laikam katrs 10., vismaz Latvijā), citas taisa abortu, tad labāk lai bērns piedzimst un nonāk tādā ģimenē, kas patiešām var un vēlas audzināt... Un glābejsilītes jau nav nekas jauns, arī mātei Terēzei kaut kas tāds man šķiet bija..
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:52:43
sabio
viena nepaklausītu un tomēr bērns piedzimtu daudzmaz vesels...
ar iespēju 1/100? Ko tu dārgais pīpē, ja tevi apciemo tādas fantāzijas???
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:53:53
sabio
paga, tiksim skaidrībā - tu kā vīrietis uzskati sievietes par bērnu ražošanas fabrikām? tā?
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:54:41
ir ,kam bail lidot , un tie tad arī brauc ar vilcieniem un autobusiem jo uzskata, ka tā ir drošāk... Arī sieviete var izvēlēties - lietot spirali vai ne- zinot to, ka stāvoklī tomēr kautkāda iespēja palikt pastāv. Tomēr ja viņa zinās, ka šāda iespēja ir un palikt stāvoklī tomēr nevēlas tad meklēs vai nu papildu izsargāšanās veidus vai kādu alternatīvu, ko varēs uzskaīt par drošāku
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:58:19
visādas ir iespējas, arī dzērājiem, narkomāniem dažādi bērni piedzimst... Paskaties kā čiganietes grūtnieces smēķē, arī iesi stāstīsi lai taisa abortus... [ nenoniecinot konkrēto nāciju..]

Nav svarīgi vai es esmu vīrietis vai sieviete un par tām fabrikām- ne jau es, bet man šķiet te viens cits viņas par tām uzskata...
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 11:59:44
sabio
Tomēr ja viņa zinās, ka šāda iespēja ir un palikt stāvoklī tomēr nevēlas tad meklēs vai nu papildu izsargāšanās veidus vai kādu alternatīvu, ko varēs uzskaīt par drošāku

dārgais drauGs, demagoģija slēpjas iespējas LIELUMĀ. Nevis pašā iespējā. Ja tu zini, ka IR iespēja lidmašīnai nokrist zemē - kapēc vispār tad lido ar lidmašīnām? Jo šī IESPĒJA ir ļoti maza. Ir iespēja ka no balkona krītošs puķupods trāpa tev pa galvu un tu esi beigts. Reāla iespēja. Bet vai šī iespēja kādam traucē staigāt pa ielām, un bez ķiveres galvā?
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.28 12:02:58
sabio
Nav svarīgi vai es esmu vīrietis vai sieviete un par tām fabrikām- ne jau es, bet man šķiet te viens cits viņas par tām uzskata...

nē, drauGS, nenovel problēmu no savas slimās galvas uz veselo. Tieši tu un pārējie ticīgie vīrieši sievietes uzskata par bērnu ražošanas fabrikām, BEZ izvēles iespējām un BEZ iespējām atteikties no šīs lomas. Reiz paliki stāvoklī (it kā viņa viena pati to varētu...) - viss, bērns jāiznēsā un jādzemdē, jo tā ES (kristīgs vīrietis) tā uzskatu!
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 12:04:10
To, vai pods mums uzkrīt uz galvas mēs nevaram ne ietekmēt, ne izvēlēties, savukārt aborta veikšanai parasti pamatā ir sievietes vai visas ģimenes izvēle un lēmums.

Jā, starpcitu daudzi no dzimšanas fiziski invalīdi dzīvo visai pilnvērtigu dzīvi un pat jūtas laimīgāki kā viens otr fiziski veselais un diez vai daudzi no viņiem saviem vecākiem pārmestu, kāpēc abortu neveica...
sabio
# Iesūtīts: 2011.10.28 12:07:54
garām ejot - ne jau uz Tevi noveļu...
Tu runā tā it kā tas vīrietis un sieviete nezinātu, kā bērni rodas... tiek pie bērna un tagad- ak vai , ko nu, jāiznēsa un jādzemdē Mīlēties vai nemīlēties, tā, Tavuprāt , nav laikam izvēles iespēja..
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 37596