atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ģeķi saka: Dieva nevaid!
Jānis Kalniņš
Iesūtīts: 2008.11.11 09:33:01
Te tāds intresants rakstiņš: http://www.delfi.lv/news/world/other_events/article.php?id=22365796 Pieļauju, ka vienam otram būs liels prieks!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:52:21
KarotesNav
Var skatīties šā, var skatīties tā uz to pašu lietu, un nevar pierādīt, ka kāds no skatiem būtu labāks. Nevienam nevar dot priekšroku.
Bet - no tā visa seko, ka Dievs spēlē loterijas?


No tā točna nekādā veidā nevar sekot tas, ka "Dievs spēlē loteriju", jo ne jau Viņš tev piedāvā visas šos N pasaules uzskatus bet tavs prāts (vai tas, kā bērns pagaidām tu vēl esi.)

Dievs tev piedāvā vienu konkrētu patiesību.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.11.13 11:55:16
Ctulhu
tieši tā, tāpēc nav ko Dievam pārmest, ka Viņš ir šo visu pārējo nepatiesību (tukšo loterijas biļešu) autors.

Materija=patiesiiba.
ZURD lekcijā izskanēja doma, ka gan pār garīgo (neredzamo), gan materiālo ("redzamo" ) pasauli valda viens likums.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:58:09
Ctulhu
Tu man prasi?! man nav daudz dievu. Tev ir daudz dievu, pats meklē atbildi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:03:22
Tas jau kaa reizi ir Mulders, kas dzenas peec miraazas - kkaadas `patiesiibas` aarpus materijas, nu pac pareizi teici, neexistee patiesiiba aarpus realitaates-materijas. Materija=patiesiiba.

Cenšos mācīties ignorēt tevi, Ctulhu, kad tu lieto metafiziskus terminus ārpus to tradicionālā lietojuma. Tā kā tu neesi gatavs mainīties un pieņemt filosofijas valodu tādu kāda tā ir, bet centies pats to pielocīt pēc saviem ieskatiem, tad citiem nav pienākums iepirkties tavā kalambūrā!

Teikums gramatiski pareizs, tikai no filosofijas viedokļa pilnīgi bez satura!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:04:03
Mulders
A bet ar to "Palaimējās" varēsi sevi mierināt aceroties figurāli izsakoties... Stencilus un Cilvēkus, kas tev stāstīja un rādīja uz šo uzvarošo biļeti.
Kas tad nu - sākas draudēšana, ja nav pamatotas atbildes?
Mazums cik esesmu saticis cilvēkus, kas man rādījuši uz dažādām biļetēm!
Tā jau tev pašam var iznākt, ka pateiks "vai tad mēs tev Korānu nesūtījām? Uz Ftopku, kopā ar Ctulhu un KN!"

Tad vairs tev nebūs nekāda "nesaprašana" bet viss formulas izvedums būs redzams skaidri
Kāpēc tad tagad nevar skaidri parādīt?
Un - vēl lielāks stulbums sanāk, jo tad es skaidri redzēšu, ka esmu kļūdījies, bet nez kāpēc vairs neko nevarēs izlabot!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:04:15
Nuja, tev ir uz dullo izveeleets viens. A kaa Tu zini, ka tas ir pareizais?

A kā tu zini, ka bez Matērijas nekā cita nav?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:06:33
Rausītis
No tā točna nekādā veidā nevar sekot tas, ka "Dievs spēlē loteriju", jo ne jau Viņš tev piedāvā visas šos N pasaules uzskatus bet tavs prāts
Seko gan tieši.
1) Ir lērums ar ticībām. Katrā no tām ir ticīgie, kas ir pārliecināti, ka viņu izvēle ir tā vienīgā pareizā.
2) NAV objektīvu kritēriju, vai pieņemt vienu vai otru ticību.
Tātad - jāņem uz dullo? Bet ņemt uz dullo ir - loterija!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:06:35
Ctulhu
tev ir uz dullo izveeleets viens

1. tas ir ļoti nepieklājīgi un augstprātīgi no tavs puses rakstīt ko tik pilnīgi subjektīvu un nepamatotu.
Vai tiešām tu domā, ka es "uz dullo" izvēlējos un lieku uz spēles savu dzīvi un dzīvību?

2.tev ir TIK DAUDZ reižu pamatota un argumentēta atbilde uz šo jautājumu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:09:32
Tā jau tev pašam var iznākt, ka pateiks "vai tad mēs tev Korānu nesūtījām? Uz Ftopku, kopā ar Ctulhu un KN!"

Es ar to rēķinos un varu visam Visumam pateikt... Ja Korāns ir Gars un Dzīvība esmu gatavs Mūžību pavadīt Korāna apsolītajā Ellē, jo Korānu ar visu Muhamedu noliedzu kā Patiesību!
Redz KN, kā stāv rakstīts - kaut tu būtu karsts vai auxts, bet ja tu esi remdens, tad tevi izmetīs no Dieva mutes!

Kāpēc tad tagad nevar skaidri parādīt?
Var... Rāda... Bet tu nesaproti! Jo negribi mācīties. Tu esi 1ajā klasē, formula prasa 12 klases izpratni, bet tu negribi mācīties, jo tev labāk patīk spēlēt ilūzijas! Ar varu nespiedīs!
Un atkal... šāda patiesības manifestācija nozīmē, ka cilvēks tiek padarīts par robotu, ja viņa rīcību nosaka nevis viņš bet nodiktē ārējie apstākļi... tad tu esi šo apstākļu verga robots. Tā neparādās tavas kā brīvas un mīlošas būtnes šī brīvība un mīlestība, bet parādās tikai tas, ka tu kā biorobots kā parasts dzīvnieks, suns... spēj sekot pa labirintu, kur sienas ir nokaitēts dzelzs. Pa tarakāns var iziet labirintu, ja viņam pareizo ceļu noklāj ar ēdienu be tnepareizo nokaitē ar karstu uguni!

Un - vēl lielāks stulbums sanāk, jo tad es skaidri redzēšu, ka esmu kļūdījies, bet nez kāpēc vairs neko nevarēs izlabot!

BINGO

Tas tiešām būs vislielākais stulbums, bet tu būsi vislielākais stulbenis! Tāpēc moš tomēr kāp nost no tās nokaitētās zemes un nāc tur kur ir ēdiens? Kāmēr viss Visums tevi neizgaismo prožektoru gaismā kā visuma lielāko stulbeni!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:09:37
KarotesNav
paziņot, ka "Dievs spēlē loteriju" ar daudzām tukšām biļetēm, ietver sevī pieņēmumu, ka šāds dievs vispār ir. Bet tā kā es zinu, ko kristiešu Dievs saka par sevi, tad ar pilnīgi drošu pārliecību saku, ka TAS NAV kristiešu Dievs, kas spēlē loteriju.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:09:37
Mulders
Ctulhu
Vispār jau tas "Būtne ir Patiesība" vai "Būtne vienmēr runā Patiesību" neko dižu visā bildē nemaina, vai ne tā?
Piem, kristietis tāpat tiek pestīts. Un patiesu informāciju tāpat var uzzināt.
Reāli tam nav izšķirošas nozīmes.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:11:13
Rausītis
Vai tiešām tu domā, ka es "uz dullo" izvēlējos un lieku uz spēles savu dzīvi un dzīvību?
Pretējā gadījumā tu savu izvēli varētu pamatot.
Un tas - "pēc iekšējās balss" arī ir viens no "uz dullo" variantiem. Vienam šāda balss, otram atkal citādāka.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:12:23
Jebkas cits vai nu mijiedarbosies ar mums un buus noveerojams/ietekmeejoss un tad taa buus materija, vai arii nemijiedarbosies un neietekmees un tad tas prieksj mums neeksistees.

Nu tieši tas ko es teicu... Ateista realitāte ir subjektīvā novērojuma funkcija! Novēroju koku, koks existē, koku nenovēroju - koks neexistē. Tādējādi, kokus var realitātē ienest, aizejot uz mežu Ērti!

Toč sapņotājs tu esi!

Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:15:23
KarotesNav
Un tas - "pēc iekšējās balss" arī ir viens no "uz dullo" variantiem
nekad neesmu apgalvojusi, ka esmu kļuvusi ticīga "pēc iekšējas balss" un skatos ļoti skeptiski uz tādiem, kas to apgalvo

man tas nekādā gadījumā nebija "uz dullo". tas, ka tu kaut ko nesaproti, neļauj, cita cilvēka izvēli saukt par dullu. un pamatot es varu, bet tas jau te ir tik daudzas reizes rakstīts.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:17:13
1. Ja ne uz dullo, tad kaa? Rausiitis izlasiija visus visu religiju sveetos rakstus, saliidzinaaja tos un izpiipeeja, mka sitie ir vislabaakie?

Ja taa, tad plz kriterijus, peec kuriem Rausiitis to izpiipeeja un algoritmus , kaa Rausiitis pie siem algoritmiem nonaaca.


Ctulhu tu esi cik gadus jau Kristiešu forumā! Un vēl joprojām kāp tajā pašā substancē!

Nevis kaut kādi Ārpusbibliski Kritēriji nosaka to, kāpēc Kristietis tic Bībelei. Bet gan Bībeles Vārds nosaka to, kā Kristietis "lasa" pasauli! Bībele ir Kristieša patiesīabs kritērijus veidojošais pamats! Kristietim neexistē nekādi "algoritmi" "kritēriji" vai pat subjektīva "patikšana" kurā pamatojas Bībeles patiesība!
Bībeles Patiesība ir tā teikt "Pašpietiekama" un "Pašdefinējoša" un piemēram, Zināntiskās Metodoloģijas derīgums un lietojamība ir derivatīvs, nevis definitīvs lielums.

Kad tu beidzot šo vienkāršo lietu sapratīsi?

Tāpat kā tu nezkamdēļ izpīpēji, ka Materiālisms ir patiesība! Arī... prosto tā iepatikās, secināji, ka tas tev dod kaut ko derīgu dzīvē... utilitārisms ir tavs kritērijs. Nu un? Tev kritērijs esi tu pats... Šodien zini tik, šodien tava realitāte ir tāda. Rīt zināsi bik vairāk, un secināsi, ka Realitāte ir pamainījusies... A Kristietis zin, ka Koks mežā ir neatkarīgi no tā vai tu to novēro vai nenovēro!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:17:17
Ctulhu
kas principiaali nav noveerojams, principilaai neko arii mneietekmee

domas un idejas neietekmē neko?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:18:24
Mulders
Es ar to rēķinos un varu visam Visumam pateikt... Ja Korāns ir Gars un Dzīvība esmu gatavs Mūžību pavadīt Korāna apsolītajā Ellē, jo Korānu ar visu Muhamedu noliedzu kā Patiesību!
Reāli jau tu netici, tam ko pateici, un nerēķinies ar tādu varbūtību. :-) Tā kā tukši vārdi no tavas puses.
Bet atbilde tomēr rāda, ka tu atbalsti loterijas. :-)

Var... Rāda... Bet tu nesaproti! Jo negribi mācīties.
Nu, un TAD kas mainīsies? Man pēkšņi smadzenes jaudīgākas paliks? Vai arī nāks klāt jauna informācija? Teiksim, es tad sapratīšu, kādā veidā loterijas sistēma tomēr bija pati labākā iespējamā, un taisnīgākā?

Un atkal... šāda patiesības manifestācija nozīmē, ka cilvēks tiek padarīts par robotu, ja viņa rīcību nosaka nevis viņš bet nodiktē ārējie apstākļi.
Nu bet tad jau kas ir labāk - visu paskaidrot un tad iemest Ftopkā un mūžīgām mokām, vai arī visu paskaidrot un ielikt trešās šķiras Paradīzē (lai īstie ticīgie neapvainojas)?
Khmm... un vēl nesen citā diskusijā tu bīdīji tēzi, ka cilvēks ir tik sabojājies, ka nemaz to patiesību vairs nespēj saprast un tāpēc iemetīsies Ftopkā pats!

Tas tiešām būs vislielākais stulbums, bet tu būsi vislielākais stulbenis!
Nea. Stulbums ir sistēmā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.13 12:18:27
Niance taada, ka stulbenis buus nevis KN ( jo vinjam nav iespeeju izveeleeties pareizo celju), bet saadas sisteemas autors.

Ir Iespēja... Dieva Vārds ir pieejams, Ir pieejami daudz gudri cilvēki kas par to runā, ir pieejami Kristiešu Forumi, galu galā ir pieejams Vārds un Sakramenti Dieva Baznīcā!
Lūk, ja tu to nepieņem, noraidi un neturi par vērtīgu... TAD tā teikt... izvēlies ko gribi un tad gribi ko izvēlējies!

Lai kā gribētos, bet šī pasaule iet tikai vienā virzienā... un tavas izvēles ir mūžīgas ar attiecīgi mūžīgām sekām... vismaz tev...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:20:04
kas principiaali nav noveerojams, principilaai neko arii mneietekmee


Tu Kristu nenovēro, bet viņa persona ietekmē pasaules vēsturi pēdējos 2000 gadus un nosaka 1/3 pasaules iedzīvotāju ikdienu!

Lūk tev neko neietekmējoši neexistējoši fenomeni
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:20:56
Domas un iodejas ir materijas kustiiba, materijas iipasiiba.

Ej nū? Akmeņi arī domā? Tie tak arī ir materiāli... ja domas ir matērijas īpašība, tad tas būtu it kā jānovēro pie ikvienas matērijas formas? Ne?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 3607