atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:11:59
Aivars
nē nu protams. nav jau pilnīgs nekas te. labāk būtu ja varētu tikai to labo vien izvēlēties un par slikto nedomāt.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:13:16
svētais , a` man tur nav ko izmantot.
Un tie kas, balotējoties vēlēšanās, grib sev labāku dzīvi uz zemes nodrošināt, lai arī raujas par sevi.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:16:01
Pater Henricus
nē nu bērni jau izmanto skolu, bernudarzu, medicinu utt. nav jau ta, ka valsts neko nedara. ari celi kaut kadi tiek lieti utt.. Tu ta nedomaa? tev dzive ar katru velesanu reizi klust aizvein sliktaka? vai tomer pa siem gadiem ta ir gajusi ari uz augsu un plusaa? Ka tev skiet?
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:23:30
Bet es arī nedomāju, ka valsts ierēdņi neko nedara. Šo to jau dara. Katru svētdienu aizlūdzu lai Dievs viņiem žēlīgs.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:28:10
Pater Henricus
aizlūgt tas ir labi , sve`tigi un pareizi. es ar ailzuduz un musu druadze ar. bet ari jarikojas peec savas parliecibas .

Dan. 11:32 Ar glaimu un pavedinājumu pilniem vārdiem viņš pamudinās tos, kas sliecas pārkāpt derību, galīgi lauzt savu uzticību Tam Kungam; bet tie ļaudis , kas pazīst savu Dievu, paliks stipri, pastāvēs un rīkosies pēc savas pārliecības .
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.13 18:09:08
svētais , tad nu es arī rīkojos...pēc savas pārliecības.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.13 21:02:21
Ctulhu
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.13 22:15:38
Vai jūs neesat gadījuma sev jautājuši, kāpēc krieviem nav problēmas ar jautājumu: par ko tu balsosi, bet mums,latviešiem, ir?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 22:16:59
Uldis
Varbūt tādēļ, ka Krievzemē ir vēl zemāks IQ, ne?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.09.14 08:37:12
Nesen uzzināju viena mana klasesbiedrene kandidē no Zatlera saraksta. Nu, viņa bija un vēl tagad ir ļoti sakarīgs cilvēks.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 09:20:31
Aivars

Es domāju mūsu pašu Latvijas krievus un SC. Dīvainākais,ka diezgan daudzi latvieši taisās balsot par SC,kuras vidū ir tādi politiķi, kas ienīst latviešus vai arī uzskata,ka "sīktautiņām" nav jāmaisās lielajiem pa kājām.

Sāpīgi, ka mēs nespējam vienoties un domājam tikai par to, kā nodrošināt savu eksistenci.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 09:30:03
Uldis
Varbūt nacionālais jautājums nav pietiekošs pamats kādai nopietnai vienotībai, un Latvijas vēlētājs tomēr gaida augstāka līmeņa piedāvājumu?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.14 09:42:02
παλαιό ανόητος Ir daudz sakarīgu cilvēku, bet ja ideoloģija ir tāda, ka šis oligarhs ir slikts, bet tas kurš aiz manas muguras ir labs, tad nebūs tur nekāda labuma, vien personāliju maiņa un skandināšana, kur iepriekšējie ir mūs noveduši un cik nu grūti ir tikt no šīs ķezas ārā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 09:47:03
skolnieks.
Nu tad jau ne par vienu nevar balsot. Lembīts taču arī ar to vien nodarbojas. Un cik atceros, tad viņš ar vairākām partijām saistīts.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.14 10:35:11
Aivars Protams.
Ne jau par personālijām bet par rīcīgspējīgu politiku ir jābalso. Par partiju, kura ir parādijusi, ka spēj darīt. Jauniem rīcīgspējīgiem cilvēkiem ir jānāk no veco partiju rindām. Tie būs tie, kas zina virtuvi un zin, kā to padarīt labāku.
Ja Tie ir jauni cilvēki, no malas, kaut ar jaukām idejām, neviena ideja netiks realizēta, jo tā nebūs dzīvotslpējīga mehanismā kurš ir patreiz. Ir ļoti labi jāpārzin virtuve lai nospraustos termiņos realizētu labas idejas. Ja virtuvi nezin, tad ir haos un daudz cietušo un protams tās ir izmaksas.
Un reformai mūsu valsts nav gatava- nav finansiāli gatava. Jebkuru reformu ir jāfinansē. patreizējās reformu partijas ir tikai personāliju maiņas, nekas vairāk.
Visu Latvijai [82.145.211.103]
# Iesūtīts: 2011.09.14 10:37:43
Mārtiņš >> Balsošu par VL/TB /LNNK un
svītrošu klaji amorālos kadrus.>>

Parādnieks ir svītrojamais nr.1, tas ir skaidrs, bet kuri būtu vēl jāsvītro ārā?
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 10:41:06
Aivars

Būtu jau labi, ja izvēle tiešām kristu uz "augstāka līmeņa piedāvājumu". Diemžēl to neredz. Ir manāma tendence uz pretējo. Es būtu priecīgs, ja es kļūdītos. Vēlēšanas to parādīs. Trūkst mums cilvēku ar valstisku domāšanu. Luteram bija lielā cieņā Cicerons. Šajā sakarā viņš izteicās, ka, lai kļūtu par valsts vīru, ir kā Ciceronam jāveltī sevi valsts lietās vismaz 20 gadus.

Mums ir daudz partiju, bet valstiski domājošie viņu vidū ir ļoti maz. Un galvenais, ka mūsu politiķi kultivē politiskās tuvredzības taktiku, jotā ir vienkāršāk dabūt ļaužu balsis.

Domāju, ka Zatlers ir viens no tādiem, kas varētu saukties par valsts vīru. Dombrovskis nav. Viņš neapšaubāmi ir gudrs un zinošs savā jomā, bet viņš nav līderis. Par gļēvu. Viņu par līderi padarīja Āboltiņa. Bet vajadzēja būt otrādi - viņam veidot politiķus. Zatlers tieši tā dara. Dombrovskis nav cīnītājs. Pietrūkst drosmes. AirBatic lietā viņš labticīgi paļāvās. Kāds naivums! Fliks viņu "piečakarēja" kā mazu bērnu. Ar Dombrovski tā būs vienmēr. Neizlēmība, bailes no cīņas, bailes zaudēt.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 10:49:42
skolnieks.

Tie būs tie, kas zina virtuvi un zin, kā to padarīt labāku. - tādā gadījumā ir jātaisa jauna virtuve, jo veco virtuvi labi pazīst arī vecie darboņi. Tie vienmēr zinās, kā durvīs iebāzt kāju.

Jānāk ir pilnīgi jaunam. Jaunais ir jābūvē uz likumdošanas bāzes, nevis uz metodēm. Trieciens ir jādod pret ierēdniecību un tieši pret vadošajiem amatiem,nevis izpildītājiem. Citiem vārdiem, ierēdniecība ir jāatbrīvo no politikas.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 10:57:49
Aivara vārda brālis jau arī valsts vīrs ne pa jokam.
Būtu Latvijai itāļa Berluskoni variants. Vai tas ir tas sliktākais?
Savukārt Zatlers ir tāds pats "baltais zirgs" kā Repše savā laikā , atpazīstams tēls caur kuru daudzi neatpazīstamie var ienākt politikā.
Kas tādu Dombrovski vispār pazina, pirms Einārs šo nepaņēma bariņā.
Zatlera mīnuss ir ideālā "neirolingvinistiskā" pļāpāšana, lai uzāķētu vēlētāju, kas vēlāk atkal daudziem liks pievilties pēc tam.
Un es nekad nebalsotu par tādu politiķi kā Zatleru, kurš atkal grib celt zemes nodokli, aizmirstot, ka treknie gadi beigušies.
---
Morāle - parlamentāru valsti var vadīt jebkura virtuvene, ņemot vērā ka tajā nav nedz īpašas atbildības , nedz nepieciešamas īpašas zināšanas.
Pie tēla piāristi piestrādās, frizieris saķemmēs un padomnieki vienmēr atradīsies.
Un neviens nav teicis, ka Latvija vispār kaut kad un kaut kur izķepurosies, īpaši ja to nevēlēsies "starptautiskā sabiedrība".
Lai paskatāmies Latīņamerikas valstu ne to labāko piemēru, daudzas no kurām atrodas permanentas krīzes situācijā.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:07:40
Ctulhu
par vienotiibu??? tad beidzot mes busim vienispratis un VIENOTI par kaut ko
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 107 , pavisam kopa bijuši: 19744