atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kreacionisms
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2011.02.22 19:56:12
Te jau ir bijusi diskusija par evolūciju un kreacionismu. Internetā uzgāju rakstu, ka ap 900 bioloģijas skolotāju māca nevis evolucijas teoriju, bet gan kreacionismu: http://www.onenewsnow.com/Education/Default.aspx?id=1298706
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:05:06
1) Tas notiek arī bez ārēja radītāja
Nenotiek... nekad nav noticis un nekad nav ticis pieraadiits empiiriski!

. Savā ziņā visu dzīvo būtņu kopums ir šis radītājs. Veidojot pats sevi tas demonstrē zināmu inteliģenci - pielāgojas ārējiem apstākļiem. Bet tas nu galīgi nav Dievs

Pielaagoshanaas NAV radiishana

Pielaaogshanaas dabaa notiek ZAUDEEJOT funkcionalitaati... Ja taa ir Evoluucija, tad ir ok...

2) Ja nu tomēr ir kāds ārējs radītājs, tad arī tas ir stipri atšķirīgs no kristīgā Dieva.

ID nespeej noteikt shii Dizainera identitaati un taa lidiziibu ar Kristeitiibas Dievu var tikai daljeeji meegjinaat "saziimeet"... bet shii saziimeeshana buus nepilniiga. Citiem vaaridem - Dizains nesatur pilnu informaafciju par Dizaineri... no automashiinas uzbuuves ir visai pagruuti identificeet shiis mashiinas autoru... tachu var absoluuti droshi teikt, ka mashiina nav sholastisku procesu rezutlaats, bet ir meerkjtieciigi sakaartotas mateerijas gadiijums... dizains, kas ir Intelekta hallmarks.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:07:59
Jošs Mulders
Un skat... noshaut uz ielas ticiigu cilveeku buus nekas cic, kaa normaala sabiedriskaa pashaizsardziiba

Ceri vien...
Tieši tāpēc, ka sekulārā morāle un priekšstats par cilvēktiesībām var mainīties, tā ir piemērota sabiedrībām mainīgos apstākļos. Ka reliģiska morāle nespēj piemēroties apstākļiem, liecina kaut vai islamistu izmisīgie mēģinājumi visur piemērot šariatu.
masiks iesmīkņā [67.159.36.27]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:08:05
CIk tur vajag... viens vieniigs atkaartots abiogjeneezes pieraadiijumks un ID nervozi piipee stuurii... Kur ir...? Nav... bet muld pa divi devinji...

Aga... zato kreacionisma aktu (neantropomorfisku) - pilna pasaule. Kur tik paveries - visur pretī sēž viens IteliģentaisDizaineris, laipni sveicina un piedāvā savus dizainera pakalpojumus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:09:27
var būt kaut kā tomēr opreģeļis? Kas tad īsti notiek? Tjipa slieka degradējas līdz zīdītājam, vai kā tas tavuprāt tur notiek? Tev nešķiet ka pretrunu bārstīšana viena komentāra robežās kļūst par mazliet dīvainu simptomu?

A tu neizrauj no kontexta.

Kaa jau teicu - abiogjeneezes nav... nekas nerodas pac no sevis. Tachu attiistiiba ir... un vieniigais mums empiiriski zinaamais gadiijums, kad no haotiski sakaartotas mateerijas rodas attiistiiba ir Intelekta darbiibas rezultaataa... skat automashiinu vai datoru/softa evoluuciju!

Taatd... vienigais a) zinaamais b) empiiriski noveerojamais speeks dabaa, kas speej no nesakaartotas mateerijas radiit funkcionaalu sakaartotu MASHIINU un sho MASHIINU sisteemu saistiitu ar informaacijas pluusmaam ir - Intelekts...

LOGJIKA saka, ka, ja mees noveerojam "funkcionaali sakaartotas mashiinas un mashiinu sistemaas saistiitas ar informaacijas pluusmaam" tad dabiiga hipoteeze ir taada, ka sho sisteemu autors arii ir Intelekts...

Tieshi taapat kaa, ja mees zinaaam ka kaadu mateerijas formu rada process X un mees citur noveerojam sho pashu mateerijas formu, tad pirmaa hipoteeze ir, ka rii otrs gadiijums ir procesa X rezutlats!

Jautaajums - KAAPEEC mums jaapienjem, ka ir process Y, pirms ir pieraadiits, ka shis process NAV X?

Redzi tu savu pienjeemumu uzskati par faktu, un kas interesanti, ar sho pienjeemumu meegjini atspeekto un diskrediteet kaareiz alfa hipoteezi, kas izriet tieshi no noveerojamaa un zinaamaa par konkreeto mateeriju sakaratojosho procesu.


Nekas cic kaa tikai metafiziskas preferences nevar sheit darboties...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:09:55
Jošs Mulders
TU dziivo un baazeejies kaut kaados uzskatos, kaut kaadaas paarlieciibaas par to kas ir un kas nav patiesiiba.
Attiecībā uz ET/ID mani uzskati pieļauj abus, es neesmu nevienā pusē.
Attiecībā uz citām lietām, kā labs Dievs un bezgalīgas ciešanas, vai arī sods soda pēc utml, ir savādāk.
Bet ET / ID ir pavisam cita opera.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:10:55
Ceri vien...
Tieši tāpēc, ka sekulārā morāle un priekšstats par cilvēktiesībām var mainīties, tā ir piemērota sabiedrībām mainīgos apstākļos.

Nuja... par ko tad es? Shodien cilveeks, riit dziivnieks jeb trakais Ir ok...

Ka reliģiska morāle nespēj piemēroties apstākļiem, liecina kaut vai islamistu izmisīgie mēģinājumi visur piemērot šariatu.

Taapee, ka Islaams ir tikai veel viens veids kaa novirziities no dabas normaalaas kaartiibas... Ateisms jau nav vieniigais veids kaa visu salaist tuutaa...
masiks iesmīkņā [67.159.36.19]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:11:44
Jošs Mulders

1) Tas notiek arī bez ārēja radītāja

Nenotiek... nekad nav noticis un nekad nav ticis pieraadiits empiiriski!


tā būtu ignorance, jeb saucas kaut kā cēlāk un savādāk?

Pielaaogshanaas dabaa notiek ZAUDEEJOT funkcionalitaati... Ja taa ir Evoluucija, tad ir ok...

Tev kādreiz pat Trilo skaidroja - trilobīti evolūcijas gaitā ieguva papildus muguras posmus, kas palielina funkcionalitāti, nevis tos zaudēja.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:11:50
Attiecībā uz ET/ID mani uzskati pieļauj abus, es neesmu nevienā pusē.

Nee... es par ko citu.
Es par to, ko TU uzskati par "paarliecinoshu pieraadiijumu par vai pret" Luuk tas balstaas kaut kaados tavos nemainiigos uzskatos par to kas tiek skaitiits par pieraadiijumu un kas nee...

παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:16:13
Jošs Mulders
Taapee, ka Islaams ir tikai veel viens veids kaa novirziities no dabas normaalaas kaartiibas...

un Mulders pirms mirklīša:
"Tieshi ar to visu saakaas eigeenika... Veelme defineet kas ir "veseliigs" un kas nav... "
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:19:13
tā būtu ignorance, jeb saucas kaut kā cēlāk un savādāk?

Taa buutu faktu paarzinaaashana un sekoshana liidzi peetiijumiem shajaa jomaa.

Tev kādreiz pat Trilo skaidroja - trilobīti evolūcijas gaitā ieguva papildus muguras posmus, kas palielina funkcionalitāti, nevis tos zaudēja.

Sorry... tas ir PIENJEEMUMS

Arii Notepads evoluucijas gaitaa ieguva papildus funkcionalitaati, nevis to zaudeeja... tikai redzi... mums ir zinaams, ka shii procesa vadiitaajs bij Intelekts.

Tas kas TEV ir jaapieraada, ka trilobiita gadiijums NAV Inteligjents re-dizains!

Tu jau atkal... nodarbojkies ar pienjeemumiem + automaatiski sakaarto trilobiitus kaut kaadaa seciibaa kas atbilst TEV eertai interpretaacijai!

Tas kas tev jaapieraada ir vairaaki fakti
a) "neattiistiitaakais trilobiits" dziivoja PIRMS "attiistiitaa trilobiitaA"
b) "attiistiitais trilobiits" ir "neattiistiitaa trilobiita ancestors"
c) Shii attiistiiba ir bijusi RM+NS

Piekam... atkal... Trilobiita "muguras posms" nav jauna funkcionalitaate... Tas ir vienkaarshi Notepads ar lielaakiem fontiem Kas ir daudz "dziivotspeejiigaaks" vaajredziigo sabiedriibaa

Tas ko ET nav, poiemeeram, demonstreejusi un pieraadiijusi... jaunu funckiju un jaunu orgaanu un kjermenja dalju rashanos... nevis zudumu!

Tobish a) abiogjeneezes process b) vienshuunju->daudzhshuunu process c) Neesohas funkcijas, kjermejna daljas, orgaanu rashanos tur kur tie ieprieksh nekad nav bijushi

Un nepietiek, ka tu paraadi man fosiilijas ar 19 gadsimta automobili un 20 gadsimta automobili un tad pasaki - reku tas pieraada, ka muusdienu motors ir RM+NS rezultaats no 19 gadsimta tvaika dzineeja

Tieshi TAS ir tas, ko tu man centies apgalvot par ET... raadot uz kjirzaku un putnu un tad saki LUUK pieraadiijums, ka RM+NS speej paarveidot kjirzaku taa, ka tas kljuust par putnu...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:19:45
Jošs Mulders
Nu, es vismaz varētu salīdzināt ET un ID, kas ir pārliecinošāk. Es vienkārši neesmu tajos iebraucis, tāpēc ka nav laika un viņi mani tā ne īpaši interesē.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:19:57
un Mulders pirms mirklīša:
"Tieshi ar to visu saakaas eigeenika... Veelme defineet kas ir "veseliigs" un kas nav... "


Tieshji taaa... Ibo vieniigais kam ir tiesiibas defineet normaals/nenormaals ir tas, kas Civleekus ir radiijis... nevis cilveekiem "pashkvalificeeties"...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:20:26
Nu, es vismaz varētu salīdzināt ET un ID, kas ir pārliecinošāk. Es vienkārši neesmu tajos iebraucis, tāpēc ka nav laika un viņi mani tā ne īpaši interesē.

Nevari... ibo arii TU shajaa saliidzinaajumaa par "collshtoku" njem kaut kaadus uzskatus, kurus neapshaubi.
masiks iesmīkņā [67.159.36.19]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:20:50
Jošs Mulders

Kaa jau teicu - abiogjeneezes nav... nekas nerodas pac no sevis. Tachu attiistiiba ir... un vieniigais mums empiiriski zinaamais gadiijums, kad no haotiski sakaartotas mateerijas rodas attiistiiba ir Intelekta darbiibas rezultaataa... skat automashiinu vai datoru/softa evoluuciju

tev atliek tikai blakus fosīlijām atrast inteliģentā dizainera pēdas. Viņa paša, nevis balstīt tās fosīlijās, kuras tu pats atzini - uzrāda attīstību nevis degradāciju.


Tachu attiistiiba ir... un vieniigais mums empiiriski zinaamais gadiijums, kad no haotiski sakaartotas mateerijas rodas attiistiiba ir Intelekta darbiibas rezultaataa... skat automashiinu vai datoru/softa evoluuciju!

un no tā, ka mēs (itkā) nezinām citus gadījumus - mēs pieņemam ka visos attīstības gadījumos ir tā, kā mēs zinām?
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.02.24 12:22:23
Jošs Mulders
Labi, diskusija par morāli šeit ir offtops. see ya
Man gan liekas biedējoši, ka savus izteikumus par islamu tu identificē ar hipotētiskā cilvēku radītāja viedokli.
masiks iesmīkņā [67.159.36.28]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:25:25
Jošs Mulders
Tas kas TEV ir jaapieraada, ka trilobiita gadiijums NAV Inteligjents re-dizains!


KOA????? A kapēc man nevajadzētu mesties un pierādīt, ka trilobīta gadījums nav laumiņu burvestība vai maģiskas sēnītes apēšanas sekas????
Un šitas cilvēks pārmet man loģikas kļūdas....
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:28:28
Jošs Mulders
Kas tieši man traucē novērtēt, vai pasaule varētu būt pašradusies, vai ari radīta?
masiks iesmīkņā [67.159.36.26]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:33:35
Tas kas tev jaapieraada ir vairaaki fakti
a) "neattiistiitaakais trilobiits" dziivoja PIRMS "attiistiitaa trilobiitaA"
b) "attiistiitais trilobiits" ir "neattiistiitaa trilobiita ancestors"
c) Shii attiistiiba ir bijusi RM+NS



a) - cik nu es saprotu - tas IR pierādīts.
b) tas izriet no a) un 2TDL, un Pastēra eksperimentiem - dzīvās radības nerodas nenokā, un dzīvība rodas tikai no dzīvības (un nevis no ID).
c) pārakmeņojošās fosīlijās nav gēnu un nekādi nesaskatu kādu īpašu vajadzību tos salīdzināt. lai gan tas būtu interesanti, nenoliedzu, bet KO tas dotu, ja tiktu atrasti šie DNS? Viņi nekādi nebūtu 100% līdzīgi, un tas dotu ID pamatu uzskatīt, ka tie ir dazādi dzīvnieki, nevis vienas sugas attīstības sekas. Tb - es neredzu neko racionālu salīdzināt DNSus saistībā ar ID interpretācijām.
masiks iesmīkņā [67.159.36.21]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:42:32
Piekam... atkal... Trilobiita "muguras posms" nav jauna funkcionalitaate...

Ir gan. Trilo teica, ka papildus posmi ļāva trilobītam, piemēram - saliekties "ritenītī", kas agrāk tam nebija iespējams. Cita runa - vai šī funkcionalitāte ir baisi būtiska un dod milzīgu priekšrocību. To nu es nezinu, bet fakts paliek fakts.


Tas ko ET nav, poiemeeram, demonstreejusi un pieraadiijusi... jaunu funckiju un jaunu orgaanu un kjermenja dalju rashanos... nevis zudumu!

nu, trilobītam nevis pazuda, bet parādījās jauns, iepriekš nebijis muguras posms. Tb - ķermeņa daļa. Bet tas tev pēķšņi vairs nav nekāds arguments... jo? (te derētu iekopēt tavu paša textu : normaala cilveeka reakcija, ja fakti apgaazh tavu pasaules uzskatu, tad screw taadus faktus... )


priekā!
masiks iesmīkņā [67.159.36.26]
# Iesūtīts: 2011.02.24 12:55:44
Jošs Mulders
Tieshi taapat kaa, ja mees zinaaam ka kaadu mateerijas formu rada process X un mees citur noveerojam sho pashu mateerijas formu, tad pirmaa hipoteeze ir, ka rii otrs gadiijums ir procesa X rezutlats!

Jautaajums - KAAPEEC mums jaapienjem, ka ir process Y, pirms ir pieraadiits, ka shis process NAV X?


bet varbūt ka tu nodarbojies ar pseidozinātni - nepamatoti vispārini šaurus procesus? Nu, tjipa - ja redzi akmeņkaļa darbu un redzi, kā viņš veido akmeņus, krauj kaudzē.... un tad paskaties uz Gimalajiem, ij secini ka formas līdzīgas, materiāls - tātad Gimalajus cēlis kāds liels Akmeņkalis? Tb - vai tas, ka tu saskati līdzību , nozīmē ka tā vienmēr ir identitāte?
Tas, ka cilvēki ar savu saprātu spēj radīt sarežģitus procesus un matērijas struktūras - tas tavuprāt nozīmē ka viss, kas ir sarežģīts - ir obligāti ja ne cilvēka, tad vismaz saprāta radīts? Vai tas tavuprāt tiešām ir loģiski???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 22304