atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ģeķi saka: Dieva nevaid!
Jānis Kalniņš
Iesūtīts: 2008.11.11 09:33:01
Te tāds intresants rakstiņš: http://www.delfi.lv/news/world/other_events/article.php?id=22365796 Pieļauju, ka vienam otram būs liels prieks!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:50:15
OK, izteiksos korektaak - ``speeja atstarot noteikta garuma fotonus``

Un šī spēja ir matērija?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:50:18
Mulders
Ticība Definē Gribu nevis Griba definē Ticību!
Tātad, tev piedzimstot, tev jau ir kāda Ticība, kas definē tavu Gribu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:50:43
Ir dazaadas informaacijas. Taas rada dazaadas ticiibas. Kura pareizaa?

Tā kura atbilst īstenībai!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:52:06
Mulders
pirms ir Gribas Akts, ir Ticība, Paradigma, Pasaules Uzskats!
Pag, bet ja es jūtos, ka "kaut kas nav kārtībā ar maniem uzskatiem"? Tā ir mana Griba mainīt uzskatus un justies labāk. Kur te ir Ticība? Vai Ticība tam, ka viss nav kārtībā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:53:34
Tātad, tev piedzimstot, tev jau ir kāda Ticība, kas definē tavu Gribu?

Droši Vien... Ja manī ir kāds Vārds, kas formē manu būtību, tad jā! Ja manī nav nekā... tad manu pasaules skatījumu definē kaut kāds defaultais "Kernelis"...
Līdzko mēs nonākam pasaulē (un pat stipri agri pirms tam) mēs sākam uztvert informāciju no pasaules un tas arī formē mūsu ticību! Bet arī pats mūsu ķermenis veidojoties mātes miesās formē mūsu uztveri... cik šīs cilvēks ir "sinhronizēts" ar realitāti un to informāciju, kas diktē šī Visuma darbību!

Un ja tu esi in-sync ar to Vārdu kas uztur šo Realitāti, tad tu esi no Patiesības un tu spēj redzēt šo Patiesību bez pamatojuma, jo tu JAU faktiski sēdi uz paša pamatu pamata kā zirga! Tu esi kā šašliks uz patiesības iesma! Saplūdis ar to vienā veselā...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:53:43
Ctulhu
... un ja es rūpīgi pētītu visas pieejamās reliģijas un maldus, tad man ar prāta palīdzību būtu iespējas šo molekulu kombināciju mainīt un ticība zustu. bet tā kā esmu nejaušības dēļ pieķērusies šai vienai, tad ar visiem tevis pieminētajiem faktoriem es par katru cenu uzturu esošo - "kristīgās ticības molekulu kombināciju" .... njā ...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:54:48
Mulders
Tā Ticība ir taču ar varbūtībām? Ne jau vienmēr 100% Ticība? Citādi jau to nevarētu mainīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:55:29

Mulders joprojaam fiziku nezin. Piemeeram, neitrino neatstaro e/m starojumu, gravitacijas lauks arii ne.


Es pēc tam precizēju... tie, kas iedarbojas ar fotoniem...

Nu un tā kā tu neesi pateicis, kas IR matērija, jeb tavs definīcija ir tāda, ka matērija ir tikai tas, kas mijiedarbojas, tad neitrīno existē vai neexistē? Iļi existē tikai tad, kad mijiedarbojas ar kaut ko, a līdz tam... ko dara? Un kā tad mijiedarbība rodas pirms kaut kas existē? Kas tad šeit nosaka existenci, mijiearbība, kas pierāda neitrīno existenci, jeb neitrīno existence padara iespējamu (gan ar mazu varbūtību) kaut kādu mijiedarbību?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:56:07
Ctulhu
... ibo dažiem dāvā, bet citiem nedāvā?
Vai arī - dod visiem, bet daži neņem? Bet - tad jau neņem atkal tāpēc, ka netic? Nekur netiekam, tikai vienu cilpu vairāk apmetām.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:57:26
Ctulhu
Tiessi taa. Jo sii `ierastaa` ticiiba tev sagaadaa pozitivas emocijas.

un brīžiem ne pavisam ne pozitīvas - kad klausās bauslību. ko tad - sanāk, ka man ir bauda sevi mocīt?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:58:27
Mulders
Līdzko mēs nonākam pasaulē (un pat stipri agri pirms tam) mēs sākam uztvert informāciju no pasaules un tas arī formē mūsu ticību!
Tātad ne mēs paši! Mums pašiem te nav nekādas lomas, kā tikai pasīvi uztvert formēšanu? Nu, un tad daudzi tādi, dažādi saformēti, arī startē ar dažādām sākotnējām Ticībām?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:59:34
Rausītis
un brīžiem ne pavisam ne pozitīvas - kad klausās bauslību. ko tad - sanāk, ka man ir bauda sevi mocīt?
Nu, bet kopsummā taču pozitīvas. Beigās taču ir gaišais mērķis un ļoti laba nākotne, Paradīzē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:02:05
Ta nee, kristiesiem skaitaas, ka ticiibu daavaa dievs, tikai Mulders to patreiz kautreejas teikt, jo tad sis dievs sanaak nu pavisam mazsimpatisks

Šoreiz tu esi sabraucis auzās kārtējo reizi parādot, ka neklausies, jeb esi melojis tajā, ka esi izlasījis Rakstus!

Skaties!

[Online]
[Rediģēt] [Dzēst] # Iesūtīts: 2008.11.13 12:48:18 IP: 80.233.156.204

Aga, bet kas rada ticiibu?

Vārds! Tavā valodā - Informācija!


Stāv rakstīts:

Jāņa 1:1 Iesākumā bija Vārds , un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:02:37
Eksistee, tas ir noskaidrots. Mijiedarbojas tikai tiesas sadursmes gadienaa. taalab jau neitriino detektori ir milllzzziigas mucas ar darba vielu - ibo mijiedarbiibas varbuutiiba ir maza.

Tātad Neitrīno existē arī tad, ja viņi nemijiedarbojas ar vielu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:11:13
Tātad ne mēs paši! Mums pašiem te nav nekādas lomas, kā tikai pasīvi uztvert formēšanu? Nu, un tad daudzi tādi, dažādi saformēti, arī startē ar dažādām sākotnējām Ticībām?

Kad tu sāc augt, tad tu arī pieņemoties spēkā un saprašanā vari sākt likt filtrus un kontrolēt informāciju kuru tu uztver, kā tu to uztver, kā tu to interpretē. Bet arī šo visu nosaka tava iepriekš saformētā struktūra! Tieši tas ko es teicu, mums ir iespējams zīmēt pašiem savu gleznu, bet tikai uz tā audekla un no tā paša pavediena, kurš ir ieausts jau iepriekš...

Tāpēc stūrēt savu Ticību un mainit TO, kas nosaka KĀ tu sevi zīmē, nevar tikai ar brīvas gribas aktu, kur griba pati ir šī iepriekšējā zīmējuma ietekmēta... Informācija no ārpuses var tev palīdzēt formēties... Bet tu vari savukārt tai pretoties, nelaist to sev iekšā, neļaut tai tevi formēt!

Un kā sekas ir šis tavs nemiers... tu neesi in-sync ar patiesību, tu to JŪTI tas ir tas "iebūvētais skabarga pakaļā" kas manifestējas pat īpaši neiedziļinoties... Ir realitāte un Ir Tu... un tas, ka tu nedz vienu nedz otru nesaproti, ir nemiers, dīdība, vēlme meklēt, atrast patiesību, atrast šo sinhronizācijas punktu... parāda, ka tu vēl NEESI sinhronizējies... tas parāda ka TEVĪ nav vēl šo kritēriju kā teiktu Pāvils - Tevī vēl nav izveidojies Kristus, lai tu varētu patiesību saprast un redzēt...
Bet tu tieši PRETĒJI rīkojies... TĀPĒC< ka tevī ir šis nemiers, TĀPĒC noraidi jebkuru ceļu... un mēģini sinhronizēties ar citiem ceļiem un vienalga... mieru nerodi...

Tādējādi... kāds ir šis Kriteŗijs... Miers... Garīgs, Intelektuāls un Pilnīgs prata, sirds miers... tai pat laikā nevis aizmiegot, bet tieši miers šajā aktivitātē... miers tajā, kad tu beidzot esi atradis mājas, atradis šo patiesību, jo beidzot tu darbojies sinhroni ar pašu realtiātes mašīnu! Un tad tieši tas ko Kristus teica... ja jūsu ticība būtu kā sinepju graudiņš, jūs varētu Jūras Meliorāciju izveikt... tas ir tā svētlaime, kad tu kļūsti par Node-Point pašā realitātē un Realitāte kļūst nevis par tavu pavēlnieku un Vagaru, kas rada tev diskomfortu, bet par tavu pakļāvīgu kalponi! Tu kļūsti par šo Realitātes tā teikt... punktu kurā notiek izmaiņas... lūk TAD var sākt runāt par pašas Realitātes izmaiņām! Tad kad tu saplūsti ar Realitāti tā, ka realitāte kļūst tava prāta, ķermeņa un gribas pagarinājums...
Bet tas nav iespējams neesot harmonijā ar šīs Realitātes Radītāju no kā Realitāte pati plūst un gūst savu esību!

Ja tu spētu šo bildi ieraudzīt... to ko redz Kristieši un uz ko viņi tiecās un iet...

Krisus tik mazliet parādīja ko tas nozīmē... būt in-sync ar Realitāti - Jūras paklausa, Vētras paklausa, Koki paklausa un vis viss viss... pasaule Paklausa... jo tu paklausi Dievam!

Kāmēr tevī ir šaubas, neticība, meklēšana, dīdīšanās... tas ir 100% parādība, ka tevī nav šo kritēriju pēc kuriem tu tiecies... tu meklē, bet neatrodi tāpēc, ka meklē tur kur nav!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:12:13
Taa kaa tev taja citaataa vaards=dievs ( Vārds bija Dievs.), tad man taisniiba /kristiesi uzskata, ka dievs dod ticiibu/.

Jā tak tev nebij taisnība tajā, ka es kautrējos to pateikt. Es to pateicu ļoti skaidri!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.13 13:12:59
Ibo redzi - nav taadas vietas, kur nebuutu nekaadas citas materijas, kaa tikai neitrino

Tu to tā droši zini? Esi visu Visumu krustām šķēršam apskatījis? Visu jau par to zini? Kas ir un kas nav, un kur un cik daudz?

Un ja būtu? Tad Neitīno existētu vai neexistētu?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:14:56
Mulders
Miers... Garīgs, Intelektuāls un Pilnīgs prata, sirds miers... tai pat laikā nevis aizmiegot

dažreiz arī lai vispār varētu aizmigt
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:17:33
dažreiz arī lai vispār varētu aizmigt

Nu jā... bet manuprāt, šis "Patiesības Miers" ir nevis tāds, ka tu domā, vai tik kāda truba neplīsīs, bet gan tas miers, kas dod pārliecību, ka nekas nenotiks un tāpēc tu vari darīt savu darbu uz pilnui jaudu, nenodarbojoties ar zīlēšanu, ka tik kas nenotiek! Es te garīgi domāju!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 13:20:59
Mulders
nu tā es arī domāju. jo bija vairāki mēneši kamēr es to "miers, kas dod pārliecību, ka nekas nenotiks un tāpēc tu vari darīt savu darbu" nesapratu un nevarēju gulēt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 2994