atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:41:24
Mjā, te tiešām dažiem centrālais ir kaut kāds g (eju) punkts
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.13 12:44:16
Pater Henricus Man personīgi satrauc citi jautājumi. Un esmu pārliecināts, ka Tevis interesējošais jautājums tuvāko divu gadu laikā nebūs aktuāls. Ja nu vienīgi šajā portālā.
Uldis
# Labojis Uldis: 2011.09.13 13:08:09
Izteikšu savas domas.

Par SC nedrīkst balsot nekādā gadījumā. Diemžēl, izskatās, ka viņi tomēr ar lētiem trikiem tiks pie varas.

Ja kādam rūp Latvijas attīstība, tad par nacionāļiem arī nevajadzētu balsot. Tomēr skatos, ka daudzi iedomājas, ka Latvijas attīstību var panākt ar plikiem nacionāliem lozungiem. Viņi jau ir bijuši 20 gadus "pie šprices" un tikai nepatikšanas ir bijušas. Arī jaunie "gurķi" jau paspējuši izdarīt taktisku kļūdu.

Zaļzemniekus ar viņu Lembergu arī vajadzētu izslēgt no spēles, jo viņi māk spēlēt tikai pēc negodīgās spēles likumiem un paņēmieniem, tāpat kā Šleseru ar savu kompāniju.

Kas atliek? Vienotība un ZRP. Visu cieņu Dombrovksa un Vilka priekšā, taču diemžēl tajā kompānijā ir tādi "zuši", kuriem algu maksā citi. Dombrovskim nemitīgi būs jācīnās gan ar iekšējiem, gan ārējiem pretiniekiem.

Atliek ZRP. Arī tur nekas ideāls nav. Bet viņiem ir vairākas priekšrocības, kas tomēr var izrādīties arī viņu vājā vieta. Tomēr viņiem ir šis redzējums uz priekšu, kas nav nevienam no iepriekš nosauktajiem. Domāju, ka par tiem es arī atdošu savu balsi.

Katrā gadījumā es tiešām paļaujos uz Dieva lēmumu nekā uz mūsu politiķu varējumu. Tāda ir arī mana lūgšana ikdienā un mums visiem kopā draudzē.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:12:57
Uldis Tomēr viņiem ir šis redzējums uz priekšu, kas nav nevienam no iepriekš nosauktajiem.

Redzējums ir ierakstīts likumdošanā un likumos kuri ir sagatavoti lai redzējums mainītos.
Vai vari konkrēti nosaukt šos redzējumus?
bitukas
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:15:13
Kaut kā negribējās balsot vispār...., bet sarunā ar kādu pensionētu garīdznieku, kurš bijis izsūtīts uz Vorkutu, dzirdēju no viņa interesantu interpretācīiu par Ap.d. 17:26. Aizgāju mājās un pēkšņi Rakstu vietas "adrese" bija izkritusi no atmiņas(kas ar mani bieži negadās). Ieliku meklētājā vārdu "robežas". Zināju, ka jāver Ap.d., bet kaut kā pirmo atvēru Sal. pam. 18:18.
Šogad balsošu. Par Visu Latvijai.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 13:16:56
Aivars Mjā, te tiešām dažiem centrālais ir kaut kāds g (eju) punkts
Tu jau pats to punktu pacēli, provokators un manipulators, runādams par to, ka baznīcai un +Stankevičam to nekādā ziņā nevajadzētu pieminēt.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:17:46
interesanti viedokļi. Tikai neatdodiet savas balsis par mazajām partijām, kas nepārsniegs 5% robežu ( spriežot pēc aptaujām) , citādi Jūsu balsis aizies lielajām partijām...
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 13:17:53
bitukas , laba izvēle.
Es nebalsošu ne par vienu, bet ja balsotu, tad par šiem vai ZZS. Šleseru sliktākā gadījumā. KDS būtu labi, bet kas viņus zin.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:19:59
Pater Henricus
Kāpēc tu nebalsosi?
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 13:21:23
svētais , lai mazgātu rokas nevainībā, kad būsiet šadus tādus savēlējuši.
Bet nopietni - neviens pazīstams nebalotējas, bet svešu CV mani nepārliecina.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.13 13:23:58
Pater Henricus manuprāt tā nebūs vis roku mazgāšana nevainībā. Tā būs vienkārša remdenā izspļaušana
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:26:55
Pater Henricus
bet vai nav tā, ka jāizvēlas mazākais no ļaunumiem, lai nedominētu lielākais? Un vai tā nav mūsu atbildība?

Sal. pam. 14:34 Taisnība tautu paaugstina, bet grēks ir tautu negods.

Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 13:37:23
skolnieks , Bet tad kad jūs spļaudīsieties - ko mēs atkal esam ievēlējuši, es lepni novērsīšos.
Un vispār - es esmu monarhists un mana pārliecība man neļauj piedalīties vēlēšanās.
svētais , neiespringsti, take it easy and enjoy life.
Man šķiet par to atbildību vairāk paši politikāņi vaimanā lai balsis iegūtu.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:44:55
Pater Henricus
nē nu ok, es cienu tavu pārliecību, bet nesaprotu tavu rīcību. Tu esi gudrs cilvēks.

Vai šeit nav tas pats princips atspoguļots? ja varam izvēlēties labāko, tad jāizvēlas?

1. Kor. 7:21 Ja esi aicināts, vergs būdams, neskumsti par to! Bet, ja vari kļūt brīvs, tad labāk kļūsti.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 13:51:22
svētais , varam arī neizvēlēties. Tā tāda kā luturu privilēģija. Mēs diez ko izvēlei neticam.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:55:11
Pater Henricus
Kāpēc neticat izvēlei, ja Raksti saka, ka var un vajag izvēlēties labāko?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 13:59:10
svētais
Izvēlēties labāko nez vai nozīmē izvairīties mazāko no ļaunumiem
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 13:59:49
svētais Es jau teicu - labākais ir nevis vēlēts politikānis, bet monarhs no Dieva žēlastības. Un te man nav izvēles iespēju.
Es nesen angļu prinča kāzās klausījos kā šie dzied korāļus un man tīri labi patika. Aicināsim kādu princi vai princesi pie mums par karali/karalieni un būs labi.
Franko diktators lai,bet Spānijas karaļnamu atjaunoja. Un visur labā tauta mīl savus monarhus, be zobojas par pašu izvēlētiem tipiem.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:07:52
Pater Henricus
nē nu ok, labāks varbūt arī ir monarhs, bet ja mūsu sistēma to nepiedāvā vai tāpēc nav jāvēl to ko piedāvā? Kāpēc tu sevi ierobežo ar to kā nav, bet neizmanto to , kas ir?
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 14:10:30
Nē nu es piem. ar ticu, ka esmu debesu valstības pilsonis. Bet tomēr ir kādi, kas vēlas šeit biki labāku dzīvošanu uz zemes censties nodrošināt. vai tāpēc man viņus būtu jāatgrūž un nebūtu jāvēl par tiem? Vispār uzskatu, ka tie, kas dod garīgu brīvību tautai, tie ir labi. Šobrīd mēs baudām šo garīgo brīvību pilnā sparā un tas ir labi. Bet arīdzan kaut kādus citus jautājumus skatoties. Nav slikti ja kāds man šo te piemājošanu un piedzīvošanu uz zemes cenšas to par labāku vietu padarīt. Nu tā kaut kā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 20598